Bartex Sp.j. Tadeusz Bartkowiak

Komorniki

Bartex Sp.j. Tadeusz Bartkowiak

Opinie o Bartex Sp.j. Tadeusz Bartkowiak

...

Fatalny pracodawca,(usunięte przez administratora),wieczna nagonka i pretensje oraz niezadowolony pracodawca im więcej mają zysku tym gorzej traktują pracowników,co miesięczne uwagi względem pracowników.Cała rodzina w zarządzie firmy w każdym miejscu kamery i szefostwo co 5 min.robiące przegląd czy pracownik zapie....al.Szczerze nie polecam.

Milopoz

To samo dotyczy pań sprzątających, wieczne niezadowolenie właścicielki firmy, która podobno nieustannie odbiera skargi . Wymagania jak w hotelu 6cio gwiazdkowym za 10zł/godzinę!!!! Nawet ruska tego nie wytrzyma.

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Bartex Sp.j. Tadeusz Bartkowiak na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby warunków zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Komorniki i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Szukasz pracy?

Onienienie

Pracujace kilka/kilkanascie lat ? Wskaz mi takie? Chciales/chcialas chyba napisac ze kilka/kilkanascie dni

Błażej

a ja miałem sen... ;)

Duńczyk

Pracowałem na spawalni rok, więc chyba jakąś wiedzę na temat firmy posiadam. Po pierwsze.Przychodząc do firmy Bartex idzie się do PRACY!Jak ktoś nie chce pracować za pieniądze.. to niech zmieni obywatelstwo na Syryjskie ;) Po drugie.Odnośnie kamer..chyba nie działają, bo jak kolega robił striptiz przy rurze na pop. to konsekwencji nie miał.Więc bez stresu ! Po trzecie. Zarabiasz tyle ile uzgodnisz sobie w umowie.Fakt, tzw. ,,starzy" pracownicy mogą czuć się niedocenieni ale stawki na rynku pracy szybko rosną w górę.Pracując rok miałem podwyżkę wypłaty i premii.Życzę ,,starym" podwyżki w tym roku bo to na nich oparta jest ta firma !Nie na młodych. Po czwarte. Czyje były te czerwone damskie gacie na suszarce w łazience ?:D Po piąte.Na bruku lądują osoby, które notują straty.Taki np. Pan Józef (Typ osoby schizofrenicznej, z ciężkim upośledzeniem umysłowym z objawami halucynacji i urojeń )jak ktoś wcześniej napisał pracuje sobie w najlepsze i nikt go się nie czepia. Po szóste.Kasa zawsze jest na czas! Premia zawsze też jest..ale obcięta :P Po siódme. Panie Tadziu 1000lat.

Pawlo

,, ŻYCZĘ PANU TADEUSZOWI NIE 100 LECZ 1000LAT '' MŁODZI NOWYMI POMYSŁAMI WYKOŃCZĄ FIRMĘ !!!

Anonim

Pracodawca ceniacy zaangazowanie i pracownikow chcacych sie czegos nauczyc i rozwijac. Wynagrodzenie na czas. Prawda jest taka ze jak komus cos nie lezy i ma problem sam ze soba to najelpszym spodobem jest wyzyc sie wlasnie piszac takie opinie. Po co? Swiat jest maly i nigdy nie wiesz na kogo trafisz w przyszlosci.

Petarda

Praca konkretna i ciekawa. Wynagrodzenie dobre, zawsze na czas. 3/4 pracowników są to osoby pracujące kilka, kilkanaście lat.

prawda

Pracownik który przychodzi zarabia więcej niż osoba pracująca dłużej i jeszcze musi go nauczyć

SZCZERY

Witam. W odpowiedzi na post "Anonimo" Typ osoby schizofrenicznej, z ciężkim upośledzeniem umysłowym z objawami halucynacji, urojeń i zachowań jakim jest wyżej napisany post !!! Myślę że firma aż tak nie spadła na psy zatrudniając taką paranoidalną osobę, a post został napisany przez pracodawcę...

Anonimo

Witam ;) Pracuję w tej firmie od dłuższego czasu i mam nieco odmienną opinię. Fakt jest taki, że właściciele cenią sobie pracowitość i nie tolerują lenistwa - ale to oczywiste, że dbają o swój interes. Raczej nie wyrzucają "na bruk", chyba że naprawdę ktoś się bardzo postara ;) Ponadto firma stawia na ludzi młodych i daje im szansę zdobycia doświadczenia, wypłata jest zawsze na czas, no i przede wszystkim pracują tam bardzo fajni ludzie ;)

Jacques 13

Fatalny pracodawca,obóz pracy,wieczna nagonka i pretensje oraz niezadowolony pracodawca im więcej mają zysku tym gorzej traktują pracowników,co miesięczne uwagi względem pracowników.Cała rodzina w zarządzie firmy w każdym miejscu kamery i szefostwo co 5 min.robiące przegląd czy pracownik zapie....al.Szczerze nie polecam.

t

Nie polecam pracy gdyż zatrudniają na duże zlecenia a po na bruk. I atmosfera do kitu

Zostaw opinię o Bartex Sp.j. Tadeusz Bartkowiak - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bartex Sp.j. Tadeusz Bartkowiak