Opinie o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. w Będzin

edek

I co zrobicie od nowego roku? W mysl nowej ustawy musicie zaplacic ludzia pelny ZUS! A juz za chwile bedziecie musieli zaplacic 12zl brutto za godzine pracy!Co wtedy zrobicie? Czyzby jak titanic...juz powoli toniecie....

ochrona

Niepelnosprawni ochraniarze z firmy Renoma sprawdza sie wszedzie. I gwarantujemy ich uslugi na najwyzszym poziomie .W pelni inteligentni spelniajacy najwyzsze standarty wymagane w uni europejskiej. Takich wszechstronni uzdolnionych ochraniarzy inwalidow nie powstydzi sie zadna Agencja Ochrony w Polsce

gość

do wojak naucz się pisać poprawnie "uważam" i "chociaż" pisze się przez samo "ż", twój tekst jest chaotyczny i niepoprawny gramatycznie bez merytorycznego przygotowania, czytanie ze zrozumieniem na bardzo niskim poziomie, a poza tym nie obrażajcie ludzi niepełnosprawnych , to nie jest ich wybór czasem decyduje o tym zły los, każdy ma prawo żyć i pracować, nie każdy zakład pracy zatrudnia inwalidów dając im szanse na kontakt z ludźmi, na poprawę swojego bytu, czy w ogóle na jakiekolwiek zatrudnienie, więc trzeba docenić to, że są tacy którzy chcą ich zatrudniać, przecież chyba ludźmi jesteśmy, a nie zwierzętami

wojak

noi nie dam rady poszukujecie ludzi z orzeczeniem co wy ochraniacie do cholery parkingi ,zmiencie nazwe na ciecie a nie agencja detektywow albo inwalidow!

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik biurowy. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.
wojak

ale z tego co tu czytam to wyksztalciliscie 2000 wykfalifikowanych detektywow i agentow ochrony osobistej gratulujeta ta fima to jakis kozak w polskich realiach ochrony winszuje!

wojak

Przeczytalem strone i mi kopara opadla jak sie jeden z drugim zachwyca jak to praca detektywa jest szlenie ciekawa i trudna jaja seobie robicie to jest wlasnie licencja ochroniarza czy jak sie to (usunięte przez administratora) nazywa 2 tygodnie na sali z bylym AT i2 miesiace teori i co .Piszecie ochrona osob Wypowiedzi waszych pracownikow na tej stronie sa dla tej firmy dyskwalifikujace chociarz podejrzewam ze znalazlo by sie tam kilku wartosciowych ludzi z odpowiednim zapleczem

wojak

uwarzam ze powazna firma powinna budowac zaufanie na podstawie ludzi z doswiadczeniem a nie przodowego z kopalni brzeszcze na emeryurze z pylica.ludzie kogo wy chcecie ochraniac ,chyba pustostany

zyczliwa

Zadowolenie z uslugi za 5zl:).Niestety eldorado juz sie skonczylo:)A od stycznia jak bedziecie musieli placic pelny zus ,to nie widze sznansy aby ta cala renoma wogole przetrwala.......

ble ble

Nie wiem co to za firma ta renoma, ale nasunęła mi się taka oto refleksja, ciekawe dlaczego nikt nie pisze o sobie że jest np beznadziejnym, leniwym, niedouczonym, konfliktowym, itp pracownikiem?, a wszyscy zawsze mają pretensję tylko do pracodawcy, a nigdy do siebie?, a przecież pracownicy mają niemały wpływ na obraz firmy, a że odchodzą po 10 latach, jak tam ktoś napisał to przecież każdy ma prawo odejść, po roku, 2-ch, 20 latach,to żadne przestępstwo nie jest

zyczliwa

Widze ze sami sobie pisza pozytywne opinie.Ale wszyscy w zaglebiu wiedza ze tam jest (usunięte przez administratora) wykanczalnia ludzi.Wiec prosze nie piszcie klamstw.Szanowanie ludzi wyplaty zus to jakas kpina w ich wykonaniu.Ludzie odchodza po10 latach.To samo swiadczy o tej ad renomie...

Życzliwa

Masz rację ta firma to porażka nie dość że są opoznienia w wypłatach to jeszcze nie były wszystkim odprowadzane składki Zus nie polecam tam pracy.

Krzysztof

Ludzie chwala sobie atmosfere.?To chyba jakis zart.Przez ta firme przewinelo sie odeszlo prawie2tys ludzi Nie wytrzymalo wlasnie tej toksycznej atmosfery.Wiec proponuje 10razy zastanowic sie za nim wdepniecie w to (usunięte przez administratora)

Krzysztof

krzys

Kumpel pracuje i nie narzeka :))))))))))))))))) uciekles z kumplem z psychiatryka poczytaj opinie. nie narzeka za 5 zl na godz dobre:))))))))))))

tedi49

witam oglaszli sie ze przyjma z kwalif na dabrowe gor dostalem tel na jutro na rozmowe chcialem sie dowiedziec stawke odzew na rozmowie ale to co przeczytalem od was to nie jechac???druga propozycje mam 8.80 na reke ale troche dalej co myslicie o tym odpiszcie z gory dzieki

karol

Piszesz ze 5zl za godzine pracy jest ok ?Człowieku w jakim świecie ty zyjesz? Moze prezes? dyrektor ?wlasciciel ?Tej agencji za te marne 5zl będzie na niego pracowal.Na jego spodnie i buty pracowac to jakies nieporozumienie.Porazka czasu szkoda na nich.

malik

Jeszcze ich nie pozamykali....To dziwne. ....???

maluch

musze rodzicom powiedzieć ze tutaj takie brzydkie rzeczy pisza

milioner

stawka 5 pln w ochronie to w dzisiejszych czasach bogactwo ,i nic nie wymagają jesteś kretynem ,idiotom ,fujara i masz 5 pln

maly gruby maly duzy

i po co te stęki i jeki nie pasuje nie ide .....ale najłatwiej kogos oceniac na necie bo tutaj można być anonimowym ,czemu nikt nie powie prosto w twarz co mu na sercu lezy , no tak ale na to strach nie pozwala ..........dziecinada a myślałem ze do ochrony przyjmują dorosłych ludzi ......a tu wieczny stekacz się zbalazł który tylko nicki zmienia ..załosny jesteś i pewnie myślisz ze dalej anonimowy hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. - Będzin

• Jak się pracuje w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 121 ocen.

Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.