Opinie o Mirex w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mirex. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mirex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirex w Bielsko-Biała

wujek bolo

a jak wyglonda mongol??? i jaki pajac wziol premie bo cenzurka sie wstawila?

Ares

A czemu kierownik u was na magazynie wyglada jak mongol

av

czy to prawda ze pajac(usunięte przez administratora) wzial premie ale zlodziejowi zawsze malo

Marian

Czy to prawda, że trzeba się prosić o wypłatę tygodniami?

Magazynier

Tragedia

Gdzie wcześniej pracowałeś

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
slawek

zgadzam sie z tymi opiniami.dalej pracuje w tej firmie a moj nick jest prawdziwy a kierownik magazynu to kretacz ktorego juz za to kiedys zwolnili. kto to przeczyta bedzie wiedzial. magazynier od kubisia

spidi

pracuje z ludzmi z marginesu przez nich jestem teraz na l⁴

mongoł
@spidi

ZACZNIJ WPIERDALAĆ PSYCHOTROPY JAK CO NIE KTORZY PRACOWNICY I PRZY MINUSOWEJ TEMPERATURZE BĘDZIESZ SKŁADAŁ W SAMEJ KOSZULCE . KAŻDY TAM MOŻE WSZYSTKO DOBRYCH PRACOWNIKÓW Z MARGINESU ZATRUDNIAJĄ TYLKO CZEKAĆ AŻ KOMUŚ COŚ ZROBIĄ

spidi

nie przyjmujcie sie do tej firmy tam zadzi komuna. jak jestes nie posluszny to spotka cie ostra kara w firmie tej panuje mobivg i szantarz. musisz wykonywac to co ci kaza a jak nie to wypad.jeden na drugiego donosi i za to dostaje prorytety a w tej firmie to podstawa. jak posiadasz wieksza inteligencje niz mrowka to nie praca dla ciebie. obecny pracownik.

jozin

nie warto za te pieniadze bo zapierdzielasz po 13 godzin dziennie a nawet jak bys chcial jeden dzien wolnego to go nie dostaniesz bo kierownik ci powie ze nie ma kto jezdzic a jak sie zbuntujesz to bedziesz mial kare i tak jak w przedszkolu a nawet gorzej.

ssssssk

ja mam takie materialy i pod koniec je upublicznie.

cichy

my tak piszemy miedzy soba a ja mam plan napusac do inspekcji pracy a potem do prezesa. ujawnic mu wszystkie brudy moze wtedy przejrzy na oczy a na koncu jest sad pracy. zebrac dowody np. materialy video z pracy tam.

yyyyyy

tutaj robią wszystko, żeby nam najmniejszym pracowało się jak najgorzej. O wszystko nas oskarżają a człowiek stara się jak może. Ale poco skoro i tak będzie źle. Co by się nie zrobiło zawsze będzie źle. Ludzie szukajmy nowej roboty!!!!!!!!!!!!

cichy

w firmie gina cale palety na ostatniej inwentaryzacji straty wyniosly 30000 pln kierownik zabral wszystkim magazynierom po 300pln i wszyscy siedza cicho. wiadomo ze to nikt z nas tylko kierownictwo i majstry kradna. a pracownicy to tepota co do trzech nie policzy co dopiero wyniesc. to pralnia pieniedzy, sprzedarz towaru bez faktur czyli brak podatku. a moze zglosic to do izby skarbowej?

cichy

(usunięte przez administratora)w firmie zadzi kot

Toma

A coz wam ten dyrektor tak przeszkadza??

nos

cóż to ostatnio za piękne zapachy mamy w jadalni. (usunięte przez administratora)

dsds

cos tu cichawo koledzy a u nas na magazynie takie zmiany za chwile bedzie wiecej kierownikow szefow zmian niz zwyklych roboli

bezzmian

Czyli wszystko po staremu. Najlepiej nie wiedziec za wiele, albo udawac ze jest ok, (usunięte przez administratora)wiecej i wiecej bez oczekiwania nawet na dziekuje, bo o kasie nie wspominam i nie byc zdziwionym ze dzieje sie tak jak nie powinno. Szybciej swiat zmienicie niz Mirex :) gdyby ktos madry choc raz przeczytal kilka obiektywnych opinii, juz dawno wymienilby zaloge. I nie mowie tu o zwyklych szarych pracownikach tylko o tzw.kadrze zarzadzajacej. Wszystkich od razu. Jednym cieciem. I wymienic na nowych,normalnych,kompetentnych,bez ukladow i ukladzikow czy to biznesowych czy rodzinnych... ale do tego trzeba otwartego umyslu, oczu,uszu i odwagi. Powodzenia.

toja

Ciekawi mnie kiedy Prezesi wezmą się za dyrktorka (usunięte przez administratora). Powinni poprzygladac sie jego dzialaniom, (usunięte przez administratora)

tiger

Mirex sp. zoo ul. Witosa 10 bielsko-białą właściciel Janusz Mirek na kępie chałcnowskiej

tiger

A skąd u ciebie takie informacje na temat (usunięte przez administratora), może to są plotki.

Zostaw merytoryczną opinię o Mirex - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Mirex?

Zobacz opinie na temat firmy Mirex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mirex?

Kandydaci do pracy w Mirex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mirex