More7

Poznań

Opinie o More7

Iza
użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w More7? Jakie warunki zatrudnienia są proponowane na stanowisku programisty? Te merytoryczne informacje będą cenne dla osób. które są w trakcie poszukiwania nowej pracy.

korok
użytkownik zarejestrowany

Z tego co wiem to PeHaP może zarobić ponad 3000 netto, ale jednak wymagają pewnego doświadczenia w pracy

Peterle

Jako klient potwierdzam opinię jaka jest o tej firmie po sprzedaży masakra!!!

3c2703

@3c2703, Zgodnie z tym, co zauważyłam na rynku, to raczej żadne wymagania. Byłeś już na rozmowie o pracę, a może dopiero zamierzasz iść? Słyszałeś coś na temat tego pracodawcy?

3c2703

Ktoś może się podzielić swoim doświadczeniem, jako tester, w/w firmie? Głównie interesuje mnie rynek poznański.

Klient More7

Jako klient mogę powiedzieć, że obsługa posprzedażowa jest na bardzo niskim poziomie. Od tygodni czekam na usunięcie usterki na poczcie CRMa, która multiplikuje wiadomości o tej samej treści. Kontakt z działem handlowym to czysta przyjemność. Kompetentny i przyjazny. Po sprzedaży masakra!!!

spoko loko

Witam, Ja mam jak najgorsze wspomnienia z More7, jak część tu piszących. Zauwazyłem jednak, że istnieją dwie firmy o tej samej nazwie. Obie mają siedzibę w Poznaniu i obie wdrażają podobne rozwiązania. Opinia o prezesach, że są spoko i o firmie która dba o intelekt pracowników zupełnie nie pasuje do mojego More7 (usunięte przez moderatora) tylko dzięki PSLowi zdobywa klientów. Mimo że chwali się osiągnięciami i doświadczeniem, nigdy nie był w stanie przedstawić rekomendacji. Wszystkie dobre posiada ta druga firma More7. Być może stąd pochodzą tak rozbieżne opinie?

nieanonimowy Rafał

Dobre miejsce do zdobycia i rozwinięcia przydatnych umiejętności, młody, niezmęczony zespół.

ma(o)rasko

Praca, jak praca, mnie tam szczerze mówiąc nic złego nie zrobili:p Dość często organizują szkolenia pracownicze i dopuszczają elastyczne godziny pracy. Za to duży plus.

Kaha

Hmm, dość rozbieżne informacje... A ostatnia wypowiedź coś mi pachnie niezadowolonym byłym pracownikiem:) Z tego co wiem, bardzo dbają tam o integrację pracowników i zdrową atmosferę. Wiadomo, że nie każdy może się odnaleźć w określonym środowisku. Gdy dojdzie do tego frustracja z własnego braku kompetencji, rzeczywiście do głowy przychodzą same złośliwości...:) Ja wychodzę z założenia, że najlepiej przekonać się o warunkach pracy w firmie na własnej skórze, zwłaszcza przy takich rozbieżnościach.

Daniel

a ja szczerze nie polecam, (usunięte przez moderatora) niska jakość i kiepska atmosfera pracy, praca z kiepskim produktem

Marta

Duża rotacja w całej branży IT, więc to nic szczególnego. Mój chłopak jest tam programistą-z pracy przychodzi zadowolony, więc chyba wszystko ok:) A prezesi podobno rzeczywiście są spoko.

nick

TO jest ciekawe co piszesz. Od kilku lat ciągle siedzą w php4 więc o czym tu dyskutować. Dużo ogłoszeń to duża rotacja zespołu.

Zostaw opinię o More7 - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie More7