Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Flame Employment Polska Sp. z o.o.
1 2 6 1

Opinie o Flame Employment Polska Sp. z o.o.

wert

@zaza ja wiem ze dość dawno temu była Twoja opinia napisana, ale teraz możesz spróbować o nich znowu aplikować bo mają bardzo dużo nowych ogłoszeń, szukają między innymi inżyniera procesu, operatora maszyn, nasypowego, wdrożeniowca, operatora paletowego, wtryskarek, kontrolera finansowego w Bydgoszczy

zaza

Odmówiłem innej firmie bo chciałem jechac z nimi do Angli licząc na kontrakt a teraz siedze bez pracy i musze szukać od nowa.Może Flame odniesie się do tej sytuacji i przeprosi ludzi dzięki pracy których przecież żyje.

Zostaw opinię o Flame Employment Polska Sp. z o.o. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flame Employment Polska Sp. z o.o.