Artimex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Artur Jakubowski

Kalisz

Opinie o Artimex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Artur Jakubowski

Ja

A może miej najpierw odwagę ujawnić swoje prawdziwe imię :) tak sie składa że wiem kto tam pracuje i żaden Piotrek nie został zwolniony czy też sam sie zwolnił.

Piotr

Moja opinia jako pracownika byłego już jest NIEDOSTATECZNA. Ochłonąłem już u nowego pracodawcy i mam porównanie jak powinno się traktować pracownika. Byłem szeregowym pracownikiem a traktowano mnie jak 'przedmiot" każdego dnia stres niebywały obrażanie pracownika, wulgarne zachowanie szefa firmy (przerost formy nad treścią). Najmilej wspominam dzień odejścia z firmy.

Zostaw opinię o Artimex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Artur Jakubowski - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artimex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Artur Jakubowski