Ofix.pl
2 212 116 5 1
Darek

@Ktoś kto nigdy tam nie wróci Dla mnie to szukanie przysłowiowej dziury w całym. Firma spoko i tyle w temacie.

Tak1Nie5
Ola
@Darek

Ktoś kto nigdy tam nie wroci ma rację. Atmosfera na magazynie jest okropna

Tak9Nie
Maja Nowy wpis
@Darek

Darku, wiesz czy szukają kogoś na handlowca? Posiadam doświadczenie i zastanawiam się nad wysłaniem CV do Ofixa. Na jakie wynagrodzenie można liczyć na tym stanowisku?

TakNie2
Neli

Czy mogę prosić opinie o pracy na magazynie. Dziękuje

Był i wie
@Neli

Atmosfera okropna ciągła praca i monitoring ze strony zakorzenionych pracowników a kierownik niekompetentny

Tak8Nie
Zakorzeniony pracownik Nowy wpis
@Był i wie

Niestety do pracy przychodzi się po to żeby pracować, z takim podejściem życzę powodzenia w szukaniu pracy. Co do jej ciągłości to zapewniam że przerw jest tyle by starczyło i nikt nikogo na magazynie nie trzyma na siłę. Czas pracy na magazynie jest zadaniowy, czyli nie skończysz jej, dopóki wszystkie zlecenia nie zostaną wykonane , więc proszę się nie dziwić że "zakorzenieni pracownicy" obserwowali lub zwracali uwagę jeśli ktokolwiek się drapał tam gdzie słońce nie dochodzi zamiast pracować, bo to oni muszą zostawać i kończyć wszysyko. A praca nie jest aż tak ciężka i da się ją wykonywać bez biegania. Jeśli byłeś to wiesz ze pracują tam kobiety i nawet jedna osoba niepełnosprawna umysłowo. Wystarczy trochę pomyśleć podczas pracy i da się zrobić wszystko w określonym czasie, nie musząc się jakoś nadzwyczajnie wysilać. Atmosfera nie każdemu może pasować, bo jest specyficzna ale myślę że raczej pozytywna niż negatywna. Co do oceniania kierownika to jeśli mam tutaj kogoś na tyle komoetentnego(w co szczerze wątpię z takim podejściem do pracy) , by oceniać kompetencje innych, to zapraszam do aplikacji na stanowisko dyrektora magazynu, wtedy będziesz mógł go zwolnić osobiście i zesrać się pod siebie jak go zabraknie. Dziękuję i pozdrawiam

Tak3Nie6
Byl i wie Nowy wpis
@Zakorzeniony pracownik

Szczerze powiedziawszy spodziewałem się takiej odpowiedzi :,) Ja już się nie wypowiadam powiedziałem prawde i tak wszystko się samo zweryfikuje

Tak7Nie
Wojtek

Nie polecam, bieganie po mieście, bardzo słaba pomoc na etapie początków w pracy, o prowizjach że sprzedaży można zapomnieć. Fałszywi ludzie...

Tak21Nie
apu Nowy wpis
@Wojtek

O jakim rejonie piszesz ?

Tak1Nie
Ktoś kto nigdy tam nie wróci

Zero profesjonalizmu na magazynie. Chyba nie ma gorszej pracy niż ta - czujesz się tylko jak przedmiot do produkcji a nie jak człowiek

Tak8Nie
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Klaudia

podejście do współpracowników jak do kogoś kogo mozna zmieszać z błotem

Tak9Nie
sam
Nazwa działu: Handlowy

odradzam, strata czasu nawet rozmowa z tymi ludzmi

Tak16Nie
total
Nazwa działu: Handlowy

odradzam, szkoda czasu na cokolwiek z ofix

Tak13Nie
kkkkkk

Totalna porażka,(usunięte przez administratora) Brak słów, najlepiej omijać z daleka tę firemkę. ODRADZAM każdemu.

Tak20Nie
Rekin

Gorszej firmy nie znam. O wielu dziwactwach czytać można na forum jednak podejście do pracowników tutaj to poziom poniżej (usunięte przez administratora)

Tak22Nie
fffffff

Jak zwykle znowu znikają prawdziwe wpisy , odradzam odradzam odradzam. (usunięte przez administratora) Podejście do człowieka, (usunięte przez administratora)pracownika to niestety standard tej firemki - rotacja kosmiczna.

Tak20Nie
Przyszły pracownik

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy w firmie Ofix? Jak wyglada praca? Atmosfera? Co jezeli nie wyrobie targetu? Czego mogę się spodziewać ?

Tak3Nie
@Przyszły pracownik

zapomnij, biegasz na miescie klika dni, przynosisz zamówienia które na końcu, przejmuje ktoś inny a tobie dziekuja

Tak13Nie
Wojtek

Nie polecam, bieganie po mieście, bardzo słaba pomoc na etapie początków w pracy, o prowizjach ze sprzedaży można zapomnieć. (usunięte przez administratora)

Tak26Nie1
Gustaw

Ofix ma opinię dobrego pracodawcy. Myślę, że nie wszyscy wiedzą o kim piszą , może z inspiracji konkurencji?

Tak2Nie9
W

Co?

Tak7Nie
W
@Gustaw

"Dobrego pracodawcy"? Taka jest rotacja panie "Gustaw" że codziennie przychodzą nowe osoby do pracy na magazyn, bo nikt nie chce robić w tym (usunięte przez administratora) i za takie pieniądze.

Tak24Nie
Klon
@Gustaw

kolejny (usunięte przez administratora) z biura broni ta pseudo firemke...

Tak24Nie

MaciejKKS

Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ofix gra!

Tak7Nie4
Pablo Nickobar

Moge potwierdzić że w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej wypytują człowieka o prywatne plany na przyszłość. Ciekawe. Jest to poza tym niezgodne z prawem. Ktoś powinien się tym miejscem zainteresować. Atmosfera w magazynie niemal grobowa. Prawie nikt z nikim nie rozmawia. Wniosek - trzeba uważać z kim się rozmawia w tej firmie.

Tak31Nie
XxX
@Pablo Nickobar

Hmm? Grobowa atmosfera na magazynie? Nikt z nikim nie rozmawia? Ciekawe.... Chyba nie o tym magazynie mowa. Z własnego doświadczenia wiem, że rozmawiają ze sobą wszyscy. Wiec określenie, że atmosfera jest grobowa jest dalekie do faktycznego stanu. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd :)

Tak10Nie4
Maja

@x, czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię o Ofix.pl? Masz na myśli rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie czy samo już zatrudnienie w niej? Proszę Cię o kilka słów więcej w tej kwestii. Na tym forum powinny znajdować się tylko uargumentowane wpisy o Ofix.pl jako pracodawcy.

Justyna

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy? Czy warto starać się? Jakie zarobki można wyciągnąć?

Helmut
@Justyna

Unikać i zapomnieć - będzie wtedy dobrze :)

Tak66Nie
x
@Helmut

Potwierdzam

Tak49Nie
Tomek
@Helmut

Możesz powiedzieć coś więcej, czy Specjalista do spraw sprzedaży jest Ci znane? ????

Maja

@Helmut, nie jesteś zadowolony z rozmowy kwalifikacyjnej, którą odbyłeś w Ofix.pl. Czy jednak mógłbyś na tym forum dokładnie opisać jej przebieg? Jakie pytania zostały Ci na niej zadane? Z Twoją wypowiedzią na ten temat chętnie zapoznają się inni użytkownicy, zastanawiający się jak ona w tym miejscu wygląda.

Tak1Nie

Helmut

Praca na stanowisku handlowca - dojazd do klienta uberem ??? Rozmowa kwalifikacyjna BARDZO nieprzyjemna. Obok centrum telemarketingu (pokój obok)

Tak48Nie
Maja

@Przyszły pracownik, czy Twój nick świadczy o tym, że pozytywnie przeszedłeś proces rekrutacyjny w Ofix.pl i niedługo zaczynasz pracę w niej? Możesz napisać z ilu etapów składa się rekrutacja i jakie pytania zostały Ci zadane na rozmowie kwalifikacyjnej? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

Piotr

Czy tak dobrze się wam pracuje, że rzadko tu zaglądacie?

Maja

@dave, do czego konkretnie odnosi się Twój komentarz w wątku opinii o pracy w firmie Ofix.pl? Proszę sprecyzuj swoją wypowiedź i napisz czego konkretnie dotyczy. Komentarze w tym wątku powinny dotyczyć opinii i informacji na temat pracy w firmie Ofix.pl, każdy komentarz nie na temat może zostać usunięty przez administratora. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin

dave

Pomoc dla osoby. Jesteś szczególnie na emeryturze, na podstawie firmy, firmy lub kupców potrzebujesz pomocy między osobami dla sukcesu firmy. Oferujemy niezawodne i niezbędne środki do osiągnięcia Twoich celów. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami szybko, aby uzyskać szczegółowe informacje. E-mail: dm8780115@gmail.com

TakNie1

Maja

@Kandydat, czy możesz coś więcej napisać na temat tego jak przebiegała rekrutacja do pracy w firmie Ofix.pl na stanowisko, które aplikowałeś? Jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna? Napisz coś więcej na ten temat. Obecnie firma Ofix.pl poszukuje pracownika na stanowisku doradcy klienta biznesowego https://www.ofix.pl/ofix,informacje,kariera.html Czy ktoś z Was ma zamiar aplikować na to stanowisko?

Kandydat

Aplikowalem na stanowusko kierownika magazynu..mimo iz Pan prezes byl zachwycony moją osobą ,dzieki Bogu przyjeli innego..od tamtego czasu minął niecały rok a firma juz 3raz daje ogłoszenie na to stanowisko...to chyba o czymś świadczy...Omijać z daleka!!

Tak19Nie

Maja

@Robin, takie pomyłki się niestety zdarzają. A czy mógłbyś powiedzieć coś na temat przebiegu swojego procesu rekrutacyjnego? Czy miałeś do wykonania jakieś zadania? Czy wśród użytkowników forum znajdują się obecni pracownicy firmy Ofix.pl? Jak oceniacie tego pracodawcę oraz warunki, które oferuje?

Robin

(usunięte przez administratora) W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej zapewniał, że zaczynamy współpracę i śmiało mogę wypowiedzieć umowę z obecnym pracodawcom. Następnego dnia miał zadzwonić i potwierdzić, czy mogę zaczynać tego dnia. Zadzwonił jedynie z informacją, że mimo jego 100% pewności co do wybrania mojej osoby w procesie rekrutacyjnym, oferta jest nieaktualna. Nierzetelny i niesłowny, tyle mogę o tym panu powiedzieć.

Tak27Nie
Maja

@Norbi, rozumiem, że byłeś związany z Ofix.pl w Poznaniu. Długo pracowałeś w tym miejscu? Czy całe wynagrodzenie opiera się tylko na prowizji? @Aga, pytasz, bo jesteś zainteresowana pracą w Ofix.pl? Zdecydowałaś się już aplikować do pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat pracy w Ofix.pl - każda z nich jest bardzo cenna!

TakNie

Posiadacie jakieś informacje z życia przedsiębiorstwa? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Ofix.pl. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Norbi
@Administrator

Oczywiście ze nie jest dobrze ......na poczatku obiecywane kokosy....ze takie wielkie prowizje ze nie ma cisnienia ze atmosfera swietna...jasne zalezy jak i dla kogo....jesli mowa o pani której imie do dzis powoduje u mnie gesia skore Gosia napęd tego wszystkiego, czytajaca cv ludzi ktore leza na biurku, krzyczaca na ludzi i obrabiajaca tyłek, chyba kiepsko? za jedna aktywacje 30 zł prowizja kosmos to ile trzeba podpisac umow z klientami ktorzy jak slysza orange rzucaja sluchawka..... absurd, zupelnie inna rzeczywistosc niz obiecywane na rozmowie o prace nie polecam pracy w tym miejscu

Tak17Nie
Aga

Czy jest jakaś przyczyna tej ciszy na forum? Jest tak dobrze?

Zostaw opinię o Ofix.pl - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie