Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Edyta

@Emil masz rację. Właśnie tego się nie mogę doprosić, a przecież forum jest po to, żeby się dzielić wrażeniami i opiniami o pracodawcy, w tym przypadku o Flame Employment Polska, żeby każdy zainteresowany pracą znalazł informacje jakie go interesują.

Emil

Szkoda , że tak mało osób pisze na tym forum o aktualnej pracy w firmie, o atmosferze. Dla chętnych do pracy takie wpisy są bardzo ważne bo dają poznać firmę .

Flame Employment

Witamy, Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Wielkiej Brytanii na stanowiskach: zastępca szefa kuchni, pomocnik kuchenny/pracownik porządkowy. W celu poznania warunków zatrudnienia zachęcamy do kontaktu z nami (wszelkie dane podane na stronie FLAME). Pozdrawiamy, Zespół Flame Employment

Emil

Mają trochę ofert pracy a ja zastanawiam się czy aplikować. Wprawdzie słyszałem sporo dobrego, podpowiedzcie coś?

xxxgoodangel45

Pojawiły się nowe oferty pracy w Sedbergh. Pracowałam kiedyś tam i opiszę trochę jak to wygląda. Przede wszystkim można pracować w Sedbergh albo w Castertonie. Zanim zdecydujecie się wysłać CV sprawdźcie na google gdzie to jest. A jak się wam nie chce to napiszę prosto: Sedbergh-mała mieścina(town) brak jakichkolwiek rozrywek , ale chociaż jakieś zakupy zrobicie(był Spar) i bodajże 3 bary, jedynie co to można podziwiać widoki. Ciężko z komunikacją autobusową, pociągów brak. Casterton z kolei jeszcze mniejszy i nawet sklepu porządnego nie było. Wszędzie daleko, dlatego ja długo nie wytrzymałam, zresztą chyba był to główny powód większości z nas która się zwolniła. Praca to albo sprzątanie albo w kuchni. Teraz jest oferta na zastępcę szefa kuchni, nie wiem co to za praca ale jedynie co podpowiem to zapewne trzeba będzie za kogoś robić jego robotę plus wynieś, przynieś, umyj, pozamiataj. W zasadzie podobnie wszędzie jest coś do robienia, albo toalety do czyszczenia, albo zmywak. Chętny do pracy znajdzie coś dla siebie, bo rodowici pracownicy to raczej nie kwapią się do pracy. No ale jak się tutaj przyjeżdża to raczej oni za nas robić nie będą. Stawka najniższa krajowa. W większym mieście spokojnie można zarobić więcej. A i nadgodziny płatne dalej po tej samej stawce, więc szybkie zarobienie dużej kasy nie wchodzi w rachubę zwłaszcza, że teraz funt ma niskie notowania. Zakwaterowanie bywa różne, słyszałam że dużo razy ludzie się przeprowadzali(bądź byli przeprowadzani, niektórzy rzekomo mieszkali długo w hotelu i drogo płacili) z reguły współdzielenie zakwaterowania z innymi, często dodatkowy lokator - pleśń. Ale to już taki klimat i budownictwo. Zależy jak się trafi ja nie miałam źle ale ludzie narzekali. Atmosfera w pracy nie była zła, zależy na kogo się trafiło ale to jest tak wszędzie na świecie. Często pojawiają się ogłoszenia, jest duża rotacja personelu, z tego co wiem to dużo naszych się już zwolniło. Jak wiadomo rotacja o czymś świadczy ale to już pozostawiam każdemu do przemyślenia. A i jeszcze odnośnie atmosfery w Anglii to nie wiem jak tam jest po referendum w sprawie Brexitu ale tu gdzie jestem obecnie czuć delikatną niechęć i częste pytania kiedy wracam do Polski.

Edyta

Czy jest na forum jakaś osoba pracująca w Flame Employment Polska Sp. z o.o. za granicą i chciałaby odpowiedzieć na pytania dla użytkownika @Erazm? Na pewno nie tylko jemu przydadzą się te informacje.

Erazm

Czy mógłby ktoś napisać o aktualnych ofertach pracy za granicą. Znalazłem tylko pracę w kraju. Chciałbym aplikować i mam pytanko , jakie wymagania językowe ma agencja wobec kandydata i jakie umowy podpisję

Niewolniksystemu

Właśnie zastanawiam się czy nie jechać tam z dziewczyna, naprawdę jest tak ciężko czy to przesadzone opinie? Przecież prace zawsze można zmienić ??

Niewolnik

Janusz

Szukam pracy i słyszałem o nich sporo dobrego. Po przeczytaniu opinii na forum widzę, że to się potwierdza. Mam pytanie i może mi ktoś podpowie, jakie mają wymagania od kandydata na stanowisko kierownika logistyki?

Marek

Fajna agencja, właśnie dostałem robotę w Anglii. Bardzo miło byłem obsługiwany w biurze, wszelkie informacje otrzymałem, fajnie.

Iga

A czy pomagają założyć nr NIN i konto w banku?

@Mariusz 18.07.2017 23:30
Jesli masz jakis adres na poczatek zycia w uk to konto bankowe powinnas zalozyc sama bez problemu np w llyodsie (brak oplat za...

Mariusz
@Iga 19.07.2017 12:30
Ale podobno wszędzie trzeba mieć jakieś potwierdzenie adresu..:( a przy wynajmowaniu pokoju to średnio możliwe...

Zapytaj wlasciciela mieszkania czy moglby tobie napisac notatke z wlasnorecznym podpisem potwierdzajacym ze mieszkasz tam.

Iga

Ile teraz płaca w boohoo? Są różnice między dzienna a nocna zmiana?

Mariusz

Hej Wszystkim byc moze to nie jest do konca na temat poniewaz nie ma tutaj zbyt wiele informacji badz moich opinii o agencji Flame aczkolwiek Dosc przypadkowo natknalem sie na strone i pomyslalem ze umieszcze informacje ktore nowo przybylym do Wielkiej Brytanii (Burnley) moga okazac sie przydatne. 1.Transport -autokarem (z Warszawy zajmie okolo doby ) nie znam dokladnej ceny ale cena biletu najprawdopobniej bedzie oscylowala okolo 100 funtow. Podsumowujac nie dosc ze drogo to jeszcze dluga podroz. -samolotem : z Warszawy modlin moim zdaniem najlepiej wybrac lotnisko Manchester badz Liverpool. Lot trwa okolo 2h 30 minut. bilet kosztuje na np wrzesien okolo 20 funtow w jedna strone + ewentualny bagaz rejestrowany. Gdybyscie zdecydowali sie na podroz do Liverpoolu ponizej przedstawie jedna z mozliwosci jak w miare tanim kosztem mozna dostac sie do Burnley. Tak wiec ladujecie w Liverpool i co dalej : * kupujecie bilet Liverpool Airport -> Manchester centre sackville (badz manchester centre shudehill) jedzie okolo 1h : koszt okolo 8 funtow http://www.terravision.eu/ wybierajac shudehill dojezdzacie na dworzec stamtad trzeba przejsc okolo 1 km na inny dworzec na chorlton street(zapytacie ludzi wskaza droge badz zamowicie taksowke) na zewnatrz tego dworca jest przystanek z linia X 43 burnley. bilet kosztuje okolo 5-7 funtow dokladnie nie pamietam. Tutaj przesylam link do rozkladu jazdy http://www.lancashirebus.co.uk/cmsUploads/route/files/witchwaywebmay2017-1.pdf po okolo 1 h jestescie w burnley. jezeli lecicie do manchesteru to jest bezposredni autobus national express do burnley : http://www.nationalexpress.com/home.aspx badz mozecie rowniez wybrac trase z manchester airport do manchester coach station (ktory miesci sie na chorlton street) i nastepnie na zewnatrz dworca (wystarczy przejsc przez ulice) jest przystanek x 43 ktorym dojedziecie do burnley. 2.Zakwaterowanie. na tej stronie znajdziecie ogloszenia osob ktore wynajmuja pokoj (zdecydowanie latwiej bedzie jesli juz macie umowe z flame wtedy wynajmujacy wie ze pracujecie) https://www.spareroom.co.uk/ wpisujecie burnley i wam wyskakuje. mieszkania najblizej boohoo to postcode bb10 gdy juz pobedziecie dluzej w burnley mozecie pokusic sie o wynajecie mieszkania : http://www.rightmove.co.uk/property-to-rent.html 3.Konto bankowe z umowa o prace i adresem bedzie wam zdecydowanie latwiej zalozyc konto bankowe, jezeli nic sie nie zmienilo najlatwiej zalozyc konto w banku LLyods adres : 7 Manchester Rd, Burnley BB11 1HT 4.National insurance number. Jezeli agencja wam tego nie zalatwi to trzeba to zrobic na wlasna reke : 0345 600 0643 National Insurance number application line. Telephone: 0345 600 0643. Textphone: 0345 600 0644. Monday to Friday, 8am to 6pm. Podczas rozmowy bedzie trzeba oodpowiedziec na kilka pytan takich jak data urodzenia imie nazwisko adres od kiedy jestescie w anglii itp. Po czasie oklo tygodnia przesylaja wam list na adres jaki podaliscie podczas rozmowy z wyznaczona data spotkania.Prawdopodobnie wysla was do Preston okolo 1 h drogi z burnley moze troszeczke dluzej linia 152 z bus station Ponizej link do rozkladu jazdy : http://www.lancashirebus.co.uk/cmsUploads/route/files/Hotlinewebmay2017.pdf stamtad okolo 5 minut pieszo do miejsca spotkania, aspotkanie trwa okolo 30 minut. National Insurance number jest bardzo wazny poniewaz im szybciej go dostaniecie tym szybciej bedziecie placic normalny podatek. do tego czasu dostaniecie Emergency tax code BR i przykladowo zamiast 250 wyplaty tygosniowo otrzymacie 200.gdy juz go otrzymacie natychmiast dajcie pracodawcy on wysle do skarbowki i ten podatek co nadplaciliscie zostanie wam zwrocony. 5.lekarz nigdy nie wiadomo co sie moze stac dlatego jak najszybciej radzilbym sie umowic na wizyte do lekarza(rejestracje) w waszej okolicy. jesli ktokolwiek mialby dodatkowe pytania zapraszam do kontaktu 22mariusz88@wp.pl w miare mozliwosci odpowiem.

Bartek

WItam, otrzymałem ofertę pracy wraz z dziewcyzną na magazynie DSV od Agencji pracy Echo Personnel Kettering. Miał ktoś styczność z tą agencją i taką pracą ? Będę wdzięczny za szybką odpowiedź ponieważ wyjazd w najbliższy piątek tj 14.07.2017.

Emma

Agencja Flame Employment nie zmusza nikogo do korzystania z jej ofert pracy. Każdy jest dorosły i sam podejmuje decyzję. Praca za granicą nie należy do gatunku lekkich to praca zawsze fizyczna i trzeba myśleć a nie jechać i płakać. Ja jeżdżę i nie narzekam.

WorkPaula

Czy ktoś wybiera się na interview 10 lipca do Boohoo w Burnley? Jeśli tak to PROSZĘ O ODPOWIEDŹ TUTAJ :))

Eliza

Flame Employment organizują pracę za granicą dla chętnych. Jeśli ktoś nie może się zbytnio przemęczać i jest słaby fizycznie to niech zostanie w kraju i nie robi zadymy. Ludzie pracują nocami przez lata i nic się nie dzieje, to jest praca a nie zabawa!

dobrze_ze_nie_pojechalem

Mialem kiedys z nimi jechac ale sie przestraszylem, zreszta dostalem prace w Polsce, nie wiem jak inne magazyny ale to BOHOO w Burnley to jest typowo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] widze ze tutaj ludzie chyba z tej firmy flame pisza falszywe komentarze jakie tam sa rarytasy. Kogo rzeczywiscie interesuje jak tam wyglada praca niech sobie poszuka opinii o tym "pracodawcy" na indeed.uk, tam sa opinie brytyjczykow co tam pracowali i nikt tam nie ma interesu klamac, ja bym kazdemu odradzal.

NN

Widze duzo osob sie wybiera do magazynu Boohoo ale widze ze nic nie wiedza na temat tej pracy jakie sa tam warunki jedziecie do obozu pracy tyle wam powiem kiedys było inaczej lepiej teraz to juz jest gorzej niz w kryminale minuta spoznienia i 15 minut pracy masz z glowy robisz za darmo 3 ostrzezenia tzw strike i wylatujesz jest nawet filmik na YT wypowiada sie były pracownik agencji pracy TRS wypowiadaja sie tez ludzie co tam sie dzieje to co wam mowia w agencji to slodza zbieraja ludzi dla kasy czy znasz jezyk czy nie im to bez roznicy

Erwin

Pracowałam z nimi już kilka razy i wszystko było zorganizowane tak jak trzeba. Jak ktoś dobrze pracuje to inni zaraz to zauważą i na efekty nie trzeba długo czekać.

kasia

Czy ktoś wybiera się do pracy na magazynie boohoo na początku lipca? Mieszkania u Pana Pawła wydają się dużo droższe od tych ze stron internetowych, które można znaleźć samemu. Dlatego wraz z mężem szukamy współlokatorów do wynajęcia mieszkania/domu.

Burnley
@PL worker 29.06.2017 19:25
Witam! Pracuje w Boohoo kilka dni. Jeżeli chodzi o agencję wszystko spoko. Pomagają otworzyć konto takie za które płaci się 3F...

@Burnley 04.07.2017 00:44
Przyleciałes czy przyjechałeś autokarem? Odebrał cie ktoś z lotniska/dworca czy sam musiałeś dojechac do Nelson do p. Pawła?...

Ja wybieram się w tą sobotę do Nelson i lecę do Manchesteru, a stamtąd sama musze jakoś sie dostać do tego miasteczka, agencja wysyła tylko link do strony gdzie opisane jest jak można tam dojechać z lotniska. Do wyboru jest autobus albo pociąg. Niestety cała podróż jest na własną rękę :(

Emma

Jaki jest powód tak długiej oferty prac? Jakieś nowe projekty? Fajnie jak jest możliwość wyboru pracy.

Bastek

Witam pojawilo sie ogloszenie pracy w UK przez agencje FLAMEJOBS czy ktos moze wie dokladnie w jakim miescie ta praca jest,tylko nie magazyn Boohoo

WorkPaula

Czy ktoś wybiera się do Burnley na interview 10 lipca w Boohoo z agencji Staffline? Wiecie jak wygląda tam interview? I jak z zakwaterowaniem które pomaga znaleźć agencja? Jeśli ktoś coś wie proszę o odp ;)

Emma

Flame Employment doczekał się obrońców chociaż krytyków firmy nie brakuje. Jedna myśl mi przyszła do głowy. Dla ludzi pracowitych wszędzie będzie dobrze.

PL Worker

Witam! Czy ktoś może pracował przez agencję Staffline w BooHoo w Burnley? Może się ktoś podzielić wrażeniami? Jak z pokojami u p. Pawła? Wie ktoś coś? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam :)

PL Worker

Emma

Flame Employment Polska jest agencją z dziesięcioletnim stażem w organizowaniu wyjazdów za praca do Anglii. Korzystałam z ich pośrednictwa i było wszystko ok. Faktycznie musiałam tam pracować ale byłam zadowolona.

Natalia

@jaworowicz Super piszesz, podpisuję sie obiema rękoma!!!!!!!!

Iza

Flame Employment jest spoko agencją. Ludzie zawsze lubili narzekać.

Edyta

Chcesz wiedzieć, jak wygląda proces rekrutacyjny do pracy w Wielkiej Brytanii? Odwiedź zakładkę "Praca w Wielkiej Brytanii" http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,784836,0,0,praca_w_wielkiej_brytanii :)

Edyta

Oferta pracy - Manager Kreatywny. Czy ogłoszenie jest aktualne?

Emilia

Jak ktoś chce zarobić dobre pieniacze to musi ciężko pracować. Flame organizuje pracę za granicą ale ocena pracy należy do właścicieli .

Były pracownik Boohoo

Odradzam wyjazd do pracy w Boohoo - Burnley! Flame jest tylko naganiaczem. Umowę podpisujecie z angielską agencją TRS, która jest oszustem. Nie wypłacają wszystkich tygodniówek i należnego ekwiwalentu za niewykorzystany urlop! Co więcej pobierają nieuzgodnione kwoty z wypłaty! Flame o tym wszystkim był poinformowany przez kilka osób ale nic nie robi w tym kierunku. Widać, że dla nich liczy się tylko prowizja od ,złapanego'. Sama praca jest bardzo ciężka. Na jednej zmianie trzeba przejść 30-35 km pchając wózek ważący około 50 kg. Magazyn ma 5 pięter. Pod koniec lata na 4 piętrze jest około 40 stopni. Warunki zakwaterowania są delikatnie mówiąc słabe. Mieszka się w ,hotelu' w mini dwu-osobowych pokojach, z jedną lodówką na 100 osób i prysznicem na korytarzu. Za takie luksusy trzeba płacić więcej niż za wynajem pokoju od agencji nieruchomości. P.S pracowałem w Boohoo 5 miesięcy.

inkognito

flame jest firma ktora zalezy im na tym zeby skasowac naleznosc finansowa za pracownikow ktorych wysyla za granice.duzo obiecuja i nie dotrzymuja slow okazuje sie na mecie ze zakwaterowania sa fatalne i ceny sie zmieniaja za zakwaterowanie .jedni musza placic za transport a drudzy jada za darmo gdzie firma flame zwraca za koszty podroozy ale nie wszystkim.bylem uczestnikiem dwa razy takiego wyjazdu.j

bolo

W burnley flame zakwaterowal nas w hotelu w ktorym nie ma wolnych pokoi. Ostatnio ulokowali ludzi na poddaszu bez swiatla za to dali im latarki. Kuchnia malutka dwie male lodowki na prawie sto osob. Jedna kuchenka na cztery palniki i nie ma nawet mikrofalowki. Za pranie musisz zaplacic 2 funty a ostatnio odlaczyli wifi ktore bylo dostepne tylko na parterze przy recepcji. Robota tez nie za ciekawa. Magazyn ma 6 pieter i biega sie po nim przez 12 h dziennie dlatego wiele osob porezygnowalo. Przy tym pecherze i bable na nogach sa gwarantowane.

Pickerrr
@Dudek 11.01.2017 15:28
Słuchaj inkognito, same nieszczęścia przydarzyły Ci się. Firma Flame organizuje wyjazdy i wie jak to się robi. Kwatery to nie h...

Macie racje teraz w BOOHOO jest tragedia 5 pieter po kazdym sie lata z wozkiem przez 11 godzin odliczajac 2 przerwy 1 przerwa po 5 godzinach jest od 20 do 30 km sie robi przez nocke takze jak ktos chce to niech lepiej uderza do NEXTA jako picker packer w SOUTH ELMSALL agencja Solsbury Solutions tam jest lajcik pełny co 2 godziny przerwa kasa dobra mozna tluc nadgodziny jak ktos chce tylko trzeba robic swoje i tyle pozdrawiam

Agata
@Pickerrr 12.01.2017 16:45

Też uważam, że jak się dobrze pracuje to zarobki są ok. Tak się dzieje w każdej firmie!! Flame to dobra firma tylko ma pecha i nie trafia na ludzi pracowitych!!

Mitrilan

Kto jedzie 29 do Burnley do magazynu BOOHOO? kontakt: milanfan@vp.pl.

Juz

Czy w Flame Employment Polska Sp. z o.o. jest możliwość zdobycia jakiegoś sensowniejszego stanowiska?

Lukwroc

Witam, może ktoś się wypowie na temat pracy w burnley w baahoo wyjazd miał być 15 albo 22 z Warszawy i poznania, powiedzcie czy warto było pojechać i czy faktycznie jest tak jak oni pisali

Adix

Hej , ktoś jedzie 22 do Boohoo Burnley ? kamsanglia@gmail.com Piszcie ,

Były Picker

Teraz jest oferta prze Flame do magazynu Boohoo jest to magazyn odziezowy w Burnley niedaleko Manchesteru robota ciezka nie jest ale trzeba sie ochodzic bardzo duzo nogi wysiadaja kto ma duza wage po przyjezdzie do angli przejmuje was agencja solsbury solutions oni załatwiaja wszystko juz na miejscu mieszkania co oni załatwiaja to jes tragedia jesli kto moze to niech sobie sam załatwia cos w swoim zakresie albo jedna mieszkanie w kilka osob tak bedzie najlepiej za chate co gora na miesiac wychodzi 300 350 funi lanlord kasuje 1000 funi kradziez w biały dzien wypłaty sa na czas z kasa nie ma problemu zadnego sa wypłacalni napoczatku jest szkolenie 5 dniowe po 8 godzin płatne 7,20 na godz pozniej wybuerzecie sobie zmiany na nocki jest 7,72 pracuje sie 3dni i 3 dni wolne po 12 godzin kontrakt jest na 12 tygodni ale trzeba sie duzoo ochodzic chudnie sie w oczach pozdrawiam przyszłych pickerów i packerów

Melon

Czy wie ktoś jak wygląda praca przy zbiorze owoców i warzyw w Holandii? Pozdrawiam

emenems

Agencję Flame współpracującą z Solsbury Solutions oceniam w skali 5 stopniowej na 4 z plusem. Byłem w Anglii w fabryce mebli i źle nie trafiłem. Agencja pomaga, pieniądz zawsze na czas. Można było tłuc nadgodziny. Jeśli załatwię swoje sprawy w Polsce, chciałbym wrócić tam, gdzie pracowałem.

emigracja

Hej, Od jakiegoś czasu obserwuję ten wątek i przyglądam sie ofercie agencji Flamę do magazynu do Wielkiej Brytami. Poważnie myslę o wyjeździe tymczasowym i dorobieniu sobie za granicą z doświadczenia wiem że dobrze czytać opinie ale tez dobrze sobie wyrobić własną.. Dla jednych dana praca jest lekka dla innych ta sama będzie nie do wyrobienia ... jednym sie chce pracować innym mniej itd .. Czy ktoś może wybiera sie na spotkanie rekrutacyjne do Warszawy ? albo zamierza odpowiedzieć na tą ofertę ? pozdrawiam W razie czego zostawiam maila angliaaa.9@o2.pl

xyz

najlepsze jest to że ogłoszeń do pracy w Boohoo tutaj w anglii nie ma A dlaczego? Bo każdy kto tu jest i pracuje legalnie od jakiegoś czasu (11 lat w moim przypadku) wie że to co jest oferowane przez tą firmę jest na pograniczu nielegalnosci Warunki Bytowie i możliwość stracenia pracy za próbę zmiany pracy powinny być zgłoszone do Citizena,na policję i do inspekcji pracy!!!! Z opowiadań slyszalam też że zakazane jest jedzenie szynki i kiełbasy (pork) na stołówce bo muslimy nie pozwalają W końcu Burnley to jeden wielki pakistan i kilka poleczek dających im d.....

Teresa

Witam, Mam pytanie czy ktoś wyjeżdżał z agencją do Sedberg School do pracy?? Jesli tak to proszę o informacje jak się tam pracuje.

Zostaw opinię o Flame Employment Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flame Employment Polska Sp. z o.o.