Opinie o stiga.pl - Stiga sp. z o.o. w Baranowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stiga Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Stiga Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stiga Sp. z o.o. w Baranowo

JK
Były pracownik

Szef serwisu... ciężko o nim cokolwiek dobrego powiedzieć. Bardziej zadufanego i prymitywnego jednocześnie człowieka w życiu nie spotkałem. Seksistowski dowcip to norma.. do której albo się przyzwyczaisz albo sami wiecie...

Emilia Nowy wpis
Inne
@JK

Rozumiem, ale takie słowa są kierowane do pracownic, czy pracujecie tylko w męskim gronie, ale jako facet też nie chcesz słuchać tego typu żartów?

Ogólny standard Nowy wpis
Były pracownik
@Emilia

Po prostu lepiej tego nie zobaczyć, ani usłyszeć. Magazynu niby nie ma, a towaru na nim masa, no i pracownik biurowy może wpisać w doświadczenie pakowanie paczek na magazynie lub przyjmowanie dostaw..

Kamila Nowy wpis
Inne
@Ogólny standard

Aha? A co z pracą w biurze, tam niby niczego się nie robi? Rozumiem, że gdyby ktoś próbował odmówić raczej z przyjemnym odbiorem by się nie spotkał?

wtk Nowy wpis
Inne
@JK

(usunięte przez administratora)

Szkoda gadać
Były pracownik

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Jeżeli nie chcesz trafić do firmy gdzie zdanie zwykłego pracownika się nie liczy i po prostu nie szanuje sie pracownika (ciekawe czy centrala wie) to szkoda Waszych sił, zapału i zdrowia.

Do szkoda gadać
Kandydat
@Szkoda gadać

Nie sądzę by centrala wiedziała, że trzeba prosić się o każdy urlop i do tego tłumaczyć po co potrzeba nawet 1 dzień wolnego. Nie wspomnę o męskiej grupie trzymającej władzę (i wzajemnej adoracji) oraz traktowaniu reszty pracowników jako parobków. Tłamszenie psychiczne ludzi i niszczenie ich poczucia wartości to tutaj codzienność. Nie dziwi mnie więc coraz większa rotacja i kolejne ucieczki pracowników.

Krzysztof
Inne

Przed sezonem jesienno zimowym chciałbym dokupić sprzęt ogrodniczy. Na stiga.pl znalazłem spory wybór kosiarek spalinowych. Jak długo czeka się na towar od zamówienia? Jest możliwość odbioru osobistego, gdybym chciał zaoszczędzić na kosztach przesyłki i czasie dostawy? Ktoś podpowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Stiga Sp. z o.o. - Baranowo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Stiga Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Stiga Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Stiga Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 4 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Rzemieślnicza 87
  62-081 Baranowo
 • NIP: 7811647851 REGON: 639652297 KRS: 0000145620
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Stiga Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii