METZINK SP Z O O
counter
2 90 60 5 1
woku
 Rekomendacja

Jako pracownik podziękowałem po krótkim czasie -główny powód ilość reklamacji od klientów i bardzo nieprzyjazna atmosfera. Rozpatrując problemy klientów jedyne co mogłem (co zresztą zalecano), to ściemniać -a to że maszyna się zacięła, a to że pracownik wziął L4, a to że samochód miał wypadek. A ilość reklamacji rosła lawinowo... Taka gra na zwłokę i mydlenie oczu. Tymczasem prawda jest taka, że to zwykła firma handlowa, a nie produkcyjna. Od pracownika niestety wymaga się ciągłych manipulacji. Przestrzegam!

Tak6Nie4
odradzam

Szczerze odradzam. Rozpisywał się nie będę, powiem tylko nie dajcie się zwieść kolorowym opowieściom ich przedstawicieli.

Tak25Nie

8045 Nowy wpis
Klient
 Problem
@odradzam

Przedstawiciele tej firmy nawet nie wiedzą jak kolory wyglądają blachy i jakie są grubości ich jedną przedstawicielka jak robiła dach u klienta to połowę dachu z 7016 A druga połowę z 7024 A dekarze jak przyjechali to z niej lach

TakNie1
Dział Produkcji - Metzink Nowy wpis
@8045

Dzień Dobry Patrząc na zamieszczony wpis, czujemy się zobowiązani przedstawić nasze wyjaśnienia. Opisywana sytuacja zaistniała podczas realizacji fragmentów inwestycji. Blacha stalowa powlekana, ral 7016 przyjechała od dostawcy w jednej partii, niestety w 2 odcieniach ( ciemniejszy i jaśniejszy, nie tak jak opisana sytuacja, że część materiału 7016 i 7024), niestety na produkcji nie wychwycono tego błędu ponieważ elementy były produkowane na różnych stanowiskach (maszynach). Zgłoszona reklamacja została uznana i towar został bezzwłocznie wymieniony oraz został udzielony klientowi rabat na wykonane zamówienie. W firmie zostały wprowadzone dodatkowe procedury, aby opisany problem w przyszłości się nie powtórzył." Jeżeli potrzebne są dodatkowe wyjaśnienia danego przypadku służymy pomocą. "

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 70 dni.

Czy w obrębie jednego działu w METZINK SP Z O O są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

woku
 Rekomendacja

Tak6Nie4
Metzink
@woku

Dzień Dobry. Dlaczego Pan wypisuje takie nieprawdziwe informację? Po pierwsze - przez ostatni rok nikt z naszej firmie nie rozwiązał umowę o pracę, tylko zwiększamy zatrudnienie, więc gdy Pan nie pracował w naszej firmie, nie powinien nic pisać o atmosferze. Po drugie - ilość reklamacji jest bardzo mała. Jedyna prawda w tym wpisie to fakt, że jesteśmy firma handlową, bo np. jesteśmy dystrybutorem takich firm jak: Nedzink, Elzinc, Vm Zinc, Rheinzink i wielu innych, ale dodatkowo jesteśmy producentem wszystkich systemów rynnowych okrągłych, leżących, kwadratowych ( z różnych rodzajów metali i wymiarów), największym w Polsce producentem metaloplastyki (ozdoby dachowe), największym producentem paneli dachowych i elewacyjnych na rąbek stojących z blach szlachetnych, producentem obróbek do 8m, itp. Zapraszam do zwiedzenia naszej nowej siedziby i weryfikacji w/w pomówień, ul. Jana Czochralskiego 4 w Poznaniu. Przypominamy, że podając tak nieprawdziwe informacje portal Gowork, patrząc na zmiany w regulaminie, po naszym zgłoszeniu - bez problemu podadzą Pana IP komputera policji, wtedy już w/w informacja nie będzie anonimowa i skutkować będzie sankcjami prawnym. Z poważaniem Zespół Metzink

Tak3Nie4
Paweł G.
@Metzink

Brawo ! Konkretnie, rzetelnie i profesjonalnie. Zachowuje duży dystans do opinii z gowork, ale odpowiedz, na zarzuty daje poczucie że w firmie pracują ludzie z łbem na karku. Wysyłam CV na Małopolskę :) Pozdrawiam serdecznie.

TakNie4
Fryderyk Farański
@woku

W firmie pracowałem 2 lata. Przykro mi czytać takie komentarze ponieważ jak już kiedyś pisałem mijają się one daleko z prawdą. Jeżeli pracowałeś w tej firmie w co szczerze wątpie to jak uargumentujesz potężny park maszyn i produkowane produkty ?? "Firma handlowa"? Bogusław Linda w spocie reklamowym dla Gowork bardzo fajnie określił tego typu komentarze. Rozstałem się z firmą po 2 latach, a nie po krótkim czasie i złego słowa o firmie nie powiem. Wywiązuje się ona ze swoich zobowiązań i zawsze otwarcie podchodzi do klienta a jeżeli ktoś "zawala" terminy to niech weźmie odpowiedzialność na siebie a nie ceduje ją na firmę. Pozdrawiam serdecznie zespół Metzink. Fryderyk Farański (były pracownik)

Tak2Nie2
nobody Nowy wpis
@Metzink

nie strasz, nie strasz, bo się wiesz co... Bardzo nieładnie tak grozić tylko dlatego że ktoś wyraził niepochlebną opinię. Słabo to wygląda i raczej nie przyniesie Wam pozytywnego rezultatu. Przeciwnie, skoro zamykacie usta ludziom groźbami, to ewidentnie widać, że coś u Was śmierdzi. Nie znam Waszej firmy, ale po takich tekstach nawet nie chcę poznawać, a zainteresowałem się Wami, bo macie ogłoszenie na Pracuj w sprawie handlowca w małopolsce. Jednak nie zaaplikuję:)

Tak4Nie

Czy METZINK SP Z O O narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Fryderyk Farański
@Pytanie

Metzink przestrzega kodeksu pracy w którym kwestie urlopów są uregulowane. Nie narzuca. Pozdrawiam Fryderyk Farański ( byly pracownik )

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dominika

@Heniek Co spowodowało, że mówisz o złej jakości produktów od METZINK ? Co się z nimi dzieje?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 272 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w METZINK SP Z O O?

michanek1

Zamawiałem komplet orynnowania w piątek i odbiór miał być w czwartek czyli prawie tydzień od złożenia zamówienia. Zadzwoniłem do nich we wtorek i poinformowano mnie że wszystko jest gotowe do odbioru. Gdy dojechałem towar czekał na mnie spakowany a pracownik pomógł mi go załadować na samochód. Nie wiem jakie macie doświadczenia z tą firmą ale ja jestem zadowolony. Panie w dziale handlowym też bardzo miłe.

Tak4Nie3
Dominika

@metzink nikt nadal mi nie odpowiedział co to za przeszłość się ciągnie za firmą METZINK, że poszukiwania nowych pracowników nadal trwają i się nie kończą. Czy skoro Ty o tym wspominasz to możesz mi wytłumaczyć o co chodzi?

Tak18Nie2
anonymous
@Dominika

podobno to oni stoją za zabójstwem "Papały" .... "Pershinga" też odwalili podobno skarżyli się że im dachy przeciekają:)

Tak3Nie
@anonymous

Twój komentarz niewiele wnosi do dyskusji dotyczącej pracy w METZINK z Poznania. Wydaje mi się, że charakter Twojej wypowiedzi jest bardziej plotkarski, a szkoda bo z pewnością jest wiele osób, które z chęcią dowiedziałyby się czegoś na temat tej firmy. Może ten pracodawca w ostatnim czasie zwiększył zatrudnienie?

Tak1Nie1

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja METZINK SP Z O O na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Poznań i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

nljk

Firma baardzo lubi manipulować informacją, tzn. podczas rozmów często używa nazw znanych producentów sugerując tym samym koneksje. Tymczasem poważni producenci jednoznacznie odcinają się od nich -dlaczego? Znawcy branży wiedzą ile osób przewieźli na poprzednim układzie i jakim produktem handlują. Zalecam wzmożoną ostrożność oraz weryfikację uzyskanych informacji.

Tak15Nie1
Fryderyk
@nljk

Dzień Dobry Na wstępie chciałbym zaznaczyć ze komentarze takie jak n/w są usuwane z serwera gowork. „Dlaczego ?” Ponieważ są to bezpodstawne oszczerstwa, z których poza nagadywaniem nie wynika merytorycznie nic. Jesteśmy zaniepokojeni komentarzami zamieszczanymi przez nieznanych użytkowników ponieważ znacząco mijają się one z prawdą. Zespół naszej firmy poważnie się zastanawia czy jest to celowe działanie konkurencji (rozważamy przekazać sprawy organom ścigania (ustalenia adresu IP będzie bez problemowe)) Tak jak nadmieniłem na wstępie, w tym przypadku nasza firma chce zając oficjalne stanowisko w sprawie i rozwiać wątpliwości a dokładnie domysły przedstawione w poniższym komentarzu. 1. Nasza firma jest producentem systemów orynnowania i paneli dachowych co wie każdy kto postanowił się zapoznać z naszym asortymentem. 2. Autor n/w postu pisze o różnych firmach, ale nie podaje konkretnych firm. Jeżeli ktoś chce zobaczyć z jakimi firmami współpracujemy zapraszamy na naszą stronę, nie ma tutaj żadnych tajemnic ani manipulacji. 3. W trakcie „rozmów” wymieniamy nazwy różnych firm ponieważ nasz asortyment jest bardzo szeroki i spektrum blach, którymi handlujemy zawiera wyroby liczących się na świecie hut. (i te same firmy są w naszym katalogu dostępnym na stronie i nie ma tu żadnej manipulacji). Drodzy Państwo nasza firma bardzo chętnie odpowie na wszystkie pytania. Jeżeli macie Państwo jakieś zastrzeżenia do naszych działań również doceniamy konstruktywną krytykę. Proszę jednak, w przypadku zamieszczania komentarza popierać swoje uwagi konkretami a nie merytorycznie pustym wiadrem pomyj, ponieważ jest to dla naszego zespołu jak i ludzi chcących znaleźć rzetelne informacje, nic przyjemnego. Z poważaniem, Farański Fryderyk Area Manager

Tak5Nie3
metzink

Ciagle szukaja ludzi na te same stanowiska. Nic dziwnego skoro maja taką przeszłość.

Tak11Nie2
Dominika

@metcink czy Ty byłeś klientem firmy METZINK? I co usługa została wykonana czy nie? Czy jakiś klient miał też taką samą sytuację z firmą? A czy pracownicy będą w stanie to wyjaśnić? A jeżeli szukacie pracy to firma oferuje stanowiska: Kierowca – Magazynier i Area Menager http://metzink.pl/?page_id=5666 Każde stanowisko dostaje umowę o pracę i określoną ścieżkę kariery.

Dominika

@123456789 a czemu firma jest źle postrzegana na rynku? Podając takie informacje należałoby opisać konkretne sytuacje przemawiające za takim stwierdzeniem. Forum powinno służyć wymianie rzetelnych informacji, a żeby takie były należy podać argumenty.

Tak5Nie

Zarobki średnie na jeża. Firma z długą i złą przeszłością negatywnie jest postrzegana na rynku, co przekłada się na duży stres. Atmosfera wśród pracujących też marna. Jak ktoś liczy na rozwój zawodowy w dobrej atmosferze to napewno tu tego nie znajdzie.

Tak14Nie1
Dominika

Czy ktoś mógłby odpowiedzieć @Drend na temat wynagrodzeń w firmie METZINK i warunkach zatrudnienia? Na pewno nie tylko jego zainteresuje ten temat, szczególnie, że jest prowadzona rekrutacja na różne stanowiska http://metzink.pl/?page_id=5666.

Drend

Megi jakie wynagrodzenie ci płacili?

Tak2Nie

WTF?

Przeglądając portal z ciekawością wchodziłem na konta różnych mi znanych firm i napotkałem taką perełkę. Często człowiek zabiegany zapomina o ważnych mu rzeczach w życiu aż tu nagle zadowolony klient ma czas wejść akurat tutaj i podziękować za współprace szok na dodatek z tak przypadkowymi nazwami...Tomasz z Lublina, Małgorzata z Poznania, Karolina z Krakowa, Paweł z Warszawy. Przykład tego jak nie należy robić sobie reklamy i strzelić sobie w kolanko jednocześnie :)

Tak15Nie
Tomasz z Lublina

Dzień Dobry Ostatnio brałem, w tej firmie udział w rozmowie kwalifikacyjne bardzo profesjonalna i konkretna, dodatkowo co się rzadko zdarza zostałem oprowadzony po zakładzie. Niestety obszar do obsługi jaki mi proponowano był za bardzo oddalony od miejsca mojego zamieszkania, gdyby nie to na pewno podjąłbym pracę - Polecam

Tak6Nie

Małgorzata z Poznania

Kupiłam ostatnio w firmie Metzink panele dachowe z blachy aluminiowej oraz system rynnowy, wykonanie perfekcyjne- bardzo wszystkim polecam, szczególnie osobom, które mają skomplikowany technicznie dach.

Tak5Nie
Karolina z Krakowa

Wyroby z metaloplastyki mają extra, szczególnie polecam ozdobne szpice.

Tak4Nie

Zostaw merytoryczną opinię o METZINK SP Z O O - Poznań