Gyncentrum Sp. z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Gyncentrum Sp. z o.o.

Anna Nowy wpis

Chciałabym aplikować na menagera kliniki, ale w ogłoszeniu nie podano widełek płacowych. Wie ktoś coś na ten temat chociaz tak mniej więcej? Nie chciałabym na rozmowie strzelać w ciemno jakimiś kwotami. Poza tym jaka jest atmosfera w klinice?

Mexy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
Kandydat
 Pytanie

Jak aktualnie wygląda wynagrodzenie na stanowisku rejestratorki medycznej?

anonim Nowy wpis
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Urszula Nowy wpis

Jak to, dla przykładu? To co wy macie za umowę? O ile w ogóle, bo przeważnie to jednak są jakieś zasady, kiedy można kogoś zwolnić a kiedy nie. A tutaj?

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Gyncentrum Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gyncentrum Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Programista - Informatyk?
Anonim
Kandydat

Jestem w trakcie studiów pozwalających na zdobycie wykształcenia pozwalające podjęcia się pracy na stanowisku embriologa. Taka praca jest dla mnie marzeniem od wielu lat. Niedługo kończę studia i zastanawiam się, czy miałabym realne możliwości zatrudnienia w tej firmie na takim stanowisku za około rok czasu.

5
Pytanie
 Pytanie

Czy istnieje możliwość rozwoju w Gyncentrum Sp. z o.o.?

1
ona
Pracownik
@Pytanie

Istnieje możliwość , jak wszędzie, ale nie każdy ją ma. Dużo zależy od pracownika , musi się wykazywać, dawać z siebie więcej , pracować czasem za 2 lub 3osoby , wtedy mogą Cię dostrzec i docenić. Ważne też czy pracownik umie o siebie zawalczyć , bo ciche pracowite myszki czekają najdłużej lub nigdy się nie doczekują. Sporo zależy też od bezpośredniego przełożonego , który na codzień obserwuje pracę podwładnych , czy umie o nich zawalczyć przed zarządem.

Paulina
@ona

A jak tak robiłaś za 2 czy 3 osoby to jak premia czy inne dodatki wyglądały? Była taka praca doceniana finansowo?

Olka
Kandydat
 Pytanie

A jak się pracuje w krk w gyncetrum wie ktoś?

Urszula
@Olka

Hmmm A są tam teraz w ogóle jakieś oferty pracy dla ludzi z zewnątrz? Coś wiesz to daj znać

Paulina
Były pracownik

Niestety w Tej firmie nie szanuje się pracowników. Nie dostaje się żadnych benefitów (Chyba, że dla wybranych). Zapomnij o świątecznych paczkach, stawkach i premiach. Premię mogą dostać tylko koleżanki Koordynatorki (i to max 100zł), po cichu tak żeby nikt się nie dowiedział i te same koleżanki dostają więcej zmian. Grafik układany co tydzień/dwa i dostajesz nowy dzień przed zaczynającym się tygodniem. Koordynatorzy bez wykształcenia, to przykre ale istotne bo niestety nie mają wiedzy w tym zakresie. Pani Prezes jeśli jest to nawet nie odpowie Ci Dzień Dobry. Niestety nie na tu ścieżki rozwoju, bardzo dużo osób pracowało i bardzo dużo osób zostało zwolnionych wraz z końcem Covid.

Były pracownik
Były pracownik

Praca bez znajomości. Duży plus , że od pierwszego dnia a nawet godziny pracownik otrzymuje umówione wynagrodzenie. Firma nie preferuje praktyk stosowanych w wielu innych firmach typu ''dzień , czy też tydzień na przyuczenie w gratisie''. Co do grafiku to jest tworzony z wyprzedzeniem, ale pracownik zawsze może zgłosić swoją dyspozycyjność. Można dopasować grafik do zajęć na uczelni. Wiadomo, że jak ktokolwiek nabierze doświadczenia, to bardzo często szuka nowych wrażeń . To nie są czasy, że pracownik jest związany z jednym pracodawcą na całe życie. A atmosferę w pracy tworzą ludzie . Niestety w żadnej firmie typu korporacja nie można liczyć na to, ze wszyscy będą się lubić

4
Byly pracownik
Były pracownik

Firma nie szanująca pracowników z większym doświadczeniem. Informacje przekazywane głównie przez telefon-(usunięte przez administratora) Osoby koordynujące fałszywe, zrzucają winę jeden na drugiego. W tej firmie liczą się tylko znajomości. Grafik tygodniowy, który zostaje udostępniony pracownikowi dzień przed rozpoczynającym się tygodniem. Zdanie ludzi, którzy „nie siedzą” w biurze nie ma żadnego znaczenia. Brak jakiejkolwiek organizacji. Firma bez żadnych zasad

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w Gyncentrum Sp. z o.o.?

biuro -Chorzowska w Katowicach
Były pracownik

Nie polecam pracy u tego pracodawcy. . Niestety to co firma oferuje w ogłoszeniu jest niezgodnie z realiami, począwszy od przyjaznej atmosfery.. Jedna osoba (ostatnio ku zaskoczeniu nawet i kolejna fałszywa osoba) psuje współpracę - generuje nerwową, toksyczną atmosferę, która nikomu nie służy a odbija się na zdrowiu pracownika. Od nowych pracowników wymaga się po kilku miesiącach pracy wiedzy jaką mają pracownicy z 10- letnim stażem w tej firmie. Spychologia pełną parą - jeśli pracownicy wyższego szczebla widzą, że radzisz sobie ze swoimi obowiązkami zlecają Ci swoje aby mieć lżej i jeszcze poganiają, tym samym dochodzi do kuriozalnych sytuacji, że nie nadążasz w ciągle przybywających bieżących sprawach, bo musisz dopilnować spraw innych. Kpina. Komunikacja i współpraca leżą u podstaw. Masz wszystko wiedzieć a nawet się nie dopytywać tylko zrobić. Na minus duża rotacyjność pracowników w różnych działach, niestety z winy firmy. Pracownicy są niedoceniani - siłą rzeczy szukają lepszego pracodawcy. Z resztą Zarząd firmy i tak kieruje się zasadą, że każdego pracownika można szybko zastąpić kimś nowym i tańszym od poprzednika. Dodatkowo niesprawiedliwe traktowanie pracowników i układy-układziki. Jeden ma pozwolenie na więcej, inny mniej albo wcale mimo, że pracują na tych samych stanowiskach w jednym dziale. Z przykrością.. nie warto starać się tutaj o pracę.

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Gyncentrum Sp. z o.o.?

Ani
Kandydat
 Pytanie

Ile zarabia się na stanowisku rejestratora medycznego?

Lin
Kandydat
@Ani

2500 netto

Janusz
@Lin

Do tego są jakieś premie które podwyższają stawke czy tylko goła wypłata? A benefity z funduszu socjalnego należą się pracownikom?

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Gyncentrum Sp. z o.o.?

2
Bas
Były pracownik
@Pytanie

Nie ma czegoś takiego

Janusz
@Bas

Nie można awansować? To na kierownicze stanowiska przyjmują ludzi z wewnątrz i nie dają szansy stary pracownikom? Słabo troche, nie?

0987654321
Kandydat

Ta firma to jakiś żart. Zapraszają na rozmowę po to, aby powiedzieć że praca jest za trudna i nie oddzwaniają, aby ustalić dzień "próbny".(usunięte przez administratora) Nie polecam.

Pytanie
 Pytanie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Gyncentrum Sp. z o.o.?

Sebastian
Pracownik
@Pytanie

zlecenie

Bartek
Kandydat
 Pytanie

Co tam się dzieje w dziale marketingu? Od kilku lat kogoś szukają. Taki rozbudowany dział czy taka rotacja? Bo wymagania mają jak za 3 pracowników, wątpię jednak ze płacą jak za 3...

Damian
@Bartek

Pytałeś nie tak dawno Bartku o dział marketingu firmy Gyncentrum i nie ukrywam, że pytanie Twoje bardzo mnie zaciekawiło, lecz z tego co widzę, nikt Ci nie odpowiedział. Czy poza portalem udało Ci się może, dowiedzieć, jak wygląda praca w tym dziale i czy nowe przyjęcia są wynikiem rotacji, czy raczej rozbudowania działu? Odpowiedz mi, proszę.

Basia
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda praca jako kurier kierowca?

doktór
Pracownik
 Pytanie

Witam, Chciałbym podzielić się kilkoma spostrzeżeniami o firmie .Tak się zastanawiam czy kiedykolwiek zarząd zapyta pracowników wszystkich szczebli o zdanie poglądy czy odczucie co do wykonywanej pracy i śmiesznie niskich zarobków w stosunku do olbrzymich wpływów dla firmy standard im więcej masz tym mniej dajesz pracownikom no może po za kilkoma .Traktowanie ludzi jak gorszy sort jest na porządku dziennym kierowcy nie są na stanowisku kierowcy bo powinni mieć odpowiednie długie przerwy w pracy i raczej dobre wynagrodzenie a są tak naprawdę od wszystkiego oby nic nikomu się nie stało przy takiej ilości godzin (usunięte przez administratora).No i jeszcze jedno na koniec czy na Wielkanoc będą premie ach zapomniało mi się PREMIA co to słowo znaczy ??

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Gyncentrum Sp. z o.o. - Katowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Gyncentrum Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Gyncentrum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Gyncentrum Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gyncentrum Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii