Assembly Centre Gliwice Sp. z o. o.

Gliwice

Opinie o Assembly Centre Gliwice Sp. z o. o.

tre

a na jakich stanowiskach onmi pracowali bo widze ze koemantrze pozytywne tylko nie wiem na jakim to konkretnie stanowisku tak jest bo chetnei bym sie do pracy załapał

dexter

zarobki na początek to niewiele więcej niż najniższa krajowa (1780 brutto) + 200 zł brutto premii frekwencyjnej. Umowa z Agencja pracy tymczasowej co 2 tygodnie. Praca nie nalezy do lekkich jest duże tempo a zarobki za to prace to porażka. Nie polecam – bardzo duża rotacja ludzi i ciagłe braki

Jak wspominasz pracę w Assembly Centre Gliwice Sp. z o. o.? Dodaj komentarz i podziel się wiedzą.

Zostaw opinię o Assembly Centre Gliwice Sp. z o. o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Assembly Centre Gliwice Sp. z o. o.