Advox S.C. Agencja Marketingowa

Kalisz

Opinie o Advox S.C. Agencja Marketingowa

Edyta
użytkownik zarejestrowany

Parę lat temu, na forum można było znaleźć informacje dotyczące stażu firmie (20h tygodniowo). Czy teraz również można liczyć na taką praktykę w Advox? Dla osób zaraz po studiach to bardzo ważne informacje na temat zatrudnienia.

df
użytkownik zarejestrowany

@ms jak to milo czytac takie pozytywne komenatrze na temat firmy jak wiaodmo nie kazda moze sie czyms takim pochwalić..szkoda ze teraz nie maja ofert

ms

Świetny pracodawca. Bardzo ludzcy szefowie, którzy traktują pracowników po partnersku i doceniają zaangażowanie. Dobre pieniądze, bardzo fajny socjal (karty sportowe, ubezpieczenia, masaże, imprezy) i super atmosfera, a do tego widać, że firma się rozwija (skala projektów, budżety klientów, zaplecze). Ekstra miejsce na dłużej.

klient

kilka lat temu korzystałem z usług firmy przy stworzeniu strony, wydawało mi się że jest dobrą i uczciwą firmą, co prawda miałem dofinansowanie z unii więc nie brałem pod uwagę kosztów za stronę. Drugą moją stronę stworzyła dla mnie firma bxm.pl z warszawy bo z branży mieli już podobne strony w realizacjach. Polecam obie firmy, z naciskiem na bxm bo utrzymanie strony jest za 350zł rocznie.

to nie jest wrażenie tylko fakty

Armand

Przepraszam pomyliłem się, chodziło mi o 20h w tygodniu czyli pół etatu.

Armand

Nie wiem na jakiej rekrutacji to było, ale jeżeli takie wrażenie odniosłeś to przepraszamy. Ponadto 700zł na rękę (20h w miesiącu) za staż dla testera bez doświadczenia, (bo tylko w takiej sytuacji mogła się taka oferta zdarzyć) to nie są chyba najgorsze warunki w tym kraju (dla studenta w bardzo elastycznych godzinach pracy)? My nie ukrywamy ile płacimy, na stronie są oferty i zawsze z tzw widełkami. Po 1-2 miesiącach przeszkolenia myślimy o innych stawkach.

Piter

Bardzo niemiła rekrutacja. Gość na rozmowie wyniosły i niesympatyczny. Odbije się to przeciwko Tobie kolego.Spodziewa się nie wiadomo jakich kwalifikacji, a oferuje na stażu pół etatu 600-700 brutto. W IT to stawka śmieszna, za jedną stronę dostają z pięć razy tyle. Osobom, którym podziękowano powiem jedno:nie ma czego żałować. Jelenia do roboty za prawie darmo już mają.

Sylwia

Od niedawna pracuję w tej agencji i póki co potwierdza się to, co tu piszą:) Co mnie urzeka to właśnie atmosfera w pracy - normalni ludzie, bez despotycznych zapędów;) No i czuję się tu doceniana, co dla mnie też się liczy.

zoom

Znalazłem właśnie ich ogłoszenie http://www.advox.pl/o-nas/kariera i przeglądam opinie, ale jeśli tak polecacie to wysyłam CV :)

Paweł_PHP

Też pracowałem w Advox i też polecam. Fajna atmosfera, biuro w centrum miasta i duże możliwości rozwoju. Do tego uczciwe pieniądze - co w dzisiejszych czasach nie jest już tak oczywiste...

Tomek_pzn

Jestem programistą. Pracowałem w Advox 2 lata. Bardzo fajna atmosfera w pracy, można się ciągle rozwijać. No i co ważne - nieźle płacą, a wypłata zawsze była na czas. Pracowałem w kilku agencjach w Poznaniu, ale polecić mogę jedynie Advox - mimo luźnej atmosfery, każdy wie co ma robić.

Zostaw opinię o Advox S.C. Agencja Marketingowa - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Advox S.C. Agencja Marketingowa