Opinie o Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Mieszkaniec
Klient

Droga wewnętrzna nie odśnieżona chodniki też idzie połamać nogi bloki 322 324 326 320 totalny (usunięte przez administratora) po co są te wspólnoty do diabła ich posłać za co my płacimy

Zostaw merytoryczną opinię o Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. - Ruda Śląska

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 1-Go Maja 218
    41-710 Ruda Śląska
  • NIP: 6410005514 REGON: 273545647 KRS: 0000017326

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Przejdź do nowych opinii