Advox sp. z o.o.

Opinie o Advox sp. z o.o.

Aktualność
Dev

Pracowałem kilka lat temu przy jednym z większych projektów w firmie. Mimo iż już tam nie pracuję to mam bardzo pozytywne odczucia. Na pokładzie jest kilku ludzi, którzy oprócz bardzo dobrej wiedzy technicznej posiadają także dużą wiedzę o zarządzaniu projektami IT i tego w jaki sposób to efektywnie robić. Nie wiem jak teraz ale kiedyś atmosfera w firmie na duży plus.

Pracuje w Advox-ie już wiele lat, z cała pewnością mogę powiedzieć, że to rzetelna firma z bardzo ciekawym podejściem do pracownika. Prowadzą różne projekty, każdy znajdzie coś dla siebie, rozwijają nowe technologie dzięki czemu można się wielu rzeczy nauczyć. Super atmosfera, zgrane zespoły.

QA_exp

Spoko miejsce do pracy byłem tam tester em przez rok. Atmosfera w biurze na plus. Ja akuray odszedlem przez przeprowadzkę do w-wa.

ms

Świetny pracodawca. Bardzo ludzcy szefowie, którzy traktują pracowników po partnersku i doceniają zaangażowanie. Dobre pieniądze, bardzo fajny socjal (karty sportowe, ubezpieczenia, masaże, imprezy) i super atmosfera, a do tego widać, że firma się rozwija (skala projektów, budżety klientów, zaplecze). Ekstra miejsce na dłużej.

Jakie godziny pracy obowiązują w Advox sp. z o.o.?

Myślę teraz nad zmianą pracy i znalazłem u nich ofertę dla PHP Developera. Widełki jakie podali to 6 - 12 000 zł netto na B2B, czyli zakres dość szeroki. Od czego zależy ta stawka początkowa? Próg jaki podali to 2 lata doświadczenia, czyli wszystko powyżej daje szansę na lepszą kasę? A może zawarte w tym są już premie, które nie zawsze daje radę wyrobić? Odnośnie rekrutacji, ile zazwyczaj trwa u nich ten proces?

Nowy wpis

Cześć! Wynagrodzenie PHP Developera w Advox zależy od doświadczenia w eCommerce, zwłaszcza z Magento i od umiejętności technicznych. Szukamy osób z min. 2 latami doświadczenia, najlepiej w pracy właśnie z platformą Magento. Podane widełki wynagrodzeń dotyczą wynagrodzenia podstawowego. Proces rekrutacji trwa maksymalnie 2 tygodnie – staramy się, by był szybki i transparentny, kładąc nacisk na dopasowanie umiejętności do potrzeb naszych projektów eCommerce. Czekamy na Twoją aplikację! Zespół Advox

XYZ

Firma advox to jedno wielkie nieporozumienie ale zaczną od pozytywnych rzeczy bo jest ich mniej :) 1. Fajny chill room - ping pong, piłkarzyki i konsola do gier 2. Masaże co piątek w biurze albo co dwa tygodnie Teraz te mniej przyjemne rzeczy: 1. W firmie panuję duży chaos/burdel - nie ma tygodnia w którym wszystkie środowiska testowe, przeprodukcyjne działają, co chwilę potrzebny jest devops bo coś się wykrzacza. To, że coś nie działa to jest normalne w procesie wytwarzania oprogramowania ale tutaj nie ma tygodnia żeby coś działało jak trzeba. 2. Devops - zadania do devopsów wiszą po kilka tygodni albo nawet i miesiące. Często gęsto ktoś z programistów robi jakieś prace devopsowe bo doprosić się o coś devopsa to w tej firmie to cud. 3. Testowanie - brak testów automatycznych, brak testów regresji. Mało czasu na testy. 4. Projekty - firma chcę milion technologii bo chcę się rozwijać a nie ma specjalistów i często praca polega na tym, że pracujesz w milionie technologii o których masz małe pojęcie zamiast rozwijać się w jednej konkretnej. Często też jest tak, że ma się po kilka projektów i jest ciągłe skakanie po projektach co jest uciążliwe. 5. HR - to jedno wielkie nieporozumienie. Firma zatrudnia tam tyle osób na stanowisko HR, a jest to najmniej ogarnięta jednostka w tej firmie. 6. Szkolenia, kursy - firma bardzo skąpi na kursy, na platformie udemy ciężko jest im wydać 100 zł na kurs. Poza tym biblioteka technologiczna i kursy na innych platformach są stare i często nieaktualne. 7. System podwyżek i wynagrodzeń - to jest istny kabaret. Najczęściej dostajesz podwyżkę bo ktoś odchodzi i firma cyka się, że zaraz odejdą inni. Występują sytuacje gdzie dostając podwyżkę masz być cicho żeby inni też nie chcieli. Wynagrodzenia nie są również duże. (usunięte przez administratora) 9. Atmosfera - ta firma straciła już rodziną atmosferę, obecnie jest to korpo, które ma na celu tylko zysk. Podsumowując pracowałem tam kilka lat i uważam Advox za jedną wielką pomyłkę jeśli chodzi o rozwój jako programista i zdecydowanie nie polecam nikomu.

@XYZ

Cześć! Dzięki za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat pracy w naszej firmie. Cenimy każdą opinię, szczególnie od pracowników, którzy są z nami długo. Każda opinia pomaga nam w dalszym rozwoju i ulepszaniu naszego miejsca pracy. Poniżej znajdziesz nasze odpowiedzi na Twoje uwagi: Chillroom i Pakiet Benefitów: Cieszymy się, że doceniasz nasz chillroom i pakiet benefitów. Zawsze staramy się tworzyć przyjazne środowisko pracy dla naszych pracowników, a już niedługo wprowadzamy sporą zmianę w organizacji benefitów, która pozwoli na jeszcze lepszą odpowiedź na indywidualne potrzeby naszych pracowników. Wyzwania w Procesie Wytwarzania Oprogramowania i Rola Zespołu DevOps: W procesie tworzenia oprogramowania nieuchronnie napotykamy na wyzwania, w tym błędy oraz sytuacje typu "u mnie działa", co jest naturalną częścią rozwoju technologicznego. Wszystkie zadania realizowane przez nasz zespół DevOps są starannie priorytetyzowane zgodnie z bieżącymi potrzebami, , jednak mając na uwadze to, że zdarzają się sytuacje kiedy moce przerobowe nie zawsze odpowiadają zapotrzebowaniu w konkretnym momencie. Dążymy do ciągłego udoskonalania naszych procesów, m.in. poprzez automatyzację i wdrażanie bardziej optymalnych i elastycznych środowisk. W związku z tym, zadania o niższym priorytecie mogą czasami czekać na realizację. Ważne jest podkreślenie, że jesteśmy otwarci na inicjatywę naszych pracowników w łapaniu się nowych, często interdyscyplinarnych zadań, o ile jest to uzasadnione i wspiera rozwój firmy oraz osobisty rozwój pracowników. Takie podejście umożliwiło już jednemu z naszych programistów dołączenie do zespołu DevOps i rozwój w nowym dla siebie obszarze. Testy Automatyczne: Zgadza się, wdrożenie testów automatycznych było wyzwaniem, ale na niektórych projektach się udało Aktualnie pracujemy nad tym z odnowionym zapałem i mamy dedykowaną osobę, która z pierwszymi sukcesami wprowadza ten proces w życie. Koncentrujemy się na czterech głównych technologiach. Chociaż rzadko zdarza się, że nasi pracownicy pracują na więcej niż jednej z nich, to jednak zakładamy, że dla specjalistów, takich jak programiści React, znajomość narzędzi takich jak Docker czy Sentry nie stanowi problemu. Dział HR: Przykro nam słyszeć o Twoich negatywnych doświadczeniach z działem HR. Chcielibyśmy podkreślić, że nasz zespół HR, który składa się z trzech osób, odpowiada za szeroki zakres zadań. Jesteśmy otwarci na konkrety i sugestie, które pomogą nam poprawić nasze działania. Szkolenia i Kursy: Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje dotyczące kursów i szkoleń. Finansujemy zarówno działania rozwojowe, która odbywają się wewnętrznie jak i wyjazdy na konferencje czy indywidualne kursy zewnętrzne. Oprócz tego finansujemy też zajęcia z native speakerem języka angielskiego raz w tygodniu. Jeśli chodzi o platformę Udemy, nie mamy wpływu na jakość kursów, ale chętnie rozważymy inne rekomendowane opcje. System Wynagrodzeń: Kwestia wynagrodzeń jest dla nas bardzo ważna. Regularnie przeprowadzamy benchmark rynkowy, aby zapewnić, że nasze stawki są konkurencyjne. Podwyżki są wynikiem oceny osiągnięć i wkładu pracowników w zespół i w projekt, a nie reakcją na odejścia z zespołu.Dodatkowo, w 2023 roku bardzo mocno postawiliśmy na weryfikację jakościową pracy naszych pracowników, i to właśnie na tej podstawie podwyżki są przyznawane. Naszym celem jest zabezpieczenie pracy i wynagradzanie tych osób, które dają firmie najwięcej wartości. Warto też przypomnieć, że 2023 rok był rokiem największego kryzysu w branży IT, a w samym Poznaniu (wg doniesień medialnych pracę straciło setki osób, często ponad 50% stanu osobowego firm, w naszym przypadku te spadki są znacznie mniejsze. Atmosfera w Firmie: Rozumiemy trudności w zachowaniu atmosfery rodzinnej firmy podczas jej rozwoju. Wciąż staramy się budować silne, zintegrowane zespoły, które wspierają się nawzajem. Nie uważamy się za korporację, ale za zespół ludzi, którzy razem dążą do wspólnych celów. Otwarcie się na pełny model pracy zdalnej oraz dołączenie pracowników z różnych stron kraju wpływa na częstotliwość spotkań w ramach zespołów. To z kolei zmienia sposób budowania więzi i atmosfery. Mimo to, każdy zespół dysponuje budżetem integracyjnym, który umożliwia organizację spotkań i aktywności budujących wspólnotę. Pandemia i praca zdalna na pewno nie ułatwiły nam zadania utrzymania rodzinnego charakteru firmy, ale cieszymy się z każdej osoby, która pojawia się w biurze, które funkcjonuje w niezmienionej przez ostatnie lata formie. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię. Zapewniamy, że każda z nich jest dla nas ważna i pomaga nam ulepszać nasze środowisko pracy.

@XYZ

W sumie najbardziej z tego wszystkiego zainteresował mnie komentarz o szkoleniach i systemie wynagradzania. Sama bardzo doceniam platformę udemy, więc zawsze szukam firmy, która to współfinansuje. Jaki w takim razie jest budżet na pracownika? Trzeba pisać wniosek za każdym razem czy jest z góry ustalona pula? Co do wynagrodzeń, piszesz, że nie są duże. Z jakiego pułapu w porównaniu do rynku się startuje? I czy jeśli już uda się uzyskać tę podwyżkę to jej % jest wysoki?

Dziękujemy za zainteresowanie naszym systemem szkoleniowym i wynagrodzeń. Cieszymy się, że doceniasz platformę Udemy, która jest jedną z wielu opcji rozwojowych dostępnych w naszej firmie. Oprócz dostępu do platformy Udemy, oferujemy także lekcje z native speakerem języka angielskiego i dostęp do naszej biblioteki firmowej. Te opcje są dostępne dla wszystkich pracowników poza indywidualnym budżetem szkoleniowym. Każdy z naszych pracowników dysponuje rocznym budżetem szkoleniowym w wysokości 1000 zł na indywidualne szkolenia. W przypadku szkoleń przekraczających tę kwotę, każda sytuacja jest rozpatrywana indywidualnie, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie wspierające rozwój naszych pracowników. Jeśli chodzi o wynagrodzenia, nasze widełki są zawsze jawne i publikowane w ogłoszeniach rekrutacyjnych, co pozwala kandydatom znać pułap, od którego mogą startować. Wysokość podwyżki jest uzależniona od wielu czynników, takich jak umiejętności, doświadczenie, ukończone certyfikaty oraz wartość wnoszona do firmy. Widełki podwyżek wahają się od 5% do 20% i więcej. W niektórych przypadkach, szczególnie przy zmianie stanowiska lub nowych obowiązkach, podwyżka może być jeszcze wyższa. Mamy nadzieję, że te informacje odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci lepiej zrozumieć nasze podejście do rozwoju i wynagradzania pracowników.

XYZ
@Advox sp. z o.o.

Muszę skomentować Twoją odpowiedź bo nie jest ona zgodna z prawdą do końca :) 1. "Ważne jest podkreślenie, że jesteśmy otwarci na inicjatywę naszych pracowników w łapaniu się nowych, często interdyscyplinarnych zadań, o ile jest to uzasadnione i wspiera rozwój firmy oraz osobisty rozwój pracowników. " Prawda jest taka, że środowiska nie działają płynnie i jest to problem który ciągnie się latami, nie jest tak, że to nie działało kiedyś. To nadal nie funkcjonuję jak trzeba i nie ma się tutaj tłumaczyć developmentem, bo ten w Advoxie stoi na poziomie bliskim 0. Pracownicy biorą się za tematy devopsowe bo irytuję ich ciągłe czekanie na rozwiązanie od Devopsa, sam byłem świadkiem i sam również rozwiązywałem problem który należał do devopsa bo oczekiwanie na rozwiązanie problemu było bardzo długie, więc nie jest prawdą, że firma daję możliwość rozwoju tylko irytacja ludzi jest już tak duża, że wolą zrobić to sami 2."Koncentrujemy się na czterech głównych technologiach. Chociaż rzadko zdarza się, że nasi pracownicy pracują na więcej niż jednej z nich, to jednak zakładamy, że dla specjalistów, takich jak programiści React, znajomość narzędzi takich jak Docker czy Sentry nie stanowi problemu." Tutaj również jest odpowiedź wymijająca, nie napisałem nic o narzędziach takich jak docker czy sentry bo to są NAZRĘDZIA nie technologie. Jak już ktoś niżej zauważył grosz nie śmierdzi i firma realizuję projekty z różnych starych technologii. Dodatkowo nie było odniesienia do tego, że programista skacze po kilkunastu projektach i traci czas, oraz na dobrą sprawę nie wie co się dzieje bo co chwilę musi się przełączać między projektami i być na milionie planningów. Jakoś to umknęło w Twojej odpowiedzi. 3. Szkolenia "Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje dotyczące kursów i szkoleń" Owszem są możliwości robienia certyfikatu z magento ale jeśli chcę się jakiś kurs poza tym to zawsze jest odmowa, ale straszne wydziwianie. Nie napisałem równiez, że na udemy są takie czy takie kursy. Napisałem, że firma ma problem z zakupieniem kursu za 100zł bo to już wydatek. Wystaczy też popatrzeć na tą platofrmę i zobaczyć jak mało kursów jest tam zakupionych oraz nieaktualnych. Szkolenia wewnętrzne? To jest tylko czas do zalogowania czasu, większość z tych szkoleń nie wnosi nic, jest to godzina-dwie co kilka miesięcy i nie jest to kontynuowane a ludzie tylko siedzą i logują czas. Angielski w firmie? Nie jest powodem do chwalenia się angielskim w firmie, bo każda szanująca się firma takie zajęcia finansuję. W przypadku advoxu jest jeszcze tak, że ten angielski jest w godzinach pracy ale trzeba tą godzinę odpracować. gdzie w innych firmach jest to wliczone w czas pracy. 4. System wynagrodzeń Tutaj też odpowiedź bardzo wymijająca, sam byłem osobą która dostała podwyżkę po tym jak rozmawiałem z CEO i znam również osobę, która taką podwyżkę otrzymała z nakazem "ale nie mów nikomu bo kolejni będą chcieć" Dodatkowo również stosowana jest praktyka, że jak rzucisz papierem to nagle proponowana jest Ci podwyżka, gdzie wcześniej jej nie dostałeś, lub dostałeś nie tyle co chciałeś. (usunięte przez administratora)

Nowy wpis

@XYZ

Dziękujemy za komentarz. Gowork nie jest najlepszym miejscem do prowadzenia tego typu dyskusji, trudno nam też odnosić się do ewidentnych przejaskrawień (miliony planningów? kilkanaście projektów na deva?) - i wydaje nam się to jednak niepotrzebne. Skomentujemy tylko punkty dotyczący wynagrodzeń - normalną praktyką jest składanie kontrpropozycji wartościowym pracownikom. Jeśli sam akurat w takich okolicznościach dostałeś podwyżkę, to możemy Ci widocznie tylko podziękować za owocną - z naszej ówczesnej perspektywy - współpracę i życzyć powodzenia gdziekolwiek poniosły Cię dalsze losy.

Gabriela

Cześć, ktoś tam pracował jako junior IT project manager? Bardzo dokładnie opisali etapy pracy w ogłoszeniu, które jest na stronie, ale chciałabym jeszcze wiedzieć, ile tak w praktyce może trwać przejście od juniora na regularnego specjalistę. Ktoś pomoże?

@Gabriela

Cześć! Cieszymy się, że zainteresowałaś się stanowiskiem Junior IT Project Managera w naszej firmie. Każda osoba rozpoczynająca przygodę na stanowisku Junior IT Project Manager, przechodzi przez naszą autorską ścieżkę szkoleniową. Niestety nie mamy jednoznacznej odpowiedzi w ile czasu można zostać regularnym specjalistą - wszystko zależy od tego czy ktoś miał wcześniej doświadczenie w prowadzeniu projektów czy w branży ecommerce. Nasze poprzednie doświadczenia wskazują, że Junior IT Project Manager staje się samodzielnym specjalistą po około roku pracy. Do każdego przypadku podchodzimy jednak indywidualnie, ponieważ każdy z nas jest inny i ma swoje mocne i słabe strony. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak podchodzimy do kwestii feedbacku i rozmowy przeczytaj nasze dwa artykuły Człowiek w centrum organizacji: https://www.advox.pl/blog/czlowiek-w-centrum-organizacji-czyli-kultura-pracy-w-advox W Advox stawiamy na rozmowy: https://www.advox.pl/blog/w-advox-stawiamy-na-rozmowy-wywiad

Marcela
@Advox sp. z o.o.

Jak taki Junior i ma przejść na Mida, to czy jest jakaś rozmowa podsumowująca? Jest tak, że pracownik spotyka się z szefem, czy jakimś managerem i tam rozmawiają o dotychczasowej pracy i postępach? Czy sa po prostu suche info o awansie i tyle, bez rozmów podsumowujących?

@Marcela

Cześć! W Advox Studio przykładamy wielką wagę do regularnej komunikacji i ciągłego przepływu informacji. Dlatego realizujemy rozmowy feedbackowe z team leaderem bardzo regularnie. Dzięki temu, na bieżąco śledzimy postępy każdego pracownika, jego mocne strony oraz obszary do udoskonalenia. Kiedy zbliża się możliwość awansu z poziomu Junior na Mid, te regularne rozmowy stają się platformą do dyskusji o potencjalnym awansie.

@Advox sp. z o.o.

Regularnie to znaczy jak często, raz w miesiącu czy częściej? Jeśli ktoś kuleje w danym temacie to od razu dostaje wypowiedzenie czy ma jakieś ostrzeżenie i czas na poprawę?

Cześć! Dzięki za pytanie. W zespole PMów spotkania 1o1 z przełożonym mogą odbywać się nawet raz w tygodniu. Head of Project Management udostępnia w swoim kalendarzu godziny spotkań, z których można korzystać w zależności od potrzeb. Jeżeli jakaś osoba ma trudności w realizacji obowiązków lub widzimy obszary w których powinna się rozwinąć, to zawsze jest przestrzeń do rozmowy na ten temat oraz czas na poprawę i ocenę jak układa się dalsza współpraca.

P.
@Gabriela

Zanim przyjdziesz do Advox do tego działu sprawdź na Lin ile osób zrezygnowało po miesiącu lub okresie próbnym. Nawet zmiana teoretycznego szefa zbyt dużo nie dała.

@P.

Cześć! Dzięki za podzielenie się swoją opinią. Oczywiście, każda rezygnacja pracownika skłania nas do refleksji. Po analizie danych w ostatnich 2 latach mieliśmy jedną sytuację, w której osoba z zespołu PM w trakcie trwania okresu próbnego zdecydowała, że chce się rozwijać w stronę sprzedaży na rynki zagraniczne i nie przedłużać z nami współpracy. Rekrutując kandydatów bez doświadczenia w pracy PM czy w branży IT mamy świadomość, że nie każdy się w niej odnajdzie, a my nie zawsze będziemy w stanie sprostać oczekiwaniom kandydata. Mamy nadzieję, że możemy dowiedzieć się więcej na temat Twoich konkretnych doświadczeń i uwag. Twój głos jest dla nas ważny, a wszelkie informacje zwrotne traktujemy jako szansę do doskonalenia. Jeśli masz ochotę podzielić się dodatkowymi szczegółami lub sugestiami, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Zespół Advox

@Advox sp. z o.o.

Widzę tu szansę dla siebie, gdyż nie dysponuję doświadczeniem w branży IT. Jakie są więc inne kryteria, którymi się Państwo kierujecie przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu?

Cześć! Cieszymy się, że widzisz szansę dla siebie w naszej firmie. W Advox rozumiemy, że doświadczenie w branży IT jest cennym atutem, jednak nie jest to jedyny czynnik, który bierzemy pod uwagę podczas procesu rekrutacji. Start w naszej firmie bez doświadczenia w IT jest możliwy, szczególnie na stanowiskach juniorskich, gdzie skupiamy się na rozwoju i szkoleniu nowych talentów. Przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu kierujemy się również innymi kryteriami, takimi jak: Zaangażowanie i motywacja do nauki: Szukamy osób, które są zmotywowane do rozwoju swoich umiejętności i chętnie podejmują nowe wyzwania. Umiejętności analityczne: Cenimy zdolność do logicznego myślenia i rozwiązywania problemów, co jest kluczowe w branży IT. Zdolności komunikacyjne: Umiejętność efektywnej komunikacji jest ważna, zarówno w pracy zespołowej, jak i w interakcjach z klientami. Dopasowanie kulturowe: Ważne jest dla nas, aby nowi pracownicy podzielali wartości naszej firmy i dobrze wpasowywali się w zespół. Zachęcamy do aplikowania na stanowiska juniorskie, gdzie będziesz miał możliwość rozwijania swoich umiejętności pod okiem doświadczonych mentorów. W Advox wierzymy, że z odpowiednim wsparciem i determinacją każdy może odnieść sukces w branży IT. Zespół Advox

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Advox sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Symfony Pimcore Developer powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Advox sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Cześć! Dzięki za pytanie. W Advox rekrutacja na każde stanowisko wygląda inaczej. Dostosowujemy etapy do konkretnego stanowiska i jego wymagań. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko IT Project Managera, gdzie proces rekrutacji składa się z dwóch głównych etapów: Zadanie - Kandydaci zostają poproszeni o wykonanie zadania związanego z zarządzaniem projektami. To pozwala nam ocenić ich umiejętności i podejście do pracy. Spotkanie z Head of PM oraz HR - Kandydaci, którzy dobrze poradzili sobie na etapie zadania, zostają zaproszeni na spotkanie z Head of Project Management oraz przedstawicielem działu HR. To jest okazja do dalszego omówienia kwalifikacji i oczekiwań. Niezależnie od liczby etapów rekrutacji na konkretne stanowisko staramy się jak najszybciej odpowiedzieć kandydatom na wynik procesu rekrutacji. Zazwyczaj czas oczekiwania wynosi około 4 dni robocze od ostatniego etapu rekrutacyjnego. W wyjątkowych sytuacjach (sezon urlopowy lub chorobowy)mogą wystąpić opóźnienia ze względu na trudności z dostosowaniem kalendarza lub okoliczności losowe. Niezależnie od tego zawsze dajemy informację zwrotną i utrzymujemy kontakt z kandydatem.

@Advox sp. z o.o.

Czy płacą Państwo za wykonywane w ramach rekrutacji zadanie? A jeśli nie, to jaką mam pewność, jako kandydat, że przedstawione rozwiązanie nie będzie przez Państwa używane w dalszej działalności?

Cześć! :) Zadania, o których wykonanie prosimy w ramach procesu rekrutacji nie są wynagradzane. Odpowiedzi kandydatów nie są wykorzystywane komercyjnie w żaden sposób. Służą one jedynie do oceny umiejętności osób aplikujących na konkretne stanowiska i ich podejścia do potencjalnych obowiązków. Zawsze dbamy o zachowanie poufności i zwracamy uwagę na ten aspekt.

@Advox sp. z o.o.

A potem takie zadania są trzymane jakoś w bazach danych firmy? Czy kasowane zaraz po rekrutacji? Czy np. jak ktoś wyśle zadanie, to potem jak ktoś inny wyśle takie same zadanie, to sprawdzane jest, czy to nie plagiat lub nieskopiowane od kogoś innego?

Cześć! Dzięki za pytanie. Wszystkie informacje nt. przechowywania danych możesz znaleźć tutaj: https://www.advox.pl/dla-kandydatow-do-pracy. Zgodnie z zasadami dane o kandydatach są przechowywane do końca rekrutacji lub jeżeli kandydat wyraził zgodę na wzięcie udziału w przyszłych rekrutacjach to do 12 miesięcy.

serek_heterogenizowany

Dzień dobry, niestety moje doświadczenie z tą firmą jest negatywne. Najbardziej raził po oczach brak poszanowania doświadczenia developera, który objawiał się tym, że nie ważne czy znasz technologię X, pieniądz nie śmierdzi więc masz to robić. Niektórzy mogą powiedzieć, że super, bo to okazja do nauki nowych rzeczy. Może i bym się zgodził, jednakże najczęściej były to jakieś archaiczne technologie, które z nowoczesnym web'em nie mają już nic wspólnego i powinny dawno umrzeć śmiercią naturalną. Zachowanie PM'ów trochę przypominało panie nauczycielki w szkole, które uważały, że ich przedmiot jest najważniejszy i macie się go uczyć w pierwszej kolejności. Wdrażanie micromanagmentu w celu szukania oszczędności, rozumiem z punktu biznesowego, ale jako pracownik zaczynało to być irytujące. Niestety to wszystko wpłynęło na to, że nie dało się już czerpać przyjemności z pracy. Jednakże, byłbym niesprawiedliwy pisząc tylko o negatywach, nie wspominając o pozytywnych aspektach pracy. Dużym wsparciem był zespół - pomocny i doświadczony. W przypadku umowy b2b - urlop oraz benefity typu multisport.

@serek_heterogenizowany

Cześć! Dziękujemy bardzo za opinię. Co do braku poszanowania doświadczenia developera, przykro nam, jeśli miałeś takie odczucia. Wierzymy w to, że różnorodność technologiczna może być cennym doświadczeniem edukacyjnym, ale też wartością biznesową. Nasza branża mocno i szybko się rozwija, natomiast rozwiązania zawsze dostosowujemy do potrzeb naszego klienta. W kwestii mikrozarządzania, codziennie pracujemy nad tym by dowozić jakościowe projekty w jak najlepszym czasie. Ważne jest dla nas, by każdy pracownik czuł się komfortowo, natomiast są sytuacje w których musimy bardziej dogłębnie przeanalizować problem, czy task by móc wyciągnąć wnioski na przyszłość. Jesteśmy otwarci na różnorodność punktów widzenia i doceniamy, że chcesz podzielić się swoją opinią. Zawsze zachęcamy do komunikacji, można porozmawiać z kimś z działu HR, team liderem lub skorzystać z blueboxa https://www.advox.pl/blog/blue-box-jak-stworzylismy-bezpieczna-przestrzen-do-wymiany-spostrzezen Pozdrawiamy Zespół ADVOX :)

Czy w Advox sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

M.

Aplikowałem do Advox na stanowisko młodszego inżyniera (IT), szybki kontakt z strony HR i tutaj niestety koniec pozytywnych wrażeń. Firma (może przypadkiem) zaciemniła obraz pracy zdalnej. W ogłoszeniu praca zdalna/stacjonarna co w praktyce oznacza po prostu pracę hybrydową (3 dni z biura i 2 zdalnie). Nie udało się też dojść do porozumienia w kwestii relokacji, jak wiadomo to proces, który trwa i raczej powinien mieć miejsce po okresie próbny, kiedy obydwie strony są pewne czy chcą dalej kontynuować współpracę. Osoba z HR niestety była innego zdania.

Agata
@M.

Przykro mi że się nie udało... W kwestii tej relokacji to firma chciałaby żeby od razu się przeprowadzić? Jakie warunki proponują? Jest jakaś pula finansowa na tą przeprowadzkę?

@Agata

Cześć! W przypadku ogłoszeń na stanowisko inżyniera IT (DevOps’a) zawsze oznaczamy w sekcji „miejsce pracy” pracę stacjonarną. Po pierwsze ze względu na specyfikę tego stanowiska w naszej firmie, a po drugie - ponieważ w przypadku tej konkretnej rekrutacji (na młodszego specjalistę), z doświadczenia wiemy że zazwyczaj potrzeba trochę więcej uwagi i opieki mentora. Pozwala to na lepszy przepływ wiedzy, a finalnie - szybsze i skuteczne wdrożenie. Natomiast przy innych rekrutacjach do nas znajdziesz także oferty w trybie hybrydowym oraz zdalnym. Zawsze jednak jasno dajemy znać jakie mamy oczekiwania do każdego stanowiska żeby uniknąć potem rozminięcia się oczekiwań kandydata i naszych potrzeb. Jeśli chodzi o poruszony przez Ciebie temat relokacji - zawsze bierzemy pod uwagę, że kandydat, który mieszka w innym mieście, po przeczytaniu ogłoszenia, w którym jest zaznaczona praca stacjonarna może planować przeprowadzkę, a jeśli taka sytuacja nastąpi - w dużym stopniu wspieramy ten proces. Być może nie dotarliśmy w Twojej rekrutacji do tego etapu, ale dla osób przeprowadzających się do Poznania na okres pierwszych miesięcy wdrożenia udostępniamy nieodpłatnie w pełni wyposażone mieszkanie. Pozdrawiamy Zespół ADVOX

P

Jakiś czas tremu brałem udział w rekrutacji do marketingu. W rozmowie brał udział rekruter oraz manager marketingu. Zero odzewu mimo zapewnień. Co prawda po rozmowie uznałem, że nie jest to odpowiednie stanowisko dla mnie, niemniej brak informacji zwrotnej to jest po prostu cebula HR. Oczywiście po 3 tygodniach napisałem (dla zasady) maila, że słabo z ich strony itp, lecz nawet na niego nie odpowiedział. Dzisiaj mija pół roku

P

Był to pierwszy etap, wiec żadnego zadania nie otrzymałem. Po prostu odbyliście rozmowę (Pan i Pani kolega z HR) i nie daliście znać co dalej. Pisałem maila do Was bez odzewu. Słabo i tyle. Nie ma co się tłumaczyć tylko to poprawić.

@P

Cześć! Przykro nam słyszeć, że Twoje doświadczenie podczas rekrutacji nie było w pełni satysfakcjonujące, ponieważ bierzemy ten proces bardzo serio. W pełni zgadzam się z tym, że feedback po spotkaniu to wymaganie konieczne, dlatego też zwracamy szczególną uwagę żeby wszyscy kandydaci otrzymali taką informację zwrotną, a przy rekrutacjach marketingowych w przypadku uzupełnienia zadania rekrutacyjnego duży nacisk kładziemy na merytoryczną ocenę zadania i wyszczególnienie plusów jak i minusów. Oczywiście zweryfikowaliśmy ponownie sytuację po Twojej wiadomości przechodząc przez kandydatów na stanowisko, o którym wspominasz i z naszej analizy wynika, że wszyscy taką informację zwrotną otrzymali - czy to w formie telefonicznej, czy mailowej. Nigdy też nie zdarzyło się nam świadomie zignorować wiadomości od kandydata z prośbą o informację zwrotną. Jeśli w ramach naszej komunikacji z Tobą wynikły jakiekolwiek niejasności i nie jesteś pewien jakie czynniki zadecydowały o finalnym wyniku rekrutacji, to daj znać, my na prawdę lubimy i szanujemy ludzi i rozmowę z nimi więc musiał to być wynik nieporozumienia. Pozdrawiam Marta Zabłocka Marketing Manager

Irena

Hej, zastanawiam się nad aplikowaniem na Frontend Developera. Chciałabym tylko zapytać jaka jest atmosfera w teamach i czy projekty są tutaj rozwojowe? Podobno firma oferuje szkolenia z tego co wyczytałam w ofercie. Często się takie zdarzają?

@Irena

Cześć, cieszymy się, że rozważasz aplikowanie! Jeśli chodzi o szkolenia, to do każdej osoby i jej potrzeb podchodzimy indywidualnie, ale zdecydowanie wspieramy pozyskiwanie nowej wiedzy jak możemy. W przypadku kursów przydatnych dla frontend developerów już teraz mamy ich kilka, są udostępniane w trakcie onboardingu. Istnieje także możliwość uzyskania budżetu szkoleniowego, w ramach którego pracownicy mogą proponować konkretne kursy i szkolenia, w których chcieliby wziąć udział i które byłyby najbardziej pożądane. Prężnie funkcjonuje także nasza Advoxowa Biblioteczka, z tytułów każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno merytorycznie jak i rozrywkowo. Tutaj także słuchamy potrzeb pracowników i co jakiś czas domawiamy kolejne ciekawe pozycje do naszej kolekcji. Jak widzisz - rozwój jest dla nas ważny, podobnie wygląda to w projektach. Regularnie badamy satysfakcję pracowników, między innymi za pośrednictwem rozmów feedbackowych. Ostatnio oddaliśmy m.in. sklep, w którym stworzyliśmy od nowa warstwę frontendową w technologii PWA (tu więcej o tym projekcie: https://www.advox.pl/case-study-mirat). Obecnie także w ramach frontendu sporo się dzieje i lada moment kolejne ciekawe projekty ujrzą światło dzienne - stay tuned!

Fe dev
@Irena

Atmosfera jest bardzo luźna i przyjazna, ale projekty sa mało ambitne czy rozwojowe z perspetywy FE deva. Szkolen „indywidualnych” zadnych nie wiedzialem, ale mamy dostep do dobrych kursów online. Ogólnie jak chcesz żeby ci coś wykupili to raczej nie bedzie problemu

Pavlo

Chociaż nie udało mi się trafić na pokład po rekrutacji nie czuję się obrażony nic w tym stylu. Podejście do stażysty jak do Seniora. Moje poszanowanie do Pani P. oraz Pana G. z\od HR

Marzena
@Pavlo

czyli feedback był normalnie? a dostałeś info czego zabrakło czy coś? ciekawa jestem czy dają wskazówki i czy można znowu po czasie kandydować. będziesz próbować jeszcze kiedyś?

Dev.

Bardzo skuteczny i szybki dział HR. Zgłosiłem się z prośbą o podwyżkę. Tego samego dnia miałem rozmowę w tej sprawie z "władzami" firmy oraz otrzymałem odpowiedź.

Pavlo
@Dev.

Miałem do czynienia z HR

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ADVOX Studio s.c.?

Systems

Jest ta otoczka jednak nie o to chodzi... Zarobki sa skandalicznie coraz nizsze w tej firmie nawet Jak na poznanskie warunki....generalnie nie polecam tej firmy

@Systems

Co do powyższego pytania - wyjazdy i spotkania integracyjne są organizowane. W ubiegłym roku mieliśmy piknik rodzinny, wyjazd na offroad i paintball zakończone ogniskiem oraz 3-dniowy jubileuszowy wyjazd w góry połączony z wigilią firmową. Oprócz tego każdy zespół może korzystać z budżetu integracyjnego, dla osób zdalnych zawsze organizujemy nocleg oraz zwracamy koszty przejazdu. Organizujemy też mniejsze eventy takie jak np. dzień pizzy, turniej tenisa stołowego czy planszówki. Co do komentarza użytkownika wyżej - oferowane widełki wynagrodzeń dla wszystkich publikowanych ogłoszeń o pracę są jawne, dlatego pozostawiamy Państwu możliwość wyrobienia własnej opinii, aby nie być sędzią we własnej sprawie. Jedyny komentarz co do ich wysokości jest taki, że dla aktualnie opublikowanych ogłoszeń widełki wg. prowadzonych przez nas statystyk mieszczą się w granicach mediany wynagrodzeń. Nie jest prawdą, że wynagrodzenia są coraz niższe (?). W kwestii wynagrodzeń, w stosunku do kandydatów zachowujemy pełną transparentność, mając na uwadze także to, aby górne widełki wynagrodzenia nie były tylko pustą liczbą, która ma być tylko marketingowym chwytem przyciągającym kandydatów. Natomiast jeżeli chodzi o pracowników - wewnętrznie co 6 miesięcy organizujemy spotkania feedbackowe na których oprócz feedbacku od TL i zespołu, poruszamy kwestie współpracy i jeżeli ktoś chciałby porozmawiać o warunkach współpracy, także tych finansowych to jest to przestrzeń do rozmowy.

vacherot

Czy wszyscy pracownicy firmy posiadaja ważny certyfikat szczepienia na covid 19 ? prosze o odpowiedz. reprezentuje mojego klienta ktory dzialana terenie francji. pozdrawiam

phpowiec

Jak się okazuje, komuś nie spodobała się dodana tutaj przeze mnie ostatnio opinia. Najmocniej przepraszam jeśli kogoś uraziłem, może miałem gorszy dzień, a może trochę mnie poniosło. Wydaje mi się jednak, że ludzie poszukujący opinii na temat pracodawcy powinni mieć szanse te opinie znaleźć, dlatego postaram się przekazać mniej więcej to samo w podobnych słowach. (usunięte przez administratora) Duża część PMów nie ma wiedzy technicznej przez co ciężko z nimi rozmawiać o problemach i wyjaśnić im skąd wynikają ewentualne opóźnienia i problemy. To dość popularny problem zdaje się i nie dotyczy tylko ADVOX, ale warto o nim wspomnieć. Wieczne problemy ze środowiskami bo gość który za to odpowiada może i się stara, dużo kombinuje i próbuje, ale brakuje tej takiej siły by raz zaczęty temat po prostu zamknąć przed wejściem w inny zamiast zaczynać dziesiątki rzeczy i zostawiać developerów z niedziałającymi, niedorobionymi rozwiązaniami. Dział Frontend jest wg mnie OK, ogólnie większość ludzi jest OK zarówno jako specjaliści jak i tak po prostu, prywatnie. Capo di tutti i capi teź. Biuro jest spoko, z lokalizacją wiadomo jak to jest - dla jednych będzie super, a dla innych "na zadupiu". Jest gdzie zaparkować (za darmo!!!!) i kupić coś na śniadanie (tutaj już trzeba zapłacić). Fajna strefa czilloutu, dobrze wyposażona kuchnia. Podsumowując, opinia neutralna. Jeśli jesteś w stanie pogodzić się z w/w niedogodnościami, to w ADVOX da się żyć. Osobom, które usunęły moją poprzednią opinię chciałbym tylko przekazać, że wszystko to co tu napisałem, napisałem z życzliwości do Was, bo choć nie najlepiej operuję słowem, to intencje mam szlachetne.

@phpowiec

Cześć :) Przyjmuję opinię z pokorą, lecz muszę nadać jej trochę kontekstu. Ataki personalne wobec byłych kolegów po prostu nie są ok i dlatego wcześniejsza wyleciała. Tutaj również część - ta, którą postanowiliśmy usunąć - to niemerytoryczna ocena i ataki ad personam, których nie mogę zaakceptować. Mnie (“capo di…. ”) jak najbardziej możesz krytykować, firmę jako taką również, za co zresztą dziękuję, bo opinie merytoryczne są bardzo mile widziane, nawet te wytykające nam błędy (a robimy ich sporo i nawet lubimy je robić, bo się uczymy). Zatem tak: zaufanie do ludzi, o których piszesz, mam od 10 lat. Robiliśmy razem projekty, na których pracują tysiące osób, i od początku razem budowaliśmy tę firmę i jej świetny zespół. ADVOX od zawsze był poletkiem doświadczalnym. To innowacyjna branża, więc nie ma innej drogi. I chyba nie wychodzi źle, bo z 3 osób urośliśmy do 70 i coraz sprawniej robimy coraz ciekawsze projekty. A że na poligonie czasem coś wybuchnie... Z tym “gościem” od dockerów obsłużyliśmy już pewnie setkę projektów, pracowaliśmy na Zendzie, M1 & M2, Symfony, a on sam zna kilka innych technologii i ogarnia hardware. Not bad. Dockerów też się całkiem dobrze nauczył, co potwierdziły ostatnio 2 audyty. Devopsów mamy zresztą teraz 4. Trochę musiało się zmienić, odkąd się pożegnaliśmy. Z Head of IT pracujemy od dekady na wielu złożonych projektach. Od tego czasu był m.in. architektem i głównym programistą naszego największego projektu, nad którym od lat robimy tysiące godzin miesięcznie, by w końcu przez ponad rok wprowadzić masę cennych i jak się okazało skutecznych zmian w firmie. Łatwo oceniać ludzi patrząc, jak się uczą nowej roli. Takiej opinii nie akceptuję i dlatego ją ocenzurowałem, to nie jest miejsce do ocen w takiej formie. Przytyki profesjonalne jak najbardziej, ale nie personalne. Zresztą zmieniliśmy formułę, nie ma już w ADVOX CTO, są Liderzy Technologii - za jego zresztą radą. Nie wszystkie zmiany z ostatniego roku wyszły nam dobrze, ale na tym to przecież polega: zmieniasz, sprawdzasz, poprawiasz, sprawdzasz. I tak do u...pragnionych wyników:) Na koniec, mimo wszystko, chciałem podziękować za sugestie. Na pewno jest wiele elementów do poprawy, na pewno bywają także lepsze i gorsze dni. Nikomu nigdy nie patrzyłem jednak na ręce. Mam olbrzymie szczęście do ludzi, a ADVOX buduję na zaufaniu. Czy to dobrze, czy źle - nie wiem. Ale chyba lepiej pracować w takim miejscu. Życzę powodzenia i wielu sukcesów zawodowych Pozdrawiam Armand

anon

troche przesady.mam wrazenie ze ktos niedoceniony strzela do kazdego. fakt ze formula z pmami jako osobami miekkimi byla lepsza w tej firmie.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie ADVOX Studio s.c.?

former

Z reguły liderami zostają devi którzy od dłuższego czasu pracowali i mieli spore doświadczenie. Przed zmianami liderzy wyłaniali się naturalnie. Po zmianach i regulacjach ten proces zahamowano co wg mnie jest średnie bo wcześniej to fajnie się sprawdzało. Raczej nie zdarzyło się zatrudnianie liderów z zewnątrz.

former

Pracowałem przez jakiś czas w firmie. Fantastyczna atmosfera i ludzie. Różnorodność projektów, problemów - ciągły rozwój. Nie ma czasu na nudę i stagnację. Współpraca z PMami naprawdę przyjemna i bezproblemowa. Duch firmy trochę siadł przez pandemię i zmiany w firmie które na ten moment przypadły. Tak czy inaczej kiedyś fantastyczne miejsce! Polecam!

2,5 roku w firmie, moje wrażenia: Minusy: - po 2 latach niestety firma straciła "luźną atmosferę" od momentu zmiany zarządu Dev na przełomie 2020/2021 - przenoszenie zespołów z piętra na piętro bez żadnych zapowiedzi np. kiedy jesteś na urlopie - zbyt radykalne zmiany w infrastrukturze szczególnie w trakcie pandemii, nowy zarząd "nowy ład", a efekt = masa awarii - coraz większa i nasilająca się "paranoja" z kontrolą czasu - pracownik loguje 7h 50 min zamiast 8h i ląduje na publicznej "liście wstydu" (absurd) - wysyłanie powiadomień do PM-ów że zacząłeś pracę o godzinie X i jeszcze nie zalogowałeś Y (bo robisz interwencję Z) - pierwsza firma od 10 lat w branży, w której spotkałem się z taką drobiazgowością w work-logach - brak testów regresywnych/automatów itd... - co chwile dokładnie te same awarie i ciągłe przerywanie pracy - również pierwsza firma w której spotkałem się też z tak dużą ilością awarii - nepotyzm: trafiają się ludzie z "rodzinki" z zadartym nosem, co niestety psuje atmosferę - 3 PM-ów na 1 team, 10-15 projektów, trochę rozmienianie się na drobne i tracenie możliwości/potencjału teamu - budynek jest fatalnie położony, w firmie była 3x powódź, bo jakaś flaszka wpadła do studzienki kanalizacyjnej :] Plusy: + prezes firmy - mega spoko, na luzie + brak "sufitu" jeśli chodzi o rozwój, np. opcje typu +1000zł/mc za cert M2, nowe technologie + zarobki adekwatne do umiejętności / wkładu pracy i poszerzania kompetencji + PM-i też na luzie tylko mogło by być ich mniej ;] + chill-room, pingiel, grill-e, benefity

Dzięki za feedback, weźmiemy go sobie do serca!. Zmiany, które wprowadzamy w firmie, staramy się robić przede wszystkim dla dobra zespołu i klientów. Musimy się zmieniać, bo rośniemy i chcemy dawać ludziom i firmie możliwości rozwoju. W wielu przypadkach potrzeba czasu, żeby zmiany ocenić i tak też staramy się robić. Zwinne zarządzanie projektami staramy się przenosić na całą firmę, a więc po retrospekcji w niektóre zmiany brniemy dalej, a z niektórych się wycofujemy. Dłuuuuga jeszcze przed nami droga, ale na pewno ciekawa i z możliwościami, także zawsze zapraszamy :). Jest kilka punktów, do których powinniśmy się odnieść. Nie będziemy też pisać, że wszystko jest idealne, bo tak - zdarza się nam błądzić. Ważne, żebyśmy wyciągali wnioski, również dzięki opiniom o naszej firmie. Przy aktualnej liczbie osób w firmie ciężko jest przearanżować biuro tak, aby nie pokryło się to z czyimś urlopem. Sam plan przeniesienia był omówiony najpierw z TL’ami, aby nie zaburzyć normalnej pracy i też nie było naszą intencją robić tego z zaskoczenia. Nigdy nie było sytuacji, żeby ktokolwiek kto zalogował 7h 50 min, miał z tego tytułu nieprzyjemności. Przy tej ilości osób sprawdzanie ręczne byłoby czasochłonne, dlatego powiadomienie było automatyczne, ale może faktycznie nie powinno być publiczne, przemyślimy. Dzięki za sugestię! Pisaliśmy już, że nie wszystko jest idealnie? Pewne rzeczy musimy brać “na klatę”. Cały czas rozwijamy dział testów i devopsowy, eksperymentując przy tym czasem, co nie zawsze wychodzi idealnie, ale jest coraz lepiej, naprawdę! Jeżeli chodzi o nasze biuro, to planowaliśmy dodać do benefitów własny basen, a wyszło jak zwykle... Choć są tacy którzy byli zadowoleni :) https://drive.google.com/file/d/14tZz79LXqhk3usGLeHACJq3OVN9MDj8x/view?usp=sharing A tak poważnie, problem był, choć trochę bardziej skomplikowany niż flaszka w studzience. Na pewne rzeczy mamy wpływ, na inne nie - takie jak ulewy, które namieszały nie tylko w tej części Poznania. Biuro zlokalizowane na Zawadach, ma swoje plusy i jednym z nich jest duża ilość miejsc parkingowych czy ogród, w którym w normalnej rzeczywistości od czasu do czasu organizowaliśmy grille. Dziękujemy jeszcze raz za opinię, bierzemy ją do serca - pracujemy dalej, żeby było lepiej, a przy okazji mamy nadzieję, że rozwialiśmy przynajmniej część powstałych wątpliwości. P.S. "Prezes" pozdrawia i zaprasza na pingla :)

Nic specjalnego. Firma to fabryka kodu. Prezentowane przez pracodawcę benefity przy rekrutacji, nijak mają się do realiów. Wszechobecna kontrola. Nieciekawe projekty. Dużo obietnic i na tym pozostaje. Praca przejściowa. Nie polecam.

Dziękujemy za feedback, przykro nam, że tak zostaliśmy odebrani, ale obiecujemy poprawę, przynajmniej tam gdzie jest to możliwe :)
Kwestię benefitów faktycznie trochę ostatnio pokpiliśmy, ale też pandemia nam utrudnia życie, no ale trochę może zabrakło pomysłów na substytuty. Z benefitów, które standardowo oferowaliśmy w "normalnym świecie typu „wspólna pizza w piątek”, zrezygnowaliśmy ze względów sanitarnych. Co do pozostałych benefitów są one dostępne, choć korzystanie z nich jest mocno ograniczone z powodu restrykcji.

O samych projektach nie będziemy raczej rozmawiać publicznie aczkolwiek staramy się bardzo szczerze rozmawiać z kandydatami w trakcie rozmów rekrutacyjnych i jasno przedstawiać przyszłą rolę. Nigdy nie pisaliśmy, że jesteśmy SpaceX i wysyłamy rakiety na Marsa, aczkolwiek uważamy, że projekty które robimy są dość ciekawe jak na branżę w której kodujemy, a nasze podejście aby "NIE BAĆ SIĘ WCHODZENIA W NIEZNANE", przez ostatnie 11 lat dało nam całkiem fajne efekty i pozwoliło kilku projektom podbić bardzo trudne rynki. Jeszcze raz dziękujemy za feedback, na pewno weźmiemy go sobie do serca i pod uwagę podsumowując ten jakże pasjonujący rok. Wesołych Świąt i Szczęśliwego nowego

anon

a ja się z tym totalnie nie zgadzam. atmosfera jest super, jest ludzkie podejściem firmy do pracownika. i wiadomo - nie jest idealnie, ale w jakiej firmie jest? rekrutacja była szczera więc było wiadomo czego można się spodziewać, a czego nie. a jak chodzi o benefity no to... masaże są? są. darmowy multisport i prywatna opieka? jest, choć karta zawieszona przez pandemię. język angielski? podobno się odbywa. przekąski? najczęściej są chyba że się skończą szybciej niż zwykle... wiec no... xd

Zostaw merytoryczną opinię o Advox sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Advox sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Advox sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Advox sp. z o.o.?

Advox sp. z o.o.