Opinie o KUBO Sp. z o.o. w Toruń

KUBO Poland to firma specjalizująca się w rekrutacji i outsourcingu dla branży IT oraz świadczeniem szeroko pojętych wyspecjalizowanych usług dla biznesu (Project Management, Facilities, Administration, Sales)

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KUBO Sp. z o.o. w Toruń

Tester

Polecam, współpracuję z KUBO już od kilku lat jako inżynier testów. Jasne warunki kontraktu, podpisywanego zawsze w terminie, dopasowane projekty zgodne z kwalifikacjami i oczekiwaniami. Atrakcyjne benefity.

Marek Piotrowski

Gorąco polecam współpracę z KUBO.

AM

Pełen profesjonalizm, gorąco polecam.

Rafał Chudoba

Z firmą Kubo realizuje już 3 projekt. Jestem UX designerem i szukanie dobrych projektów zawsze było wymagającym zajęciem. Dzięki kontaktom oraz bezproblemowej postawie Kubo zapewnia mi płynność projektową, a przejście z projektu do projektu jest bezstresowe. Kontakt - celujący! - zarówno w kwestii mailowej jak i telefonicznej. Pracownicy trzymają rękę na pulsie w każdej kwestii. Benefity - w pełnym zakresie przesłane pierwszego dnia do wyboru. Płatności - zawsze na czas! a jeżeli miałeś ciężki miesiąc pod jego koniec przypomną o przesłaniu faktury aby nie przeciągać płatności niedopilnowaną papierologią. Polecam!

Firma KUBO Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko System Administrator. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Gorąco polecam współpracę z KUBO.

Marcin Patalon

Pełen profesjonalizm, wyśmienita współpraca. Polecam!

boguś

Jeżeli zastanawiasz się czy warto współpracować z KUBO, to szczerze polecam!

Pracowałem w KUBO około 2 lata, w tym czasie 0 problemów, wszystko wspaniale załatwiane przez najlepszego szefa. Nie mam nic do zarzucenia, gdyby pojawiła się kolejna okazja to na pewno bym wrócił!

JM

po prawie 3 latach współpracy z czystym sumieniem mogę dać 5 gwiazdek.

Kuba

Świetna współpraca. Mając doświadczenie z innymi agencjami mogę śmiało stwierdzić, że KUBO jest najlepszą, z jaką miałem okazję współpracować. Tomek i Emilia są bardzo pomocni, kontakt z nimi jest bez zarzutu. Oferta na pewno jedna z lepszych na rynku, w tym sporo bonusów.

Karol

Współpracuję z KUBO trochę ponad rok - jak dotąd wszystko na plus: wypłaty na czas, świetny kontakt + benefity. Jak były jakieś zewnętrzne problemy to jasno o nich mówili. Jak najbardziej polecam!

Krzysztof

Wszystko na czas, dobry kontakt, dobre projekty.

Sebastian

Wypłaty na czas, kontakt super, benefity, ciekawy proces rekrutacyjny. Do tej pory nie bylo żadnego problemu(pracuje rok)

Emzet

Współpracuję z Kubo już ponad 3 lata, nigdy nie miałem żadnego problemu :) Zawsze czuć wsparcie, zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Wypłaty zawsze na czas, a prowizja pośrednika chyba najniższa na rynku :) Do tego parę bonusów i kilka opcji do wyboru. W ciężkich momentach u klienta Tomek zawsze jest szczery i nie owija w bawełnę, szuka rozwiązań aż się uda coś wykombinować. W najbliższym czasie raczej będę szukał innego miejsca pracy, ale zakładam, że kontrakt będzie podpisany przez Kubo z racji na dobrą historię współpracy.

przewoźnik
@Emzet

To super, firma została usunięta z trans , nie płaci przewoźnikom. Kontaktu do firmy , jest utrudniony, na zleceniach nie ma podanego numeru telefonu do siedziby firmy. Jak by był rzetelny to płacił by na czas i , a opinie miałby dobre. chyba Bydgoszcz jest ulubionym miejscem do zakładania spółek i wywalania klientów w kosmos.

KUBO
@przewoźnik

Rozumiem, że piszesz o innej firmie (KUBO-I, z branży transportowej), z którą nic nas nie łączy poza podobną nazwą.

Czy KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa zatrudnia studentów?

Radek Komuda

Witam. Status studenta zwykle działa na korzyść kandydata pod względem rozliczeniowy (brak podatków :)), a jeśli umiejętności i doświadczenia zgadzają się z ogłoszeniem to zachęcam do aplikowania. Dla nas to nie problem.

Tamara

Zastanawiam się czy firma działa bez zmian bo przestaliście korzystać z forum czy też jest inny powód?

Radek Komuda
@Tamara

Dobry wieczór. Działamy, jak najbardziej, aczkolwiek nasza aktywność skupiona jest wokół strony internetowej (http://kubo.net.pl), gdzie mamy pełne portfolio naszych ofert i fanpejdża (https://www.facebook.com/kubobp/), gdzie regularnie publikujemy ogłoszenia (czasami z zabawnymi memami) oraz na grupach tematycznych. Dodatkowo można nas znaleźć na wszystkich największych job boardach w Polsce. Zachęcam się do śledzenia i aplikowania. :)

pracownik - kontraktor

Współpracuję z Kubo od dwóch lat jako kontraktor i jest spoko, wypłaty na czas, każdy problem wysłuchany przez ekipę KUBO. Ludzie podchodzący do pracy na luzie, ale jednocześnie z ogromnym zaangażowaniem. Widać, że gramy do jednej bramki.

@pracownik - kontraktor

Dzięki za pozytywny i uskrzydlający komentarz :).

Igor

Czy firma normalnie funkcjonuje? Może dowiem się coś więcej?

admin

Czy dobrze współpracowało Ci się z firmą Kubo Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o KUBO Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w KUBO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KUBO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KUBO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 23 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KUBO Sp. z o.o.