Ampel Sp.j.

Suchy Las

Opinie o Ampel Sp.j.

Katarzyna

Widzę, że negatywne komentarze pisane są przez frustratów, którzy zwyczajnie sobie w tej firmie nie poradzili. Pracowałam tam prawie trzy lata i wiem, że przy wykazaniu chęci i inicjatywy zarobki na poziomie 10 tysięcy mogą być czymś normalnym. Gdyby nie konieczność wyjazdu do Anglii (może był to błąd), na pewno wciąż bym tam pracowała.

Biznesłumen
@Katarzyna 31.07.2017 21:15

Miołam miljony i wyjechołam..

NIck

Sprzedaż bezpośrednia na własnej działalności tylko trzeba utrzymać administrację.

Hahaha
@NIck 31.08.2017 01:27

Hahaha. Pani kochana ktoś na miejscu zarabia 10 tys. i wyjeżdża do Anglii. Ładne bajki opowiadają na rozmowie i widzę że Magda czarna piszę je w necie jak się nudzi w pracy. Opinie na temat tego że na własnej działalności są prawdziwe. A zarobki na poziomie 5-6 minus zus i minus podatek. Zostaje 3 w porywach 4 tys.

Magda

Słabo, słabo, słabo.... osoba przeprowadzająca sama rozmowę czyta CV dopiero na spotkaniu, przy odpowiedzi na pytania odnośnie regionu pracy, systemu prowizyjnego, ogólnych warunków zatrudnienia ucieka wzrokiem... zero konkretnych informacji... sytuacje przedstawia w sposób negatywny co się dzieje kiedy nie ma wyników.... nie wspominając co się dzieje kiedy są wyniki... jedynie potrafi dwa razy rzucić kwota prowizji, która akurat na mnie nie zrobiła wrażenia... wręcz przeciwnie...

Dionizy

Witam jakie warunki finansowe proponują?

Zainteresowany

Jak to jest z tą firmą? Wszyscy tylko narzekają. Zastanawiam się czy składać do nich CV. Faktycznie tak źle?

dzida z sekretariatu

słabo , bardzo słabo .

GWIAZDA

pitu pitu ..byłeś pewnie 3 mc z kaską 5 tys mc?, na szkoleniach w 5* hotelach ? – a twój wynik sprzedażowy sam Ciebie zweryfikował a teraz biegasz i szukasz kolejnego jelenia prawda?

Chodzę bo lubię

Byłem na rozmowie. Nie polecam, szkoda czasu i energii na takie spotkania. Szukanie frajerów. Cv czytają dopiero przy Tobie. Ja przygotowuję sie do rozmów i od drugiej strony wymagam tego samego. Rozmowa z człowiekiem który nie ma pojęcia o rekrutacji ludzi. Nie pozostaje nic innego jak tylko "pogratulować" profesjonalizmu:)

szkoda czasu

Też się z tym spotkałem. Wydaje mi się,że szukają łatwowiernych na dużą (początkowo-okres próbny) kasę,aby Ci wyszukiwali kontaktów, brali udział wstępnie w przetargach, które potem są zabierane i rozdawane między pracowników którzy siedzą tam po 7 i więcej lat. Zabiorą i na koniec usłyszysz "Pan nie sprzedaje , musimy się pożegnać". Młoda krew pracuje bo jej zależy, stara siedzi i bąki zbija siedząc na portalach randkowych, forach samochodowych...podnosząc w ciągu dnia może z 5 razy telefon. Po co mają pracować skoro zabiorą to na co pracowali ciężko nowi?. Reasumując nie polecam !.

Martika

Szkoda czasu na rozmowę rekrutacyjną...poziom bardzo słaby. Brak konkretów nawet jeśli chodzi o region działania i zakres pracy, formę zatrudnienia, sposób rozliczania. Masz sprzedawać nie ważne jak i gdzie.

bardzo mi przykro .

Słabo , prywatna firemka . Nie zakładajcie garnituru bo nie warto .

mądry po szkodzie

Damianko chyba żartujesz. Rotacja w tej firmie jest przeogromna,a o tym świadczy nic innego, jak fakt, iż nie potrafią przeszkolić i zatrzymać pracownika. Świeża krew do napędzania zasiedziałych tam zombi potrzebna.......

STaruch.

Jeżeli chodzi o wywanowe to na pewno tak są nie kwestionowanym LIDEREM.

przy kawie

hmmm ja bardzo chętnie skorzystam z Twoich sugestii .. czekamy na dalsze wskazówki:) Pani z Sekretariatu

adam

Tak czytam opinie o firmie Ampel i jestem pewien że te wszystkie pozytywne komentarze pisze dziewczyna z sekretariatu.Ogólnie moge napisać że nie warto zaczynać współpracy z tą firmą, bo już po miesiącu zaczynają sie problemy, codzienne rozmowy typu "co słychać" tak jakby zamówienia rosły na drzewach.Po 3 miesiącu jesteś wrakiem człowieka

mądry po szkodzie
@adam 17.02.2011 13:53

popieram i nie polecam głównie za demotywowanie pracowników i brak polityki w firmie. Jedna, wielka rozpizducha, a wymogi na poziomie level 100 !

Zostaw opinię o Ampel Sp.j. - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ampel Sp.j.