Opinie o ASGARD Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ASGARD Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ASGARD Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASGARD Sp. z o.o. w Poznań

Anna Roszczak - Prezes Zarządu

Kontynuując opis warunków pracy w naszej firmie: Social, social: 1. od pierwszego dnia pracownicy mają wykupioną prywatną opiekę medyczną (aktualnie Enel-Med) - działa różnie, ale nie mamy na to wielkiego wpływu, większość pracowników chwali, 2. pracownicy mogą korzystać ze specjalnego rabatu pracowniczego na wszystkie produkty które mamy w sprzedaży, 3. chcemy pomagać innym - dlatego 1-2 razy w roku przekazujemy produkty na zbiórkę charytatywną - wówczas za "co łaska" można nabyć świetne produkty, czasem unikalne wzory. Bardzo się cieszymy, ze ta akcja jest tak dobrze odbierana przez wszystkich - za każdym razem zbieramy kilka tys. zł i całość wpłacamy na konto osoby potrzebującej - najczęściej dzieci. W szczególnych przypadkach firma dokłada jeszcze z własnej inicjatywy. 4. Każdy kierownik ma określoną kwotę na każdego członka działu (taką samą w całej firmie), którą przeznacza na wyjście integracyjne - gdzie, kiedy i co będziecie robić - ustalacie z szefem działu. Czasami świętujemy też coś extra - np. 25 lecie firmy, albo zakończenie dużego projektu. 5. Na Boże Narodzenie też coś zazwyczaj wręczamy:-) 6. Premia roczna - co roku ustalamy cel jaki chcemy zrealizować jako firma i każdy dział - jak to zrobimy to ustaloną kwotę dzielimy równo między wszystkich. Główny warunek - to musisz przepracować cały rok. Jak o tej pory od 8 lat zawsze realizujemy cel:-) 7. Ubezpieczenie na życie - jako firma negocjujemy i podpisujemy warunki grupowego ubezpieczenia, ale pracownicy sami decydują czy chcą z niego korzystać i opłacają jego pełną wysokość - jednak po zakończeniu pracy mogą dalej kontynuować. Pracownicy którzy wyjeżdżają za granicę mają wykupione ubezpieczenie w trakcie podróży zagranicznych. Aktualnie w PZU. 8. Karta Multisport - podobnie jak ubezpieczenie - mamy podpisaną grupową umowę ale pracownik sam decyduje czy chce mieć i płaci pełną kwotę. 9. Szkolenia - aktualnie szkolimy się z Lean Managament, Zarządzania i innych specjalistycznych, excel, negocjacje. Zgodnie z potrzebami:-) Pewnie zawsze można lepiej i więcej. Ale dla nas podstawą jest stabilność finansowa firmy tak aby pracownicy dostawali zawsze wynagrodzenie na czas i by było one na rynkowym poziomie - dostosowanym do wymagań i kompetencji. Zależy nam na rozwoju pracowników i firmy, dobrych warunkach pracy, atmosferze szacunku i wzajemnej otwartości. Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych Asgardzian:-))

Anna Roszczak - Prezes Zarządu

Szanowni Państwo, W związku z pytaniami o warunki pracy w naszej firmie postaram się opisać w punktach ogólnie o naszej polityce zatrudnienia. Rekrutacja i zatrudnienie: 1. umowa o pracę - wszyscy pracownicy są zatrudniani na umowę o pracę co do zasady - zdarzają się wyjątki, jednak jest to obopólna zgodą firmy i pracownika, 2. 2-etapowa rekrutacja - z wyjątkiem podstawowych stanowisk stosujemy rekrutację 2 etapową - pierwszy etap to rozmowa, drugi to wykonywanie zadań związanych z przyszłym stanowiskiem pracy. Zdajemy sobie sprawę że zarówno dla pracownika jak i firmy decyzja o zatrudnieniu to ważna decyzja dlatego w trakcie 2 etapu kandydaci mogą zobaczyć jak wygląda ich przyszłe miejsce pracy, poznać część swojego zespołu, zweryfikować swoje wyobrażenia, a firma jeszcze lepiej poznać kandydata i zweryfikować deklarowane umiejętności. 3. rekrutacja wewnętrzna - zawsze gdy planujemy zatrudnić nową osobę wywieszamy taką informację także na tablicach firmowych aby każdy pracownik mógł zgłosić swoją kandydaturę. Wszyscy kierownicy, dyrektorzy i 60% koorynatorów to awanse wewnętrzne (w tym Prezes;-). Jednocześnie przy rekrutacji taki kandydat nie ma taryfy ulgowej - no może trochę:-) - gdyż liczą się kompetencje.... chociaż czasem liczą się bardziej chęć do pracy! 4. warunki pracy: - dodatkowe przerwy w pracy w dziale magazyn - oprócz 15 minut ustawowych dział magazyn i produkcja mają 20 minut pełnopłatnych, - grafiki pracy ustalamy z miesięcznym wyprzedzeniem, ale jak trzeba i warunki na to pozwalają jesteśmy elastyczni, - co do zasady nie pracujemy w soboty, niedziele są zabronione, - nie pracujemy w godzinach nocnych, - w działach gdzie wykonywana jest praca biurowa - jeżeli jest taka możliwość i potrzeba - pracownicy mogą pracować zdalnie, - przestrzegamy przepisów BHP, PPOŻ i innych - w sytuacji gdy pracownik uważa że jego zdrowie lub życie jest zagrożone ma prawo odmówić wykonania pracy i bezzwłocznie powiadomić przełożonych, - każdy pracownik ma dostęp do wody filtrowanej w ilości jakiej potrzebuje, - klimatyzowane są wszystkie pomieszczenia - z wyjątkiem magazynu wysokiego składowania, - posiadamy młodą kadrę zarządzającą - dla niektórych to wada dla innych zaleta, - pracuje u nas wiele osób spokrewnionych - mamy małżeństwa, mamy i córki, rodzeństwa, i inne pokrewieństwa - niektórzy mówią, że to układy i kolesiostwo, ale to ich interpretacja, w naszej opinii pracownicy polecają naszą firmę innym. Bo kto uzależniałby byt swojej rodziny od kiepskiej firmy i jeszcze przyprowadzał do niej swoich krewnych? - podobno mamy świetną atmosferę... ja to czuję... ale nie wszyscy tak uważają - jednak atmosferę tworzymy wszyscy... jeżeli ktoś jej nie czuje, niech zacznie jej zmianę od siebie - polecam bo działa:-) - staramy się mówić sobie po imieniu ale nikogo do tego nie zmuszamy, - mamy stojaki na rowery, - mamy bibliotekę firmową z kilkudziesięcioma książkami biznesowymi, czasopismami branżowymi,które prenumerujemy dla pracowników np."Nowa sprzedaż", "Pracownik fizyczny" itp.. Jak pracownicy potrzebują książkę, której nie mamy to zgłaszają i firma kupuje, - oprócz biblioteki firmowej istnieje także miejsce gdzie można zostawiać swoje książki, których już nie potrzebujemy tak aby inni mogli z tego korzystać (tymczasowo w kartonie z uwagi na remont sekretariatu), - białe skrzynki - ustawione są w każdej kuchni po to by pracownicy mogli napisać jeżeli zdarzyła się jakaś sytuacją którą powinien się zająć Zarząd - np. został źle potraktowany przez innego pracownika lub przełożonego. Dostęp do skrzynek ma tylko Rada Pracownicza. - i najciekawsze - zdarza się, że właściciele robią kawę pracownikom i to wcale nie żart:) A w kolejnym wpiszę tzw. "social".

Pakownia

TAK jak Pani Prezes piszę firma JEST CUDOWNA ŻE NAWET NA PRODUKCJI WODY NIE MA BUTELKOWEJ W TE UPAŁY TYLKO Z KRANU. Pani Prezes widzę że mało jest Pani informowana z tym co się dzieje w tej firmie a kierownicy produkcji są pod Panią Dyrektor która daje pozwolenie na takie a nie inne zachowania w dziele Pakowni. Co do Rady Pracowniczej to przez kilka lat nic nie robią a każdy dobrze wie że jedna z tych osób to pupilek który ciągle siedzi w biurze Pani dyrektor i donosi, więc te skrzynki są raczej nie na miejscu i nie sądzę aby ktokolwiek tam coś włożył. Skoro tyle jest opinii na produkcji i w innych działach to raczej coś złego się dzieje. Poza tym nie jest miło jak Pani koordynator mówi : " idź na zwolnienie przynajmniej nie będę musiała Cię oglądać" Tak to jest jeżeli da się władzę osobie która nie ma doświadczenia, ani szacunku do osób starszych.

@Pakownia

Pracuję od niedawna a już słyszałem o zmianach wprowadzonych przez Radę Pracowniczą, więc albo to kwestia niedoinformowania, albo całkowity brak zainteresowania. No bo przecież łatwiej jest marudzić, że "nikt nic nie robi, ale ja to jestem przodownikiem pracy i się mnie nie docenia". Pupilek szefowej produkcji w Radzie Pracowniczej, no tutaj to też bardzo ciekawa sprawa, która się łączy z tym szacunkiem do osób starszych. Tak więc bardzo szanuję osoby starsze i dlatego delikatnie zawsze je informuję, że starego systemu już nie ma i czasy Jarząbków, którzy do szafy robią "łubu dubu..." już dawno się skończyły. I kolejna szokująca wiadomość, może ta osoba wdraża się do nowych zmian na produkcji i omawia wszelkie aspekty z tym związane? No wiem, że to bardzo ciężko pojąć, bo bo jak to... pracownik omawiający z szefową coś innego niż donosy? Przecież to niemożliwe, prawda? Nie chcę niczego sugerować, ale najczęściej oceniamy ludzi według swojego postępowania.

@Pakownia

Szanowna Pani, Postaram się wyjaśnić Pani zastrzeżenia i wątpliwości: 1. Rada Pracownicza - jest to organ, który musi zostać wyłoniony w firmie zatrudniającej powyżej 100 pracowników - tak nakazuje prawo. Przed wyborem zostały ogłoszone warunki wyboru Rady. Następnie każdy pracownik mógł zgłosić swoją kandydaturę - bez względu na zajmowane stanowisko - mógł być to więc dyrektor, koordynator, magazynier, handlowiec, księgowa - po prostu każdy. Członków Rady mogli wybierać tylko pracownicy - właściciele i Zarząd nie miał prawa. Wyniki wyborów zapewne posiada dział księgowości. Jeżeli podważa Pani wyniki wyborów proszę o taką oficjalną informację. Ponadto kolejne wybory Rady odbędą się w przyszłym roku - może Pani również kandydować. Nie powinno jednocześnie dziwić, że członek Rady jest jednocześnie pracownikiem firmy i omawia z przełożonym swoje zadania. 2. Rada Pracownicza jest organem niezależnym, z którym Zarząd musi konsultować niektóre decyzje. Nie ukrywam, że dla mnie samej współpraca z Radą jest wymagająca - bowiem Rada nigdy nie zgodziła się jeszcze na żadne zmiany bez dobrej argumentacji z mojej strony. Niejednokrotnie spotykałam się kilka razy z Radą aby ustalić wspólne stanowisko. To co Rada wynegocjowała: 1. prywatną opiekę medyczną dla wszystkich, 2. następnie tę opiekę już od 1 dnia pracy, 3. wyższą kwotę premii rocznej, 4. większy udział premii rocznej za wyniki działowe... to tylko kilka przykładów. Działania Rady oceniam bardzo wysoko, ponieważ podejmują decyzję które mają być dobre dla wszystkich pracowników, mają też na względzie dobro firmy, zaś swoje prywatne interesy są dla nich na samym końcu. 3. Woda butelkowana. Zgodnie z przepisami mamy obowiązek zapewnić wodę przy dużym wysiłku fizycznym i/lub pracy w temperaturze powyżej 28 st. C. Dział który ma wydatek energetyczny i zdarza się że pracował w wysokich temperaturach - otrzymywał wodę butelkowaną bez ograniczeń. Dział Produkcja pracuje na nowoczesnej hali, która posiada ogrzewanie podłogowe, jest klimatyzowana i wentylowana - temperatura nigdy nie przekracza norm, a także nie wiąże się z wysiłkiem fizycznym w rozumieniu kodeksu pracy. Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy podjęliśmy decyzje aby: zrezygnować z zakupu wody butelkowanej, gdyż duża jej część się marnowała - pracownicy otwierali butelki 1,5l i zostawiali wypite np. w połowie. Drugim powodem jest chęć dbania o naszą planetę i redukcja zużycia plastiku. Po trzecie uznaliśmy, że chcemy aby wszyscy pracownicy mieli stały dostęp do wody w takiej ilości jakiej potrzebują . Dlatego od 2 tygodni w firmie są 3 urządzenia uzdatniające wodę poprzez filtry węglowe (na podobnej zasadzie jak dzbanki do wody z filtrami Dafi). Woda do dyspozycji jest zimna, letnia i gorąca. Pracownicy mogą nie tylko korzystać z niej w trakcie pracy ale także zabierać ze sobą np. do bidonu. Sama piję tę wodę. 4. Szacunek jest to wartość, która nie należy się każdemu człowiekowi, a z drugiej strony można go stracić. Szacunek należy okazywać osobom starszym, ale młodszym też, i dzieciom także. Kobietom i mężczyznom. Pracownikom i pracodawcom. Tym którzy mają doświadczenie i tym, którzy dopiero co się uczą. Wszystkim. NA szacunek zasługuje osoba, która potrafi podejść do drugiej osoby i powiedzieć co jej leży na sercu i co należy zrobić aby poprawić wzajemne relacje. Brak tej cywilnej odwagi i oczernianie w internecie na szacunek nie zasługuje. Proszę się zastanowić zatem czy wymaganie szacunku powinno działać tylko w jedną stronę? 4. Skrzynki. Jeżeli ma Pani obawy to proszę wypełnić prawidłowo wniosek i przynieść do mnie osobiście - jestem w firmie dostępna codziennie od godz. 10-17. Zależy mi na wyjaśnieniu sytuacji - anonimowe publiczne oczernianie innych osób uważam za głęboko nieetyczne.

@Anna Roszczak - Prezes Zarządu

W pkt. 4 miało być: 4. Szacunek jest to wartość, która należy się każdemu człowiekowi, a z drugiej strony można go stracić.

zawiedziona

Najgorszy proces rekrutacji w jakim uczestniczyłam. Wiadomości po 20. źle wypełnione skierowanie na badania lekarskie przez pracownika tej firmy. Okazało się skutkować nie podjęciem współpracy z powodu nie wywiązania się z obowiązków po tygodniu od rzekomego przejścia z sukcesem drugiego procesu rekrutacji. SZCZEGÓLNIE ODRADZAM najbardziej dział księgowości.

po rozmowie również
@zawiedziona

czyli nic nowego dział księgowości a w szczególności główną księgową omijać szerokim łukiem jeżeli ma się doświadczenie, wiedzę i wykształcenie jest się traktowanym jak zło konieczne. Rekrutacja zerowa, brak wykwalifikowanej kadry do prowadzenia tego typu procesów.

Dorota
@po rozmowie również

Odkąd zatrudnili nową kadrową jest ok. Teraz nie na juz pomyłek i nie ma problemu.

były
@Dorota

ciekawe który to członek zarządu napisał (usunięte przez administratora) czy(usunięte przez administratora)sądząc po godzinie nocnej mogła być (usunięte przez administratora)

Zawiedziona 1
@Dorota

Czyli mam rozumieć że od 2 tygodni jest nowy pracownik działu kadry i płace?!?!? Pffff błagam bez spamu, bralibyscie odpowiedzialność za brak profesjonalizmu.... Brak słów

Zawiedziona 1

@Zawiedziona 1

Hmmm z tego co wiemy nowa jest od 4 miesiecy

@zawiedziona

Szanowna Pani, proszę o informację na jakie stanowisko Pani aplikowała i w jakim dokładnie okresie? Zarząd firmy nie ma wiedzy aby takie zdarzenie miało miejsce .

@Anna Roszczak - Prezes Zarządu

Oczywiscie moge podać te informacje asystentka w dziale ksiegowosci a czas mozna wywnioskowac z wpisu ale 13.05.2019 Caly czas mam to skierowanie :) Duzo to mowi o zarzadzie...

Prawda
@Zawiedziona

Zawiedziona brawo za prawdę :) No tak była kadrowa była zła i wieszano na niej psy a teraz widać mają lepszą :):):)

@Prawda

Zgadza się, zdecydowanie lepszą! Ma odpowiednie kompetencje na to stanowisko, wiedzę. Dodatkowo jest uśmiechnięta i sympatyczna :))))

Żenada.... kolejna wstawka gwiazd z wyższych sfer!!!

Duże zainteresowanie firmą jak na byłego pracownika. :))

Zgadza się, żeby załatwić coś z poprzednią kadrową trzeba było najpierw wysłuchać historii jej aktualnej choroby...jeśli oczywiście zastało się ją za biurkiem. Teraz szybko, konkretnie i na temat :) zmiana zdecydowanie na plus.

@Zawiedziona

Los widocznie tak chciał, że Asgard uniknął wtopy przy zatrudnieniu osoby, która nawet nie posługuje się polskimi znakami. Co to dopiero byłoby w dokumentach. Uwaga, przekażę tajną wiedzę -> polskie znaki pojawią się, gdy przytrzymamy przycisk "prawy Alt". Z taką wiedzą, to już na pewno każda rekrutacja przejdzie pozytywnie. PS. Gdybym po każdej rekrutacji pisał wątki na goworku, to bym w życiu nic innego nie robił, tylko udzielał się w komentarzach. No przykro mi, że nie wyszło, trzeba iść dalej. Powodzenia życzę.

...
@Asgardzianin

@Zawiodziona w swej obszernej i szczegółowej relacji jakimś dziwnym trafem pominęła dość istotny szczegół, otóż dość znacząco spóźniła się na pierwszą rozmowę rekrutacyjną...taki tam... nieistotny fakcik :)

@...

Oczywiście nie ukrywam że nie. Ale dojazd do firmy nie na jest najlepszy szczególnie dla kogoś kto porusza się głównie po centrum miasta. A telefonu do firmy brak. Skoro to był taki problem Pani miała prawo odwołać spotkanie a nie mnie zatrudniać. Nie sadzilam że te kilka słów prawdy wywoła taka lawinę jadu w moja stronę, księżniczka, analfabeta. Drogie Panie trochę klasy. Jak ktoś wspomniała że po każdej nieudanej rozmowie udzielać się na forum też uważam że to byłoby glupie ale dostałam skierowanie na badania, informacje ze firma chce podjąć że mną współpracę. TRZY razy jechałam na badania które odbywają się tylko 2razy w tygodniu o czym dowiedziałam się na miejscu. Nie wylewa tu jakiegoś wielkiego szamba argumenty mam merytoryczne. Chcę tylko uczulic nowe osoby dzieląc się tym jak mnie potraktowano. Jednocześnie co się widzę udało zwrócić uwagę kierownictwa jak są traktowani ludzie. Uważam że wyczerpalam temat nie będę więcej odpowiadać na agresywne komentarze. Jak ktoś wspomniał mam życie i nie chce aby przyrodzilo sie to w coś niezdrowego

&&&&&
@Zawiedziona

Szczególnie źle zachowanie no znając takie szczegóły reprezentują firmę a wypowiadają się jakby pod blokiem stały

@&&&&&

Nic dodać , nic ująć w same sedno :)

Nowa
@Zawiedziona

Dojazd do firmy jest wyjątkowo dogodny, autobus z Ogrodów odjeżdża co kilkanaście minut, a z przystanku do firmy jest przysłowiowy rzut kamieniem. Poza tym trzeba być wyjątkowo niezaradnym życiowo by w dzisiejszych czasach mieć problem z trafieniem pod wskazany adres. Wystarczy aplikacja "jakdojade". Wszystko, łącznie z rozkładem jazdy podane jak na tacy. Tego, że jeździła Pani trzy razy na badania, które odbywają się dwa razy w tygodniu też nie rozumiem. Przecież są telefony, można zadzwonić do placówki medycznej i wszystkiego się dowiedzieć. Względnie sprawdzić wszystko przy okazji pierwszej wizyty... po co trzy razy..? Ja przeszłam pozytywnie rekrutację kilka tygodni temu i nie mam zastrzeń, a na "rozmowę o pracę" wybieram się z odpowiednim zapasem czasu na wypadek jakiegoś wypadku ;) w końcu liczy się pierwsze wrażenie. Co do samej firmy, pracuję od niedawna, ale póki co jestem zadowolona. Atmosfera przyjazna, spoko ludzie, reszta wyjdzie w praniu. (produkcja) Pozdrawiam

@...

20min nie wiem czy to znacząco

&&&&&

Nie wiem czy się rozumiemy Pani opowiada co jej nie podobało się w czasie zatrudnieni a została pouczona jak używać polskich znaków chociaż wspomniała że kadrowa nie potrafi wypełnić poprawnie kilku rubryk. Nie znamy sutuacji jak wyglądała jej podróż a instrukcja używania jak dojadę została przedstawiona. Naprawdę tak trudno zaakceptować że ktoś ma inne zdanie i gdyby to była jedyna negatywna opinia ale wcześniej też się pojawiały. Ale jak to mówią uderz w stół a nożyce się odezwą. W tym.

@&&&&&

No właśnie! Proszę więc zaakceptować fakt, że są też osoby zadowolone z pracy i pozytywne komentarze niekoniecznie są "kolejnymi wstawkami gwiazd z wyższych sfer". Tak jak zapewne nie wszystkie negatywne są dziełem jednej, sfrustrowanej, ziejącej jadem, cierpiącej na paranoję i niezbyt elokwentnej byłej pracownicy :) (bądź pracownika). Pozdrawiam (zadowolony z pracy)

Firma ASGARD Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kupiec Strategiczny. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Elhurt Sp. z o.o.
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.

Dział pakowania to masakra śmieszna brygadzistka która niewie czy u otwarte czy zamknięte pani kordynator która wprowadza mobbing i myśli że wszystko jej wolno smarkula mamusia kierowników która tylko donosi i wchodzi w tyłek i dlatego ma lekkie pracę jedynym słowem nie polecam no i śmieszne pieniądze

Była
@Gość

Koordynatorka ma pozwolenie od dyrektorki aby jeździć po pracownikach jest stale teksty ; głupie stare baby , cicho siedziec i robić są norma , atmosfera nie do wytrzymania ....

@Była

Szanowna Pani, Z Pani wypowiedzi wnioskuję, że jest Pani aktualnym pracownikiem działu Produkcji sekcji Pakowania. Moim celem, jak i wszystkich kierowników, jest dbanie o dobre warunki pracy oraz atmosferę. Jednocześnie nasza firma, jak i każda inna, działa na rynku konkurencyjnym, gdzie musimy wykazać się nie tylko wysokiej jakości produktami, realizowaniem zamówień w terminie, jak i konkrencyjnymi cenami. Zarówno ja - jako Prezes, jak i każdy Kierownik oraz Pracownik ma ustalony zakres obowiązków, które powinien wykonywać z należytą starannością. Jeżeli zauważyła Pani nieprawidłowości w wykonywaniu obowiązków przez jakiegokolwiek Pracownika lub Kierownika firmy, lub też spotkała się Pani z brakiem szacunku czy niewłaściwym zachowaniem to proszę aby to Pani zgłosiła opisując całe zdarzenie. Zależy nam aby takie sytuacje wyjaśniać niezwłocznie dlatego Pracownicy mają do dyspozycji specjalne skrzynki, do których może Pani taką informację zgłosić. Do skrzynek ma dostęp tylko Rada Pracownicza składająca się z wybranych przez Pracowników osób. Wiem, że dokonując wpisu na tymże portalu działała Pani w dobrej wierze. Jednak ten wpis niczego nie zmieni, a wręcz odwrotnie - spowoduje brak dobrej opinii o dziale Pakowania, plotki i domysły kim jest "Gość". Takie wpisy są krzywdzące dla wielu osób - proszę mieć to na uwadze. Poprzednicy Pani wypowiedzi podnieśli także kwestię wynagrodzeń. Jak pisałam powyżej każdy z Pracowników podpisując umowę o pracę otrzymuje wszystkie informacje dotyczące stosunku pracy. Firma monitoruje aktualne poziomy wynagrodzeń zarówno na danym stanowisku jak i w okolicy, dlatego co roku wynagrodzenia są aktualizowane. Jednocześnie jesteśmy świadomi, że część pracowników ma wyższe oczekiwania chociażby z uwagi na wykształcenie, wówczas jest to decyzja każdej osoby czy chce zostać w firmie czy też nie. Wiemy, że pracownicy chcą się rozwijać, dlatego Pracownicy są informowani o każdej rekrutacji i mogą złożyć swoje podanie. Jak Pani może zauważyć - na wszystkich stanowiskach kierowniczych są wyłącznie osoby, które awansowały z podstawowych stanowisk. Proszę się spokojnie zastanowić czy zależy Pani na realnej zmianie (jeżeli jest co zmieniać) i podejmie Pani właściwe działania, czy też będzie to kolejny anonimowy wpis, który ma na celu tylko postawić w złym świetle Pracodawcę, z którym świadomie i z własnej woli podpisała Pani umowę. Z poważaniem

@Gość

Jeśli już zwracasz uwagę na błędy ortograficzne u innych to sam/sama pisz poprawnie bo trochę wstyd wytykać błędy innym, samemu przy tym strzelając rażącego "byka". "Nie wie" pisze się rozdzielenie... podstawy :)

@Gość

Jakiś czas temu mieliśmy prezydenta, który też miał z tym problem i jakoś ten fakt go nie dyskwalifikował w byciu prezydentem. Proszę wyciągnąć ten kij, bo bycie zbyt sztywnym strasznie człowieka ogranicza.

Bunia

Najgorsza firma trzyma ludzi którzy nic nie robią chodzą śmieją się i takich tam zostawiają a te osoby co naprawdę zapieprzaja to zwalniają ale tak to jest jak jest młode kierownictwo i nic nie reaguje z dala od tej firny

Były
@Bunia

Jeżeli dasz z siebie więcej niż inni i pokażesz że potrafisz to i tak potraktują Cię jak śmiecia .

@Bunia

To przecież jest nielogiczne. Jak zwolnią wszystkich, którzy "zapieprzają", to w końcu Ci co nic nie robią, chodzą i się śmieją będą musieli robić. A to im się nie będzie opłacać. Coś mi się wydaje, że ci co "zapieprzają", to robią to tylko w swoim mniemaniu. Możemy to sprawdzić. Zawody? Kto więcej spakuje długopisów, kartonów ułoży, albo nadruków wykona? Uprzedzam, że nie startuję w konkurencji ilości spalonych papierosów poza przerwą w pracy, bo czuję, że bym poległ :P

Asgardzianin

Zastanawiające jest to, że tak ludzie narzekają na zarobki, na to, że są tytanami pracy i nie są doceniani, a po chwili skarżą się na "młodą kadrę". Może jesteście tytanami pracy według własnej opinii? Różni pracownicy mogą mieć odmienne zadania i obowiązki i tylko z pozoru wydawać by się mogło, że "nic nie robią", a przez to samemu wydaje się, że tyle się napracuje. W pracy najważniejsze, to pracować mądrze a nie ciężko. Co z tego, że biegasz z kartonami jak możesz do tego użyć sprzętu. Praca każdego jest bardzo ważna. Jeśli pakownia nie spakuje towaru, to handlowiec choćby nie wiem co, nie zrealizuje zamówienia klienta. Wszyscy jesteśmy trybikami w wielkiej maszynie a kierownictwo jest olejem, który te trybiki odpowiednio zabezpiecza. Skoro ludzi nie doceniają, to skąd się bierze to "młode kierownictwo"? Może to są Ci, który dają od siebie coś więcej i mają jakiś pomysł, by lepiej to funkcjonowało niż narzekanie "jakie to układanie kartonu jest głupie w tym miejscu, ale kazali tak robić, to siedzę cicho i to robię". Kwestia finansowa zawsze jest sporna, bo każdy chce zarabiać jak najwięcej. To też nie jest tak, że pracodawca mniej zapłaci to więcej zarobi. Miej zapłaci, to gorszy wynik tego pracownika otrzyma, bądź go w ogóle nie utrzyma w firmie. I takie jest podejście w Asgardzie. Wszędzie gdzie pracowałem, na pracownikach chciano oszczędzać. Życzę jednak każdemu jak najwyższych zarobków, jednak w tej kwestii wiele zależy od nas samych. Jeśli się nie przyłożymy, samo do nas nie przyjdzie. Z drugiej strony jeśli ktoś mówi "skoro tak mało Ci płacą, dlaczego jeszcze pracujesz", to albo jest nieświadomy swojej bezmyślnej wypowiedzi, albo nie może pojąć faktu, że komuś dobrze się pracuje i liczy, że kwestia finansowa się poprawi, bo nie chce, bądź nie może zmienić teraz pracy. Pracuję w Asgardzie rok i jestem zadowolony ze swojej pracy. Ludzie życzliwi i pomocni, a do tego bardzo interesujący. Ci którzy narzekają, może nie mogą zrozumieć, że rekrutując się na magazyn, produkcję, do działu handlowego, czy księgowość, trafią na inteligentnych ludzi, którzy mają swoje zdanie i rozmawiają na ciekawsze tematy niż jak wyglądała impreza weekendowa? O świetnych książkach i audiobookach można podyskutować na produkcji, a na magazynie znajdziesz entuzjastów w kwestii systemu walutowego i gospodarczego :) Musicie zrozumieć, że w pracy spędzacie 1/3 dnia i do pracy nie można się zmuszać, trzeba mieć jakiś cel, by nie zwariować ;) Jeżeli co niedzielę jesteś w podłym nastroju, gdy przypomnisz sobie, że na następny dzień musisz iść do pracy do Asgardu, to lepiej w poniedziałek pojaw się z wypowiedzeniem, bo Twoje nastawienie się raczej nie zmieni, a szkoda marnować potencjał tam, gdzie się nie chce przebywać. Pracę trzeba choć w minimalnym stopniu lubić, by dalej pracować. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Znajomy mówi Ci, że w firmie X jest zielona trawa, tęcza i jednorożce? Idź więc i przekonaj się, że gdy już tam będziesz, to okaże się, że trawa malowana, tęcza dawno wyblakła a jednorożce to po prostu rogi na kaskach. Gwarantuję, że będąc tam, będziesz mówił jak w Asgardzie fajnie było. Nie jest tu idealnie, ale jeszcze się taki nie narodził, co by każdemu dogodził, tak jak nie ma firmy, która byłaby idealna. A tu jak widać starają polepszyć wszystko, by było lepiej.

;)

Też kiedyś pracowałem w Asgard jako magazynier. Ekipa na magazynie i na "produkcji" była bardzo fajna. Zarobki wtedy, nie wiem jak jest teraz, były strasznie niskie. Tak jak już ktoś powiedział wysokość wynagrodzenia najwyżej dla studentów. Wiem że stanowisko magazynier wielkich kwalifikacji nie wymaga, ale pracy było dużo i nie było to wynagradzane sprawiedliwie.

Filip

Jako były już pracownik mogę powiedzieć, że pracując w Asgard dużo się nauczyłem, poznałem wspaniałych ludzi z którymi ciężko było się rozstać. Firma zawsze była wobec mnie uczciwa a przełożeni wyrozumiali (po prostu normalni), ze wszystkim można było się dogadać i nigdy nie robili problemów. Dla zainteresowanych powiem też że przez 8 lat pracy nie zdarzyło się żebym nie dostał wynagrodzenia na czas lub żeby pracodawca nie dotrzymał danego słowa. Polecam wszystkim którzy chcą pracować w zgranym zespole, z fajnymi ludźmi i lubią dawać od siebie więcej niż tylko minimum (zawsze zostaje to zauważone).

@Filip

Zależy w jakim dziale zostaje zauważone zaangażowanie bo na pewno nie na produkcji i nie w księgowości

Tak, tak firma cud malina też nie dawno dostałem tutaj pracę ale już szukam innej. Wynagrodzenie na czas ale mega niskie w porównaniu do innych. Zresztą co tu dużo pisać jak sama kadrowa im walnęła papierami.....

Dzień dobry, każdy ma prawo złożyć wypowiedzenie i nie jest to niczym złym. Co do wysokości wynagrodzeń to jest to temat dla wszystkich bardzo ważny. Zakładam że zatrudniając się był Pan powiadominny o warunkach i je akceptował. Firma, jak każda, musi tak funkcjonować aby była rentowna. Nie sztuka dawać "wysokie" wynagrodzenia a potem zbankrutować. Uważam, że obecny poziom jest rynkowy i dostosowany do realiów. Może o tym świadczyć fakt, że firma praktycznie nie korzysta z usług agencji pracy, i nie zatrunia żadnych pracowników z Ukrainy . Jednoczesnie prosze, jezeli decyduje sie Pan na publiczna wiadomosc, to podawac rzetelnie dane - czyli czy jest to kwota netto czy brutto czt jest to podstawa, na jakim stsnowisku, czy to okres probny, jakich kwalifikacji forma wymaga etc. Podsumując - w Asgardzie staramy się szanować wszystkich, płacić godziwe wynagrodzenie na czas dostosowane do wymagań pracy, a w razie nieporozumień rozmawiamy a nie piszemy na portalach, bo to niczego nie wnosi tylko psuje atmosferę i jest tematem niepotrzebnych plotek. Zależy nam wspólnie na tworzeniu dobrego miejsca pracy.

Janek

Początkujący pracownik zawsze ma niskie zarobki na starcie. Myślę, że trzeba pokazać swoje umiejętności a negocjacje o wysokości kasy powrócą.

Byłem,zobaczyłem,poszedłem

Byłem na rozmowę i do tego się wypowiem,jeśli chodzi o trudność pracy to raczej nie jest zła natomiast jeśli chodzi o zarobki to wydaję mi się że to raczej powinna być praca dla studentów lub osób uczących się bo 2000netto na rękę to bardzo mało i negocjowanie nawet na 2500netto to tylko raczej marzenie dla osób które tam pracują ponieważ po 3 miesiącach na rozmowie powiedzieli mi że 2200-2300 netto,wydaje mi się że osoby które tam pracują są też nie świadome że w tej samej branży produkcyjnej idzie zarobić ponad 3000tyś netto w Plewiskach

Agnieszka

@Filip Fajnie, że mimo tego, iż już tam nie pracujesz, to postanowiłeś zostawić swoją opinię o ASGARD. Pracowałeś tam aż osiem lat, dlatego też Twoja wiedza o firmie jest bardzo duża, a co za tym idzie - przydatna dla osób zainteresowanych tym pracodawcą. Nadmieniasz między innymi o tym, że dużo się tam nauczyłeś - czy mieliście organizowane jakieś szkolenia albo kursy?

Agnieszka

@ja to super, że dobrze współpracuje Ci się z firmą ASGARD. Na jakim stanowisku jesteś tam zatrudniony? Może chociaż trochę przybliżysz nam tego pracodawcę? @Witold Masz szczęście, bo firma aktualnie poszukuje kandydatów na następujące stanowiska: kierownik magazynu ds. organizacji i optymalizacji, pracownik produkcyjny, specjalista ds. sprzedaży międzynarodowej i wiele innych https://asgard.pl/praca-w-asgard.html Jesteś zainteresowany?

Mega firma!

Witold

Jaka macie atmosferę? Czy aktualnie firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Tonik

Podpowiedzcie czy trudno jest przejść rekrutację w firmie? Na jaką umowę można liczyć?

Dona
@Tonik

Z tego co wiem łatwo nie jest się dostać. Umowy raczej wszyscy o pracę od razu. Zlecenia to wyjątki.

Gregor

ASGARD ma opinię bardzo dobrego pracodawcy, a to osiągnęli swoja pracą!

Rex

Pracuję od niedawna, ale od samego początku dało się odczuć, że bardzo pozytywni ludzie tam pracują. Prawie wszystkie stanowiska są obsadzane na drodze rekrutacji wewnętrznej, dlatego jak ktoś jest ambitny, to i awans będzie i to na różne działy. Wystarczy chcieć i to pokazywać.

Tonik

ASGARD to bardzo dobra firma. Potrzebują pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o ASGARD Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w ASGARD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASGARD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASGARD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASGARD Sp. z o.o.