Opinie o F.U.P w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie F.U.P, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.U.P na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.U.P w Poznań

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w F.U.P?

Kamila Nowy wpis

Jak wygląda typowy dzień pracownika w F.U.P? Zastanawiam się czy praca jest ciężka i czy kobiety bez problemu sobie w niej poradzą. Odezwijcie się proszę bo w ostatnim czasie niestety nie można tu znaleźć zbyt dużo świeżych informacji o pracy w firmie.

Kriss Nowy wpis
Kandydat
@Kamila

A nie lepiej byłoby Tobie zająć się szydelkowaniem?

Zenek Nowy wpis

tak dba, jak będziesz miał wypadek to do zwolnienia

Wypłacają dodatkowe nagrody w F.U.P?

Albert
@Pytanie

Tak wypłacają pod koniec roku w grudniu socjalne - ok. 880 PLN

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ziutek

Witam! Jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Coś się poprawiło? Pozdrawiam

Marcin
@Ziutek

Interesuje Cię praca w firmie F.U.P? Jeżeli tak to napisz, proszę, czy jest jakieś szczególne stanowisko, które chciałbyś objąć.

alex
@Ziutek

Nic sie nie zmienilo,wieje po katach komuna i dawnym zrembem.Stawki glodowe,praca niepewna,a opinie brak bo to co bylo moderacja pousuwala na wniosek pracodawcy.

Jarosław

Trudno jest znaleźć opinię o firmie i pracy a tu na wątku również nikt nie korzysta.

Paulina
@Jarosław

Zgadzam się z Tobą i również zastanawiam się, co jest przyczyną rzadkiego odzewu ze strony pracowników F.U.P. w Poznaniu. Nie znajduję też w sieci aktualnych ogłoszeń tego pracodawcy, a w nieaktywnych ofertach mowa jest jedynie o stabilnych warunkach i umowie o pracę. Chętnie dowiem się, jak się obecnie pracuje w F.U.P.

Młody

Jak aktualnie wyglada praca w tej firmie na cnc?

Fffff

Witam jak wygląda praca aktualnie w FUP, JAK ATMOSFERA JAK PLACE?

Lidia

@KLOAKA @alex forum gowork ma pomagać osobom chcącym zorientować się w sytuacji na rynku pracy. Z tego powodu liczymy na merytoryczne i rzeczowe komentarze. Wzajemne wyśmiewanie się i obrażanie do nich nie należy. Proszę o zapoznanie się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin oraz o Waszą opinię jak pracuje się Wam w F.U.P i czy plecacie tego pracodawcę.

KLOAKA

Pracuje tutaj krótki czas. Kolega polecił mi się pośmiać z tych opinii. I generalnie mam beke z was. Narzekacie, że sobie ktoś tam pije, kto inny gra w karty, ktoś mało robi, a następny nie specjalnie ogarnia. Przy czym wy jesteście zazwyczaj dobrymi fachowcami, którzy robią dobra robotę. Ale jedno w was panowie jest dla mnie niezrozumiałe. Mianowicie nie wiem co wam to przeszkadza. I jeszcze płacz w internecie i może nawet u kierownika. Jeśli coś przeszkadza, a jesteście samcami Alfa, najlepszymi pracownikami na świecie i w ogóle wzorowymi obywatelami, to chyba taka błachostka jak zwrócenie uwagi koledze, że Tobie to nie odpowiada nie jest dla was trudna prawda?

alex
@KLOAKA

Hhahahah KLOAKA masz kloake w mozgu...Kolega polecil ci? czy kierownik? No smiejemy sie z takich nieudacznikow jak ty co przyjda i sie miotaja i usiluja sie przypodobac...beke mamy z ciebie.Pamietaj jedna zasade:w pracy nie ma kolegow czy przyjaciol.A tylko znajome twarze.!!

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie F.U.P? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

Stefan

Wszędzie może być gorzej , nie ma pewności , Jedno jest wiadome, że F.U.P jest dobrą firmą.

Normalny

Współczuję wszystkim na produkcji za tą robotę jaką robicie z taką dokładnością to was nieźle walą w rogi na waszym miejscu olałbym tą firmę i może by wtedy przejrzeli jakich fachowców tracą . Dzisiejszy rynek pracy pozwala na taki manewr . Pozdrawiam wszystkich normalnych.

Feliks

Myślę, że gdyby każdy zajął się swoją pracą to byłoby dużo lepiej!!!

soprano

16brutto na godzine 3 zmiany 90% obróbka żeliwa. Pasi?

adam
@soprano

hahahhahahaha tyle maja juz w amazonie/biedronce i innych firmach gdzie nie potrzeba wiele umiec co swiadczy o FUP. amazon dowiezie do pracy a fup ? obecnie rekrutuja wiec wszelkie odpady ktore nie znalazly pracy w amazonie znajda prace w fup .

Albert
@soprano

Do soprano,Nie prawda bo 19,00 PLN/godz.

Oprócz tego że nie umieją doceniać pracowników i czrują jak masz wypadek w pracy żebyś tylko nie zgłosił to perspektyw żadnych. Chyba że grilujesz z dyrektorem lub inne rodzinne powiązania z kierownictwem. Możesz być głupkiem ale jak masz plecy to jesteś kimś. Ciekawe co zostanie usunięte. ....... Prawda boli....

adam
@Pracownik

A moze cos konkretnie napisz, bo narazie to bełkot i płacz.Nie daja ci pospac w nocy? w izbie pomiarow? a moze w karty nie mozesz pograc na 2 zmianie z majstrami? czy czesiu i zielony nie dziela sie kasa za fuchy? Czy moze kierownik nie chce z toba wypic po sobocie pod sklepikiem ? No to stara prawda w FUP malo płaca ale i mało wymagaja.Ci co maja plecy to maja wieksze stawki i moga wychodzic wczesniej z pracy a zawsze ktos z pracownikow ,w biurze mistrzow poprawi co trzeba w komputerze.Ogolnie jest fajnie bo nikt nie kontroluje ile robisz a w nocy mozna pospac lub pogadac do woli..Wiec co ci przeszkadza?

@adam

Konkretnie to oprócz wazeliniarstwa za chwilę nie będzie miał kto pracować. Kto bardziej kumaty i mający jakieś pojęcie o pracy to ucieczka co nie znaczy że nie ma już fachowców jeszcze kilku jest tylko co wtedy jak na emę pójdą a narybku nie widać chyba że na naukę ale pełnowartościowy nowych pracowników brak. !!!!!!! .Na maszynach bida . Na ślusarni i spawalni bida.

Stefan

Czy tak dobrze się pracuje i nie ma chętnego do pisania?

Lidia

@ada na forum nie możesz nikogo obrażać. Zachęcam, aby zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz jakikolwiek komentarz. Może opowiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie F.U.P?

ada
@Lidia

Lidia prawda to nie obrazanie....zreszta moje powyzsze okreslenia sa delikatne i chetnie spotkam sie w sadzie z tym co uwaza ze kogos obrazam czy pisze nieprawde...

ada

Pracuja ci co im firma uratowala zycie i nigdzie wiecej by ich nie przyjeli..90% ludzi to przyjezdni tzw wies... Nieudaczniki i kapusie...lub rodzinka kogos. Najlepsza firma bo nikt z roboty nie rozlicza a w nocy mozna pospac lub pograc w karty....imieninki tez sie obchodzi.Ogolnie polecam super firma ja nie narzekam...

Zostaw merytoryczną opinię o F.U.P - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

F.U.P
2.3/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mogileńska 50