Flame Employment (North);Leisure Employment Service:Crosslee

Wakefield

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 7 ocen.

Flame Employment (North);Leisure Employment Service:Crosslee
2 7 6 1

Opinie o Flame Employment (North);Leisure Employment Service:Crosslee

Administrator

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie Flame Employment (North);Leisure Employment Service:Crosslee? Jak tak, to dlaczego?

No

Flame Employment (North);Leisure Employment Service:Crosslee to lider, wiadomo ze praca nie jest w polsce i trzeba faktycznie trochę się napracować przy ich rzeczach, ale mam nadzieję, że jest to do preżycia dla osób, które pracować po prostu lubią..

jk

To są ,delikatnie mówiąc,nipowazni ludzie.Dzisiaj dzwoniłem żeby zapytać co z wyjazdami i usłyszałem od dziewczynki ,że dopiero zaczynają oddzwaniać i to dłuuugo potrwa i nie wiedzą kiedy będą spotkaniia i wyjazdy zaczną się najwcześniej koniec września. Ja zrezygnowałem z innej pracy bo chciałem jechać do Angli liczac na kontrakt i teraz siedze bez pracy i może pojade w październiku i już wiem ze nie na dłużej niż do świąt.Nich każdy oceni sam czy oni są wiarygodni.

strus pedziwiatr

doskonala firma. wspaniale perspektywy.(usunięte przez moderatora) jak idiota przy tasmie nawet nie ma czasu puscic baka i ciagle im (usunięte przez moderatora) za malo.

Zostaw opinię o Flame Employment (North);Leisure Employment Service:Crosslee - Wakefield

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flame Employment (North);Leisure Employment Service:Crosslee