Gyncentrum Sp. z o.o.

Opinie o Gyncentrum Sp. z o.o.

Klien

Potiwerdzam wszystkie poprzednie opinie! Okropna niekompetencka tej kliniki, calkowity bran rzetelnosci w pobieraniu danych. Na wynik czekam od tygodnia. Z drugiej reki dowiedzialam sie, ze moze byc pozytywny a do tej pory nie ma wiadomosci w systemie. Ta klinika zbiera pieniadze i absolutnie nie wywiazuje sie ze zoobowiazan. Wydaje mi sie, ze tak klinika jest zagrozeniem zdrowia publicznego. Unikalabym jej za wszelka cene.

Zlekceważona

Czekam na wynik wymazu na Covid juz 5 dni. Wielu znajomych u nich przymało pi 12h. Na infolinii mówią to co sama widzę w systemie po wpisaniu danych. Wysyłam maila po ponad 24h - nadal brak odp. Dzwoniąc do placówki mila pani podała nr bezpośrednio do laboratorium. NIESPODZIANKA! Nikt nie odbiera. Dzwoniąc drugi raz MIŁA pani łączy mnie z kierownikiem. Odbiera jakaś pani Nie przedstawia się i mówi, że pomyłka. Walczę dalej. Odsyła mnie laboratorium, juz próbowałam, każe pisać maila, juz pisałam, więc koniec końców pani rzuca bezczelnie słuchawką! BRAWO. PLACÓWKA NA POZIOMIE. Żeby było jasne. Badanie zrobiłam prywatnie, tydzień od kontaktu z zakażonym. Odbyłam z całą rodziną 10 dniową izolację. Ciekawe kiedy przyślą odpowiedź.

vdc

na wynik z badań covidowych nie można się doczekać ,mimo,że zapewnionio mnie,że będą na drugi dzień

Brak szefa HR żeby ten bajzel pracowniczy ogarnął. Kobiety jedna druga obgadują zamiast pracować. Nie polecam. Szefostwo powinno zainwestować w dyrektora HR. Z zewnatrz, który na zimno oceni jak kto pracuje i jakie ma kompetencje.

@Ania

myself ze osoba z zewnatrz mialaby z tym problem, bo nie zna prywatnych relacji i powiazan poszczegolnych pracownikow. Trzeba pamietac ze jednak wiekszosc pracownikow trafia tam z polecenia, Co do obgadywania, jak w każdej większej firmie, ludzie swoje błędy i czesto brak kompetencji obwiniają innych, zazwyczaj tych nieobecnych ;)! A niestety w obawie o prace często panuje na to ciche przyzwolenie. Ale osoby które tak postępują muszą liczyć się z tym, że każde, również ich słowo, może zostać wykorzystane.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gyncentrum Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Opiekun Pacjenta Zagranicznego z językiem włoskim i angielskim?

(usunięte przez administratora)Jakie jeszcze sytuacje zaobserwowano?

Jestem oburzona takim hejtem skierowanym w kierunku kierownictwa Kliniki. Takie szkalowanie i bezpodstawne opluwanie powinno być karalne. Jako pracownik firmy nigdy nie zauważyłam takiego zachowania ze strony kierownictwa, zarządu czy innych pracowników. Choć sytuacje bywają stresujące,jak w każdej pracy- atmosfera jest bardzo miła i przyjazna. Wszyscy są bardzo pomocni, a przede wszystkim się szanują nawzajem. Polecam pracę w klinice, można się rozwijać, dużo nauczyć, są szkolenia, jeżeli pracownik się nie sprawdza w powierzonych obowiązkach, nie jest zwalniany tylko wspólnie z kierownictwem jest ustalana nowa ścieżka zawodowa.

Basia
@pracownik

Jak wygląda kwestia szkoleń i benefitów? Czy jest zapewniona prywatna opieka medyczna? Domyślam się, że skoro to firma medyczna to raczej nie ma z tym problemu? :) byłoby super jakby pracowadca po krótce opisał jak wyglada kwestia zatrudnienia, ściezka kariery czy struktura w firmie. Czy każdy dział ma swojego bezpośredniego przełożonego? Siedziba jest na ulicy żelaznej jak rozumiem? Pozdrawiam, Basia

@pracownik

Wygląda to bardzo obiecująco. Przede wszystkim to, że pracodawca stara się mimo wszystko dostosować umiejętności pracownika do obowiązków, które mu powierza. W dzisiejszych czasach to bardzo cenne, że pracownik może liczyć na taką wyrozumiałość od kierownictwa. Mógłbyś dodać, czy atmosfera, która tam panuje, wynika z tego, że pracodawca stara się o nią dbać, czy może największy na nią wpływ mają osoby, które tam pracują?

@Basia

Witam, tak mamy prywatną opiekę lekarską z której może korzystać pracownik i jego rodzina :) każdy dział ma swojego koordynatora, do którego zgłaszamy się z każdym problemem, ale zawsze można szukać pomocy u pracodawcy. siedziba firmy jest na Żelaznej.

@Janusz

o atmosferę w klinic dbają zarówno sami pracownicy jak i koordynatorzy i kierownictwo placówki :)

Sławomir
@pracownik

A mógłbyś dodać jeszcze, w jaki sposób wszystkie osoby zatrudnione w firmie Gyncentrum Clinic dbają o atmosferę? Przede wszystkim ciekawi mnie to, czy organizujecie może wspólne wyjścia integracyjne, czy po prostu dobrze dogadujecie się w godzinach pracy. Jest to istotna sprawa, dlatego tak dogłębnie ją analizuję.

@Sławomir

Myślę że Gyncentrum Sp. z o.o. jest na tyle dużym pracodawcą że opinie nt atmosfery w całej firmie są bezwartościowe, bo w dużej mierze zależy to od działu, oraz placówki. Na pewno nie znajdziesz tam ludzi niepracowitych, a jeśli chodzi o resztę to jak to z ludźmi, bywa róźnie ;)!

Ola

Wypowiem się tylko i wyłącznie na temat pracy dot. pracowników biura. Zatrudniane w biurze są osoby, które często nie mają odpowiednich kompetencji. Zamiast pracą zajmują się czymś innym (np: omawianiem swojego wyglądu, ubraniami czy też obgadywaniem innych) a nie pracą. Może klinika w sama sobie jest dobra ale jednak w przypadku pracowników niższego stopnia w biurze, firma powinna dokładnie przeanalizować ich kompetencje.

Czesław
@Ola

Kompetencje zatrudnianych osób są sprawdzane na rozmowie kwalifikacyjnej przez rekruterów, a później jest to oczywiście weryfikowane w pracy. Może kadra jest zniechęcona i mało zmotywowana, dlatego tak wygląda sytuacja. Wyjdź z inicjatywą i zaproponuj atrakcyjne szkolenie, które dało by impuls do większej aktywności pracowników. Czy dla osób, które maja dobre wyniki są oferowane premie? To także bardzo motywujący aspekt zatrudnienia.

Ola
@Czesław

1. "Kompetencje zatrudnianych osób są sprawdzane na rozmowie kwalifikacyjnej przez rekruterów, a później jest to oczywiście weryfikowane w pracy. " - Tutaj raczej liczy się wygląd i fakt, aby osoba zatrudniona miała jak najniższe wymagania finansowe. 2. "Czy dla osób, które maja dobre wyniki są oferowane premie?" - Nie ma premii. Ogólnie to panuje przekonanie, że pracownicy powinni być wdzięczni za sam fakt, że mogą pracować w tak WSPANIAŁYM miejscu.

Wiktoria
@Ola

Szkoda zatem, że Gyncentrum Clinic nie wynagradza swoich pracowników w sposób dodatkowy, poprzez przyznanie premii motywacyjnej. Ale jestem pewne, że pracodawca ten posiada wiele innych pozytywnych stron, dla których warto byłoby spróbować tam swoich sił. Jak wygląda w firmie kwestia ze świadczeniami pozapłacowymi? Macie oferowane na przykład karty sportowe, czy też karty wejścia do obiektów kulturalno – rozrywkowych?

J
@Ola

Podejrzewam, ze pracujesz w tym biurze i to ciebie wszyscy obgadują dlatego takie tutaj wypisujesz bzdury. Klinika zapewne posiada HR managera, który dokładnie analizuje kompetencje i nie zatrudniają przypadkowych osób. Z tego co wiem (mam znajoma która tam pracuje/ pracowała) to kadra jest pracowita bo tam nie da się po prostu nic nie robić. Każdy dział wie czym ma się zajmować...

Bbbb
@J

Nie istnieje w ogóle dział HR. Rozmowy rekrutacyjne przeprowadza zarząd.

@Bbbb

Brałeś w ostatnim czasie może udział w procesie rekrutacyjnym do pracy w firmie Gyncentrum Clinic? Pytam, ponieważ chciałbym dowiedzieć się, jak ten proces wygląda. Przede wszystkim, czy kończy on się po pierwszej rozmowie, czy może składa się z kilku etapów? Proszę o odpowiedź.

A
@J

Ja mogę się wypowiedzieć odnośnie rejestracji - większość dziewczyn zasuwa jak mrówki, chcoiaz niektóre rzeczywiścnie nie powinny mieć styczności z pacjentami. Co do "managerów" bo tylki z "" można ich tak nazywać - większość nie wykazuje cech jakie powinna wykazywać osoba kierująca zespołem. Nie można przyjść zrzadną sprawą (chyba, że oczekuje się, że cały zespół będzie o tym wiedział), nie potrafią ustalać trybu pracy, wyciągać konsekwencji, wszytskie natomiast ewentualne dodatki, korzyści czy benefity są rozdzielane na zasadzie "kogo bardziej lubię". Ponadto podejście szefostwa pozostawia jeszcze więcej do życzenia. Więszkość pracowników, szczególnie nie będących lekarzami traktowana jest jak niskokosztowy zasób podlegający łątwej wymianie.

Bbbbb
@Janusz

Rekrutacja jest dość szybka i krótka. Wystarczy jeden etap, jedna rozmowa

@A

Jeśli chodzi o dodatki i benefity to powinny być sprawiedliwie rozdzielane przez zespół. Ewentualne gratyfikacje można także przydzielać za dobre wyniki, a nie na zasadzie kogo się lubi. Chyba się ze mną zgodzisz? Jakiego rodzaju umowy ma podpisany personel, który prowadzi administrację Kliniki? Czy są na czas określony, czy zlecenie. Chętnie się tego dowiem.

@Bbbb

dokładnie pani prezes lub pan prezes (spółka rodzinna) czasami na korytarzu lub w pomieszczeniu gdzie znajdują się inne osoby

Elżbieta
@ramzes

A o co konkretnie pytają? Jak ogólnie przygotować się na tę rozmowę w Gyncentrum? Dzięki za wszelkie podpowiedzi

@J

pelna zgoda, natomiast kazdemu dzialowi wydaje sie ze to on pracuje najwiecej, bardzo duzo bledow wynika z braku sensownej komunikacji i wlasnie z nadmiaru obowiazkow ludzie narzkeają na siebie nawzajjem bo wydaje im się że ktoś pracuje mniej/gorzej, podczas gdy jak wspomniałaś/eś każdy pracuje dużo i ciężko bo leniwi długo w GC nie wytrzymaja. Warto spróbować, i przekonać się samemu czy się wpasujesz czy nie. Na pewno nie jest łatwo, ale nie ma co się zniechęcać na starcie.

Sabina

A ja mam pytanie odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej i pracy jako rejestratorka medyczna. Czy ktoś pracujący tam, mógłby się wypowiedzieć? Jaka jest atmosfera w pracy? Jak zarobki dla osoby bez doświadczenia w rejestracji medycznej?

@Sabina

Zależy gdzie trafisz, są ludzie wspaniali, a są też ludzie dwulicowi, którzy nie mają oporów.by nadawć na siebie nawzajem. Jak wszędzie. Co do zarobków to kwestia indywidualna ale nie licz na kokosy i pamiętaj że rejestracja pracuje na trzy zmiany, nie ma czasu na nudę, kawki co godzinkę. Poczytaj o tym jak pracuje się w Koreii, Japonii, na Tajwanie to lepiej zrozumiesz jak funkcjonuje GC.

Czy zdarzają się nadgodziny w Gyncentrum Sp. z o.o.?

Tak, i w zależności od stanowiska są one płatne bądź do odbioru.

Serdecznie nie polecam! Zostałam zaproszona na rozmowę, odbyła się ona z dwoma bardzo sympatycznymi Paniami, (usunięte przez administratora)Po kilku dniach dostałam telefon z zaproszeniem na druga rozmowę (usunięte przez administratora)Nie każdy przychodzi z 20 letnim doświadczeniem, ale jeśli próbuje sie gdzieś podjąć prace to znaczy, ze chce się nauczyć czegoś nowego, Pani chyba o tym zapomniała. Czekając na rozmowę zwróciłam już uwagę na to jak traktuje pracowników, byłam bardzo chętna do podjęcia pracy w tym miejscu, ale patrząc na zachowanie owej Pani stanowczo odradzam. Brak jakiegokolwiek szacunku do drugiego człowieka.

Xxx

Nie polecam

Jak jest z pakietem medycznym w Gyncentrum Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

paulina

najbliższa - malzonek

BB

Badania prenatalne 23tyg w Katowicach Libero jakość wykonania fatalne foty i filmik beznadziejne a robiliśmy prywatnie! Pani dr ginekolog(usunięte przez administratora) (miła była nie powiem, ale chyba chciała szybko wykonać badanie, nie przywiązywała wagi chyba do jakości- badanie trwało 7min- Nie polecam mimo że najnowszy sprzęt) Jeździła dość szybko po brzuchu co mogło wpłynąć na jakość filmu i zdjęć! Robiliśmy za to badania Gliwicach z nfz gdzie dr ginekolog robił aparatem wolno i jakość filmu jest lepsza!

@BB

Rozumiem Twoje niezadowolenie z przeprowadzonego badania, ale powinnaś to zgłosić bezpośrednio w klinice. Teraz wypowiadasz się na forum pracowniczym, a tu przede wszystkim swoje opinie powinni zostawiać pracownicy tej kliniki. Zachęcam osoby zatrudnione w Gyncentrum Clinic do większej aktywności. Tylko dzięki Waszym informacjom poznamy realne warunki zatrudnienia, więc proszę Was o szczegółowe wypowiedzi.

Tojo
@BB

Nie wiem czy się orientujesz ale badania prenatalne nie są wykonywane po to żeby nagrać filmik albo zrobić dziecku pierwsze zdjęcie.

Dagmara

@Ola skąd masz taka opinie, tez tam pracujesz ? Czy od strony klienta ?

Diagnosta

Witam, czy ktoś z osób pracuje/pracował jako diagnosta laboratoryjny i może coś powiedzieć na ten temat ? (Czas pracy, atmosfera, widelki wynagrodzenia itp) ?

Grażyna

Już od dłuższego czasu nie da się dodawać opinii... W firmie panuje brak organizacji, pracodawca stawia nierealne wymagania, nie ma premii kwartalnych, prywatnej opieki zdrowotnej czy jakiejkolwiek integracji albo możliwości rozwoju. Z tego co zauważyłem wśród pracowników nie ma koleżeństwa czy zażyłości. Wszędzie jest nerwowa atmosfera.

Łukasz
@Anonim

Od zawsze tak było, czy może opisane przez Ciebie sytuacje zaczęły mieć miejsce dopiero od jakiegoś czasu? Jako pracownicy próbowaliście może rozmawiać z kierownictwem firmy na temat Waszych obserwacji? Kierownictwo chętnie rozmawia z podległymi pracownikami i słucha spostrzeżeń? Będę wdzięczny za informacje.

Kama
@Anonim

Towarzystwo wzajemnej adoracji, pracownicy którzy znają się dłużej lub z innych firm zajmują się obgadywaniem nowych albo wręcz starszych pracowników. Brak kompetentnego HR owca i tu leży pies pogrzebany. Powinien być zatrudniony i od razu powinien przeprowadzić obserwacje kto i jak pracuje. A pracodawca powinien współpracować z nim i przestrzec pracowników ze ta osoba ma uprawnienia do zwalniania i zatrudniania w porozumieniu z zarządem. Jedna osoba z zewnątrz kompetentna - przeciwko środowisku wzajemnej adoracji. To przepis na efektywna prace kadry a i nagrody dla najlepszych ...

Hanna
@Kama

Jak nie inwestują w dobry outsorcing i HR to jest jak jest. Dobry dyrektor HR to skarb dzisiaj. Tylko trzeba go słuchać i wtedy pracownicy czuja respekt a właściciele maja spokój.

@Hanna

Widziałem, że pojawiło się nowe ogłoszenie o pracę w firmie Gyncentrum Clinic. Jest to stanowisko specjalisty ds. kadr i płac. Ktoś z Was mógłby opisać, jak wygląda praca na tym stanowisku? Otrzymując tę pracę, są możliwości, aby wdrażać swoje pomysły na polepszenie relacji na linii pracodawca-pracownik? Proszę o odpowiedź.

Alicja

Już myślałam, że nikt nie wypowie się o Gyncentrum Clinic w kontekście tego, jakim jest pracodawcą. Jednak od razu trzeba też powiedzieć, iż komentarz bardzo nas zaniepokoił. Klinika Gyncentrum to jeden z wiodących ośrodków leczenia niepłodności i diagnostyki prenatalnej w Polsce. Dlatego można byłoby sądzić, że firma o takiej renomie dba o swoich pracowników. Jak myślisz, co mogłoby realnie wpłynąć na poprawę sytuacji i atmosfery w tej firmie? Zachęcam Cię do dalszego dyskutowania.

pacjentka

mnie jako pacjentkę ciekawi ten chaos na recepcji. innym pacjentkom też to przeszkadza - zresztą słyszy się to w poczekalni. długie godziny oczekiwań, krótkie wizyty - a usługa droga :( w Google tyle pozytywnych opinii ,ale wydaje mi się że polowa podrabiana...

nie polecam
@pacjentka

Chaos wynika z bardzo dużej rotacji pracowników co dezorganizuje pracę. Duża rotacja wynika z tego, że (usunięte przez administratora) Dziwię się że jeszcze nikt nie złożył pozwu do sądu.Opinia w środowisku jest kiepska - nikt tam nie chce pracować.

pacjentka
@nie polecam

Aż tak? pacjenci nie mają szansy tego nawet wiedzieć ...

pacjentka gyncentrum
@pacjentka

Jestem wieloletnią pacjentką kliniki.Chaosu nigdy nie zauważyłam, Panie na rejestracji są bardzo kompetentne, zawsze miłe i pomocne. Kolejki, owszem zdarzają się ale to zapewne wynika z dużej ilości pacjentów, w tym samym czasie przyjmuje kilku lekarzy, położne pobierają krew, pacjenci odbierają wyniki badań... wszystko w normie i w miłej atmosferze. Polecam

Kinga Tarnawska

Witam, z mężem umówiliśmy na pierwsza wizytę. Panie z recepcji poinformowały nas iż zapłacimy za pierwsza wizytę ( konsultację ) 200,00 zł .Zapłaciliśmy 600 ....Czemu? Bo Pan Doktor (usunięte przez administratora)u którego byliśmy pobrał mi cytologie i materiał do badania na chlamydię jednakżee nie poinformował nas i nawet nie dał wybory czy mamy robić to badanie czy nie , iż to będzie dodatkowo płatne i to 400 zł ...Samo badanie było dość bolesna , pragnę nadmienić iż mam 40 lat i regularnie chodzę na wizyty ginekologiczne zatem ta wizyta nie była dla mnie dziwna, natomiast dziwne było dla mnie i dość nieetyczne że nikt nam nie dał wyboru czy mamy robić te badanie a jeżeli tak to koszt wynosi prawie 400 zł.Następna rzecz ...Pan doktor mówił do nas językiem , który był dla nas totalnie niezrozumiały , generalnie to niewiele mówił ...odnieśliśmy wrażenie iż nie chce mu się z nami rozmawiać i generalnie jest znudzony wizytą...Dostaliśmy spis badań wynoszących około 3000 tyś... Podsumowując : nie polecam !dlaczego ? Bo oprócz pieniędzy ważne jest podejście do klienta ..jakie ? normalne ..ludzkie..Tu mi tego zabrakło.. Z pewnością drugi raz tam z mężem nie pójdziemy.

Buka

Pracuje w GynCentrum od jakiegoś czasu w bardzo fajnym i spójnym zespole. Mamy z przełożonymi i współpracownikami porozumienie, którego brakowało w mojej poprzedniej pracy. Wiadomo że są trudniejsze i lepsze okresy w pracy ale z tym spotykamy się wszędzie. Dobrze że w takich sytuacjach można liczyć na kolegów i koleżanki z działu ???? Lubię atmosferę w Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. za: Zrozumienie u przełożonych w trakcie problemu, super współpraca w dziale

Łukasz
@Buka

W Twojej ocenie z tego, co zdążyłeś zaobserwować, to firma Gyncentrum Clinic daje możliwości rozwoju zawodowego? Pracownik, który chciałby poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, może liczyć, że otrzyma od firmy niezbędny pakiet szkoleń i kursów, które pomogą mu rozwinąć się jeszcze bardziej? Na chwilę obecną nikt nie poruszył tego aspektu pracy, więc mam nadzieję, że wyrazisz swoje zdanie, które będzie na pewno pomocne.

@Łukasz

Nie ma ŻADNYCH możliwości rozwoju (nie ma szkoleń ani kursów). Dużo osób jest wręcz poniżanych, duża rotacja pracowników w klinice, nerwowość, którą pacjenci wyczuwają.

@Buka

Buka - jesteś w zarządzie tej firmy? Gyncentrum to najgorsza placówka w jakiej pracowałam. (usunięte przez administratora) zwraca się do pracowników (pielęgniarek położnych) w sposób lekceważący i pogardliwy. Więc nie opowiadał głupot. Radzę innym TRZYMAJCIE SIĘ OD TEJ FIRMY Z DALEKA !!!

@ramzes

Widzę cenzurę. Prawda w oczy kole. W środowisku wiadomo, że gyncentrum trzeba omijać wielkim łukiem. Znowu szukają bo zwolnił się kolejny zespół.

Zostaw merytoryczną opinię o Gyncentrum Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Gyncentrum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gyncentrum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gyncentrum Sp. z o.o.?

Gyncentrum Sp. z o.o.