kzgm katowice

Katowice

kzgm katowice

Opinie o kzgm katowice

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Justyna

@Anonim udało Ci się dowiedzieć, jakie były pytania na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie kzgm katowice? Jeśli tak, to podziel się swoją wiedzą. Może posiadacie informacje na temat tego, czy firma szuka akurat pracowników?

ja

Rekrutacja wyglada tak ze 3 osobowa k9misja robi z ciebie wala a wygrywa i tak ten kto mial zostac wybrany

szczesciarz
@ja 04.04.2017 14:08

to nieprawda

Trochę zawiedziony kandydat
@ja 04.04.2017 14:08

Niestety muszę się zgodzić. Byłem na 2 rozmowach kwalifikacyjnych. Na pierwszej z nich wg mnie wypadłem bardzo dobrze. Na wszystkie pytania odpowiedziałem, także te ponadprogramowe. Nawet wymieniliśmy się drobnymi żartami. Problem chyba pojawił się, gdy zaczęliśmy mówić o zarobkach. Niemniej zdziwiony byłem, że zostałem pominięty. Druga rozmowa - troszkę gorzej, ale też myślę, że w miarę ok. Poszedłem trochę pro forma. Po poprzedniej rozmowie nie zdziwiłem się, że mnie nie wybrali. Skoro wtedy nie, to teraz tym bardziej. Jak dla mnie, to szkoda zachodu i całego tego wysiłku, żeby pracować za 2 tysiące, podczas gdy jakiekolwiek inne korpo jest w stanie dać tyle na praktykach.... Dziwne porządki tam panują. Praca tam byłaby chyba jednak receptą na skostnienie intelektualne.

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy kzgm katowice?

Gutek

Może zamiast pisać na forum o nieprawidłowościach zgłoście to szefowi !

Tadeusz

Dlaczego w tych czasach w EB 2 Szopienice pracownicy szczególnie 3 konserwatorów i murarz chodzą w pracy pod wpływem alkoholu ? to delikatnie mówiąc! To że mieszkania socjalne to nie oznacza że byle kogo na usterki muszą wysyłać ,elektrycy i ten pseudo stolarz nie są lepsi.

Obserwator
@Tadeusz 17.09.2017 21:34

Ciekaw jestem co stanie się, gdy ww. zarzut pod adresem konserwatorów zostanie zbiorowo zgłoszony na Policje.... hmm , albo przez przypadek natknie się Pan na kolegów z pracy....Miałbym do siebie obrzydzenie pisząc takie brednie o innych na Pana miejscu.

Anonim

Jakie pytania na rozmowie kwalifikacyjnej?

ANONIM

Jak wygląda rekrutacja. Czy ktoś wie?

skansen zapadniętych i sfrustrowanych osobników

lokator55

to nie tylko lis bo lis ma kierowniczkę jeszcze bardziej lisowatą komunistke tak jak cały kzgm lat 1960

lokator 55

Nie tylko o tym że żle Panewniki ,Ligota naprawdę coraz to czyściejsze może firma inna sprzątająca maże ta EB-5 nie wiem ale aby tak dalej

Lokator 5

Pracownice w EB-5 a w szczególności pani z pokoju 8 włosy jak lis na proste pytanie odpowiada jak wściekły lis to coś sflustrowanego nie powinna pracować z ludźmi czy KZGM nie przeprowadza badań psychiatrycznych pracownic a może przez koneksje utrzymuje takie coś w pracy KOBIETO ty wstyd przynosisz własnej firmie

zimno

od wczoraj 19 grudnia kaloryfery grzeją po to aby nie zamarzły po kilku interwencjach w pogotowiu awaryjnym dowiedziałam sie że powiadomiono odpowiedzialnego za to pana i że przyjedzie a mnie dzieci w domu marznapierwszy raz dzwoniłam o 9 rano teraz jest 12 i nic ciągle zimno

Zostaw opinię o kzgm katowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kzgm katowice