W każdych [usunięte przez moderatora] jest trochę prawdy – co to za JA wypisuje (ze praca jak każda ,a jak się komu robić nie chce to wypisuje tutaj bzdury. jak się ) – odnieśmy się do tego od początku . W każdej normalnej firmie Prezes mówi swoim pracownikom dzień dobry , a tu nic takiego niema przechodzi obok pracownika na magazynie pracownik mówi dzień dobry a on patrzy w sufit jakby chciał gwiazdy po oglądać na suficie swojego magazynu . W każdej normalnej firmie jest wypłacane socjalne są to pieniądze każdego pracownika , który przepracuje rok w danej firmie i wybierze 14 dni urlopu wypoczynkowego . A do tego jeszcze wczasy pod gruszą też tego nie ma a przysługuje. A gdzie mamy premie świąteczne ( na karpia , na zajączka , na mikołaja , i święta ) . Lekko nasz pracodawca okrada jednego pracownika rocznie na 2000 zł . Fajna kasa mu wpada co roku do kieszeni . a ino patrzą jak by tu komu i za co potrącić . I jak magazynierom ma się chcieć robić za marne grosze . A tu co roku towar i jedzenie idzie w górę na życie ledwie starcza . Zacznijcie myśleć na temat tej firmy . Nowych ludzi zatrudniają nie wiem z skąd co siły nie mają i znowu na nich zapierdalać trzeba bo siły nie mają . Niech sobie ich zatrudnią do biur do roznoszenia korespondencji lub niech im przynoszą pączki z pluska jak uniosą . Tragedia a nie normalna robota . Nowy pracownik zarabia po trzech miesiącach tyle co pracownik co przepracował 5 lat . Ale jaja . To dla czego nie zwolnią tych co rzekomo nie chcą robić w takiej robocie i ze olewają wszystko – bo kto by robił za grosze i zgodził by się na upokarzanie . I kto tak naprawdę umie obsługiwać cały ten system . Te osoby co kombinują . Paranoja jednym słowem . Ludzie dajcie żyć za jakieś sęsowne pieniądze a nie wiecznie jest upier… Nie z premii niewiadomo za co . przyszłości w tej firmie nie widzę dla nikogo z magazynu pewność jest jedna , że w zimie będziecie marznąć , nic nowego . Jeszcze do tego sami na siebie zadzwonią do inspekcji pracy ze jest zimno żeby nie płacić premii ludziom , bo ktoś musi zapłacić mandat . Można na ten temat snuć tylko domysły ale taka jest prawda . Rozpierdala mnie to ktoś uczciwie pracuje chce się czegoś dorobić może nawet garba , a tu same wały tylko lecą . Przewożenie towaru z hurtowni do hurtowni . Potem odbieranie go ponownie na innym dokumencie . Wchodzi i wychodzi tak aby się coś działo w całym wielkim MIREXIE . Jednym słowem firma KOGUCIK .
Odwala już naprawdę , kierowcy już chyba zaczęli strajkować w tym nowym roku bo rozwalają auta jak leci na nic nie patrzą . Magazyn zapłaci bo to ich wina . No i oczywiście magazynu wina , ze jest nie odśnieżony plac i palety zjeżdżają z wideł podczas mrozu . Najlepiej jest u (usunięte przez administratora) ić z premii a co tam przecież zarabiamy ponad 2000 zł . Tak się chwali nasz prezes przed znajomymi a jak komuś nie pasuje to na nasze miejsce jest dużo chętnych z fiata , robić – jego słowa . To niech przychodzą na magazyn i robią w tą zimę gdzie niema ogrzewania na magazynie i gdzie w nocy jest – 10 Oc a na polu - 20 . o czym my tu wo gule piszemy jak to tylko jest wyzysk i nic więcej . Pozdrawiam wszystkich tych którzy marzną w tej firmie .