Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w KZGM Katowice?

Ona Nowy wpis

Ta administeacja zenada i totalna porazka. Likwidowalam mieszkanie po zmarlej babci. Babcia zmarla w grudniu 2013, mieszkanie zdane do administracji styczen 2014. Panie z administracji ponad dwoch latach przypomniały sobie, ze istnieje rzekomy dlug tj za luty i maj 2015. Mam wrazenie, ze tam pracuja same blondynki. Duch mial zrobic te dlugi?

Sylwia

Hej, poniżej padło pytanie o zarobki na jakie można liczyć w KZGM Katowice jako elektryk. Dlaczego nikt nie odpowiedział na nie? Warto by było się dowiedzieć jakie wynagrodzenie jest oferowane w firmie. Ktoś się wypowie na ten temat? Z góry dziękuję.

K9lo Nowy wpis
@Sylwia

2800 brutto

Pytanie Nowy wpis

Czy w KZGM Katowice zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie KZGM Katowice?

W KZGM nie ma liderów.

zainteresowany

Ile dni kwarantanny przechodzą dostarczone dokumenty do wypełnienia w administracjach kzgm?

Karolina

Ile może zarobić elektryk?

Krzysztof
Klient

Niekompetencja korupcja uklady towarzyskie bezsczelność do lokatorów nawet za tak zwanego prl-u takiego (usunięte przez administratora)Niebyło

Czy KZGM Katowice zatrudnia studentów?

BRYGADA ACAPULCO
@Pytanie

Tak zatrudnili mnie ! Przychodzę do pracy wcześniej niż reszta i pluję im do czajników a potem z radością i przyjemnością patrzę jak popijają te poranne kawki i herbatki ! Nie pomijam też czajnika Prezesa ! A pluję tłusto oj tłusto !

Tadeusz

Dlaczego w tych czasach w EB 2 Szopienice pracownicy szczególnie 3 konserwatorów i murarz chodzą w pracy pod wpływem alkoholu ? to delikatnie mówiąc! To że mieszkania socjalne to nie oznacza że byle kogo na usterki muszą wysyłać ,elektrycy i ten pseudo stolarz nie są lepsi.

Obserwator
@Tadeusz

Ciekaw jestem co stanie się, gdy ww. zarzut pod adresem konserwatorów zostanie zbiorowo zgłoszony na Policje.... hmm , albo przez przypadek natknie się Pan na kolegów z pracy....Miałbym do siebie obrzydzenie pisząc takie brednie o innych na Pana miejscu.

grześ
@Tadeusz

oj Andrzej Andrzej ty jak zwykle tylko zmyślasz w nowej robocie zachowujesz się podobnie

Kot
@Tadeusz

Czemu nie wezwales na miejscu policji, takze rzeczy trzeba od razu zglaszac

Mateusz

@kokoloko ale umowa o prace czy zlecenie

KOKOLOKO
@Mateusz

Mati u nas tylko umowa o pracę na piśmie. A tak poza nawiasem pracownik każdą umowę dostaje na piśmie bo jak jej nie ma to pracuje (usunięte przez administratora) ! Gdzie Ty się urodziłeś i żyjesz ! Takie rzeczy wiedzą już dzieci w podstawówce !

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie KZGM Katowice?

KOKOLOKO
@Pytanie

preferowany jest rodzaj umowy na PIŚMIE !!!

Justyna

@Anonim udało Ci się dowiedzieć, jakie były pytania na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie kzgm katowice? Jeśli tak, to podziel się swoją wiedzą. Może posiadacie informacje na temat tego, czy firma szuka akurat pracowników?

Nick
@Justyna

Pytania raczej nie związane ze stanowiskiem na które kandydujesz... Rozmowa krótka, mało profesjonalna. Potrafią oceniać kierunek studiów kandydata, przy czym mało kto pracujący w kzgm ma w ogóle wyższe wykształcenie, więc wszystko to wygląda dziwnie.

Czy w firmie KZGM Katowice są regularne szkolenia pracownicze?

@Pytanie

Nie sądzę. To nie jest praca dla ambitnych...:-)

ja

Rekrutacja wyglada tak ze 3 osobowa k9misja robi z ciebie wala a wygrywa i tak ten kto mial zostac wybrany

szczesciarz

to nieprawda

Trochę zawiedziony kandydat
@ja

Niestety muszę się zgodzić. Byłem na 2 rozmowach kwalifikacyjnych. Na pierwszej z nich wg mnie wypadłem bardzo dobrze. Na wszystkie pytania odpowiedziałem, także te ponadprogramowe. Nawet wymieniliśmy się drobnymi żartami. Problem chyba pojawił się, gdy zaczęliśmy mówić o zarobkach. Niemniej zdziwiony byłem, że zostałem pominięty. Druga rozmowa - troszkę gorzej, ale też myślę, że w miarę ok. Poszedłem trochę pro forma. Po poprzedniej rozmowie nie zdziwiłem się, że mnie nie wybrali. Skoro wtedy nie, to teraz tym bardziej. Jak dla mnie, to szkoda zachodu i całego tego wysiłku, żeby pracować za 2 tysiące, podczas gdy jakiekolwiek inne korpo jest w stanie dać tyle na praktykach.... Dziwne porządki tam panują. Praca tam byłaby chyba jednak receptą na skostnienie intelektualne.

@ja

Czy to oznacza że osoby rekrutujące dowolnie dzielą stanowiskami ? Przecież to sektor publiczny finansowany z publicznych pieniędzy! Nawet w samych "ofertach pracy" jest wyraźnie napisane ,że kandydat ma posiadać wiedze na temat Ustawy o pracownikach samorządowych. (?).

Józek

Powiecie jak się pracuje, jakie zarobki można wyciągnąć?

Nina

KZGM TO DZIWNA INSTYTUCJA A PRACOWNICY CHYBA NIE ZNAJĄ ZAKRESU SWOICH OBIWIĄZKÓW.CHCĄC ZACZERPNĄĆ INFORMACJI NA TEMAT SWOJEGO LOKALU PETENT JEST ODSYŁANY OD POKOJU DO POKOJU PO CZYM BARDZO BARDZO WREDNA PANI ZBYEA PETENTA Z KWITKIEM.BRAWO BRAWO BRAWO PANIE BIURALISTKI OD SIEDMIU BOLEŚCI,TYLKO DLACZEGO JA ZA TO PŁACĘ?

Justyna
@Nina

Twoja opinia, jako osoby korzystającej z usług KZGM Katowice jest bardzo ważna, ale niniejszy wątek służy do prowadzenia dyskusji na temat tego, jakim ta firma jest pracodawcą. Być może dobrym pomysłem byłoby zgłoszenie zastrzeżeń dotyczących pracownika bezpośrednio do jego przełożonego. Dzięki temu istnieje szansa na poprawę opisanej przez Ciebie sytuacji.

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy kzgm katowice?

Gutek

Może zamiast pisać na forum o nieprawidłowościach zgłoście to szefowi !

Anonim

Jakie pytania na rozmowie kwalifikacyjnej?

Zostaw merytoryczną opinię o KZGM Katowice - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

KZGM Katowice