Ofix.pl

Opinie o Ofix.pl

MaciejKKS

Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ofix gra!

Pablo Nickobar

Moge potwierdzić że w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej wypytują człowieka o prywatne plany na przyszłość. Ciekawe. Jest to poza tym niezgodne z prawem. Ktoś powinien się tym miejscem zainteresować. Atmosfera w magazynie niemal grobowa. Prawie nikt z nikim nie rozmawia. Wniosek - trzeba uważać z kim się rozmawia w tej firmie.

XxX
@Pablo Nickobar 03.01.2019 14:55

Hmm? Grobowa atmosfera na magazynie? Nikt z nikim nie rozmawia? Ciekawe.... Chyba nie o tym magazynie mowa. Z własnego doświadczenia wiem, że rozmawiają ze sobą wszyscy. Wiec określenie, że atmosfera jest grobowa jest dalekie do faktycznego stanu. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd :)

Piotr
@Pablo Nickobar 03.01.2019 14:55

Potwierdzam to co mówi pablo. Atmosfera jest w tej że firmie do (usunięte przez administratora) I trzeba uważać z kimś się rozmawia w tej że firmie ofix na magazynie!!! A dokładnie uwaga na takiego niskiego pana o imieniu "Adam" jest to brat kierownika, ma ok 160 cm wzrostu i na jedną dziewczynę o imieniu "Małgorzata t" taka gruba dziewczyna ok. 167 cm wzrostu, czarne długie proste włosy, jeździ niebieską micra. Ta kobieta szczególnie powie wszystko kto co i kiedy robił na magazynie kierownikowi krzysztofowi z. Ogólnie praca jest monotonna, codziennie robisz to samo + trzeba słuchać tych głupot które p.... pani malgorzata t. Słychać ją na całym magazynie, zachowuję się ona jak by z zoo wyszła lub z obory ją wypuścili a magazyn to jej miejsce gdzie może się wyżyć. Nie polecam nikomu tej że firmy, unikać ją jak najdalej. Pozdrawiam.

Maja

@x, czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię o Ofix.pl? Masz na myśli rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie czy samo już zatrudnienie w niej? Proszę Cię o kilka słów więcej w tej kwestii. Na tym forum powinny znajdować się tylko uargumentowane wpisy o Ofix.pl jako pracodawcy.

Justyna

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy? Czy warto starać się? Jakie zarobki można wyciągnąć?

Helmut
@Justyna 12.08.2018 10:32

Unikać i zapomnieć - będzie wtedy dobrze :)

x
@Helmut 16.08.2018 09:01

Potwierdzam

Tomek
@Helmut 16.08.2018 09:01

Możesz powiedzieć coś więcej, czy Specjalista do spraw sprzedaży jest Ci znane? ????

Maja

@Helmut, nie jesteś zadowolony z rozmowy kwalifikacyjnej, którą odbyłeś w Ofix.pl. Czy jednak mógłbyś na tym forum dokładnie opisać jej przebieg? Jakie pytania zostały Ci na niej zadane? Z Twoją wypowiedzią na ten temat chętnie zapoznają się inni użytkownicy, zastanawiający się jak ona w tym miejscu wygląda.

Helmut

Praca na stanowisku handlowca - dojazd do klienta uberem ??? Rozmowa kwalifikacyjna BARDZO nieprzyjemna. Obok centrum telemarketingu (pokój obok)

Maja

@Przyszły pracownik, czy Twój nick świadczy o tym, że pozytywnie przeszedłeś proces rekrutacyjny w Ofix.pl i niedługo zaczynasz pracę w niej? Możesz napisać z ilu etapów składa się rekrutacja i jakie pytania zostały Ci zadane na rozmowie kwalifikacyjnej? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

Piotr

Czy tak dobrze się wam pracuje, że rzadko tu zaglądacie?

Przyszły pracownik

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy w firmie Ofix? Jak wyglada praca? Atmosfera? Co jezeli nie wyrobie targetu? Czego mogę się spodziewać ?

Maja

@dave, do czego konkretnie odnosi się Twój komentarz w wątku opinii o pracy w firmie Ofix.pl? Proszę sprecyzuj swoją wypowiedź i napisz czego konkretnie dotyczy. Komentarze w tym wątku powinny dotyczyć opinii i informacji na temat pracy w firmie Ofix.pl, każdy komentarz nie na temat może zostać usunięty przez administratora. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin

dave

Pomoc dla osoby. Jesteś szczególnie na emeryturze, na podstawie firmy, firmy lub kupców potrzebujesz pomocy między osobami dla sukcesu firmy. Oferujemy niezawodne i niezbędne środki do osiągnięcia Twoich celów. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami szybko, aby uzyskać szczegółowe informacje. E-mail: dm8780115@gmail.com

Maja

@Kandydat, czy możesz coś więcej napisać na temat tego jak przebiegała rekrutacja do pracy w firmie Ofix.pl na stanowisko, które aplikowałeś? Jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna? Napisz coś więcej na ten temat. Obecnie firma Ofix.pl poszukuje pracownika na stanowisku doradcy klienta biznesowego https://www.ofix.pl/ofix,informacje,kariera.html Czy ktoś z Was ma zamiar aplikować na to stanowisko?

Kandydat

Aplikowalem na stanowusko kierownika magazynu..mimo iz Pan prezes byl zachwycony moją osobą ,dzieki Bogu przyjeli innego..od tamtego czasu minął niecały rok a firma juz 3raz daje ogłoszenie na to stanowisko...to chyba o czymś świadczy...Omijać z daleka!!

Maja

@Robin, takie pomyłki się niestety zdarzają. A czy mógłbyś powiedzieć coś na temat przebiegu swojego procesu rekrutacyjnego? Czy miałeś do wykonania jakieś zadania? Czy wśród użytkowników forum znajdują się obecni pracownicy firmy Ofix.pl? Jak oceniacie tego pracodawcę oraz warunki, które oferuje?

Robin

(usunięte przez administratora) W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej zapewniał, że zaczynamy współpracę i śmiało mogę wypowiedzieć umowę z obecnym pracodawcom. Następnego dnia miał zadzwonić i potwierdzić, czy mogę zaczynać tego dnia. Zadzwonił jedynie z informacją, że mimo jego 100% pewności co do wybrania mojej osoby w procesie rekrutacyjnym, oferta jest nieaktualna. Nierzetelny i niesłowny, tyle mogę o tym panu powiedzieć.

Maja

@Norbi, rozumiem, że byłeś związany z Ofix.pl w Poznaniu. Długo pracowałeś w tym miejscu? Czy całe wynagrodzenie opiera się tylko na prowizji? @Aga, pytasz, bo jesteś zainteresowana pracą w Ofix.pl? Zdecydowałaś się już aplikować do pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat pracy w Ofix.pl - każda z nich jest bardzo cenna!

Posiadacie jakieś informacje z życia przedsiębiorstwa? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Ofix.pl. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Norbi
@Administrator 10.02.2018 14:03

Oczywiście ze nie jest dobrze ......na poczatku obiecywane kokosy....ze takie wielkie prowizje ze nie ma cisnienia ze atmosfera swietna...jasne zalezy jak i dla kogo....jesli mowa o pani której imie do dzis powoduje u mnie gesia skore Gosia napęd tego wszystkiego, czytajaca cv ludzi ktore leza na biurku, krzyczaca na ludzi i obrabiajaca tyłek, chyba kiepsko? za jedna aktywacje 30 zł prowizja kosmos to ile trzeba podpisac umow z klientami ktorzy jak slysza orange rzucaja sluchawka..... absurd, zupelnie inna rzeczywistosc niz obiecywane na rozmowie o prace nie polecam pracy w tym miejscu

Aga

Czy jest jakaś przyczyna tej ciszy na forum? Jest tak dobrze?

Maja

@B nie możesz nikogo obrażać na forum. Polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz swoją opinię. Czy ktoś podzieliłby się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Ofix.pl?

Maja

Obecnie Ofix.pl poszukuje osób na stanowisko Trener Umiejętności Sprzedażowych oraz Lider Zespołu Telesprzedaży. Więcej na temat tych aktualnych ofert pracy znajdziecie na stronie firmy: https://www.ofix.pl/ofix,informacje,kariera.html Zamierzacie aplikować? Chętnie dowiemy się również od obecnych pracowników czego mogą się spodziewać osoby rozpoczynające pracę w tym charakterze.

słomek

Świetnie, że jest umowa o pracę, ale skoro zapewnione są socjale do tego to się nie dziwię, że są tak opłacalni teraz.

jestem na TAK!

będę w kółko powtarzać, jeżeli nie spróbujesz to się nie przekonasz. jak dla mnie praca w centrum miasta w nowoczesnym budynku z pełnym zapleczem socjalnym jest jak najbardziej na TAK!

Monika

Oferta na trenera ukazała się w krótkim czasie już 2 raz. Jak ktoś chce ganiać między konsultantami i zagrzewać do sprzedaży to może aplikować. Jednak nie polecam bo ta praca nie ma końca.co chwilę przychodzą nowi ludzie do pracy bo mało kto daje radę.dlaczego?czytaj wyżej:małe prowizje,kolesiostwo.To chleb powszedni,niestety. KAM może zarobić ale tyle co napisałeś @ Kamil to tylko z dużą prowizją. Podstawa taka jak na kasie w markecie.Ale jak nie wyrobisz prowizji to wylot. Ogólnie nie polecam.

Babia

Interesuje mjie akt takiej fluktuacji na tym stanowisku . Jakieś 2/3 miesiące temu również szukali pracownika na te stanowisko . Wiec interesuje mnie, dlaczego znowu rozglądając się , za kimś nowym. Z czegoś To musi wynikać .

Babi

Widzę, że szukają kogoś na stanowisko Trenera Sprzedaży. Proszę o informację , ile taka osoba średnio pracuje na tym stanowisku , i co się stało z ostatnim Trenerem.

Sama prawda

Ja nikomu nie zabraniam prób pracy tam tylko daje opinie, bo tam pracowałam i sama zrezygnowałam

Sama prawda

Ja nikogo niezniechecam. Chcesz pracować tam ok, Twój wybór. Ja tylko daje opinie o firmie, w której pracowałam i z której sama zrezygnowałam. :-)

dobra rada

sądzę, że najlepiej samemu warto ocenić warunki

Na stałe

z tego co wiem

sądzę że czas wakacyjny ma na to wpływ. a prowizja przecież zależy od sprzedaży.

Zostaw opinię o Ofix.pl - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ofix.pl