Opinie o Kozpol Stawowczyk Mleczko sp.j. w Kozy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kozpol Stawowczyk Mleczko sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kozpol Stawowczyk Mleczko sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kozpol Stawowczyk Mleczko sp.j. w Kozy

Jak wygląda rozmowa w Kozpol Stawowczyk Mleczko sp.j. na stanowisko Sprzedawca? Z iloma osobami się rozmawia? 28 sierpnia pojawiło się ogłoszenie.

Jak szefostwo w Kozpol Stawowczyk Mleczko sp.j. traktuje ludzi?

Jacek Nowy wpis

Normalnie, pytanie trochę dziwne bo jeśli by nie szanowali pracowników nikt by nie pracował. Ja pracuje i uważam ze są Ok!

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Sprzedawca w firmie Kozpol Stawowczyk Mleczko sp.j.?

Właściciel Adam

W tej firmie nie ma sprzedawców, to transport dziękuję za zapytanie, pozd.

Marzena
@Właściciel Adam

A duzo osob w takim razie pracuje na stanowisku dot. transportu? :) Moze firma szuka nowych pracownikow?

Właściciel Adam Nowy wpis
@Marzena

Tak szuka kierowców zawodowych

Witam mój wpis nie jest podyktowany moją frustracją czy chęcią zachodzenia tej firmie, jest zwykłą opinią merytoryczną. Do rzeczy .Pracowałem tam 14 miesięcy, zakończyłem pracę w kwietniu 2021 roku. Rozwiązanie mojej umowy było na wniosek szefów [bo jest ich dwóch ]. Powodem była zła relacja między nami już od samego początku mojej pracy. Jednak decyzja końcowa była podjęta przez tych panów, po tym jak 8 dni przed Świętami Wielkanocnymi grzecznie poinformowałem szefa o tym że chciałbym być na święta w domu. No i wtedy się zaczęło. SMS-y od niego jak litania w kościele. A po przyjeździe na bazę ,wręczono mi miesięczne wypowiedzenie. Nie ukrywam że byłem tym zaskoczony, jednak ustosunkowałem się do tego, gdyż i tak miałem już inne plany w innej firmie. Okresem tego wypowiedzenia, był jeden miesiąc .W tym czasie miałem kilka telefonów od szefa i SMS-ów również. Przeprosił mnie, że tak to wszystko się zakończyło że chciałby abym dalej u nich pracował. Proponował mi podwyżkę. Stwierdził abym się nie unosił ambicją i dał się przekonać do dalszej współpracy. Nie skorzystałem. Owszem, mam ambicje i nie lubię jak ktoś traktuje mnie jak najemnika, którego można się pozbyć, ot po prostu wyrzucić. Przez ten czas pracy 14 miesięcznej w firmie zwolniło się sześciu pracowników ,a załoga w pełnym komplecie ma ich dziesięciu. Czyli ponad połowa kierowców podziękowała za pracę w okresie mojego pobytu, w tej firmie. Pomimo pieniędzy Jakie tam się zarabia, a nie są one małe i zawsze na czas, to Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie. Kwestia taboru, auta i naczepy są w miarę spoko. Ja nie narobiłem żadnych szkód, ale wiem że gdyby takowe były, to kierowca zostałby obciążony. Ponieważ miałem taką informację od właściciela[szefa].Nigdy wcześniej nie pracowałem w firmie, w której panowałaby tak wielka pretensjonalność szefów do kierowców i nie byłoby kompletnego zrozumienia. A nerwowość na tak wysokim poziomie, że kierowca ze stażem Nawet kilku 10-letnim będzie się obawiał wyrazić swojej opinii co do różnych kwestii związanych z wykonywaniem zlecenia transportowego.

@Tomek

Chcę Pana poinformować że kłamie Pan w tej opinii, i nie będę się pocil aby to Panu udowodnić tutaj, ale informuje Pana, Panie Tomku że sprawy tak nie zostawię, wytoczę Panu proces sądowy, tam będzie Pan mógł oskarżać mnie, na tą chwilę powiem tylko tyle dostał Pan wypowiedzenie zgodnie z przepisami kodeksu pracy uzasadniając to w wypowiedzeniu. Natomiast zwolnienia 6 kierowców odpowie Pan prawnie przed sądem niszcząc mi reputację na którą pracuję od lal, zastanawiam się skąd ma Pan dostęp do akt firmy skoro Pan deklaruje o tylu kierowcach co jest nieprawdą. Proszę się liczyć z konsekwecjami jakie Pan poniesie w tej sprawie.

r-man
@Tomek

Witam,mój wpis jest przypadkowy akurat patrze i widzę spór były pracownik a pracodawca, jako osoba trzecia mogę tylko powiedzieć że kolega kierowca to sam nie wie co chce, i za zwyczaj tak zawsze jest że ktoś próbuję się zemścić na pracodawcy a sam nie był ok i myśli tym zaszkodzić. Po pierwsze nie zwolnił cię jak już wiemy bo napisał że dostałeś wypowiedzenie miesięczne więc zgodnie z przepisami kodeksu pracy,czyli jak ciebie tak jego obowiązują, następnie piszesz że cię przeprosił i zmienił zdanie i chciał abyś dale pracował, ale jak to my mamy swoją dumę, świadczy to tylko że ok z jego strony. Piszesz że wypłaty są super i na czas, to już ci odpowiadam mało teraz takich pracodawców, a ty jednak wolisz go obsmarować że dawał tobie zarobić, dodając na deser że w tym czasie zwolniło się 6 kierowców, wiesz nie wiem ilu, ale z odp twojego szefa najwidoczniej kłamiesz i tyle aż tyle. Czytam że będzie chciał tobie proces wytoczyć, no z mojej strony może zbyt pochopny pomysł ale z drugiej strony może to nauczy co niektórych normalnych wpisów o byłym pracodawcy. Jeśli chodzi o całą tą opinie twoją jest moim zdaniem zbyt wybiórcza, tu piszesz jak fajnie było a tu piszesz co innego, tak naprawdę chyba nie do końca przemyślana opinia. Na koniec- to że napisałeś nikomu nie polecam to też bubel twojej wypowiedzi, w końcu pracowałeś tam 14 miesięcy, jeśli piszesz że od początku nie szło się dogadać to po co pracowałeś tyle, było szukać od razu innej firmy, więc to wszystko szyte grubymi nićmi, też jestem kierowcą w praktyce 26lat miałem wielu pracodawców, czasem było bardzo trudno, ale się nie odważyłem pisać nigdy nieprawdy lub czegoś wątpliwego. Moim zdaniem powinieneś edytować posta puki się jeszcze da, bo jeśli ci udowodni przed sądem kłamstwa słono zapłacisz odszkodowania, czy warto ? chyba nie. pozdrawiam R-Man

Szymon
@r-man

Przeczytałem o miesięcznym okresie wypowiedzenia. Nie mogę tylko nigdzie znaleźć informacji o formie zatrudnienia. Jaka jest?

@Szymon

Kolego forma zatrudnienia to normalna umowa o pracę.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kozpol Stawowczyk Mleczko sp.j.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Gabriela

Jak wygląda obecnie praca w Kozpol Stawowczyk Mleczko? Dawno nie pojawiły się żadne nowe opinie i zastanawiam się jak to teraz jest. Czy prowadzą jakiś nowy nabór? Polecacie aplikować?

Seba
@Gabriela

Wypłaty na czas, zarobki nawet na normalnym poziomie, ogólnie polecam Pracowałem tam 1.5roku, szefostwo ok.

Gabriela
@Seba

Hej, jeśli to nie problem, możesz napisać mi ile mniej więcej wynosi pensja w Kozpolu? Super, że wypłaty są na czas ale właśnie chciałabym też się zorientować jak wysokie są :) Czy np. podwyżki się zdarzają?

Karol

Pracujecie w pełnych godzinach czy trzeba czasami zostawać po zmianie?

@Karol

Witam, Kolego to transport międzynarodowy chłopaki jadą na 10-12dni więc raczej nie są na codzien w domu. Przy okazji dziękuję wszystkim za opinie pozytywne, no cóż bywają też i negatywnie ale od tych co nie pracowali ale najwięcej wiedzą w tym temacie, jak to Polak. Pieniądze zawsze były i są na czas, mamy tabor euro 6, planujemy w najbliższym czasie wymianę taboru na nowsza a z czasem na lata 2022-2025 dodatkowy zakup kolejnych samochodów. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem chcemy nadal dynamicznie rozwijać swoje możliwości i poznawać nowe kierunki, zapraszam kierowców i pozdrawiam;)

Zbigniew

Czy firma nadal funkcjonuje i zatrudnia pracowników? Od pewnego czasy nie pojawiły się tutaj żadne wpisy na temat pracy w Kozpol, a w internecie również nie udało mi się znaleźć informacji na ten temat.

Pablo
@Zbigniew

Pieniądze na czas. Reszta... Nie polecam

Seba
@Pablo

Glupis jak but, nie pracowałeś to nie chrzan,nowy tabor, kasa na czas, szefowie ok, a takie komentarze jsk twój to lepiej nic nie pisz!

Henry

@Pablo Bardzo dobry pracodawca więc konkurencja inspiruje do takich wpisów?

CS

Nowa będzie :) stara by przynajmniej coś pokazała a sama nie wie co i jak!! Bo będę dużo zarabiał :D (usunięte przez administratora) korporacji lata robią a logować się nie umieją

Jeb. ac

:) chłopcze daleko do mnie ! Co z tobą z szkoleniem

Tadi

Pracowałam,kasa na czas,zarobki spoko,właściciel Adam doświadczony transportowiec. Niestety musialem odejść ze względu na chorobę,szkoda bo mialem fajne autko 2 letnia scania. Polecam.

AnT

Witam Pracowalem w tej firmie co prawda prawie 2 lata,ale odeszlem pezed zmianą współwłaściciela,teraz maja nową flote euro 6,fajny sprzet z relacji obecnych kierowców zarobki jak wszędzie na poziomie,wyplaty zawsze na czas,robota ułożona. Tylko 2tyg a mnie ze wzgledu na budowe domu nie pasowalo,ogolnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Kozpol Stawowczyk Mleczko sp.j. - Kozy

• Jak się pracuje w Kozpol Stawowczyk Mleczko sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Kozpol Stawowczyk Mleczko sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kozpol Stawowczyk Mleczko sp.j.
  • Bielska 80
    43-340 Kozy

Kozpol Stawowczyk Mleczko sp.j.