Opinie o Ofix.pl w Poznań

Ofix.pl to pierwszy taki sklep internetowy, który łączy najlepszą ofertę materiałów biurowych z usłu

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ofix.pl w Poznań

Antosia Nowy wpis

Dzień dobry. ze dwa lata temu jedna Pani pytała o prace dla asystentki biura. mnie taka oferta się nie pokazała w internecie a również takiej posady właśnie szukam, czy są teraz albo może będą planowane przyjęcia przy Piątkowskiej?

Czyli nie tylko ja zauważyłem te ofertę dla kierownika magazynu? już w listopadzie go szukali? sam teraz zastanawiam się czy to rotacja czy może magazyn jest podzielony na parę działów? Piszą o wymaganym doświadczeniu ale czy możliwe ze 15 lat to „za dużo” skoro poprzednik miał problemy z dostaniem się? oferowane zarobki nie byłoby do końca adekwatne? Ile mogą wynosić te aktualne?

On

Totalnie NIE POLECAM pracy jako kierownik magazynu w tej firmie, właściciel oderwany od rzeczywistości, sam nie wie czego oczekiwać od swoich pracowników, ponad to nie słowny oraz nieuczciwy, serdecznie odradzam jakiego kol wiek kontaktu z tą firmą!

@On

Ale co się dzieje podczas pracy na tym konkretnym stanowisku, że tak piszecie? Skoro nie wiadomo czego od pracowników tu oczekiwać to jakie są wymagania? co taki kierownik robi przez cały dzień?

CiociaBasia Nowy wpis

Kierownik przez cały dzień czuwa nad procesami przyjęć, rozładunku, rozlokowań, kompletacji. Rozdysponowuje zadania, pilnuje czy wszystko jest robione jak należy. Pilnuje procesu reklamacji. Rozwiązuje konflikty między pracownikami i zbiera "bęcki" od prezesa jak coś idzie nie po jego myśli.

@kandydat

Proszę o informację co się dzieje, że w tej firmie co 3 miesiące szukają kierownika magazynu. Wysyłałem kandydaturę 3 razy a mam doświadczenie 15-letnie na wyższych stanowiskach i za każdym razem aplikacja odrzucona....

CiociaBasia Nowy wpis
@@kandydat

Co 3 miesiące oferta jest odnawiana, ale to nie znaczy, że jest taka rotacja na tym stanowisku, po prostu przez ten czas nie znalazł się nikt, kogo by zatrudniono. 15 lat doświadczenia na wyższych stanowiskach to prawdopodobnie "za dużo" i dlatego nikt nie odzywa się na przesłaną aplikację. Potrzebny jest kierownik zmiany, ale raczej poszukiwana jest osoba bez ogromnego doświadczenia i taka, która będzie pracować z zamysłem prezesa, a nie szarogęsiła się ze swoimi racjami ;-)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy można liczyć w Ofix.pl na prywatną opiekę medyczną?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Mila

Szukam pracy biurowej i tak przeglądając wasze opinie zauważyłam, że ktoś miał mieć rozmowę o pracę w formie zdalnej. Ogólnie cały proces rekrutacji odbywa się w formie zdalnej? Czy tzn, że firma jest pozytywnie nastawiony do ewentualnej pracy z domu przez pracowników biurowych? Wiadomo, mam na myśli wyjątkowe sytuacje

Szeroki

Ktoś pracował w tej firmie jako kierowca ? Jeśli tak to czy dają zarobić i jakie sa tam warunki?

Jakie są warunki zatrudnienia w Ofix.pl?

Qwer

Absolutnie nie polecam. Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, która miała się odbyć zdalnie. Pól godziny przed wysłali wiadomość SMS, że z przyczyn zdrowotnych muszą odwołać rozmowę i odezwą się w kolejnym tygodniu. Oczywiście się nie odezwali. Całkowity brak profesjonalizmu.

Pola
@Qwer

A na jakie stanowisko aplikowaleś/aplikowalaś ?

Kamila

Dlaczego średnio co pół roku szukają kierownika magazynu?

Polka

A wypowie się ktoś o pracy w biurze?

Katarzyna

Czy ogłoszenie na Asystentkę Biura nadal aktualne? Pilnie szukam jakiejś pracy biurowej, przy okazji fajnie byłoby wiedzieć, czy wymagają dużego doświadczenia od pań do tej pracy?

były pracownik-projekt Orange

Radzę omijać firmę szerokim łukiem. Kadra "kierownicza" do wymiany. Firma straszna, straszna i jeszcze raz straszna. Zarobki marne, premie marne, ludzie marni, nic tylko szukać innej pracy. Robią problem o umowę o pracę (!). (usunięte przez administratora) faworyzowanie, niekompetencja, "rób tak jak ci mówię, albo wcale". Grożenie pracownikom obcinaniem godzin (!!!), przekręty i (usunięte przez administratora) Atmosfera to też jedno wielkie nieporozumienie. Zebrało się kilka przekupek jak z targu, plotkar, co traktują innych jak (usunięte przez administratora) a same nic, a nic sobą nie reprezentują, a team leader im przyklaskuje i mają w pracy życie jak w Madrycie. Podsumowując: Człowiek normalny, który chce pracować i zarabiać pieniądze, przy tym nie podporządkowując się wszechobecnej atmosferze rodem z pierwszej klasy gimnazjum, nie ma tam czego szukać. Ktoś z tym miejscem w końcu powinien zrobić porządek. Aż mnie ciary przechodzą jak myślę o firmie ofix.pl.

@były pracownik-projekt Orange

widzę, że nick został ucięty-opinia tyczy się projektu Orange, na którego czele stali kochani (usunięte przez administratora) którym życzę takiego przełożonego jak oni na swojej ścieżce kariery.

Katarzyna
@były pracownik-projekt Orange

Nie sądzisz że problem jest też po części w twoim nastawieniu? I rozumiem, że nie wszystko musi być fajne w miejscu pracy, ale dla ciebie wszystko jest złe i „marne”. Nigdy nie jest tak chyba że WSZYSTKO jest źle :D

@Katarzyna

@Katrzyna nie katarzyno, gdyby było dobrze, padłaby z moich ust opinia: „tak trzymać, jest klasa”. nie ma klasy. a pani nie ma zielonego pojęcia o moim nastawieniu pracując w tym przybytku niedoli, fałszu i niespełnionych marzeń, wszystko było złe i „marne” to jest moja opinia. a jeżeli pani jedynym argumentem „za” firmą, jest poddawanie w wątpliwość mojej oceny, to o czymś to świadczy. nie wiem czy jest, czy byla pani pracownikiem, a może siedzi pani w HR, jeżeli takowy istnieje, jeśli ostatnia opcja-zapraszam na słuchawkę i zobaczyć czy faktycznie „nie jest chyba tak że WSZYSTKO jest źle :D” bez pozdrowień.

Tom
@były pracownik-projekt Orange

Bo tak po prostu jest. Kadra to głąby

Kama

Co to za firma?? Branża telekomunikacja? Dostałam smsa ale nie widzę żebym wysłała takowe cv

Weronika
@Kama

Ale jak to? To skąd mieli namiar na Ciebie? Może dużo cv wysłałaś i nie pamiętasz :D Byłaś na rozmowie?

@Kama

To firma, która sprzedaje artykuły biurowe, sprzedają na allegro i przez własną stronę, może coś zamówiłaś stąd sms

Honorata
@Kasia

Czyli nie robią tu tak, że w ramach reklamy wysyłają wiadomości na losowe numery telefonów?

Xxxxxxxc

Pracy dużo po 12 13 godzin ludzi mało ludzi traktują jak roboty

Wojciech
@Xxxxxxxc

To jest w ogóle zgodne z prawem? Mam nadzieję, że za taką ciężką pracę chociaż płacą jak należy? Ile jest na rękę z takimi nadgodzinami?

LUL
@Wojciech

Nie licz na kokosy

były pracownik projektu orange

No cóż. Gdy czytam opinie na temat magazynu to dociera do mnie, ze duch towarzyszący codziennej pomylonej, wariackiej katordze jaką była praca pod okiem nieomylnych liderów projektu Orange udziela się nie tylko w tej części, ale całej firmie. Jak to się dzieje? To już nie do mnie pytanie. Zadać sobie pytanie można z kolei, jak to jest, ze w XXI wieku takie kwiatki jak całkowicie poroniona atmosfera podczas pracy, liczenie godzin przez menadżera na kartce każdego miesiąca, gdzie z uśmiechem informuje Cię kiedy w pracy człowiek był, a kiedy nie, kiedy odejmie ci pol godziny, bo takie ma widzimisię, karygodne faworyzowanie poszczególnych pracowników, którzy przy akompaniamencie śmiechu team leadera, wraz z nim, bezwstydnie naśmiewają się z innych uczestników projektu i wiele, wiele, więcej się jeszcze uchowało. Przekupki na targu - bardzo dobre stwierdzenie, ale koniecznie trzeba dodać, ze mentalnie na etapie zdobywania wykształcenia gimnazjalnego. O warunkach tam panujących moznaby napisać książkę, która dorównywałaby dramaturgia biografiom postaci średniowiecznych. Menadżer, który wścieka się na pracownika do tego stopnia, ze słuchając jego rozmowy, z drugiego końca sali ni stad ni z owad zaczyna się wydzierać, uderza w biurko rękami i po chwili rzucając wiązanka z rynsztoka udaje się poza salę. Może nie brzmi to tak dramatycznie, jak wyglądało w praktyce. Może stwierdzenie, ze problemy z agresja są istotnym, niejednokrotnie nienaglosnionym problemem w społeczeństwie nie ma żadnego związku ze zdaniem poprzednim. A może ma. Nie wiem. Wiem za to, ze takie zachowanie nijak się ma do jakiegokolwiek pojecia „kultury pracy”. Palce by mi odpadły, a znaków brakowałoby, by zawrzeć pełen obraz nędzy i rozpaczy, by opisać grożenie wyrzuceniem pracowników, kompletna znieczulicę wobec innych, brak jakiejkolwiek powagi w kontekście tego, jak powinno być przeprowadzone zarządzanie ludźmi, zrzucanie odpowiedzialności za własne decyzje na osoby „nizsze rangą” i wypieranie się własnych slow. Nie zapominajmy o przekrętach, koleżkowym podejściu do wszystkiego, kompletnym braku jakiejkolwiek organizacji, czyli wszędobylskie organizacyjnym (usunięte przez administratora) To taka namiastka tego co się dzieje. Nie chce mi się już rozpisywać, nie ma mnie tam, podzielam słowa poprzednika/poprzedniczki, choć mnie na myśl o firmie ofix.pl nie trzęsie to uśmiecham się czule, ze już mnie tam nie ma, a i z politowaniem wobec tych, którzy wciąż zasilają załogę tego latami tonącego statku. Nie pozdrawiam

kkk

Większej (usunięte przez administratora) juz pisac nie można widzę. Czy ty sie czegoś napalił przed tym wpisem ze demontujesz wszelkie wcześniejsze wpisy ?? Net jest i bedzie wadliwy na magazynie a wadliwe jest to ciągłe mydlenie ludzia ze jest dobrze , napisze naprwde jak jest a nie ściema za ściema , nie ma co sie rozpisywać ale tu powinni sie podpisać Ci co juz robili a poszli jak najszybciej od was... Nie ma co również wskazywać palcami na tych co faktycznie pracuja a na tych co ściemniaja bo mają zezwolenie u pseudo kierownikow co przymykaja oko na wiele spraw zwlaszcza w swoim gronie a pokazują jacy sa mocni wydajac "specjalnie " wiecej to zadan mimo konca pracy ... Masakra i tyle mozna o tym powiedzieć ...

Justyna
@kkk

Cześć @kkk, w jakim dziale byłeś zatrudniony? Powiedz mi proszę na jakiej umowie pracowałeś i czy Ofix wywiązywała się z warunków w niej zawartych?

Kkk
@Justyna

Nie ważne jaki dział ważne co tam się dzieje Nie wywiązywania się z umowy bo zmuszano do zostawania dłużej mimo woli jak i obrażanie i wchodzenie na psychike bo tak to się nazywa j jest wiele osób które doznało tego samego przez kierowników tak zwanych ale powodzenia .(usunięte przez administratora)

Alicja
@Kkk

Ale w jaki sposób zmuszano? Z tego co wiem, to nadgodziny są zgodne z kodeksem pracy, pracodawca może wymagać od pracowników, by zostali dłużej, jeśli jest taka potrzeba. To obrażanie jednak mnie martwi, masz na myśli jakieś konkretne sytuacje, to było komuś zgłaszane?

kkk

Dlaczego nie powiedzie jak jest ? Czemu stałe omijajcie prawdę o tym Ala magazynie czemu tylu ludzi odeszło od magazynu ? Czemu nikt nie przyjzal się dokładnie pracy ala kierowników i dlaczego zatrudniamy jest bhpowiec którego wywalono bo " nie spełniał " waszych dziwnych poleceń ? Jak BHP tam się chowa dalej od kurzu który tam się znajduje ... Powiedz no jakiś tam kierownik "Ala kierownik nr 1 i nr 2 " dlaczego wciskacie ludzia więcej pracy z nadgodzinami mówiąc " pójdziesz dopiero jak skończysz wszystko a to za tego a to za tamtego robota ? Praca jest 8 h a nie 9 lub 10 h i nie możecie zmuszać tych co po 8 h chcą iść wypocząć po takiej pracy psychicznie jak i od męczących tam ludzi . Powinien ktoś wam na ręce popatrzeć . Nie polecam tej firmy bo tutaj na magazynie jest czysty wyzysk i zawsze będzie ....

Aga

Tam pracuje sama rodzina i na układy nie ma rady i dlatego biorą ludzi ze wsi którzy są kimś prawda KrzysztofieZastanawiam się gdzie jest ten właściciel firmy

Andrzej Duda
@Aga

Witam! Cieszę się, że ktoś w końcu docenił moje pochodzenie ze wsi. Gdyby nie Ofix.pl nie wiedziałbym, że jestem kimś!

Aga

Ja się zastanawiam dlaczego ty mi administrator usuwa wszystkie wiadomości wstydzi się za firmę w której pracuje wstydzi się powiedzieć że pracuję tam rodzina która ma szacunek do pracownika Podły mam wymieniać nazwiskami o kim mówię

xxx
@Aga

Proszę wymienić nazwiskami i powiedzieć o jakie układy chodzi, bo z tego co się orientuję to żadnych nie ma i wszyscy są traktowani adekwatnie do swoich umiejętności oraz kompetencji :))

Aleksandra

Cześć, natknęłam się na ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. e-commerce, marketplace w Ofix.pl. Jak się pracuje na takim? Jak wyglądają zniżki na firmowe produkty i usługi, które przysługują pracownikom? Czy ubezpieczenie i prywatna opieka medyczna są darmowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Ofix.pl - Poznań

• Jak się pracuje w Ofix.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Ofix.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ofix.pl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ofix.pl?

Kandydaci do pracy w Ofix.pl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ofix.pl
2.1/5 Na podstawie 216 ocen.

Ofix.pl