Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flame Employment Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Sen

(usunięte przez administratora) w swoich ofertach na olx piszą 2800 brutto, 2100 netto, po przyjechaniu na miejsce okazuje się, że 2300 brutto + możliwe premie. Na szczęście bardzo ładna Pani Ukrainka tylko ładnie się uśmiechnęła bo rozumiała od razu o co chodzi i jaka jest polityka tej firmy. Paliwo i czas stracony..

Administrator Nowy wpis

Firma dodała nową ofertę pracy na Manager. Czy ktoś o tym słyszał?

Ania Nowy wpis
Klient

Najlepsza agencja w Bydgoszczy. Pełen profesjonalizm przeprowadzonej rekrutacji ze strony agencji. Najlepsza rozmowa rekrutacyjna w życiu. Polecam serdecznie Biuro FLAME! SUPER LUDZIE I CUDOWNA ATMOSFERA!

Pytanie Nowy wpis

Czy pensja w Flame Employment Polska Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej, ich ogłoszenie jest 20 września na GoWork.pl.

FLAME Nowy wpis
@Pytanie

Niestety nie mamy takiego ogłoszenia. Szukamy Kierownika Działu Technicznego i Utrzymania Ruchu. Przy tej ofercie jest pewien pakiet benefitów zakładowych.

Sen

@Sen

2300 brutto plus 500 pln premii frekwencyjnej - czyli za to, że jest się w pracy daje 2800 brutto. Oferta jest OK i prawdziwa. Kazdy ktor nie choruje i nie bierze urlopu na żadanie w danym miesiącu ma 2800 brutto. Przy pracy 3 zmianowej dochodzi także dodatek nocny 200 brutto. Podsumowując dla osoby rzetelnie pracującej jest 3000 brutto.

Tomasz

Życzenie białaczki za wpis na forum to już lekka przesada, szanujmy się. Jednak co do kwestii wynagrodzenia- jeśli było tak, jak pisze Sen, to faktycznie było to lekkie wprowadzenie w błąd i nie powinno do tego dojść. Sen jak widać nie zatrudnił się w tej firmie, może jednak jest ktoś, kto chętnie podzieli się z nami swoją opinią na temat pracy we Flame Employment?

@Flame

Czyli gdy się choruje to pracuje się nierzetelnie? Jakim (usunięte przez administratora) trzeba być, żeby coś takiego napisać????

Dorota

Nie sposób się nie zgodzić z Twoim zdaniem - to, że dany pracownik zachorował nie oznacza, iż będzie nierzetelnie wykonywał powierzone mu obowiązki. Ale wolałabym skupić się już na nieco innych aspektach. Powróćmy już może do dyskusji o warunkach pracy w Flame Employment Polska. Bardzo mnie ciekawi, czy wspomniana agencja pracy zapewnia swoim pracownikom ubezpieczenie zdrowotne? Powiedz mi proszę, jak konkretnie przedstawia się ta kwestia.

robert
@Dorota

A kim ty niby jesteś żeby narzucać innym swoje widzimisię i żądać pisania tego co ci się podoba? Kolejny niby to "moderator"? Do niczego nie będziemy wracać, bo ty tak chcesz. Dyskusja rozwija się w takim kierunku w jakim piszą ludzie i nikt nie będzie tym sterował.

@robert

Chyba w trochę zły sposób odczytałeś moje intencje. Chciałabym Cię uświadomić, że forum GoWork.pl służy do wyrażania opinii o aktualnych warunkach pracy, o atmosferze oraz o specyfice pracy w danej firmie - w tym przypadku w Flame Employment Polska. Wchodzą tu bowiem osoby zainteresowane podjęciem tam zatrudnienia, a więc wypadałoby im pomóc, przekazując rzetelne informacje o pracodawcy. Czy zatem teraz zechcesz mi powiedzieć, czy firma zapewnia pracownikom dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Dorota

Źle zrozumiałeś moje intencje. Moim celem nie jest - jak to ująłeś - "zagłuszanie" Waszych wypowiedzi, a realna chęć dowiedzenia sieęczegoś o aktualnych warunkach zatrudnienia w Flame Employment. Czy zatem zechcesz mi powiedzieć coś o ubezpieczeniu zdrowotnym w tej firmie?

ChristIsALie
@Dorota

Nie, nie zechcę, albowiem to jest pytanie na poziomie niezbyt rozgarniętego dziecka z zerówki.

@ChristIsALie

Oczywiście szanuję Twoje zdanie w tej kwestii. Miej jednak proszę na uwadze, że dla osób, które dopiero rozważają aplikowanie do Flame Employment rzecz, o którą zapytałam, wcale nie jest oczywista. To może chociaż powiesz, czy firma oferuje pracownikom jakieś dodatki pozapłacowe?

Roman

Faktycznie brak benefitów nie jest zbyt motywujący dla pracownika. A szkolenia lub kursy branżowe? To także jakaś wartość dodana, która może zaprocentować w przyszłości.

@Flame

Widzę, że niefortunnie użyte słowo sprawia wiele problemów. Każdy ma prawo do chorowania i zdecydowanie jest to rzecz losowa. Premia frekwencyjna jest jednak od pełnej frekwencji, jako pełna frekwencję uznaje się także urlop planowany. Gdy nie ma frekwencji pracodawca musi kierować do pracy albo dodatkowe osoby albo szukać chętnych na nadgodziny stąd w tym konkretnie przypadku premia frekwencyjna nie jest udzielana co jest ogólnie stosowaną praktyką w firmach produkcyjnych. Sformułowanie „rzetelnie „ nie powinno tu mieć miejsca. W imieniu firmy Flame przepraszam za niefortunne użycie słów. Zespół Flame

Roman
@Flame

Wiecie może, czy osoby, które nigdy wcześniej nie pracowały za pośrednictwem agencji pracy mogą znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę za pośrednictwem Flame Employment Polska?

lq
@Flame

CYTUJĘ Z OGŁODZENIA AGENCJI mam pytanie.. czy to jest płaca OD czy DO ? Pracę od poniedziałku do piątku; System pracy 1-zmianowy; Atrakcyjne zarobki od 3000 zł; Możliwość wzrostu wynagrodzenia po okresie 3 miesięcy; Umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia; Możliwość zwrotu kosztów dojazdu; System poleceń pracowników.

@lq

Ogłoszenie dotyczy Torunia i okolic. Płaca jest od 3000 brutto.

Michał
@Flame

Piszesz, że KŁAMSTWO to nie jest kłamstwo, tylko częściowe mówienie prawdy. Przecież mogli napisać 2500 + 300 premii (za frekwencję)

Kama
Kandydat
@Flame

Jesteście agencją nie kompetentną błagam was czas zabrać się do pracy nic nie oferujecie a jak macie ogłoszenia to tylko słodka produkcja na okrągło i jak społeczność nasza się zgłasza na tą słodziutką to już nie ma miejsc to po cholerę wystawiacie codziennie to ogłoszenie żeby wam słupek rósł jak to wy jesteście wydajni do pracy się zabrać młodzi ludzie z ulicy Niedźwiedzia w Bydgoszczy

Pracodawca

@Kama

Dzień dobry, Rzeczywiście ofert jest mniej niż w latach ubiegłych. Oprócz wyżej wspomnianej na naszej stronie www.flamejobs.pl znajduje się więcej ofert. Poszukujemy pracowników produkcyjnych na 3 zmiany do 3 różnych zakładów, w różnych częściach Bydgoszczy. Poszukujemy również Magazyniera na 1 zmianę z dobrą stawką. Mamy też oferty na Księgową i Przedstawiciela Handlowego. Zapraszam do aplikacji na inne oferty.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Flame Employment Polska Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik działu technicznego i utrzymania ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Monter w Dziale Budowy Struktur
Bydgoszcz
ARP E -VEHICLES Sp. z o.o.
logo firmy Administrator Linux
Agencja Pracy
logo firmy Customer Service
Bydgoszcz
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(337 opinii)
logo firmy Przedstawiciel Biznesowy ING Bank Śląski
Businessface Sp. z o.o.
(17 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Agnieszka
Kandydat

Niestety jestem bardzo zawiedziona dotychczasowa "współpraca" z Flame Employment z Bydgoszczy. Zostalam wprowadzona w blad dwukrotnie, dwukrotnie ktos z firmy mial sie ze mna skontaktowac, w drugim przypadku osoba miala odzwonic po 10 minutach, niestety w obu przypadkach mimo zapewnien nie skontaktowano sie ze mna. W moim odczuciu brak poszanowania kandydata

Pracodawca

Zgodnie z przepisami prawa całe wynagrodzenie wpływa na konto

Nicky

Takie pytania chyba można zadać bezpośrednio Agencji. Na stronie ich jest mail i telefon.

Torunianin

Ze swojej strony mogę dodać że odradzam współpracę z tą agencją oddział Toruń który szuka zatrudnienia do Firmy WAS w Lubiczu. Na każdym etapie kiedy się spotykałem że firma nie szuka pracowników tymczasowych że umowy są po jakiś x okrasie przedłużane. Rzeczywistość okazała się inna i firma do dzisiaj szuka naiwnych ludzi do pracy tej firmy. Dla mnie osobiście to jest dziwne bo cały szukają od 04.2019 a ludzi tam jak w mrowisku już się przewinęło, ale cóż dowodów nie ma jest tylko podejrzenie że umowy tymczasowe to sama fikcja.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Flame Employment Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

Zazwyczaj jest to umowa o pracę tymczasową (90%) z możliwością zatrudnienia bezpośredniego po kilku miesiącach. Zdarzają się krótkie zlecenia w copackingu. Część ofert to oferty zatrudnienia bezpośredniego u klienta, gdzie Agencja jest tylko rekruterem/pośrednikiem.

Kakaowe Oczko

Zawsze ilekroć czytam ogłoszenia sprokurowane przez tę firmę, uśmiecham się z politowaniem. Iście groteskowe jest pisanie w ogłoszeniu "stabilna praca" a zaraz potem "praca w oparciu o umowę o prace tymczasową". Wszelkie granice żenady i głupoty zostały w tym momencie przekroczone. Skoro umowa o pracę tymczasową to w myśl wielce intelektualnie rozwiniętych pracowników Flame - stabilna praca, to nie mam żadnych pytań. ŻENADA. Jak wszystko zresztą w tym parszywym pseudokraju.

mały

do niczego mają te oferty pracy,cały czas tylko produkcja...

@mały

A jaka konkretnie praca by Cię interesowała? Może warto w jakiś sposób skontaktować się z firmą Flame Employment Polska - a nuż znajdzie się jakaś oferta, która będzie odpowiadać Twoim wymaganiom. Widziałam na stronie internetowej firmy, że oferuje ona pracę nie tylko na produkcji - spójrz: https://www.flamejobs.pl/pl/oferty Czy któraś oferta szczególnie Cię zainteresowała?

eligiusz
@Edyta

Wystarczy, że byłem przez nich w UK. Złe wspomnienia.

@mały

zapraszam do śledzenia strony www.flamejobs.pl co tydzień nowe oferty Oprócz produkcji mamy ofertę: Główna Księgowa, Bydgoszcz, Lider HR, Bydgoszcz, Dyrektor Sprzedazy , Bydgoszcz, Samodzielna Księgowa , Toruń, Broker Ubezpieczeniowy , Toruń, Handlowiec, Bydgoszcz i wiele innych

Flame

trudno się odnieść do komentarza...proszę wskazać co musi zrobić agencja aby była SUPER. Z chęcią podejmiemy kroki ku temu.

Aro

Lubię atmosferę w Flame Employment Polska Sp. z o.o. za: Mlody zespol

@Aro

Fajnie, że wspominasz o współpracownikach - to oni tworzą atmosferę, a dobra atmosfera w pracy jest bardzo ważna. A może jeszcze za coś lubisz pracę w Flame Employment Polska? Może pokusiłbyś się o przedstawienie plusów i minusów pracy w tym miejscu - takie zestawienia są często bardzo przydatne dla osób, które być może chciałyby podjąć pracę w tym miejscu.

kolejny oszukany

a ja jak pisałem wcześniej, bo chyba do ciebie to nie dociera: papier wszystko przyjmie i o ile w biurze mogą pokazać znośne warunki na zdjęciach, o tyle na miejscu, prawie 2000 km od chaty pokażą, że wnętrze jest nie takie, jak na fotkach. Chyba jednak pracujesz dla Flame, albo dla współpracujących z Flame depozyto - kanciarzy z Solsbury.

Zespół FLAME
@kolejny oszukany

Nie wiem kiedy Pan był w Anglii. Do Solsbury wysyłaliśmy ostatni raz w 2015. Zawsze jeśli ktoś zgłasza problem w cywilizowany sposób to reagujemy na bieżąco. mielismy przypadki, że ktoś dzwonił do nas w dzień przyjazdu i zgłaszał taki czy inny problem i jak trzeba było to wzywaliśmy Solsbury do przeprowadzenia pracownika w inne miejsce i to się działo. Problem zgłasza się natychmiast i wtedy możemy reagować. Żale po tak długim czasie niewiele wnoszą do sprawy bo już nikt z tym nic nie może zrobić.

@Zespół FLAME

Po pierwsze, jechałem przez Was do Anglii w 2016 roku, na miejscu przejmowało nas Solsbury, więc nie wciskajcie takiego kitu. Po drugie, w kwestii problemów niejednokrotnie zgłaszałem się do was, niestety bez jakiejkolwiek reakcji. Każdy umywa ręce. A po trzecie: idąc waszym tokiem rozumowania, jeśli ktoś 5 lat temu mi pożyczył kasę, to skoro zapomniał, to i ja nie muszę zwracać należności? Niezbyt uczciwa mentalność. Mnie w domu uczono zgoła odmiennej postawy. Ale, pozostawiam was już w waszym świecie. PS. Nie do was uderzam bezpośrednio, ale do Soslbury, do którego oddajecie ludzi zatrudnianych przez waszą agencję. I nie kłamcie, że po raz ostatni wysyłaliście ludzi do Solsbury w 2015 roku, bo ja jechałem od was w drugiej połowie 2016 roku i na miejscu koordynatorka z Solsbury pobierała od nas depozyty. A w sprawie niejasności pisałem, dzwoniłem i do was. Szkoda, że bez odpowiedzi. Temat uważam za skończony, z tym, że mnie okradziono się pogodziłem. To co mi pozostaje, to ostrzegać ludzi przed zwykłym oszustwem.

Zespół FLAME
@kolejny oszukany

Przykro mi jeżeli w jakiś sposób czuje się Pan pokrzywdzony. Sprawdzimy sytuację i w przypadku jakichkolwiek innych rekrutacji dla klientów w Anglii wprowadzimy dodatkowe narzędzia kontrolne aby zapobiegać na przyszłość złym incydentom. Polecam w każdym projekcie kierować uwagi na sales@flamejobs.pl. W sprawie mieszkań pozostają zawsze 2 drogi: można znaleźć mieszkanie na własną rękę, samemu podpisać umowę i samemu płacić depozyt landlordowi bezpośrednio lub można skorzystać z mieszkań zorganizowanych przez agencje na miejscu. innych opcji nie ma.

@Zespół FLAME

Nic nie sprawdzicie i nic nie musicie sprawdzać. Przekazywaliście (o ile dalej nie przekazujecie) ludzi firmie, która ewidentnie leci w kulki. O ile wy jesteście czyści, o tyle pretensje kieruję właśnie dlatego, że mimo maili i telefonów nie raczyliście kiwnąć palcem. A powinniście, skoro oddawaliście ludzi agencji, o której nie można powiedzieć, by była uczciwa. Tyle w temacie. To będzie nauczka i lekcja dla innych, by nie pchali się do Anglii. Zresztą tam jest taki (usunięte przez administratora) że tylko idiota jedzie do UK czy Irlandii z myślą o zarobku.

asda
@kolejny oszukany

Ludzie Przyjmijcie do wiadomości że w UK Irlndii wszędzie płaci się depozyt do wynajęcia mieszkania. Zresztą w PL też już tak jest. I dobrze bo jest cała masa ludzi nieuczciwych którzy nie płacą rachunków za siebie.

yano
@asda

Depozyty są zwracane po upływie umownego czasu. A jak nie są zwracane, to ludzie nazywają to złodziejstwem.

Edyta

Zauważyłam, że firma aktywna działa na Facebooku. Czy ktoś obserwuje ich fanpage w mediach społecznościowych? Może skorzystaliście z ofert pracy dostępnych w tym miejscu? @nie radzę, zdecydowanie nie chciałam Cię urazić. Jeśli nie chcesz odpowiadać na pytania, oczywiście nie masz takiego obowiązku. Może za jakiś czas znów będziesz miał nam coś do powiedzenia. Dziękuje za dyskusje.

Edyta

Czy ktoś z użytkowników ostatnimi czasy podjął zatrudnienie za pośrednictwem Flame Employment Polska? Czekamy na Wasze odpowiedzi. @nie radzę, rozumiem choć na pewno nie należy wykluczać, że w całym kraju nie znajdzie się odpowiednia praca dla osób zainteresowanych. Oczywiście bieżący wątek dotyczy opinii na temat firmy Flame zatem dziękuje za Twoją odpowiedź odnośnie pracy w tym miejscu.

@Edyta

Daj mi już spokój, naprawdę...

Edyta

@nie radzę, rozumiem, że coś mogło nie być istotne personalnie dla Ciebie jednak wiedza o benefitach jest powszechna - pracownicy je dostają lub nie. Jak wnioskuję po Twojej wypowiedzi takowe nie są dostępne dla pracowników. Odpowiadając na Twoje pytanie "w czym się szkolić?" mogę jedynie zaznaczyć, że szkolenia nie tylko podnoszą możliwości kwalifikacyjne i uczą nowych rzeczy ale także są dla pracowników źródłem rozwoju i kształcenia niezależnie od dziedziny. Dziękuje, że podzieliłeś się z nami opinią na temat pracy w Flame Employment Polska. Jeśli będziesz chciał poinformować nas o innym aspekcie pracy w tym miejscu, czekamy na Twoją odpowiedź.

@Edyta

Napisałem, co miałem do napisania. Przestrzegłem przed podjeciem pracy nie tylko przez Flame, ale w ogóle przed pracą na Wyspach. Jestem od roku w Belgii i wiem, że na wyspy już nigdy nie wrócę.

Edyta

Czy ktoś ostatnio aplikował do Flame Employment Polska? @nie radzę, może to tylko chwilowy stan rzeczy i benefity pojawią się za jakiś czas? A czy możesz powiedzieć coś na temat możliwości rozwoju? Czy pracownikom oferowany jest udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje? Może osobiście skorzystałeś kiedyś z takiego szkolenia? Twoja merytoryczna odpowiedź będzie bardzo istotna dla użytkowników forum a w szczególności dla osób starających się o pracę.

@Edyta

1. Powtórzę: nigdy nie obchodziły mnie benefity. 2. Możliwości rozwoju są, ale dla konfidentów i sługusów angoli. 3. O jakichkolwiek szkoleniach nic mi nie wiadomo. Zresztą, w czym się szkolić? W pakowaniu elementów na hali nr 1 i rozpakowywaniu ich na hali nr 2, 20 metrów dalej? 4. Jedziesz sam - licz na siebie, a nie na kogokolwiek. Znieczulica do potęgi n tej. 5. Chciałbym przestrzec przed podjęciem roboty nie tylko przez Flame, ale w ogóle w Anglii czy Irlandii. Wyspy SIĘ SKOŃCZYŁY, sam zaś doświadczyłem nieprzyjemności z powodu pochodzenia.

Edyta

@nie radzę, pozwól, że doprecyzuje: benefity pozapłacowe są osobnym świadczeniem pozapłacowym oferowanym przez pracodawcę oprócz podstawowego wynagrodzenia za pracę. Nie jest to forma pomocy socjalnej o której piszesz i nie trzeba się o nie ubiegać. W różnych firmach benefity przybierają inną formę: są to sfinansowane szkolenia, dodatkowe lekcje języków, karty sportowe czy paczki żywnościowe z okazji różnych świąt/uroczystości. Jak wygląda kwestia warunków pracy? Czy wynagrodzenie jest proporcjonalne do wykonywanej pracy?

@Edyta

gdzie polaczków cała masa, tam zaciskać trzeba pasa. Czyli żadnych bonusów, grantów itd. Tylko zaiwaniać.

Edyta

@nie radzę, czy długo pracowałeś w firmie? Możesz powiedzieć na ten temat warunków pracy w tym miejscu? Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych? Czy takowe są dostępne dla pracowników? Twoja opinia będzie bardzo istotna dla użytkowników forum.

@Edyta

Pracowałem 3 miesiące. O żadne benefity pozapłacowe się nie ubiegałem z prostego powodu. Jestem zdrowy, zdolny do pracy, a kto bierze socjal mając dwie zdrowe ręce do pracy to zwykły truteń i pasożyt. Co do warunków pracy - unikać polaczków (celowo z małej litery). Angole nie lepsi. Jak się jest spoza "ukladów to się ma przej...ne.

Zostaw merytoryczną opinię o Flame Employment Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Flame Employment Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flame Employment Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie klientów o firmie Flame Employment Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Flame Employment Polska Sp. z o.o., to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Flame Employment Polska Sp. z o.o.