kzgm katowice

Katowice

Opinie o kzgm katowice

Tadeusz

Dlaczego w tych czasach w EB 2 Szopienice pracownicy szczególnie 3 konserwatorów i murarz chodzą w pracy pod wpływem alkoholu ? to delikatnie mówiąc! To że mieszkania socjalne to nie oznacza że byle kogo na usterki muszą wysyłać ,elektrycy i ten pseudo stolarz nie są lepsi.

Obserwator
@Tadeusz 17.09.2017, 21:34

Ciekaw jestem co stanie się, gdy ww. zarzut pod adresem konserwatorów zostanie zbiorowo zgłoszony na Policje.... hmm , albo przez przypadek natknie się Pan na kolegów z pracy....Miałbym do siebie obrzydzenie pisząc takie brednie o innych na Pana miejscu.

Anonim

Jakie pytania na rozmowie kwalifikacyjnej?

ja

szczesciarz
@ja 04.04.2017, 14:08
Rekrutacja wyglada tak ze 3 osobowa k9misja robi z ciebie wala a wygrywa i tak ten kto mial zostac wybrany...

to nieprawda

ANONIM

Jak wygląda rekrutacja. Czy ktoś wie?

skansen zapadniętych i sfrustrowanych osobników

lokator55

to nie tylko lis bo lis ma kierowniczkę jeszcze bardziej lisowatą komunistke tak jak cały kzgm lat 1960

lokator 55

Nie tylko o tym że żle Panewniki ,Ligota naprawdę coraz to czyściejsze może firma inna sprzątająca maże ta EB-5 nie wiem ale aby tak dalej

Lokator 5

Pracownice w EB-5 a w szczególności pani z pokoju 8 włosy jak lis na proste pytanie odpowiada jak wściekły lis to coś sflustrowanego nie powinna pracować z ludźmi czy KZGM nie przeprowadza badań psychiatrycznych pracownic a może przez koneksje utrzymuje takie coś w pracy KOBIETO ty wstyd przynosisz własnej firmie

zimno

od wczoraj 19 grudnia kaloryfery grzeją po to aby nie zamarzły po kilku interwencjach w pogotowiu awaryjnym dowiedziałam sie że powiadomiono odpowiedzialnego za to pana i że przyjedzie a mnie dzieci w domu marznapierwszy raz dzwoniłam o 9 rano teraz jest 12 i nic ciągle zimno

Zostaw opinię o kzgm katowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kzgm katowice