Opinie o Poznańska Palarnia Kawy Astra Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Poznańska Palarnia Kawy Astra Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Poznańska Palarnia Kawy Astra Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poznańska Palarnia Kawy Astra Sp. z o.o. w Poznań

Zniesmaczony/-a Nowy wpis

Pani I. z zarządu. Pani I. w obu zespołach, którymi zarządza, wprowadza niesamowity bałagan i brak komunikacji. Niestety nie widzi, ile zła wyrządza w obu zespołach- wzięła za dużo obowiązków na siebie, przez co, zaniedbuje pracowników, nie rozwiązuje konfliktów w zespole, nie zarządza nimi co powoduje niemiła atmosferę w obu działach. Prawo pracy? Po co to komu? Dlaczego mam mieć wolny wieczór skoro można popracować za darmo i jeszcze usłyszeć że powinno się lepiej zarządzać swoim czasem... Przyszły kandydacie, omijaj z daleka. To typowa polska firma- co to znaczy, chyba każdy wie...

Dorota Nowy wpis

@Pracownik a to może na jakichś innych jest problem z tym urlopem?

Zainteresowana Nowy wpis

Jakieś oferty pracy? Gdzie mogę znaleźć lub wysłać CV?

Naprawdę nie ma urlopu?

@Kasia

Jakiego urlopu ? Na jakim dziale

Na dziale produkcji nie było problemu z urlopem

Mikołaj Nowy wpis

Widzę, że orientujesz się w sprawach firmowych, więc może powiesz mi na jaką stawkę może tu liczyć osoba bez większego doświadczenia? Mam nadzieję, że wiesz coś na ten temat i niedługo mi odpiszesz.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Poznańska Palarnia Kawy Astra Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

Jakieś problemy przejściowe ma firma ?

Mikołaj

Skąd masz informację o tym, że rzekomo firma ta ma jakieś problemy? Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu. Dodatkowo nikt po Tobie się nie wypowiadał, wiec przyznam szczerze, że mnie to zaciekawiło. Czy rzeczywiście są jakieś problemy?

@Mikołaj

Z lokalnych newsow ... nie z tego portalu bo tu nikt nic złego nie napisze bo skasują ....

A coś się dzieje ?

Coś wiadomo co dzieje się w firmie ???

Ktoś wie jak duze były zwolnienia ? To jakieś przejściowe problemy firmy ?

Czy warto zostać PH w tej firmie? Czy to stabilna praca? Jakie wynagrodzenie?

Elbro

Nie warto. Zatrudniony jesteś na działalność. Brak urlopu, jak zachorujesz to grosze z zusu doatajesz. Nic sie tu nie nauczysz, dyrektorzy twoje pomysly przekaza jako swoje. Na prosbe o rozmowe z.prezesem to cie do niego niesopuszcza bo boja sie ze wyjda ich walki. Jeden dyr sprZedaje kawe na lewo. Po za tym nic nie robi. Brak wizji i planu dZiałania. Zadnych szkolen. Zadnych dodatkow na swieta, brak paczek dla dZieci, brak spotkania wigilijnego. Firma ta funkcjonuje jak w prl. Brak szacunku do ludzi.

Bartosz

Wyjaśni mi ktoś czy faktycznie w Poznaniu firma ma tylko sklep? Zakład był przeniesiony, prawda?

Chce się zatrudnić jako pH. Czy warto? Jakie wynagrodzenie ? Benefity? Umowa? Atmosfera?

Magdalena

@mati, czy od czasu zamieszczenia przez Ciebie opinii na tym forum, udało Ci się dowiedzieć o warunkach zatrudnienia jakie proponuje Poznańska Palarnia Kawy Astra? Z uwagi na brak opinii w tym wątku o tej firmie, każda Twoja informacja będzie cenna dla osób, które planują ubiegać się o współpracę z nią.

@Magdalena

też czekam na info!

mati

jakie zarobki?

admin

Wiesz o firmie Poznańska Palarnia Kawy Astra Sp. z o.o. coś o czym nikt jeszcze nie pisał? A może chcesz się czegoś o niej dowiedzieć? Wypowiedz się na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Poznańska Palarnia Kawy Astra Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Poznańska Palarnia Kawy Astra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poznańska Palarnia Kawy Astra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Poznańska Palarnia Kawy Astra Sp. z o.o.