Vac Service Roman Trzonski

Katowice

Vac Service Roman Trzonski
2 22

Opinie o Vac Service Roman Trzonski

Podałby ktoś z Was jakieś sugestie odnośnie rekrutacji w Vac Service Roman Trzonski? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w Vac Service Roman Trzonski?

OnlyMe

Odradzam!! Firma to jakiś kiepski żart, brak poszanowania dla pracownika i nawet pracownicy z UA omijają tą firmę szerokim łukiem. Proszenie się o pieniądze, które i tak z niewiadomych powodów dostajesz okrojone o kilkaset złotych.

xcv

Można więcej informacji ?

BRT-Technik
@xcv 22.02.2017 12:57

Dzień dobry, Zapraszamy na naszą stronę www.brt-technik.pl oraz do kontaktu e-mailowego, chętnie udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy

były

lepiej z nimi nie zaczynać

xxx

NIE polecam w 100%

krzysiek

Witam, zamieżam aplikować na stanowisko montera do tej firmy czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca tam ? Oferują na początek umowę zlecenie czy potem podpisują umowę o pracę czy jest to tylko wabik ? Proszę pilnie o opinie o tej firmie.

Zostaw opinię o Vac Service Roman Trzonski - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vac Service Roman Trzonski