Opinie o ASGARD Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ASGARD Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ASGARD Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASGARD Sp. z o.o. w Poznań

Info

Zainteresowanych informuję iż w tej firmie z małymi wyjątkami pracują same wieśniaczki z pobliskich pod poznańskich wioch. Wnioski wyciągnijcie sami jaka tam panuje "atmosfera".

Olo

Krótko i na temat. Firma ma się dobrze a to dlatego że wyzyskuje pracowników tak jak to robią w Chinach. Kiepskie płace kiepskie podwyżki 7%brutto to naprawdę żenada. Nie pisząc już pseudo prezes i reszcie decydujących (usunięte przez administratora) Właściciele umyli ręce i siedzą w do mu i czekają na przelewy. Nie interesuje ich to że ludzie zarabiają grosze. Nie polecam tu pracy.

Info

@Info

Największe wieśniactwo jest na górze. Wszyscy to wiedzą.

Hexen
@Info

To atmosfera donosicielstwa, plotek , pomówień i kłamstw. Nigdy więcej rzeczpospolitej babskiej !.

@Hexen

Czyli pracują tu same kobiety? Faceci nie mogą aplikować? Czy się mylę? Wysłałbym CV ale raczej nie pasuje mi rozplotkowana atmosfera. Czy to się poprawiło?

Jaro
@Franciszek

Tak to prawda,odpuść sobie nie warto szkoda nerwów.

Natalia
@Jaro

no ale serio nie ma w firmie facetow? nikt tego nie potwierdza ! nie rozumiem czemu ktos ma sobie odpuscic, nie ma podobno dyskryminacji wiec kazdy moze aplikowac ...

Empiryk cyniczny
@Natalia

Owszem formalnie i w deklaracjach na "papierze" tak, lecz "papier" jak to "papier" jest chłonny i wszystko przyjmie lecz nie ludzie którzy mieli wątpliwą "przyjemność" was poznać.

Kicia
@Empiryk cyniczny

Ostatnio ktoś znowu zmienił nazwę firmy z asgard ma assguard. Mnie to śmieszy, bo podkreśla poniekąd wazeliniarstwo.

@Kicia

nie rozumiem czemu tak to oceniasz? wyjaśnisz? i z drugiej strony to problemów nie powoduje gdy tak nazwy się podmienia co jakiś czas?

Bu ha ha ha
Klient
@Teresa

Nie zrozumiałaś tej prześmiewczej kpiny Assguard czyli strażnik tylnej kakaowej dziurki ????, ile ty masz lat dziecko może jesteś dorosła ale mentalnie na poziomie dzieciaka ????.

@Bu ha ha ha

Hej, no nie, bo przydałoby się konkretne wyjaśnienie a nie takie pisanie dookoła. Jasne, że w temacie jesteście po pracujecie ale kandydaci to jeszcze nie bardzo. A czy oprócz opisu tej atmosfery, która przez cały wątek się przewija to napiszecie coś więcej już na temat samej specyfiki pracy, bo to by bardziej interesowało chyba?

Xen
@Teresa

Jeżeli cenisz sobie swoje zdrowie psychiczne to trzymaj się od tej firmy z daleka. (usunięte przez administratora)ludzie głównie kobiety do tego co najwyżej po podstawówce może nawet niepełnej ale do nieskomplikowanych prac się nadają.

Xen
@Teresa

Jeżeli cenisz sobie swoje zdrowie psychiczne to trzymaj się od tej firmy z daleka. Toksyczni ludzie głównie kobiety do tego co najwyżej po podstawówce albo nawet niepełnej ale do prostych nieskomplikowanych prac się nadają.

Teresa Nowy wpis
@Xen

i to na każdym dziale tak? o których stanowiskach teraz piszesz? na stronie szukają kogoś do ecommerce. każde odradzasz?

Pytanie Nowy wpis

Czy w ASGARD Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

RL Nowy wpis
@Pytanie

W pierwszej kolejności firma liczy na wewnętrzne rekrutacje, tylko nie zawsze są chętni niestety.

Mgr Nowy wpis

co można powiedziec, dużo się zmieniło. czasy ciezkie a premia 300 brutto minus 5% za kazdy dzien nieobecnosci i minus % za błędy nie wyglada dobrze. dla porownania przed pandemia bylo prawie tyle na reke bez odciagania za urlop czy bledy (nie musze mowic, ze chleb kosztowal wtedy 3, a nie 5 jak teraz, paliwo niecele 5 a nie 7 i td...) Nadgodziny do wybrania, nie platne jak kiedys. Byla to firma 'rodzinna", choc chyba sama juz tak o sobie nie mowi. chociaz tyle- odnosnie szczerosci, ktorej tez nie ma za duzo. zeby nie bylo, ze jest tylko zle, to firmowa kawa i herbata jest dobra, jest cieplo, a social schludny.

Niepracujący.

Tak sobie wszedłem poczytać opinie o już byłej mojej pracy.. Zastanawiam się kim był Patataj, który tutaj się wypowiedział.. może mi ktoś świnie zrobił? ??? Chyba tak.. Co do zarobków. Ja uważam że jeśli ktoś na ileś się zgodził pracować to nie może mieć do nikogo pretensji że np zarabia mniej niż ktoś. Podwyżki są co pewien czas. Najmniej się zarobi na pakowaniu. Najwięcej na sitodruku. Ja byłem zadowolony, Niektórzy ludzie spoko, a inni (usunięte przez administratora) ale tak jest wszędzie gdzie pracuje masa ludzi. Jedyny minus to temperatura na hali. Było zdecydowanie za gorąco. A kiedy jest gorąco człowiek pracuje mniej efektywnie. Jakbym miał ocenić firmę w skali 1-10, dałbym 6, może 7..

@Niepracujący.

Za tę temperaturę im aż tyle zabierasz? Bo chyba stawki ok miałeś, skoro o podwyżkach piszesz. one to tylko te coroczne? ile wyniosły?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma ASGARD Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik Budowlany. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Spedytor krajowy i międzynarodowy
Poznań
Interfracht Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Przedstawiciel Medyczny
APC Instytut
(29 opinii)
logo firmy Monter Instalacji Automatyzacji Produkcji
Poznań
Flexkon Europe Sp. z o.o.
(18 opinii)
logo firmy Monter/Mechanik - praca od zaraz
Tincors Sp. z o.o.
(13 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
aloha

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ OTRZYMAĆ UMOWĘ O PRACĘ NA PRODUKCJI

Jakie godziny pracy obowiązują w ASGARD Sp. z o.o.?

Patataj

Mówię to jako sitodrukarz!!! Firma z roku na rok jest coraz gorsza i nie polecam tam aplikować. Już niedługo salut z tej tonącej łajby.

@Patataj

Jaka bzdura. Firma dynamicznie się rozwija, o czym świadczą wciąż to pobijające rekordy wartość sprzedaży. Wiele różnych projektów, możliwość awansów i rekrutacji wewnętrznych. Ciągle coś się zmienia, by pracowało się coraz to lepiej i bez bezsensownych czynności. Nie każdemu to odpowiada, bo ludzie przyzwyczaili się do wykonywania powtarzalnych i nielogicznych zadań.

@ooo

Ty piszesz bzdury. Dynamika to powinna być w zarobkach pracowników.

@Olo

A co, nie ma podwyżek? Kiedy była ostatnia?

David
@Olo

Święte słowa. 100%prawdy. Tą firmą to (usunięte przez administratora) i wyzysk na produkcji i w magazynie. W innych działach trochę wyższe zarobki ale (usunięte przez administratora) i gnębienie na każdym kroku. 1 laska wlasnie odchodzi z panattoni bo ma dość arogancji przełożonych. Koleś z marketingu odszedł na pół etatu. Zgnilizna. A szefostwo w domciu albo w podróżach i nic ich nie obchodzi co robi z ludźmi jedzą.

Andre
@David

Zgadzam się z tobą .ta firma to (usunięte przez administratora) na czele z chudą która wszystkim trzęsie. Zwalnia niewygodnych ludzi i takich co mają inne zdanie. Nie znosi krytyki zwalnia albo przenosi na niższe stanowisko. Tak było z Pawłem z. Arturem Ł. Alicją M. Bartkiem R. I wielu innymi. Pamiętamy i będziemy pamiętać wszelkie zło.

xD
@David

Od kiedy przejście jest z czymś złym? Jak ktoś chce pracować na pół etatu a szef się na to zgadza, to raczej na plus, co nie? Jakby było źle, to by koleś sobie poszedł, a nie szedł na pół etatu.

Ten typ
@Olo

@Olo skoro wiesz jakie są podwyżki to znaczy, że pracujesz w tej firmie. Pytanie co w niej robisz skoro jest tak źle? Jeżeli są kiepskie płace to dlaczego nie zmienisz pracy na taką w której zarobki będą adekwatne do Twoich wymagań? Czytam większość opinii tutaj i jestem w szoku, jak dużo osób pracujących tu negatywnie się wypowiada na temat, szefostwa, kierowników, wynagrodzeń, atmosfery. Na rynku pracy jest teraz pełno ofert. Jeżeli tak Ci tu źle to czemu nie zmienisz pracy? Strach, że gdzieś może być gorzej, że masz za małe kwalifikacje czy po prostu brak ambicji?!

@Ten typ

Piszesz farmazony utarte schematy wyjęte że szkoleń i prania mózgu przez firmę. Ale prawda jest inna. Na inny komentarz nie zaslugujesz

@Olo

Święte słowa. Teraz jest coraz gorzej. Magazyn się zwalnia. Nikogo nie przyjmują i Leszek twierdzi że jest świetnie.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w ASGARD Sp. z o.o.?

Kandydat

Hej, jak wygląda praca w dziale marketingu? Jak realnie wygląda obłożenie obowiązkami, czy są stricte związane z marketingiem i firma trzyma się zakresu, czy trzeba wspomagać inne działy, żeby praca szła do przodu? No i jak z wynagrodzeniem?

Była

Trudno mi powiedzieć, czy okres, w którym tam pracowałam był dla mnie dobry, czy zły, ale wiem, że tylko ludzie mnie tam trzymali. Nie była to praca pełna wyzwań, ambitna, wymagająca itd., jednakże od bardzo długiego czasu gości tam socjotechnika i znajomi znajomych. Sama "prezesowa", tak jak kiedyś wypowiadała się z imienia i nazwiska, tak teraz mając dosyć negatywnych opinii, wypowiada się pod pseudonimami, lub czymś podobnym. Poza tym firma niechętnie daje podwyżki tłumacząc to np pandemią, na której skorzystała dość mocno. Wracając jednak do tego, że ludzie mnie tam trzymali, to spotkałam masę zmęczonych osób, a bardziej to przyzwyczajonych do tego, że woda robi się coraz cieplejszą i wreszcie jak żaby dokonają żywota w garze zwanym asgardem. Nie powiem jednak, że nie cieszyłam się ich widząc i chociaż w mojej obecnej pracy dostaje niecały tysiąc więcej, to tak jak mam tutaj karierowiczów, to brakuje mi tych z dawnej pracy. Czasem słyszałyśmy fajne historię, spedzałyśmy czas poza pracą itd. i to była taka odskocznia. Wpadał kierowca i sam dość często mówił o tych na górze i zawsze negatywnie, jak i o ludziach z magazynu. Czasem, ale to już rzadziej wpadał taki malutki chłopczyk, który umilał sobie czas w łazience. Tych dwóch szczególnie nie lubiłam, ale byli mega zabawni. Ze swojej strony zachęcam mimo wszystko jednak do zmiany pracy, bo po co się starać skoro nie jest się wynagradzaną odpowiednio?

RL

Śledzę te opinie od dawna i czas, bym i ja dodał kilka słów od siebie. Pracuję w Asgardzie już kilka dobrych lat i sobie szczerze chwalę. Mam ciekawą pracę i nie mam czasu, by się nudzić :) Atmosfera ostatnio jest gęstsza, ale ludzie jak najbardziej w porządku. Na swojej drodze w Asgardzie nie spotkałem ani jednej negatywnej osoby, którą mógłbym nie lubić... serio. Co prawda przez mój chroniczny brak czasu niestety (jeszcze) nie miałem okazji pracować z większością ludzi z produkcji (akcja z ulewą się nie liczy) i magazynu, ale z wszystkimi z którymi miałem kontakt, to złego słowa napisać nie mogę :) Co do negatywnych opinii tutaj wpisanych... na pewno nie przyłączę się do tych, którzy sugerują zmianę pracy, a wręcz przeciwnie. Uważam, że takie negatywne opinie, to w większości ogromny plus dla firmy, że ktoś dzieli się negatywami zamiast "opuszczać okręt". Warto się tym zainteresować, bo to duży sygnał ostrzegawczy, że coś może być nie tak, a w inny sposób może te sygnały nie dochodzą. Z drugiej jednak strony, bardzo prężnie w tych tematach działa MS, która porządkuje wszystko i układa, by pracownik był w centrum uwagi, rozwijał się, a także poznawał innych ludzi w firmie. Może czasem wystarczy komuś bezpośrednio coś powiedzieć? Dopóki mi nikt nie powie, że jestem irytujący i wkurzający, to niestety nadal taki mogę być, bo będę żyć w nieświadomości :P Osobiście trafiłem naprawdę do świetnego działu, gdzie jest rewelacyjnie. Pracuję z super ludźmi i mam możliwość dzielenia się swoimi pozytywnymi i negatywnymi uwagami i nie jest to "olewane" - jak widać nie każdy może się tym pochwalić. - Otrzymuję wszystko co przydatne jest mi do pracy i nigdy z tym problemów nie było. - Są coroczne budżety integracyjne dla każdego działu. - Każdy dział traktowany jest tak samo jeśli chodzi nawet o obchodzenie świąt (czy to pączki na tłusty czwartek, podwójne bilety do kina, paczki świąteczne, etc.) - nie jest to standardem w innych firmach, gdzie często "biurowi" są lepiej nagradzani. - Imprezy integracyjne - Opłacone przez firmę uczestnictwa dla każdego w wydarzeniach sportowych (różnego rodzaju biegi) - Firma włącza się w akcje charytatywne wspierane przez pracowników ​ - Każda nowa osoba jest prezentowana całej firmie dzięki przeprowadzonemu "krótkiemu wywiadowi, by móc choć trochę poznać już na starcie daną osobę.

jestemALBOmnieNIEma

Atmosfera jest dobra, ludzie w większości pozytywni, choć to dziwne, czytając te komentarze. Wiadomo, dobrej atmosfery do garnka się nie włoży, ale jeśli chodzi o to, to nie narzekam, bo zawsze są dwa rozwiązania. Albo idzie się negocjować podwyżkę, albo zmienia się pracę, jeśli jest bardzo źle. Pamiętam swoją pierwszą pracę na magazynie jeszcze przed maturą. Zarabiałem na starcie 800zł. Praca super, bo nie było monotonii, ale zarobki nie powalały na kolana. Nie obrażałem się z tego powodu na swojego szefa, tylko szedłem negocjować podwyżkę - 1300 zł :D Jak już to przestało mi odpowiadać i nie było szans na więcej, to nie wypisywałem w internecie swoich żali jak to słabo płacą, tylko zmieniłem pracę.

Jaka atmosfera jest między działami w ASGARD Sp. z o.o.?

Kacper W

Pracowałem w Asgard w dziale marketingu jako specjalista IT. Pracę wspominam bardzo dobrze - w teamie robiliśmy ciekawe rzeczy, a moje obowiązki i zadania były przydzielane na podstawie tego w czym się czuję i tego, w czym jestem dobry, więc czasem pisałem skrypty w Pythonie automatyzujące pracę innych pracowników, a czasem moje zadania nie były ściśle zamknięte w "sprawach IT" - jeśli była taka potrzeba i chęć z mojej strony, pomagałem w sprawach marketingowych, montowałem krótkie filmy oraz miałem okazję nawet w takim filmie promocyjnym wystąpić ????Uważam, że ludzie pracujący w Asgard są bardzo mili i ciekawi, nie ma kwasów ani "dziwnych akcji", a kierownictwo liczy na opinie i feedback od pracowników - nie ma czegoś takiego jak praca po to żeby zaspokoić czyjeś opinie i przekonania, których nie można podważyć. Podsumowując, uważam, że praca w Asgard rozwinęła moją karierę zawodową, pracowałem w świetnym teamie i nie wiało nudą.

Ragnarok

Firma porażka w której jest więcej zleceniobiorców niż pracowników.

Proste
@Ragnarok

To zmień firme jeśli coś Ci nie pasuje.

@Ragnarok

Pracownik to też zleceniobiorca :P Dziwna opinia. To tak jakby narzekać, że w basenie jest mokro, w pracy się pracuje, a śmieciami się nie pali w kominku.

Zainteresowany
Kandydat

Witam, Czy firma prowadzi obecnie rekrutacje na jakieś stanowiska? Chciałbym aplikować. Paweł.

Podrywacz much
@Zainteresowany

Jakby Ci to powiedzieć ... już odchodząc od tego, że wypowiedź ta trąci"botem", bo takie pytania są wstawiane na gowork, gdy dyskusja zanika, to jeśli już jesteś istotą żyjącą i ba (!!!) ... myślącą, to poczytaj wcześniejsze komentarze i sam odpowiedz na to pytanie. Sam ze swojej strony byłem w gorszych miejscach, ale to jest po prostu źle. Znam to z autopsji jako obecny pracownik.

@Podrywacz much

To skoro jest tak źle, czemu jesteś obecnym, a nie byłym pracownikiem? Co cię tu trzyma w takim razie? ;)

Marzena
@Podrywacz much

Jak ktoś nie pracował to może nie wiedzieć jak jest. No wiadomo, że był kryzys i teraz ludzie na potęgę szukają pracy. Wymagania też się zmniejszyły.

Wolon
@Mariusz

Może lubi ponarzekać, jakby było źle to by przecież odszedł.

@Wolon

No właśnie. Czyli wcale nie jest tak źle. Ciekawi mnie, czy to narzekanie dotyczy także wypłaty, czy tylko atmosfery? Wiesz na jakim poziomie są zarobki?

Pasikonik
@Franciszek

Jak dla mnie to wypłaty mogłby być wyższe.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w ASGARD Sp. z o.o.?

Franciszek

Ha, ha, nie przesadziłeś trochę? To trzeba się podlizywać, żeby dobrze zarobić? Myślałem, że raczej w cenie jest doświadczenie i kompetencje. To ile można dostać na początek?

Basia
Kandydat

Witajcie, jestem zainteresowana pracą na produkcji. Firma prowadzi rekrutację na kilka stanowisk, ale nic mi to nie mówi... Na którym dziale można zarobić najwięcej? Czy wszędzie są dwie zmiany? Czy między działami są różnice w wynagrodzeniu? Jest szansa na 3000zł netto na start??

Mrówka
@Basia

3000? Te zapytania są chyba pisane o d publikę przez admina? Chyba, że jesteś botem? A z resztą. O tej kwocie można zapomnieć i nie w tej firmie.

Basia
@Mrówka

Nie jestem botem.. Słyszałam, że słabo z kasą na pakowalni i tu nie chcę wylądować. Drukarzowi zapłacą więcej? Na którym dziale jest najlepiej $?

@Mrówka

To ile realnie można dostać w Asgardzie? Może skoro tak dobrze znasz realia w tej firmie, to powiesz konkretnie jakie jest tu wynagrodzenie? Zastanawiam się czy warto tu aplikować, więc taka informacja na pewno mi się przyda. :)

Nowy
Kandydat

Witam, czy warto podjąć pracę na stanowisku młodszego specjalisty ds. importu? Czy zarobki są satysfakcjonujące? Czy warunki pracy są dobre?

Obiektywnie
@Nowy

Nie. To jest odpowiedź na Twoje pytania

@Obiektywnie

Gościu, nawet nie wiesz co to za stanowisko, a piszesz, żeby nie rekrutować. Nie każdy jest tak bierny i bez ambicji jak Ty. W imporcie są spoko ludzie.

Qwerty
@ooo

Chcąc, nie chcąc, to i tak zetknie się z całą częścią firmy, a że są tam rodzynki, to i sama ocena będzie i tak negatywna. Import jest spoko, ale nie mogę powiedzieć dobrego słowa w całości o innych działach. Wniosek nasuwa się sam tj. "nie te drzwi, nie ten zakład".

@Qwerty

Widzę, że wszystkie negatywne opinie kręcą się wokół produkcji. Uwaga... nie tylko produkcja jest w tej firmie. Dajcie sobie spokój z tymi negatywnymi ocenami, skoro wszyscy tam na tej produkcji narzekacie i nic z tym nie robicie, to znaczy, że Wam to odpowiada. Firma rekrutuje na stanowiska do maszyn i żaden z was, psioczących i ciągle narzekających tam nie próbuje iść, to świadczy tylko o tym, że wolicie na (usunięte przez administratora) siedzieć, by się coś "samo zrobiło".

Zostaw merytoryczną opinię o ASGARD Sp. z o.o. - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ASGARD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASGARD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASGARD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
ASGARD Sp. z o.o.