GLIMAG

Gliwice

Opinie o GLIMAG

ruda
użytkownik zarejestrowany

ale to na wszystkich stanowiskach takie wynagrodzenie czy na jakichś konkretnych? bo ja się chcę załapac na jakieś stanowisko związane z rozliczaniem kosztów - wiem że była niedawno rekrutacja ale nie wiem czy aktualny temat

saysay

Obcy, ja tam pracowałem i czegoś takiego tam nie ma. Jest bardzo miła atmosfera i współpraca, najwidoczniej to Ty nie potrafiłeś się tam dopasować. Może być bardziej określił co masz na myśli a nie metaforą pisał.Podaj dokładne przykłady.

nieznajomy

co za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to napisał dziwie się że jeszcze administrator jeszcze tego nie wykasował i mam nadzieję że to zrobi jak najszybciej....

Totalna tragedia!! [usunięte przez moderatora] Praca za grosze. Pomiatanie człowiekiem na porządku dziennym. Traktowanie ludzi jak śmieci. Dziewiętnastowieczny kapitalizm. Jedyne co się liczy to zysk jaki właściciel zgarnie. Omijać szerokim łukiem

PRACODAWCA

NISKIE PŁACE I BRAK MOŻLIWOŚCI ROZWOJU PRACOWNIKA A AWANS LUB DOCENIENIE ZA DOBRĄ PRACE NIEMOŻLIWE. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o GLIMAG - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLIMAG