Elektryk Utrzymania Ruchu

Bydgoszcz
Oferta opublikowana06.02.2024
Oferta wygasa06.05.2024
Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektryka Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków

- Diagnostyka i testowanie poprawności funkcjonowania maszyn i urządzeń- Przeprowadzanie niezbędnych napraw i konserwacji maszyn- Zapobieganie awariom i przestojom w produkcji- Nanoszenie zmian i modyfikacji w dokumentacji technicznej

Wymagania

- Wykształcenie techniczne- Doświadczenie na podobnym stanowisku- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej- Zdolność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji

Oferujemy

- Praca w systemie jednozmianowym od 6:00 do 14:00- Praca na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia- Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie, zależne od zaangażowania- Przyjemna, rodzinna atmosfera pracy- Dodatkowe benefity dla dłużej zatrudnionych pracowników

Dodatkowe informacje

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1