Opinie o Flame Employment Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Flame Employment Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Flame Employment Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flame Employment Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Torunianin

Ze swojej strony mogę dodać że odradzam współpracę z tą agencją oddział Toruń który szuka zatrudnienia do Firmy WAS w Lubiczu. Na każdym etapie kiedy się spotykałem że firma nie szuka pracowników tymczasowych że umowy są po jakiś x okrasie przedłużane. Rzeczywistość okazała się inna i firma do dzisiaj szuka naiwnych ludzi do pracy tej firmy. Dla mnie osobiście to jest dziwne bo cały szukają od 04.2019 a ludzi tam jak w mrowisku już się przewinęło, ale cóż dowodów nie ma jest tylko podejrzenie że umowy tymczasowe to sama fikcja.

Na Toruń są teraz tak w ogóle jakieś oferty, skoro już tak piszesz? Ja widzę jedna ale to na obsługę do Bydgoszczy szukają. W mieście które Cię interesuje wszystko obsadzone? Tak w ogóle warunki jakkolwiek się różnią w zależności od miasta? Wiesz cos więcej?

Lolek

Nie polecam pośrednika flame aplikowałem do WAS Dwa lata temu otrzymałem propozycje pracy od nich po 18 miesiącach gdzie człowiek podjął pracę w innej firmie z tego co mi wiadomo rotacja jest tam kosmiczna umowy co miesiąc nie którzy pracują nawet bez umow gorzej niż na zachodzie.Może proponują dobre pieniądze ale jakim kosztem to już lepiej za mniejsze robić pieniądze i wiedzieć że się ma pracę niż iść do pracy i po miesiącu nie wiesz czy masz iść czy masz tą prace czy szukasz nowej.Wiecznie szukają rąk do WAS wiecznie to samo ogłoszenie odświeżanie jak state kotlety widać że tam nie ciekawie jest.Nie wiem kto pisze te chore pozytywne komentarze chyba osoby siedzące w Flame.(usunięte przez administratora)

@Madzia

Może i płacą na czas ale jak ci się kończy ta ich umowa X nie wiesz czy masz przyjść czy nie daruj sobie tą firmę oni szukają jeleni i tyle tam rotacja jest tak silna że co chwile inni pracują nikt tam miejsca na dłużej nie zgrzewa tylko max miesiąc ja przepracowałem tam ponad rok czasu po 6 miesiącach jak miałem przejść na umowę z WAS zostałem zwolniony przez Flame po czym zatrudniony po 2 tyg spowrotem.i stara śpiewka ale ze mi praca się podobała już nie tak pieniądze które są w ogłoszeniu nie licz że dostaniesz 5500 brutto to ja miałem po 4 miesiącach a jestem stolarzem i składanie mebli znam od podszewki w przeciwieństwie do pozostałych osób ale nie o tu chodzi.Daruj sobie tą agencje strata czasu i nerów Że jeszcze są w tym Toruniu Jelenie gdzie chcą iść tam do pracy :-(

Pracował ktoś może w stolarni w Ostaszewie (składanie mebli)? Zastanawiam się, czy szukają tylko ludzi z doświadczeniem, czy może też do przyuczenia. I czy ewentualnie jest jakiś okres wdrożeniowy. Ktoś coś słyszał?

....

Wszyscy co piszą o WAS i Flame to prawda bie polecam ani pracy ani umowy przez tą agencje a tym bardziej przez agencje AAA AUTO...Z Ciechocinka tak do dopiero jest szajs co tydz umowa musisz jechać się marszczyć przed nimi prosić Czy masz dalej umowę i czy możesz przyjść do pracy to samo jest flame tylko ze tu miesiąc a po nim dzwonisz i niktnic bie wie czy masz czy nie do nie ma się co dziwić ze na 20 Osób zrekrutowanych na nowy miesiąc jest tylko dwie reszta dziękuję za współpracę.(usunięte przez administratora) Ludzie tu praca przez flame jest dobra tylko na miesiąc jeśli przeżyjesz z tymi ludźmi tam .Rotacja większa niż mrówek w mrowizku jak by tak pięknie było by ludzie by nie uciekali z stąd bez powodu Unikać takich firm wielkim łukiem A WAS-owi jak by zależało na ludziach podziękowali by tym agencja (usunięte przez administratora) i sami by się ludzie znaleźli do pracy a nie oszukuja was na każdym kroku niby zarobki dobre ...Wstyd jest ludzia się przyznać ile naprawdę zarabiają to najlepiej jest skłamać komuś

Wiktoria Nowy wpis
@....

Wow naprawdę, aż taka jest rotacja w firmie? Tak się dzieje od dłuższego czasu, czy od niedawna? Zastanawiam się, czy jak to jest sytuacja od dawna, to czy firma godzi się na to i nie podejmuje jakiś działa np. inne umowy, jakieś zachęty finansowe, aby jednak pracownicy nie odchodzili?

pracownik Nowy wpis
@Wiktoria

ej wcale nie ma takiej rotacji. Ja pracuje przez aa euro w WAsi i wielu moich kolegów przez nich pracuje i regularnie dostajemy umowy. Przyjeżdża ich pracownik do firmy. Nie wiem jak jest we Flejm ale tu nie mam żadnych problemów. Ostatnio nawet dostałem podwyżkę od kieorwnika, więc nie wiemm skad macie takie doświadczenia.....

Ksenia Nowy wpis
@pracownik

A po jakim czasie można dostać umowę na stałe, jest taka możliwość w ogóle? Czy z każdą kolejną, przedłużoną umową dostaje się podwyżkę? Ta podwyżka od kierownika to była jakaś uznaniowa czy na jakiej zasadzie? Jeśli można wiedzieć to ile dostałeś?

Bardzo nieprofesjonalna agencja . Nie da się do nich dodzwonić , uczucie jakby rozmawiasz z kimś kto jest lepszy od ciebie. Czekałam na odpowiedz od agencji od 2 tygodni, więcej czekać nie będę. Odradzam !

@Marta

Na rozmowie telefonicznej i zapewnieniu o kontakcie ze strony osoby rekrutującej się zakończyło? Można wiedzieć, na jakie stanowisko Pani aplikowała i czym tłumaczono brak zaproszenia na rozmowę na żywo, bądź on-linową, w trakcie tego telefonicznego kontaktu? Nie wiem, po prostu z czego ta zwłoka wynika i czemu służy? Kto może napisać, jak z dalszymi etapami rekrutacji sprawy się mają, czy po nich można się doczekać odpowiedzi?

Aplikowałem u nich do Wasa ale najpierw otrzymałem telefon i że się odezwą i cisza. dramat. miałem styczność z innymi agencjami ale ta jest najgorsza.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Flame Employment Polska Sp. z o.o. na stanowisko MONTER ZABUDOWY POJAZDÓW? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Torunianin

Kriss
@Torunianin

Jedni narzekają inni chwałą mam tam znajomych pracują przez flame w was i se chwała pracę w porównaniu do poprzedniej firmy ....

@Kriss

Powiesz jaki jest powód tego chwalenia? Głównie zarobki czy atmosfera? Bo w sumie obie rzeczy są ważne. Powiesz coś więcej?

@Torunianin

Dzień dobry, Współpracę z firmą WAS rozpoczęliśmy dawno temu, gdy firma zatrudniała około 70 osób. Obecnie firma przeniosła się z Lubicza do Ostaszewa i zwiększyła zatrudnienie do około 250 osób. Nie da się zrobić tego w 5 minut więc proces rekrutacyjny i wdrożeniowy trwał kilka lat. Zrekrutowaliśmy dla firmy kilkaset osób. Zazwyczaj po okresie 6 miesięcy firma przejmuje do bezpośredniego zatrudnienia duże ilości osób.Jeżeli pracownik się rozwija i uczestniczy w programach rozwojowych to dostaje regularne podwyżki i może tam pracować latami. Praca jest zazwyczaj na jedną zmianę z możliwością nadgodzin. Jasne jest, że w danym miesiącu rozpocznie pracę przykładowo 10 osób, ale 2 się jednak praca nie spodoba, 2 będzie nieefektywnych więc w kolejnym miesiącu trzeba znowu wdrożyć 4 osoby, zatem ogłoszenie się pojawia. Nadto jeżeli firma planuje wzrost produkcji to ciągle powstają nowe linie produkcyjne i one sprawiają ,że rekrutacja ma charakter ciągły. Zasady są jasne i transparentne, przedstawiane w biurze podczas rekrutacji. Pracownik przed zatrudnieniem idzie de facto do firmy aby zobaczyć jak to wszystko wygląda w rzeczywistości. Dopiero wtedy gdy jest akceptacja to jest podpisywana umowa.

@FLAME

Dobre sobie po 6 miesiącach....To za wyrdymaly piszecie ... Wiecznie szukacie rekrutujecie ludzi zwalniacie nowo zatrudnionych co miesiąc i szukacie nowych no żal czytać taki wpis .Może i zarobek jest ok ale te wasze śmieszne umowy co miesiąc i trzeba co miesiąc się prosić was czy człowiek ma przychodzić do pracy no to jest wielkie nie porozumienie że ludzie tam chcą pracować przez was ...Już lepiej było by jak by WAS zatrudniał bezpośrednio i dawał te pieniądze nawet o te 300zl mniej niż wy i by mieli więcej ludzi chętnych tam pracować...

Flame Employment Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Kierowca. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Madzia
@Lolek

A jak z terminowością wypłat? Wszystko jest na czas? Widziałam sporo ofert i zastanawiam się nad aplikacją. Te umowy to wszystkie są co miesiąc przedłużane? Nie można nic podpisać na dłużej?

@Madzia

Takiepytania nie kieruj do mnie nie podjąłem tam pracy bo ta agencja jest dla mnie śmieszna i tyle żeby się budzili po 18 miesiącach jak człowiek złoży aplikacje ... Z tego co mi wiadomo umowy są na miesiąc i z każdym nowym miesiącem tynie wiesz czy masz iść do pracy czy nie ... Blazen kierownicy nic nie wie a o Flame nie wspomnę...

@Madzia

Wynagrodzenie zawsze na czas. Wszyscy dostają umowy. Pracownik może uczestniczyć w programach rozwojowych. Gdy w nich uczestniczy i podnosi swoje kompetencje to rzecz jasna nie rotuje oraz dostaje podwyżkę podstawowego wynagrodzenia. Każda osoba zaczyna pracę z stawką bazową, po miesiącu ma podwyżkę regulaminową stawki oraz po kolejnym miesiącu kolejna podwyżka. Pracownicy po 2 podwyżkach pracują na umowach miesięcznych. Często już po 4 miesiącach firma zatrudnia osoby bezpośrednio do siebie. Kandydaci posiadający wysokie kompetencje, udokumentowane referencjami mogą liczyć na wyższe negocjowalne stawki od pierwszego dnia pracy. Pozdrawiam, FLAME

@Lolek

Nie podjął Pan pracy, nie pracował Pan w tym miejscu, nigdy nie był w środku, nie widział warunków panujących w firmie, nie zna Pan atmosfery z własnego doświadczenia. Nie jest Pan wiarygodny w wystawianiu opinii w tym temacie. Z drugiej strony, czy zdarzyło się Panu wejść na tego typu portal kiedykolwiek w życiu i napisać coś dobrego i pozytywnego? Jeżeli do Pana dzwoniliśmy po takim czasie to przy aplikowaniu wyraził Pan pewnie zgodę na kontakt. Drugie mógł nastąpić zwyczajny błąd z naszej strony za co przepraszam. Niemniej jednak zdarza się, że nawet jak zadzwonimy do kandydata po czasie to dla niektórych może być to dobra informacja i w tym momencie mogą akurat szukać zatrudnienia. Pozdrawiam, FLAME

Judyta
@FLAME

Do którego dnia miesiąca zazwyczaj są pieniądze na koncie? Czy jeśli komuś bardziej pasuje to może kasę dostawać do ręki? O jaką wysokość zwykle są podwyżki?

@FLAME

Co ty nie nie powiesz atmosfera jaka tam pracuje to pożal się panie boże .Wiecej nic wspólnego z Flame to już lepiej pracować za mniejsze pieniądze na miejscu niż przez wasza śmieszna agencje pracy to jakaś porażka była koniec umowy z miesiącem i człowiek nie wie czy iść pierwszego do pracy czy siedzieć w domu nikt nic nie wie kierownik produkcji też buc nadety ...

Jadzia
@Lolek

I nie dali Ci znać co dalej? A grafik może był ułożony, tak w ogóle ile wcześniej się go ustala? Co takiego robi kierownik produkcji, że tak o nim piszesz?

Dżefers

Czy Flame wciąż organizuje pracę w UK? Jeśli tak, to jak wyglądają procedury po brexicie?

@Dżefers

Nie. Już nie organizujemy pracy w UK na stanowiska produkcyjne i magazynowe. Zdarzają się oferty dla specjalistów z branży technicznej, remontowej, elektrycznej.

Ewelina

Mój tata szuka pracy jako elektryk. Znalazłam ogłoszenie na to stanowisko do pracy w Irlandi. Widzę że wymagana jest znajomosc języka angielskiego w stopniu komunikatywny, drugi etap rozmowy prowadzony jest w języku angielskim, więc widać że jest to ważna kwestia. Jak wyglądają poszczególne etapy rozmow o pracę? O co pytają i co ma szczególne znaczenie? Czy na każdym z etapów dają znać mimo wszystko jaka decyzja została podjęta i czy mówią co poszło nie tak, że nie zdecydowali się właśnie na tą osobę?

Tadek
@Ewelina

Zwykła rozmowa, trochę opowiadania o firmie, o pracy następnie opowiedzenie o sobie i opowiedzenie o ostatnich dwóch miejsc pracy, dodatkowo pytanie o nie karalności.

Hanna
@Tadek

I to wszystko, jest tylko jeden etap? Powiedz, czy można przejść rozmowę online w takim razie, żeby było szybciej. Dużo firm teraz tak robi, z tego co widzę. A z tym brakiem karalności to trzeba okazać zaświadczenie?

@Hanna

Rekrutacja jest prowadzona online. Na każdym etapie informujemy o statusie aplikacji. po szczegóły i wszelkie pytania proszę kierować na jobs@flamejobs.pl odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiam, FLAME

Laura

Ten dyplomowany elektryk, którego szukają, bo pamiętam ogłoszenie, to dokładnie jaki tytuł musi mieć? Czy studia licencjackie wystarczą? Bardzo proszę o taką informację.

@Laura

Dzień dobry, W ogłoszeniu jest wskazane, iż wystarczy tytuł Technika Elektryka. W przypadku innych tytułów pokrewnych typu Technik Elektronik itd. potrzeba jeszcze referencji od poprzednich pracodawców, wskazujących, że człowiek ma udokumentowane doświadczenie elektryczne. Pozdrawiamy, Zespół FLAME

Don Johnson

6 lat temu wyjeżdżałem do UK przez Flame. Na miejscu przejmowało nas Solsbury. Nie powiem, Flame wywiązało się ze swoich powinności. Gorzej było już na miejscu. Praca była, były nadgodziny, ale na pomoc koordynatorów z Solsbury nie można było polegać. Mało tego, mam pretensje do jednej z koordynatorek z Solsbury, która pobierała od nas depozyty za chatę, a raczej meline, po czym obiecywała zwrot depozytu po przepracowaniu 3 miesięcy. Lecz depozytu brakowało, mało tego landlord mówił, że takowego nie otrzymał. Powtórzę: do Flame zasadniczo nie mam nic. Lecz przez Flame przejmowało nas Solsbury. Jak jest teraz - nie wiem. To było 6 lat temu. Przez te 6 lat temu wiele się z pewnością zmieniło.

Barbara
@Don Johnson

A jak byly rozliczne nadgodziny? Po normalnej stawce, czy były płatne ekstra? :) No i czy dało się ich sporo wyrobić?

Don Jphnson
@Barbara

Mała popierdółka, którą każdy pracownik dostawał przykładałaś do czytnika. Przyszłaś w sobotę czy niedzielę do pracy - agencja wiedziała, że byłaś. Miałaś więcej płacone. To była płaca extra. Ile się dało wyrobić? Za moich czasów, a było to wiosną 2016 roku sporo.

Halina
@Don Jphnson

No to widać, że dobry i uczciwy system to był. Ale jak ktoś wolał odebrać nadgodziny jako wolne to co wtedy? Trzeba było to zgłosić?

Don Johnson
@Halina

Nie pamiętam. To było 6 lat temu. Nigdy nie pytałem o taką możliwość. Nie da się wykluczyć, że może dałoby się dogadać, ale głowy nie urwę.

Najlepsza agencja w Bydgoszczy. Pełen profesjonalizm przeprowadzonej rekrutacji ze strony agencji. Najlepsza rozmowa rekrutacyjna w życiu. Polecam serdecznie Biuro FLAME! SUPER LUDZIE I CUDOWNA ATMOSFERA!

Czy pensja w Flame Employment Polska Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej, ich ogłoszenie jest 20 września na GoWork.pl.

FLAME

Niestety nie mamy takiego ogłoszenia. Szukamy Kierownika Działu Technicznego i Utrzymania Ruchu. Przy tej ofercie jest pewien pakiet benefitów zakładowych.

Sen

(usunięte przez administratora) w swoich ofertach na olx piszą 2800 brutto, 2100 netto, po przyjechaniu na miejsce okazuje się, że 2300 brutto + możliwe premie. Na szczęście bardzo ładna Pani Ukrainka tylko ładnie się uśmiechnęła bo rozumiała od razu o co chodzi i jaka jest polityka tej firmy. Paliwo i czas stracony..

@Sen

2300 brutto plus 500 pln premii frekwencyjnej - czyli za to, że jest się w pracy daje 2800 brutto. Oferta jest OK i prawdziwa. Kazdy ktor nie choruje i nie bierze urlopu na żadanie w danym miesiącu ma 2800 brutto. Przy pracy 3 zmianowej dochodzi także dodatek nocny 200 brutto. Podsumowując dla osoby rzetelnie pracującej jest 3000 brutto.

Tomasz

Życzenie białaczki za wpis na forum to już lekka przesada, szanujmy się. Jednak co do kwestii wynagrodzenia- jeśli było tak, jak pisze Sen, to faktycznie było to lekkie wprowadzenie w błąd i nie powinno do tego dojść. Sen jak widać nie zatrudnił się w tej firmie, może jednak jest ktoś, kto chętnie podzieli się z nami swoją opinią na temat pracy we Flame Employment?

@Flame

Czyli gdy się choruje to pracuje się nierzetelnie? Jakim (usunięte przez administratora) trzeba być, żeby coś takiego napisać????

Dorota

Nie sposób się nie zgodzić z Twoim zdaniem - to, że dany pracownik zachorował nie oznacza, iż będzie nierzetelnie wykonywał powierzone mu obowiązki. Ale wolałabym skupić się już na nieco innych aspektach. Powróćmy już może do dyskusji o warunkach pracy w Flame Employment Polska. Bardzo mnie ciekawi, czy wspomniana agencja pracy zapewnia swoim pracownikom ubezpieczenie zdrowotne? Powiedz mi proszę, jak konkretnie przedstawia się ta kwestia.

robert
@Dorota

A kim ty niby jesteś żeby narzucać innym swoje widzimisię i żądać pisania tego co ci się podoba? Kolejny niby to "moderator"? Do niczego nie będziemy wracać, bo ty tak chcesz. Dyskusja rozwija się w takim kierunku w jakim piszą ludzie i nikt nie będzie tym sterował.

@robert

Chyba w trochę zły sposób odczytałeś moje intencje. Chciałabym Cię uświadomić, że forum GoWork.pl służy do wyrażania opinii o aktualnych warunkach pracy, o atmosferze oraz o specyfice pracy w danej firmie - w tym przypadku w Flame Employment Polska. Wchodzą tu bowiem osoby zainteresowane podjęciem tam zatrudnienia, a więc wypadałoby im pomóc, przekazując rzetelne informacje o pracodawcy. Czy zatem teraz zechcesz mi powiedzieć, czy firma zapewnia pracownikom dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Dorota

Źle zrozumiałeś moje intencje. Moim celem nie jest - jak to ująłeś - "zagłuszanie" Waszych wypowiedzi, a realna chęć dowiedzenia sieęczegoś o aktualnych warunkach zatrudnienia w Flame Employment. Czy zatem zechcesz mi powiedzieć coś o ubezpieczeniu zdrowotnym w tej firmie?

ChristIsALie
@Dorota

Nie, nie zechcę, albowiem to jest pytanie na poziomie niezbyt rozgarniętego dziecka z zerówki.

@ChristIsALie

Oczywiście szanuję Twoje zdanie w tej kwestii. Miej jednak proszę na uwadze, że dla osób, które dopiero rozważają aplikowanie do Flame Employment rzecz, o którą zapytałam, wcale nie jest oczywista. To może chociaż powiesz, czy firma oferuje pracownikom jakieś dodatki pozapłacowe?

Roman

Faktycznie brak benefitów nie jest zbyt motywujący dla pracownika. A szkolenia lub kursy branżowe? To także jakaś wartość dodana, która może zaprocentować w przyszłości.

@Flame

Widzę, że niefortunnie użyte słowo sprawia wiele problemów. Każdy ma prawo do chorowania i zdecydowanie jest to rzecz losowa. Premia frekwencyjna jest jednak od pełnej frekwencji, jako pełna frekwencję uznaje się także urlop planowany. Gdy nie ma frekwencji pracodawca musi kierować do pracy albo dodatkowe osoby albo szukać chętnych na nadgodziny stąd w tym konkretnie przypadku premia frekwencyjna nie jest udzielana co jest ogólnie stosowaną praktyką w firmach produkcyjnych. Sformułowanie „rzetelnie „ nie powinno tu mieć miejsca. W imieniu firmy Flame przepraszam za niefortunne użycie słów. Zespół Flame

@Flame

Wiecie może, czy osoby, które nigdy wcześniej nie pracowały za pośrednictwem agencji pracy mogą znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę za pośrednictwem Flame Employment Polska?

lq
@Flame

CYTUJĘ Z OGŁODZENIA AGENCJI mam pytanie.. czy to jest płaca OD czy DO ? Pracę od poniedziałku do piątku; System pracy 1-zmianowy; Atrakcyjne zarobki od 3000 zł; Możliwość wzrostu wynagrodzenia po okresie 3 miesięcy; Umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia; Możliwość zwrotu kosztów dojazdu; System poleceń pracowników.

@lq

Ogłoszenie dotyczy Torunia i okolic. Płaca jest od 3000 brutto.

@Flame

Piszesz, że KŁAMSTWO to nie jest kłamstwo, tylko częściowe mówienie prawdy. Przecież mogli napisać 2500 + 300 premii (za frekwencję)

Kama
@Flame

Jesteście agencją nie kompetentną błagam was czas zabrać się do pracy nic nie oferujecie a jak macie ogłoszenia to tylko słodka produkcja na okrągło i jak społeczność nasza się zgłasza na tą słodziutką to już nie ma miejsc to po cholerę wystawiacie codziennie to ogłoszenie żeby wam słupek rósł jak to wy jesteście wydajni do pracy się zabrać młodzi ludzie z ulicy Niedźwiedzia w Bydgoszczy

@Kama

Dzień dobry, Rzeczywiście ofert jest mniej niż w latach ubiegłych. Oprócz wyżej wspomnianej na naszej stronie www.flamejobs.pl znajduje się więcej ofert. Poszukujemy pracowników produkcyjnych na 3 zmiany do 3 różnych zakładów, w różnych częściach Bydgoszczy. Poszukujemy również Magazyniera na 1 zmianę z dobrą stawką. Mamy też oferty na Księgową i przedstawiciela handlowego. Zapraszam do aplikacji na inne oferty.

Agnieszka

Niestety jestem bardzo zawiedziona dotychczasowa "współpraca" z Flame Employment z Bydgoszczy. Zostalam wprowadzona w blad dwukrotnie, dwukrotnie ktos z firmy mial sie ze mna skontaktowac, w drugim przypadku osoba miala odzwonic po 10 minutach, niestety w obu przypadkach mimo zapewnien nie skontaktowano sie ze mna. W moim odczuciu brak poszanowania kandydata

Zgodnie z przepisami prawa całe wynagrodzenie wpływa na konto

Nicky

Takie pytania chyba można zadać bezpośrednio Agencji. Na stronie ich jest mail i telefon.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Flame Employment Polska Sp. z o.o.?

Flame

Zazwyczaj jest to umowa o pracę tymczasową (90%) z możliwością zatrudnienia bezpośredniego po kilku miesiącach. Zdarzają się krótkie zlecenia w copackingu. Część ofert to oferty zatrudnienia bezpośredniego u klienta, gdzie Agencja jest tylko rekruterem/pośrednikiem.

Kakaowe Oczko

Zawsze ilekroć czytam ogłoszenia sprokurowane przez tę firmę, uśmiecham się z politowaniem. Iście groteskowe jest pisanie w ogłoszeniu "stabilna praca" a zaraz potem "praca w oparciu o umowę o prace tymczasową". Wszelkie granice żenady i głupoty zostały w tym momencie przekroczone. Skoro umowa o pracę tymczasową to w myśl wielce intelektualnie rozwiniętych pracowników Flame - stabilna praca, to nie mam żadnych pytań. ŻENADA. Jak wszystko zresztą w tym parszywym pseudokraju.

mały

do niczego mają te oferty pracy,cały czas tylko produkcja...

Edyta
@mały

A jaka konkretnie praca by Cię interesowała? Może warto w jakiś sposób skontaktować się z firmą Flame Employment Polska - a nuż znajdzie się jakaś oferta, która będzie odpowiadać Twoim wymaganiom. Widziałam na stronie internetowej firmy, że oferuje ona pracę nie tylko na produkcji - spójrz: https://www.flamejobs.pl/pl/oferty Czy któraś oferta szczególnie Cię zainteresowała?

eligiusz
@Edyta

Wystarczy, że byłem przez nich w UK. Złe wspomnienia.

@mały

zapraszam do śledzenia strony www.flamejobs.pl co tydzień nowe oferty Oprócz produkcji mamy ofertę: Główna Księgowa, Bydgoszcz, Lider HR, Bydgoszcz, Dyrektor Sprzedazy , Bydgoszcz, Samodzielna Księgowa , Toruń, Broker Ubezpieczeniowy , Toruń, Handlowiec, Bydgoszcz i wiele innych

Zostaw merytoryczną opinię o Flame Employment Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Flame Employment Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flame Employment Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Flame Employment Polska Sp. z o.o.