Opinie o METZINK SP Z O O w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy METZINK SP Z O O. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie METZINK SP Z O O na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METZINK SP Z O O w Poznań

Karolina z Krakowa

Wyroby z metaloplastyki mają extra, szczególnie polecam ozdobne szpice.

Gepard

Czas najwyższy aby ktoś się wziął za firmy które nazywają się "producentem" a w rzeczywistości nic nie mają wspólnego z produkcją. Chwilę tam pracowałem bo podczas rozmowy kwalifikacyjnej wydawało mi się że to producent z przyszłością. Tymczasem rzeczywistość okazała się inna(usunięte przez administratora)Poza tym kilka w/w opinii się potwierdziło. Moja opinia nie może być inna niż negatywna.

Walek
@Gepard

Widać tonący brzytwy się chwyta... Okazuje się że żaden z nich producent, chociaż reklamę sobie robią że hej. Przez chwilę miałem okazję popracować tam. Rzeczywistość okazała się inna niż cała otoczka, którą wokół siebie tworzą. Chciałem pracować u producenta natomiast w zasadzie wszystko czym handlują kupują od firm zewnętrznych. Żadna w tym innowacyjność poza jednym miłym panem, który umie powyginać proste obróbki dachowe (o ile to można nazwać produkcją)... Widzę że właścicieli mocno boli prawda tu wypisywana i z dnia na dzień sami wypisują o sobie cuda na gowork ;) no ale jak wszem i wobec wiadomo fałszywy marketing to też sposób na przetrwanie. zalecam ostrożność.

Ania Dżal Kadr
@Walek

Dzień dobry dlaczego Pan pisze, że u nas pracował od dwóch lat nikt od naszej firmy nie odszedł?

Pracownicy Dział Handlowy
@Walek

Dzień dobry Nie wiemy skąd Pan czerpie informacje o naszej firmie, jednocześnie prosimy o ewentualny kontakt, w celu przedstawienia naszego parku maszynowego; produktów które produkujemy w naszych zakładach. Ps.jeżeli chodzi o marketing to bardzo dziękujemy - staramy się być widoczni z naszymi produktami i przedstawiać jakość i innowacyjność /ostatnio zdobyliśmy nagrodę za rynnę kwadratową, w ramach technologi Rapid connection lub lukarne/ z poważaniem

Paweł z Warszawy

Panie Robercie, Panie Marcinie jeszcze raz bardzo dziękuję za przeprowadzenie szkolenia z montażu paneli dachowych - wczoraj skończyłem swój pierwszy dach, wyszło ekstra.

wojewoda

Przyszłości w metzink nie widzę. Zatrudniłem się z wielką nadzieją na lepszą przyszłość. Czas jednak pokazał swoje. Radzę zwracać uwagę na średnią ocen, a nie na "pochwałki" które wypisują zobligowani do tego pracownicy. Szkoda, ale to po części zrozumiałe -fałszywy marketing to też sposób na przetrwanie.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w METZINK SP Z O O na stanowisko Pracownik produkcji? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Xxx

Co roku firma wypłaca "karpiowe" - Michał dzięki.

Dorota

Ostatnio otrzymałam rynny kwadratowe ,,,, jakoś 100 % Polecam

Kamil

Polecam firmę; chodź pracy jest dużo i zadarza się że musimy zostawać po godzinach.

Pejo

Zdecydowanie odradzam i przestrzegam

cśśś

Widocznie nie pokazują się teraz żadne oferty pracy bo nie potrzebują przeprowadzać żadnej rotacji wśród pracowników, ale ciekawi mnie jaka jest atmosfera.

peha
@cśśś

atmosfera? radzę omijać szerokim łukiem. Praca handlowca polegała na ciągłym rozpatrywaniu reklamacji

a miało być tak kolorowo...

Niestety też nie mam dobrej opinii o wymienionej firmie. Na swoją niekorzyść hasło "metzink" w google wpisałem dopiero dziś. Radzę się dwa razy zastanowić zanim będziecie chcieli wejść z nimi w jakąkolwiek komitywę. Szczegóły zachowam dla siebie, ale drodzy czytelnicy bądźcie uważni.

metzink

Przez chwilę tam pracowałem. Obiecanki cacanki a głupiemu radość(usunięte przez administratora) Szczerze odradzam. Zwolniłem się z poprzedniej pracy bo miałem mieć lepiej a tu wielki zawód!

marcin p.

park maszyn .... nigdy wcyesniej takich zabawek nie widziałem . polecam marcin

xxx

wygląda na duże możliwości i szybkie działania w tematach

qwerty

Mierna jakość produktów, problemy z reklamacjami, ciągle coś nie tak w dostawie. Ja mam już tego dosyć -czas na zmianę.

Ryszard

Polecam - wykonanie rąbka z tytan cynku na 5+ !!!!

Zielone Dachy Dech 68

jak firma z ciekawości zakładała Tobie panele że cieknie ? bo Metzink tylko produkuje chyba co ?

Wojtek

Polecam - kupiłem szpice z tytan cynku, wykonanie rewelacja, jeszcze raz dziękuję Panu Mirkowi, który je wykonywał.

Radek

W zeszłym tygodniu otrzymałem od firmy Metzink moje zlecenie dotyczące wykonania szpic dachowych pod wymiar z tytan cynku - wykonanie, dbanie o szczegóły najwyższej jakości. Wszystkim poszukującym elementy z metaloplastyki polecam!!!

BRAWO MANIO

Napewno będziesz "zadowolony". PS. porównaj produkt z tym co zapisują na deklaracjach właściwości. Zapewniam, że wrócisz tu z negatywnym komentarzem :)

Maxx

Witam W ostatnim czasie zleciłem firmie Metzink wykonanie pod wymiar systemu rynnowego kwadratowego z tytan cynku - produkt idealny, szybka realizacja, polecam!

robert

Ostatnio kupiłem u nich rynnę patynę z blachy Slate o specyficznym przekroju - wszystko ok, polecam widać, że się starają.

Zostaw merytoryczną opinię o METZINK SP Z O O - Poznań

• Jak się pracuje w METZINK SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy METZINK SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

METZINK SP Z O O
1.8/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Dziadoszańska 10
    61-248 Poznań