Opinie o Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice w Rybnik

baner wywiady
Renata Nowy wpis

Pisali kiedyś o tym, że przyjmują tutaj osoby, nawet z samym wykształceniem podstawowym. To prawda? Jakie mają inne, bardziej wymagające do obsadzenia? Ile osób zatrudnia się tutaj w biurze i czym konkretnie się zajmują?

House
Kandydat
 Pytanie

Wiecie może czy przyjmują bez szkoły górniczej jest jakaś szansa?

Xyz Nowy wpis
Kandydat
@House

Jak nie masz znajomości to raczej małe szanse ale podobno nawet z wykształceniem podstawowym przyjmują

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Przeróbka Nowy wpis
Klient
 Pytanie

Czy ktos sie orientuje jak zarobki na przerobce wybieracz odpadow na kwk jankowice?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice kandydat na stanowisko Praca sezonowa ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Operator Kotwiarki
Rybnik
SANTEX
(5 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rybnik
Rybnik
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(760 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Product Manager
Rybnik
Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.
(160 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice? Dodali nowe ogłoszenia 28 września na Praca.gov.pl.

Fedrować
Kandydat
 Pytanie

Są przyjęcia pod kopalnie?

Helena
@Fedrować

Hej widzę, że od Twojego wpisu minął miesiąc, czy zdecydowałeś się na wysłanie CV, może już fedrujesz? Będę wdzięczna za informację jakie warunki proponują. Tato również szuka pracy, zastanawia się, czy nie wrócić do kopalni.

tasF
Kandydat
 Pytanie

Witam, chciałem się zapytać jak wyglądają przyjęcia na dół z wadą wzroku? Czy od razu ona dyskwalifikuje czy da się to jakoś obejść?

Marek
Pracownik
@tasF

Nic nie dyskwalifikuje. Kiedyś może tak dzisiaj nie ma to większego znaczenia. Ja mam wadę wzroku -1.75 na obu oczach z astygmatyzmem i diplopią. o ile sama wada wzroku nie jest duża to pozostałe wady powodują że bez okularów nie jestem w stanie przeczytać 4 rzędu liter na tablicy. Badająca mnie okulistka wpisała w kartę badań sugerowana operacja oczu. Na dół zjeżdżam w okularach z resztą nie ja jedyny.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka kariery w Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice? Czy trudno jest zdobyć awans?

Trw
Klient
 Pytanie

Będą jakieś przyjęcia choby na powierzchnię na Jankowice?. Wie ktoś coś

Pol
 Pytanie

Ile czekać na telefon od czasu wysłania formularzu?

Wongiel
@Pol

Do dwóch tygodni

Mechanik

Salamon jest pijakiem co weekend w bryczkach pije a od ludzi wymaga niewiadomo co.

Oreo

Ja z kolei jestem świeżo po szkole, po złożeniu formularza internetowego dostałem telefon aby zglosić sie do kadr, po zrobieniu wszystkich potrzebnych badań pani z okienka powiedziała mi że teraz muszę uzbroić sie w cierpliwość i czekać na kolejny telefon ponieważ trzeba czekać na zgodę dyrektora? Teraz pytanie, miał ktoś podobną sytuacje i ile ewentualnie to trwa?

Dra

Pracuje na wydobyciu niespełna rok, zatrudnienie udało mi się bardzo szybko, była fala przyjęć, zaniosłem CV i po 2 dniach dostałem telefon, skierowanie na badania itp. Po zrobieniu wszystkiego i zaniesieniu, czekałem równo tydzień na zielone światło. Praca jest jaka jest, kto idzie na dol kopalni - wie, jak bywa ciężko, trudno, nerwowo, zwłaszcza na wydobyciu. Problemem czasem jest ciulanie na temperaturze - ogólnie każdy to przestrzega, ale czasem władza wprowadza w błąd, aby robić ta godzinę dłużej. Praca w weekendy to chleb powszedni - tlumaczyc się trzeba, czemu w sobotę/niedziele się nie idzie. PGG - na Jankowicach, na wydobyciu, ja robię na VI kategorii zarobkowej. Największa wypłata - 4 soboty, węgiel ( 442 zł ) do wypłaty co miesiąc liczone - 4464 zł, szychty 0.9, 0.93 Trzeba 2-3 minimum zrobić, aby zarobić, ale praca pewna, myśle, ze do emerytury dorobię :)

T1
@Dra

Już od jakiegoś czasu nie "zanosi" się CV tylko wysyła elektronicznie (nawet jest wywieszona OGROMNA informacja na ten temat w biurowcu kopalni Jankowice, głupoty piszesz kompletne. Ty to mogłeś zanieść po znajomości po ojcu albo matce. Jak idziesz na wydobycie to czego oczekujesz jeżeli chodzi o pracę w weekendy? To jest kopalnia, slogan "całe życie - WYDOBYCIE!" powinno być dla Ciebie chlebem powszednim o którym piszesz. Norma pracy na wydobyciu to 6/7 dni. Jak się nie podoba to idź kierunek, transport, szyb, powierzchnia. Zarobki pisz w netto czy brutto bo to ogromna różnica oraz zsumuj całość bo kompletnie wprowadzasz w błąd. Dra tym wpisem zachęcasz czy zniechęcasz rekrutów na kopalnie?

Administrator

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie KWK JANKOWICE w mieście Rybnik? Jak dotąd nie ma opinii związanych z zatrudnieniem.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice - Rybnik

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice?

  Zobacz opinie na temat firmy Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice
3.5/5 Na podstawie 6 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Jastrzębska 12
  44-253 Rybnik
 • NIP: 6423195994 REGON: 364880849 KRS: 0000626715
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Związek Zawodowy Górników w Polsce Polskiej Grupy Górniczej KWK Jankowice
Przejdź do nowych opinii