Opinie o GVL as Dania/ ICC Staff Polska w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie GVL as Dania/ ICC Staff Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GVL as Dania/ ICC Staff Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GVL as Dania/ ICC Staff Polska w Poznań

Mariusz Nowy wpis

A kasa jest na wysokim poziomie?

manik Nowy wpis

ale dużo lepiej to znaczy konkretnie ile? wydaje mi się, ze spokojnie mozna u ncih zarobić i do 4000 zł tylko to wszystko zależy od stanowiska standardowo oczywiście, wiec wiecie.. a poza tym kasa jest raczej dobra.

a Nowy wpis

...a banda czornego rąbła czekoladę ze sklepu w Kopenhadze,ale ich politi szczapiła.Rozebrali ich do naga i zajżeli do tyłków ale mieli czyste,oprócz czornego bo on był na czujce i nie poddał się kontroli.A czorny nie był czysty bo on kąpał się ostatnio na boże narodzenie,ale on dba o higjenę, brudne majtki zawsze trzyma koło łóżka.Banda czornego zajmuje się także w ramach obowiązków odzyskiem miedzi z przewodów elektrycznych na opanowanych terenach . Ostatnio na jednej z budów-Kastrup opuszczonej w pośpiechu przez bandę czornego,o czym świadczą pozostawione kupy śmieci i nieprzyjemy fetor w kontenerze socjalnym ,wynikający z braku kąpieli przez okres 2ch- miesięcy, nasi doszli do wniosku,że banda czornego miała tu swoje legowisko,stały bopael służący do wypadów rabunkowych na Kopenhagę celem pozyskania czekolady, niebędnej czornemu do prawidłowego funkcjonowania jego kiszki stolcowej.Nasi takźe przejmując tę budowę po bandzie czornego znaleźli worek wysokogatunkowej miedzi,pozyskanej czasochłonną metodą wywodzącą się ze starych tradycji obierania kabli nożem w ramach ustawowego wynagrodzenia 127.5 korony na godzinę i należnej ulgi podatkowej ze skatu.Worek ów przygotowany był do eksportu poza granicę królestwa danii celem osiągniecia na rynku spekulacyjnym ceny 25 zł za kilogram. Zdecydowane wkroczenie naszych na Kastrup nie tylko przecięło te praktyki lecz również zapobiegło wywozowi surowca poza granice danii bo w efekcie drogocenny kruszec znalazł się w pobliskim skupie z duźą korzyścią materialną dla naszych.Oprócz tego nasi znaleźli w trawie kilkadziesiąt pustych butelek po wódce o poj.100 i 750 ml będąch dowodem na to ,źe banda czornego niedawno tędy przechodziła...

Piotr Nowy wpis

Naprawdę solidna firma pracuje w niej

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w GVL as Dania/ ICC Staff Polska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Kazek2802

Dzien dobry kolego. Mozesz mi napisac maila co jest grane.Wlasnie zamierzam zlozyc papiery o prace w tej firmie[usunięte przez moderatora]

takiej popranej firmy to jeszcze nie widziałem,zdecydowanie odradzam to skandal jak zle sie traktuje ludzi i wiecie co te wszystkie pozytywnewpisy pisza tylko ludzie z tej firmy boją się

medyk

pracowalem dla icc w gvl zarobki byly super troche gorzej z mieszkaniem ale dalo sie wytrzymac ,teraz pracuje dla gvl tez nie jest najgorzej ,:)pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o GVL as Dania/ ICC Staff Polska - Poznań

GVL as Dania/ ICC Staff Polska