Opinie o KUBO Sp. z o.o. w Toruń

KUBO Poland to firma specjalizująca się w rekrutacji i outsourcingu dla branży IT oraz świadczeniem szeroko pojętych wyspecjalizowanych usług dla biznesu (Project Management, Facilities, Administration, Sales)

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KUBO Sp. z o.o. w Toruń

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
XS Nowy wpis
Inne

A jest tu ktoś kto przeszedł ten cały proces rekrutacyjny i jest nawet zadowolony? Rzecz jasna mam na myśli przy tym feedback, te negatywne nie są nigdy dawane? Akurat tak widzę po tych ostatnich opiniach i się nad tym zastanawiam… ile taki proces teraz czasu zabiera? Widzę ze wisi tu z 10 ofert, jedna z nich wpadła mi w oko

Lo Nowy wpis
Kandydat

Brałem udział w procesie rekrutacyjnym. Zero feedbacku i informacji zwrotnej, a byłem zapewniany, że na 100% się odezwą ;) kolejny outsource, dla którego liczy się tylko forsa, a ludzi mają gdzieś.

anonim Nowy wpis

JS Nowy wpis
Inne

Nie wiem o jakie laurki chodziło ale właśnie zastanawiam się nad praca jako młodszy rekruter IT, jeszcze taka oferta wisi od firmy. W sumie na dwie osoby, to rotacja czy firma się powiększa? Wiadomo jakie są zarobki? zastanawiam się czy to zależy od liczby rekrutowanych?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w KUBO Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Główny specjalista, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 26 października.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma KUBO Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko System Administrator. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
PW
Inne

Dzień dobry:) Czy ktoś z pracujących wysłał swoje cv do firmy poprzez stronę? Mają taką opcję, zapewniają, że odezwą się z pasującym stanowiskiem, oczywiście o ile takie będzie:) Chcę w taki sposób aplikować do firmy, ale nie wiem, na jakie szanse co do feedbacku mogę liczyć? To nie jest tak, że moje cv zniknie w otchłani internetu?

Marek Grzywiński KUBO
@PW

Dzień dobry :-) Mogę zapewnić, że Twoje CV nie zniknie w otchłani internetu i jak tylko zaznaczysz zgodę na kontakt to na pewno się odezwiemy. :-) Oczywiście w momencie, gdy pojawi się temat, który będzie dopasowany do Twojego profilu. :-) Pozdrawiam serdecznie!

Inne

Czyli na forum zostało ocenione gdańskie biuro. Z tego co widzę pozytywnie, co można powiedzieć o pracy w Gdyni? Szukają właśnie na stanowisko Application Technical Consultant’a co można powiedzieć o bieżącej pracy na nim oraz rzeczywistych warunkach zatrudnienia? Z tego co widziałam przysługuje jedynie opcja na b2b za to stawka ciekawa. Jakie projekty ostatnio były tu realizowane?

@znajomy
@Lidia

Firma nie ma biura w Gdyni, proszę czytać ogłoszenia ze zrozumieniem.

Ile można zarobić na stanowisku .NET developer w firmie KUBO Poland Sp. z o.o. w miejscowości Kraków?

WD

Jako były pracownik wewnętrzny mogę szczerze polecić firmę. Miałem szansę i czas na rozwój, pracę jakościową a nie jedynie gonitwę po wyniki, moja opinia miała realny wpływ na procesy w których brałem udział (i nie tylko!). Atmosfera w gdańskim biurze jest zdecydowanie na plus, jednak najbardziej doceniam kontakt z przełożonym który był transparentny i bezproblemowy. Podejście do mnie było ludzkie i znajdywała się wyrozumiałość na gorszy dzień czy też potrzebę home office. Jeżeli szukasz swojego miejsca w rekrutacji/HR to szczerze mogę to miejsce polecić!

Łucja
Inne

Na jakie wynagrodzenie może liczyć HR Assistant w tej firmie ? pojawiło się ogłoszenie ale nic o pensji w niej nie ma. Moze ktos napisze jak jest teraz w firmie, jak atmosfera i ogolnie moze o jakichs plusach pracy tu?

Marek Grzywiński
@Łucja

Dzień dobry Łucjo, Rekrutację na stanowisko HR Assistant prowadzimy dla naszego Klienta, a nie do wewnętrznego działu firmy. Z uwagi na decyzję Klineta nie podajemy wynagrodzenia w ogłoszeniu.

@Marek Grzywiński

Witam, wobec tego, żeby już nie dochodziło do tego typu pomyłek lub wątpliwości można poznać wszystkie stanowiska, które obecnie firma proponuje bezpośrednio do obsadzenia? Na dzień dzisiejszy to ile osób się w niej zatrudnia?

amanai

Współpracuję z KUBO od 1.5 roku. Daję absolutne i zdecydowane 5 gwiazdek pod każdym możliwym względem: profesjonalizmu, kontaktu z klientem, czasu załatwiania spraw, pomocności, klarowności wszystkich procesów. Z całego serca polecam!

Coś Ci się pomyliło
@amanai

Kolego to jest forum dla pracowników. Nikogo nie interesuje twoja opinia tylko to - ile można zarobić, jakie są warunki pracy, jak się traktuje pracownika. To forum zostało stworzone DLA PRACOWNIKA a nie klienta.

@Coś Ci się pomyliło

No niby racja z przeznaczeniem ale te opinie też chyba nawet są wartościowe, pzt., po co byłaby ta etykietka, że klient? Z tego chociaż może wynikać, że firma raczej rzetelnie temat ogarnia, obsługuje się chyba w miarę ok, więc może warto? Zależy jak zinterpretować. ;p

sj

z Kubo współpracuje jako podwykonawca ponad 2 lata i jestem bardzo zadowolony ze współpracy i gorąco polecam tą firmę. To co sobie cenię to przede wszystkim: - faktury opłacane na czas, - bardzo sprawny kontakt z Tomkiem i Emilią, są zawsze dostępni, a w razie jakichkolwiek problemów są elastyczni i skorzy by zaoferować pomoc, - w razie ewentualnej delegacji ilość formalności po stronie kontraktora jest praktycznie zerowa, w większości tematów pomaga Kubo, - ilość formalności i korporacyjności jest ograniczona do koniecznego minimum, - uczciwe warunki rozliczenia, - zadowalający pakiet benefitów: ubezpieczenie, karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne, mozliwość dokupienia dodatkowych parametrów.

Grzesiek

Współpracujemy już parę lat w formie b2b. Nigdy nie było żadnych problemów, pełna transparentność, pieniądze na czat, szeroki wybór ofert. Do tego miła, wręcz rodzinna atmosfera. Wszyscy dostępni, otwarci, chętni i gotowi do pomocy. Oby więcej takich firm na rynku IT.

Artur
 Rekomendacja

Z Kubo współpracuję jako podwykonawca-kontraktor od niemal roku. Jak dotąd współpraca zdecydowanie na plus - faktury opłacane w terminie, wzorowy kontakt, zasadniczo brak jakichkolwiek problemów. Zdecydowanie polecam.

Patryk

Z KUBO współpracuję już blisko 3 lata. Świetny kontakt, uczciwe warunki współpracy, ciekawe benefity pozapłacowe, ciekawe projekty i klienci. Mogę tylko polecić!

Moondog

wszystko spoko

B2B

Cenie współpracę z KUBO i polecam!

Radek

W Kubo jestem zatrudniony już prawie od 3 lat. Firmę wyróżnia szczere podejście do pracownika - nie ma zatem benefitów "młodego, dynamicznego zespołu" czy "szerokich możliwości rozwoju osobistego". Jest za to multi sport, opieka medyczna, wsparcie w przeróżnych sytuacjach życiowych oraz dobre wynagrodzenie, nie będące tematem tabu.

Ash

Z firmą KUBO współpracuje od ponad roku. Szczerze mogę polecić tą firmę. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Kontakt jest bardzo dobry, benefity jakie oferują interesujące no i oczywiście płatności realizowane zawsze na czas.

Tester
 Rekomendacja

Polecam, współpracuję z KUBO już od kilku lat jako inżynier testów. Jasne warunki kontraktu, podpisywanego zawsze w terminie, dopasowane projekty zgodne z kwalifikacjami i oczekiwaniami. Atrakcyjne benefity.

Marek Piotrowski

Gorąco polecam współpracę z KUBO.

Zostaw merytoryczną opinię o KUBO Sp. z o.o. - Toruń

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w KUBO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KUBO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KUBO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 23 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188