Wojanbb Wojciech Kalinowski

Opinie o Wojanbb Wojciech Kalinowski

Renata

Nieuczciwy czlowiek.Uwazajcie na tego pana zanim podejmiecie wspolprace

Renata

Nie zaplacil za wykonana usluge to bezprawie.Telefonow nie odbiera sms nie odpisuje.Zwykly oszust

Czekamy na Wasze opinie! Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w przedsiębiorstwie Wojanbb Wojciech Kalinowski w miejscowości Bielsko-Biała? Wiesz jak wygląda tu praca? Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami! Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Wojanbb Wojciech Kalinowski - Bielsko-Biała

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojanbb Wojciech Kalinowski