Opinie o Mirex w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mirex. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mirex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirex w Bielsko-Biała

Czarna

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy PH. Jakie targety, jak liczona jest premia, samochód i czy jest również do użytku prywatnego. Czy są audyty? I jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna.

Ramirez

Przestańcie tak oskarżać firmę. Każdy doskonale wie, że maseczek brakuje wszędzie a raptem tu maja być? Firma zawsze dbała o pracowników z pewnością i teraz coś zarządzi.

On..
@Ramirez

PZEPRASZAM A GDZIE SIE PODZIALI NASI PRZEDSTAWICIELE, KTORZY SA DOCENIANI PRZEZ NASZA FIRME BARDZO SZCZEGOLOWO. POZAMYKALI SIE W DOMACH. I JESZCZE IM ZA TO PLACĄ? DAWAC ICH DO PORZADKOW KTORE TRZEBA ZROBIC NA MAGAZYNIE. NIECH SPRZATAJA DEZYNFEKUJA. JAK ZJEDZIE SAMOCHOD CIEZAROWY Z TRASY DO NIECH GO ZDEZYNFEKUJA. HALLO CO Z WAMI???

Wozak

I jeszcze jedno wprowadzmy jakieś inne środki bezpieczeństwa jak robią to inne firmy które są dla Nas konkurencja. Te pare masek i rękawiczek to jest kropla w morzu możliwości jakie możemy zastosować do zaistniałej sytuacji. Póki jeszcze mamy czas. A Zarząd tej firmy zachowuje się jak jeźdźcy bez głowy albo uważa że Naszej firmy zagrożenie nie dotyczy. Obudzić się pora i na chwilę mała chwilę przestać liczyć i sprawdzać czy się cyfra zgadza bo za chwil kilka będziemy liczyć Ale siebie nawzajem podczas kwarantanny. Żarty się kończą szkoda że pisze o tym zwykły szarak a nie ktoś kto w tej firmie jest na wyższym stanowisku. Weźcie przykład z innych firm które działają i wprowadzają różnego rodzaju obostrzenia...

Wozak

Witam co z obiecanymi podwyzkami dla kierowców w miesiącu marzec. Zbliżamy się do końca tego miesiąca, A rozmów zero. Powód to pandemia i kryzys? Nas jak narazie szczęśliwie mija. Więc obudzcie się wkoncu Wy którzy rzadzice ta firma. Stancie na wysokości Waszych obietnic i zapewnień, bo My jak narazie chyba nie zawodzimy w sytuacji jaka nastała.

Magazynier

Tragedia

Gdzie wcześniej pracowałeś

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
Edi

Chciał bym poruszyć temat sprawdzania towaru z paniami na kolektor danych.Traci sie przy tym procederze mnóstwo czasu chodź to nie należy do obowiąsków dostawcy.Wiem że to wugoda wykożystać dostawce i pokazać mu palcem co ma podać(przy tym łamać sobie palce na kartonach lub zgrzewkach)mam nadzieje że kierownictwo mirexu rozwiąże ten chory temat.pozdrawiam

Josh
@Edi

Przepraszam, ale po ilu klasach mozna sie zatrudnic? Nie wstyd robic takie bledy ort? Rozumiem olanie polskich znaków, ale("'chciał bym", chodź, obowiąsków, wykożystać"). Szanujmy czytających.

Edi
@Josh

Josh popatrz sie na siebie."wykożystać"i kto tu nie odebrał starannej edukacji.omg

Kierowca
@Edi

Ale powiedz mi kolego czy za ten stracony według Ciebie czas pracodawca wypłaca Ci wynagrodzenie czy robisz to za darmo. A po drugie jeżeli łamiesz sobie palce na kartonie jak to napisałeś to wyglada mi to na OSTEOPOROZE. W TAKIM WYPADKU ZALECAM WIZYTE U SPECIALISTY...

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Mirex? Pojawiło się ogłoszenie na Nuzle.pl 28 sierpnia i zastanawiam się nad złożeniem CV.

Brzydal.

Zależy jak trafisz. Bo zdarza się i tak że na umowie konwojent a defekto przebierasz butelki. Jest i tak czasami że konwojent zgodnie z umową zawartą jest kierowcą busa.Na umowie Kierowca ciężarówki jest konwojentem. Na umowie kierowca busa jest czasami konwojentem A czasami kierowcą ciężarówki. Tylko kierownicy są kierownikami..

Kuba

Pewnie trzeba być dobrym pracownikiem żeby pracować w firmie o dobrej opinii!!!

Nikos
@Kuba

wystarczy mieć lepkie rączki jak inni albo dobrze się ustawić z kombinatorami w komitywie. Wtedy nawet jak nie zarobisz dobrze, to dobrze "dorobisz"

Kurka

Jeśli mogę wtrącić kilka sowich groszy odnosnie tej firmy.Droga osoba czytając to szczerze ci napisze jesli nie masz już wyjścia gdzie isc to mozesz do mirexa.Ja niestety cos moge powiedzieć o tej firmie gdyz jestem pracownikiem chcecie wiedziec ile sie zarabia jaki socjal ok...zarobki jak sie przyjmowalem mowili mi bez problemu 3 tys ale jal dlugo tu pracuje max widzialem 2.600 Social 0. Nawet na karpia nie starczyło ale co sie dziwić jak sam prezes sadzi ze ludzie pracujący na magazynie to nieroby.Ja szukam innej pracy i nie polecam. .....Myslalem będę sie starał to mnie docenia a tak to co miesiac ruchany na kasie....pozdrawiam

xxx

niestety, pracownikom ,nie chce się wnosić towaru po schodach. tak tracą klientów

Nikt
@xxx

Proponuje spróbować pomóc tym pracownikom wnieść tego towaru po ,, schodach" a nie wypisywać tak daremne komentarze. Bo kierowca czy konwojent to nie małpy, które będą skakać jak im kto zaśpiewa.

@Nikt

Zważając na odpowiedź, jaką dodałeś na komentarz użytkownika @xxx, zastanawiam się, czy jesteś pracownikiem firmy Mirex z Bielsko - Białej? Jest to firma dystrybutorska oraz dostawcza produktów żywieniowych pod wskazany adres. Czy do obowiązków dostawców należy wnoszenie towaru pod drzwi interesantów? Jak to w praktyce wygląda? Czy jest tu ktoś, kto mógłby rozwinąć mi tę kwestię?

Pietras 323
@xxx

Ciekawe czy by tobie się chciało wnosić 100 kg towaru np na 3 pietro...

Lylo
@Nikt

To sa wlasnie panie kierowniczki w (usunięte przez administratora) byly (usunięte przez administratora) widzialy p stanowiska kierownicze po rodzinie ale dobrze dawaly a kierowca nie jest od wnoszenia towaru tylko dostarczyc pod drzwi

Adolf

Czekamy na Bony!!!!!

Św Miki

Czekamy na świąteczną premię dziękujemy za paczki na świętego Mikołaja dla powodzian ????

Joanna

@Ja, mógłbyś nam wytłumaczyć dlaczego masz takie zdanie o firmie Mirex, a nie inne ? @Kokoczoko, rozjaśnił byś nam trochę temat jaki opowiadasz w swojej wypowiedzi? Dlaczego uważasz, że firma gdy przyjmie pracownika traktuje go jakby go nie potrzebowali? Jeżeli pracownik został przyjęty, jest wtedy potrzebny. Gdyby tak nie było, wydaje mi się że nie byłaby prowadzona wtedy rekrutacja nowych pracowników.

Kokoczoko
@Joanna

Droga Pani Joanno. Widzę że została Pani oddelegowana do pracy nad poprawą wizerunku firmy Mirex w internecie. Swoje zdanie na temat firmy opieram na osobistych doświadczeniach, a Pani zaklinanie rzeczywistości na temat świetnych zarobków i uczciwego traktowania wszystkich pracowników bardzo łatwo zweryfikować, wystarczy pójść tam do pracy na 1 miesiąc. Trochę posłuchać, trochę zobaczyć samemu i wszystko jasne skąd taka opinia firmy w Bielsku. Pomijam kwestie BHP, które tam praktycznie nie istnieje, oraz stosunek "starych" pracowników do nowo zatrudnionych, który również, delikatnie mówiąc pozostawia wiele do życzenia. Każdy u was przecież wie jaka tam od lat panuje rotacja pracowników, a powodów tego jest naprawdę wiele. Jedyne plusy tej pracy to wypłata na czas oraz, jak ktoś lubi hazard, emocje związane z comiesięczną premią która jest przyznawana prawdopodobnie za pomocą rzutów kostką, a pracę na dłużej, podejmą u was tylko ci, którzy pracowali w gorszych miejscach, bo nie twierdzę że takich nie ma. Pozdrawiam i życzę cierpliwości w przekonywaniu ludzi na tym portalu, że białe jest czarne, a czarne jest białe.

ExMag
@Joanna

No i coś pani Joanna zaniemówiła :)

Sammy

Witac jak tam firma mirex pewnie bez,zmian powrot kierownika byl ktory ,sam namawial ludzi do zwolnienia a teraz goni dalej za prezesami jak piesek na zawolanie .poprostu zrobil z (usunięte przez administratora) gebe i sie zwalnia a to byla tylka taka zagrywka

ExMag
@Sammy

Śmiej się z tego kolego. Nas już patologia tej firmy nie dotyczy :)

Wilco

A plastiki pewnie dalej w ruchu

Arek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Kokoczoko
@Arek

Ta firma zawsze potrzebuje pracowników, chociaż jak już Cie przyjmą to będą Cię traktować jakby Cię nie potrzebowali, ale to chyba już taki standard w Bielsku. I nawet wymagania nie są zbyt duże - musisz tylko być codziennie w pracy i musisz nie mieć szacunku do samego siebie. Mam nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam

Kuba

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

waldek
@Kuba

buhahaha żart czy prowokacja ?

Joanna

Wcześniej prosiłam o dodawanie konkretów na temat pracy w Mirex, ale niestety dalej takich brakuje. @kosiorz powrot, to, że firma zatrudnia osoby innego pochodzenia ma być powodem do negatywów? Narodowość nie znaczy nic dla całej działalności zakładu.

@Joanna

Nienawidzę tej firmy !!!!!!!!! Długa tam była praca????????????????????????

Kosiorz

Panie Jacku czy pan się tego nie boisz?ogarnac taka ekipe? powodzenia! sezon i firma moze sie zamykac.Moze wkoncu szef zacznie konkretnie placic i szanowac kierowcow bo to ostatnie ogniwo ,przeciez pani z biura towaru nie dostarczy.?Pan prezes moze wkoncu sie ogarnie i zrozumi co sie k....rwa dzieje ale musi pierwsze zobaczyc jakie straty go czekaja i to Wielkie

Slow
@Kosiorz

Ale jaką ekipę ma P. Jacek ogarnąć jak już jest dość dużo wypowiedzen a podobno co niektórzy mają jeszcze w przeciągu 2-3 miesięcy składać wymowienia. To o jaką ekipę kosiorz Ci chodzi?

Haha
@Slow

Ekipa z zielonego jeepa. Władimir Gregor i Sacha dla nich na wynagrodzenie będzie godna w zł kasa.

Kosiorz powrot
@Slow

Slow to ja kosiorz pytales o ekipe?wlasnie powstaje flota kierowcow doswiadczonych na drogach ukrainskich powodzenia dla Jaca nowy kiero przygotuj sie czeka cie kurs ukrainskiego i czerep zryty sezon jest twoj dasz rade rekrutacja trwa...

Wow

Witomy Jest dobrze nadciagaja posilki z Ukrainy

Joanna

@321, @hans podał konkrety, o które wcześniej prosiłam, żeby dodawać, może firma Mirex, docenia inaczej pracowników, którzy mają większe doświadczenie i staż i właśnie oni mogą liczyć na większe wynagrodzenie? Nie w każdej firmie na tym samym stanowisku, zarabia się tak samo, ktoś to potwierdzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Mirex - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Mirex?

Zobacz opinie na temat firmy Mirex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mirex?

Kandydaci do pracy w Mirex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042