Opinie o KUBO Poland Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KUBO Poland Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KUBO Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KUBO Poland Sp. z o.o. w Toruń

Emzet

Współpracuję z Kubo już ponad 3 lata, nigdy nie miałem żadnego problemu :) Zawsze czuć wsparcie, zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Wypłaty zawsze na czas, a prowizja pośrednika chyba najniższa na rynku :) Do tego parę bonusów i kilka opcji do wyboru. W ciężkich momentach u klienta Tomek zawsze jest szczery i nie owija w bawełnę, szuka rozwiązań aż się uda coś wykombinować. W najbliższym czasie raczej będę szukał innego miejsca pracy, ale zakładam, że kontrakt będzie podpisany przez Kubo z racji na dobrą historię współpracy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w KUBO Poland Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 30 lipca na GoWork.pl.

amanai Nowy wpis

Współpracuję z KUBO od 1.5 roku. Daję absolutne i zdecydowane 5 gwiazdek pod każdym możliwym względem: profesjonalizmu, kontaktu z klientem, czasu załatwiania spraw, pomocności, klarowności wszystkich procesów. Z całego serca polecam!

sj Nowy wpis

z Kubo współpracuje jako podwykonawca ponad 2 lata i jestem bardzo zadowolony ze współpracy i gorąco polecam tą firmę. To co sobie cenię to przede wszystkim: - faktury opłacane na czas, - bardzo sprawny kontakt z Tomkiem i Emilią, są zawsze dostępni, a w razie jakichkolwiek problemów są elastyczni i skorzy by zaoferować pomoc, - w razie ewentualnej delegacji ilość formalności po stronie kontraktora jest praktycznie zerowa, w większości tematów pomaga Kubo, - ilość formalności i korporacyjności jest ograniczona do koniecznego minimum, - uczciwe warunki rozliczenia, - zadowalający pakiet benefitów: ubezpieczenie, karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne, mozliwość dokupienia dodatkowych parametrów.

Grzesiek Nowy wpis

Współpracujemy już parę lat w formie b2b. Nigdy nie było żadnych problemów, pełna transparentność, pieniądze na czat, szeroki wybór ofert. Do tego miła, wręcz rodzinna atmosfera. Wszyscy dostępni, otwarci, chętni i gotowi do pomocy. Oby więcej takich firm na rynku IT.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma KUBO Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Scrum Master. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Artur
 Rekomendacja

Z Kubo współpracuję jako podwykonawca-kontraktor od niemal roku. Jak dotąd współpraca zdecydowanie na plus - faktury opłacane w terminie, wzorowy kontakt, zasadniczo brak jakichkolwiek problemów. Zdecydowanie polecam.

Patryk

Z KUBO współpracuję już blisko 3 lata. Świetny kontakt, uczciwe warunki współpracy, ciekawe benefity pozapłacowe, ciekawe projekty i klienci. Mogę tylko polecić!

Moondog

wszystko spoko

B2B

Cenie współpracę z KUBO i polecam!

Radek

W Kubo jestem zatrudniony już prawie od 3 lat. Firmę wyróżnia szczere podejście do pracownika - nie ma zatem benefitów "młodego, dynamicznego zespołu" czy "szerokich możliwości rozwoju osobistego". Jest za to multi sport, opieka medyczna, wsparcie w przeróżnych sytuacjach życiowych oraz dobre wynagrodzenie, nie będące tematem tabu.

Ash

Z firmą KUBO współpracuje od ponad roku. Szczerze mogę polecić tą firmę. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Kontakt jest bardzo dobry, benefity jakie oferują interesujące no i oczywiście płatności realizowane zawsze na czas.

Tester
 Rekomendacja

Polecam, współpracuję z KUBO już od kilku lat jako inżynier testów. Jasne warunki kontraktu, podpisywanego zawsze w terminie, dopasowane projekty zgodne z kwalifikacjami i oczekiwaniami. Atrakcyjne benefity.

Marek Piotrowski

Gorąco polecam współpracę z KUBO.

AM
Klient

Pełen profesjonalizm, gorąco polecam.

Rafał Chudoba

Z firmą Kubo realizuje już 3 projekt. Jestem UX designerem i szukanie dobrych projektów zawsze było wymagającym zajęciem. Dzięki kontaktom oraz bezproblemowej postawie Kubo zapewnia mi płynność projektową, a przejście z projektu do projektu jest bezstresowe. Kontakt - celujący! - zarówno w kwestii mailowej jak i telefonicznej. Pracownicy trzymają rękę na pulsie w każdej kwestii. Benefity - w pełnym zakresie przesłane pierwszego dnia do wyboru. Płatności - zawsze na czas! a jeżeli miałeś ciężki miesiąc pod jego koniec przypomną o przesłaniu faktury aby nie przeciągać płatności niedopilnowaną papierologią. Polecam!

Tomek
 Rekomendacja

Gorąco polecam współpracę z KUBO.

Marcin Patalon
 Rekomendacja

Pełen profesjonalizm, wyśmienita współpraca. Polecam!

boguś

Jeżeli zastanawiasz się czy warto współpracować z KUBO, to szczerze polecam!

Pracowałem w KUBO około 2 lata, w tym czasie 0 problemów, wszystko wspaniale załatwiane przez najlepszego szefa. Nie mam nic do zarzucenia, gdyby pojawiła się kolejna okazja to na pewno bym wrócił!

JM
Klient

po prawie 3 latach współpracy z czystym sumieniem mogę dać 5 gwiazdek.

Kuba

Świetna współpraca. Mając doświadczenie z innymi agencjami mogę śmiało stwierdzić, że KUBO jest najlepszą, z jaką miałem okazję współpracować. Tomek i Emilia są bardzo pomocni, kontakt z nimi jest bez zarzutu. Oferta na pewno jedna z lepszych na rynku, w tym sporo bonusów.

Zostaw merytoryczną opinię o KUBO Poland Sp. z o.o. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

KUBO Poland Sp. z o.o.