ASGARD Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o ASGARD Sp. z o.o.

Agnieszka

@Gośka daj znać jeśli zdecydujesz się na aplikacje do firmy. Informacje o procesie rekrutacyjnym też będą pomocne. A może już skontaktowałaś się z ASGARD? Jeśli tak, to jakie są Twoje pierwsze wrażenia o pracodawcy?@Karter piszesz "okres próbny dwie zmiany". Czy oznacza to, że po okresie próbnym to się zmienia, czy po prostu na tym stanowisku jest tylko praca w tym systemie?

Gośka

witam, widziałam ofertę pracy na dział znakowania, napiszcie jakie są zarobki, czy warto startować ?

Karter
@Gośka 13.09.2017 13:50

Witam co do pracy na znakowaniu, Sa fajni ludzie potrafia przekazac Odpowiednie informacje dotyczace obowiazkow .Jest kilka swietnych osob.Co do placy podstawa i premia .za wyniki w pracy .Okres probny dwie zmiany.Zycze powodzenia zapytaj gdy dostaniesz sie o kompetentne osoby wytlumacza sensowne warunki w pracy :).Jest pewnie ktos kto rekrituje i ma pojecie o czym mowi i co obiecuje powodzenia .

Stefan

Witam jak TAM LUDZISKA sprytnej firemce poprawila sie cos , brygada i kieras stara wyga zadzi jeszcze co ma dwie wyplaty i zyzoli podpierdalcz pospolity i samowolka w firemce , bo mysli ze ma uklady z wyzsza swera to jest BOGIEM JAK W PIOSENCE . opiszcie jak tam jest i czy ludzie spoko jakie dzialy polecacie bo bez kariery drogi rozwoju sluchy chodzily ze madrym sie nie staniesz . Zarobki pewnie tylko vipy pako i dzial znakowania z tamtad sie wybic to dopiero moze jak przejdzie sie na emeryture . to sa wnioski wielu opini jak ktos ma wazeline z poslizgiem to moze byc spoko to firma rodzinna wiec nieliczni moga tak to zezra cie co do kosci jak kanibale pozdrawiam serdecznie

Agnieszka

@Garydziękuję za odpowiedź. Wymieniasz dużo konkretnych informacji, które na pewno mogą być bardzo pomocne w decyzji o podjęciu pracy w firmie. Wspominasz o tym, że jest możliwość awansu. Myślę, że to również ważna informacja.

Gary

W dziale pracuje ok 50 osób. Umowa o pracę, przerwy śniadaniowe, wyremontowana hala, ciepło - pełna kultura. Pracują zazwyczaj na 2 zmiany. Jak jest możliwość a ma się ochotę to można awansować. Firma się cały czas rozwija. Pracować trzeba, kokosów nie ma - to nie praca dla osób po studiach, ale można nie najgorzej zarobić. Wypłata zawsze na czas. Czasami premie. Acha, po okresie próbnym nawet pakiet na prywatną opiekę medyczną. Najlepiej przekonać się samemu.

Agnieszka

Obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik produkcyjny działu znakowania. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad odpowiedzią na tę ofertę pracy? Jak wygląda praca w tym dziale firmy?

szukajaca

Witam, powiedzcie czy warto startować na dział produkcji , chodzi przede wszystkim o zarobki i rodzaj pracy

Ossi

Byłem na rekrutacji i niestety nie wybrali mnie do działu sprzedaży. Firma wygląda spoko, mili ludzie!

Red

Bzdura co piszą o tej firmie. Chcesz pracować? Zapewniam że zauważą i docenią. Pracowałem w kilku firmach, i może kokosów nie ma, ale są uczciwi w zapłacie, wypłata terminowo, zdarzają się ludzie przez agencję zatrudniani, którzy naprawdę chcieli pracować, i teraz mają normalne umowy o pracę. Są też i tacy, co wiele płaczą i narzekają. Znam i wiem kto. Jak pracy do ręki nie włożysz, to się nie pokwapią sami, bo nikt nie każe... Kierownicy w porządku, w porównaniu z kołchozami w których wcześniej pracowałem. Szefostwo bardzo w porządku. Doświadczyłem od nich ludzkiego traktowania i życzliwości. Przyjdź, zobacz, i nie czytaj tych bzdur. Szybko można się nauczyć wielu rzeczy, i uwierz, nie taki diabeł straszny jak go malują, lub opisują... Odnośnie Pani Manager jak ją szumnie opisywali... Wielu jej nie lubi, bo wymaga, ale uwierz, nie więcej niż sama by udźwignęła. Z innych rzeczy... zawiść, złość i psiupsianie nie mówiąc o obmowach wśród niektórych to norma...

aham

Atmosfera raczej dopisuje, bo dbają o swoich pracowników.

Zaba

Witam! Pracuję w branży reklamowej od 10 lat, zajmowałem się sprzedaza gadzetow masowego rozdawnictwa, tworzylem wizualizacje produktow, bylem odpowiedzialny za kontakt z klientem, zajmowalem sie rowniez znakowaniem, tampodruk, termotransfer, caly dzial mialem na glowie. Wspolpracowalem rowniez z firma Asgard jako klient. Czy wogole i ewentualnie w jakim dziale mam szanse na zatrudnienie? Planuje sprowadzic sie w okolice Poznania.

Zaba

ALIGATOR

HEJ WIDZE ZE SPORO TU SPEKULACJI, KONWERSACJI . A JA DODAM I POTWIERDZE LUDZIE W TEJ FIRMIE MOZNA ZAROBIC ALE NIE NA PRODUKCJI TYPU , ZNAKOWANIE CZY DZIAŁ PAKOWANIA I TAMPODRUKU SA TO PRZECIETNE ZAROBKI TROSZKE POWYZEJ SREDNIEJ KRAJOWEJ I TE PREMIE O KTORYCH KOLEGA WSPOMNIAŁ WYZEJ .TO NAPRAWDE TAK JEST . WIEC PROBOWAC WYKAZAC SIE WIEDZA I PRAKTYKA ZBUDOWAC DOBRA KADRE LUB DOLACZYC DO GRUPY OSOB DO KTORYCH MOTYWACJA I PŁACA IDZE W PARZE . JEST DOBRE WYNAGRODZENIE MASZ DO CZEGO SIE WSPINAC TO Z POSZERZENIEM HORYZONTÓW TAK TRZYMAC A KRAJOWA NIE BEDZIE ZMORA POWODZENIA.

Dyrektor

witaj jezeli srednia krajowa to 1850 brutto netto to 1355 to na poczatek oczywiscie na umowe mozesz miec 1400 do 1500 podstawy netto , premia uzalezniona od pewnych kryteri , pomyslów wymysłow itp. itd za kazde nadgodziny masz placone za soboty ale netto na znakowaniu masz tak jak napisałem . WYZEJ KTOS NAPISAL ZAROBKI MAŁE TAK TO PRAWDA . NAPRAWDE JEST MAŁO PLACE DLA LUDZI UCZACYCH SIE TO TAK I MŁODOCIANYCH .NA TYCH DZIAŁACH TO MOZE DA SIĘ. WIEC STARTUJ NAPRAWDE JAK MACIE LUDZIE AMBICJE WYŻEJ BO TAM KTOS WSPOMNIAŁ HANDLOWIEC ITP MOGA WIECEJ ZAROBIC A MAJA SYSTEM JEDNOZMIANOWY. Z TEGO CO TAM OPISALI TO TO WYWNIOSKOWAŁEM SPRÓBUJ BO JAK TEGO NIE ZROBISZ NIE PRZEKONASZ SIĘ . POZDRAWIAM SERDECZNIE .

ciekawa

witam , co to znaczy powyżej krajowej , cos bliżej proszę

Dyrektor

Witam jezeli chodzi o dział produkcji i znakowanie to powyzej krajowej , premia zalezności od przerobu i wyników pracy jak większości firm ale powalajacych zarobków niema system dwu a czasem trzy zmiany zależy ile jest pracy .magazyn podobnie. Zależy kto na jakim jest stanowisku . JA BYM STARTOWAŁ NA LEPIEJ PŁATNY DZIAŁ TAK JAK WYŻEJ KTOŚ TAM NAPISAŁ NA POCZATEK DLA STUDENTÓW MŁODYCH LUDZI PASUJE ALE TAKIE MINIMALNE ZAROBKI NA NIEWIELE MOZNA SOBIE PEWNIE POZWOLIĆ CHYBA ZE CHWYCISZ KILKA ETATÓW I BEDZIESZ JAK W DELEGACJI GOŚCINNIE W DOMU . POZDRAWIAM .

ciekawa

hej, napiszcie ile można zarobić na produkcji ?

KARTER

CZEŚĆ PATRZE NA KOMENTARZE BADAM RYNEK WIDZĘ ZE TROCHE POZYTYWNYCH KOMENTARZY JEST ALE WIDAĆ ZE BARDZIEJ PRACA WBIURZE MA POPARCIE NIŻ TA PRODUKCJA JAK TO MÓWICIE I TEN MAGAZYN !. WARTO SAMEMU SIĘ PRZEKONAĆ. NAWET KTOŚ NAPISAŁ CO TO JEST WKOMPONOWANIE SIE JA TO BARDZO ZROZUMIAŁEM NIE WIDZE W TYM NIC ZASKAKUJĄCEGO . A MIANOWICIE UDZIELE INFORMACJI ROZUMIEM TO JAKO DOPASOWANIE SIE W SRODKOWISKO FIRMY , LUDZIE BYWAJĄ RÓZNI I NAPRAWDE TRZEBA POSIADAĆ UMIEJĘTNOSCI DOGADYWANIA SIĘ W WIEKSZOSCI DZIAŁACH PRODUKCYJNYCH I NIETYLKO W KAŻDEJ FIRMIE PRACA Z WIĘKSZA LICZBA OSOB BYWA RÓZNA . JEST TO OGROMNE WYZWANIE I MYSLE ZE POPRZEDNIKOWI O TO CHODZIŁO .NIEMA IDEALNYCH FIRM ALBO SIE TOBIE SPODOBA LUB NIE. TWOJ WYBÓR POZDRAWIAM

nika

Witaj no wlasnie czytam komenty wyżej cos w tym jest racji z ta produkcja jak najbardziej szkoła . naprawde ale firma jest rewelacja co wy chcecie mi sie tak podoba że nie zmienił bym na inna tu jest moje miejsce tu jest mój dom.

Matador

Biuro to inny świat, poświęcenie dla zasady pracy, byle sprzedaż ale o 16 torba w łapę i do domu, natomiast magazyn to ma swoje zasady i dosyć konkretnie się pracuje, podobno jak się człowiek wyrabia z fakturami i nie narzeka można dostać dłuższą umowę. Produkcja to trochę jak szkoła, za spóźnienia, psucie towaru itp dają minusy, czy jakieś tam kary, i najmniejsze zarobki, za to emerytów i rencistów biorą. Polecam biuro, bardzo ciekawe szkolenia z Wandzią oraz możesz żyć w swoim świecie, tylko nie można krytykować, jak udajesz że firma jest super, to "hajlaf" :))) Szefostwo bardzo fajne, bardzo mili ludzie, tylko skąpi... jako handlowiec to nawet 4-5 tysięcy zarobisz.

mis

ludzie od tych słodkości robi się nie dobrze ........... jest fatalnie i tyle ....zarobki nędza i nie piszcie już głupot na zlecenie proszę....

kaja

Co to znaczy ze musisz się wkomponować na produkcji ?

saturn

Witaj co do pracy na dziale importu panuje normalna atmoswera. Tzn. musisz zrobic co do ciebie należy z atmosfera wiadomo moga bywac lepsze i gorsze dni ale to wszędzie tu jest atmosfera na poziomie .Poprostu wymaga zaangażowania asertywność oraz musisz być osobą dość kontaktowa rzetelnie wykonywać obowiazki i pytać co dla ciebie niezrozumiałe mysle ze szkolenia w zakresie sa napewno by przygotować pracownika i stworzyć dobrą kadre każdy pracodawca ma swoich podopiecznych którzy wykonują obowiązki powierzone a dalej przekazuje wam . Sama produkcja są działy znakowania i zespół taki w którym trzeba sie wkomponować i w miare dopasować inne działy to już inna bajka życzę powodzenia .

Danaka

Witam, powiedzcie czy na produkcji przyjmują , proszę o odpowiedź, bo szukam pracy a wasza firma mnie zainteresowała . Z gory dziekuję

Salahadin

Pracuję w jednym z działów 'biurowych' - atmosfera w firmie jest świetna, każdy sobie pomaga. Gorzej z płacą- to chyba jedyny minus tej firmy. Generalnie polecam pracę tutaj!

CYKLON

Warto probować! proszę pani najlepiej jest wykonać zadana i obowazki i na tym dzeń zakonczony . POLECAM serdecznie . Życzę owocnej pracy i wytrwałośći . Mam nadzeje ,że pani się spodoba pozdrawiam .

starsza

serdecznie dziękuję za odpowiedź, chcę się starać o pracę u was , może mi się uda .Pozdrawiam

CYKLON

WITAM SERDECZNIE FOROWICZÓW . CO DO PRACY STARSZE OSOBY JAK NAJBARDZIEJ SIĘ SPEŁNIAJA W TYM DZIALE PRODUKCYJNYM CHĘTNIE PRZYJMUJEMY RĘCISTKI, A NAWET Z KRUPĄ INWALIDZKĄ UWAŻAM ZE TAKIE OSOBY MAJA SPORE DOSWIADCZENIE I SA USTABILIZOWANE DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM . MYŚLE ŻE SPOKOJNIE TAKIE OSOBY DADZĄ RADE . W FIRMIE PANUJE SWIETNA ATMOSFERA I ZACHĘCAMY DO WSPÓŁPRACY .POZDRAWIAM ŻYCZE POWODZENA.

tajemnicza

O Asgardowe ciasteczko napisało:)

Rafcio

A mi się podoba :) Musisz się wkleić w towarzystwo i wtedy nie będziesz odczuwał musu chodzenia do pracy lecz chęć pójścia jak na spotkanie rodzinne ;) Negatywne opinie są od zamulonych ludzi z którymi nawet się na przerwie nie chce rozmawiać. POLECAM :)

starsza

Powiedzcie czy na produkcji jest akord i czy starsza osoba sobie poradzi

TAIFUN

witaj zarobki na produkcji wachaja si eponizej 2 i to bardzo mało . praca w systemie zmianowym sa premie ale uzaleznione od wyników w pracy bywa różnie . Polecam dział handlowy ,transport .Znaczniej wiecej można zarobić . jezeli odpowiada tobie składaj Cv lub wybierz się osobiście pozdrawiam życze powodzenia .

TAIFUN

Witaj zalezy jaki dział cię interesuje i jakie masz oczekiwania ??finansowe i kwalifikacje.I Jaki lubisz charakter pracy pozdrawiam .

kacha
@TAIFUN 23.03.2016 20:58

witaj, interesuje mnie produkcja a zarobki około 2

kacha

powiedzcie czy w Baranowie warto starać się o pracę i jakie są zarobki oraz atmosfera

Popieram

Zgadzam sie całkowicie z Masakra. Jedno z najgorszych miejsc w którym pracowałem. Pozdrawiam magazyn.

Masakra

ODRADZAM! I to bardzo. Lepiej poszukać gdzie indziej. No chyba że jesteś znajomą znajomej,córką,małżonkiem,kuzynką czy sąsiadką. Wtedy możliwe że będziesz mieć jak pączuś w maśle.

Masakra

Stanowczo i z całego serca ODRADZAM tą firmę! Jedna wielka masakra. Zarządzający nie mający pojęcia jak się powinno traktować ludzi.Życzę kontroli Państwowej Inspekcji Pracy i innych urzędów. Może to ich nauczy traktowania ludzi z szacunkiem, a nie jak nogi od krzesła.Polecam omijanie tego miejsca szerokim łukiem!

gall

w imporcie nauczysz się doskonale asertywności

misiek

ludzie coście tak ucichli ? co jest z wami nic nie piszecie? "chuda" Was zastraszyła ?

misiek

a co powiecie o chudej pani "menager " czy macie tez tak złe zdanie .....?????

myszka

Witam :) pracuje tam i jestem bardzo zadowolona kierownicy sa super i wszystko mozna z nimi załatwic ida czlowiekowi na ręke :) ogólnie praca bardzo fajna jedyny minus to stare wyzeraczki z pakowania. wszechwiedzace i tylko one najlepiej wszystko robia. nie dopuszczaja mysli ze ktos jest lepszy od nich . PANIE NIEOMYLNE SZYBKIE I ZAJEBISTE! żal! Najlepsze jest to ze sa tak fałszywe ze sie chce zygac. Jak któres nie ma to jada po niej a jak jest to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jej właza i tak bez końca.Szkoda gadac pszedszkole. Nie powinny zajmowac miejsca młodym bez pracy maja emerytury to niech siedza w chacie i niech nie sieja fermentu!!!! Zarobki mogłyby byc troche lepsze ale reszta spoko :)

Kzn

Poziom wypowiedzi pracowników na tym forum jest tragiczny. Pracowałem przez WAPT w Asgardzie na magazynie i rozładunkach dorywczo. Mając porównanie do innych magazynów to w asgardzie naprawdę nie jest źle. Stawka dobra bo 10zł netto/h, godziny pracy 8-16. Jedyna uwaga to, że skoro jesteśmy zamawiani na 8h to nie jest ok jeśli praca kończy po 7h - bo umowa była na 8 i za 8h powinno być zapłacone. Aaaa i z tym pyleniem to już w ogóle nie rozumiem-na magazynie nie ma pylenia...Chyba że chodzi o inne jakieś działy? nie wiem. A do narzekających.. skoro tak Wam źle to ja nie rozumiem dlaczego nie odejdziecie? Podejrzewam, że skoro jednak pracujecie tzn. że nie ma lepszych ofert dla ludzi o Waszych profilach. W każdym razie: magazyn polecam.

buhahaha

bbuhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahhahahahahahhahahahahahahahhahhaahhaha

wojownik

krowy doić

zgaga

mamprzez was zasrań....ce zgage

Laserek

Tak z ciekawości tu jestem bo te wieśniaki tak mówią że tu coś piszecie ! Czytam i się zgadzam . Też coś dodam więc to wszystko prawda. Pyłu jest pełno głowa mi pęka po pracy. Ludzie wredni fałszywi najbardziej stare guły z pakowania i tam jeszcze parę osób dochodzących które sobie myślą że są coś warte w tej firmie. Wiara z lasera też jest popie....d..lona np żyrafa i zawistne koleżaneczki. Ludzie jeszcze trochę i uciekam z stamtąd.Na magazynie też bufony. Zgroza żenada

Pracownik zgadnij kto?!

I co ?? ciszaaaaaaaaaa? heeeeeeeeeee to było do przewidzenia heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Grunt pod nogami się już wam pali?? Jutro znowu ta porąbana praca i porąbana zmiana. Ludzie tylko nie azgard [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] heeeee . kierownicy jesteście marni rzygam i każdy to mówi o was.

pracownik obecny

pracownik(były) wcale nie były tylko siedzisz tam i wiesz co jest tylko w(usunięte przez administratora) lecisz były pracownik miałby gdzieś żeby tu wejść. Bronisz się bo siana nie masz. Ludzie sobie myślą że są wielcy bo umieją włączyć laser. haaaaaaa. 5 latek to potrafi . Ale przynajmniej nie poniża ludzi. tylko nasrać w tym zakładzie tylko nasrać. Pył jak już była mowa jest wszędzie ale zamiast zrobić wywiewy wolą ci na (usunięte przez administratora)okno otworzyć.( to i tak nic nie daje) i co walniecie kolejny pościk jak jest super???Laki ma rację tak jak barbara kok i wy to wiecie i my też heeeeeeeee ale udajecie . a teraz żegnam kołchozie i (usunięte przez administratora)

mika

heheheheheheheheh już po piśmie wiadomo kto to pisze pozytywne odpowiedzi proszę cię daj se luz

Laki

Łatwo jest w (usunięte przez administratora)lecieć nawet jak się prawdę powiedziało o was. Tak was to boli???? My z pakowania mamy was dość . Aż tak prawda was boli?? jesteście aż takimi dziećmi dam wam klocki i bawcie się.Odwaga cywilna hehehehehehehheehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhehehehehhe nie rozśmieszajcie mnie.......... Zgłaszam was zgłaszam was mam dość. Kierownicy brawo za elokwencję szpagatową. Reszta z pakowania wredne fałszywe zołzy. konieccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc

Zostaw opinię o ASGARD Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASGARD Sp. z o.o.