Opinie o Firma Gryc Tomasz Gryc w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Gryc Tomasz Gryc. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Gryc Tomasz Gryc o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Gryc Tomasz Gryc w Warszawa

Koni

Zacznę od rekrutacji - tej właściwie nie ma. Najpierw czekasz długo na ciągle przekładane spotkanie, a potem zamiast z właścicielem rozmawiasz z kierownikiem. Właściciel na ciągłych wyjazdach, więc rozumiem. Nie rozumiem natomiast sytuacji kiedy szef jest na miejscu a czasu i chęci na rozmowę z nowozatrudnionym przez kierownika pracownikiem nie ma. Brak szacunku do ludzi. Właściciel nie potrafi też zająć stanowiska w sytuacjach kryzysowych - po prostu unika kontaktu, a jak już nie może uniknąć to udaje Greka. Jak się pracuje? Bardzo dobrze, w przyjaznej atmosferze. Ludzie są fajni i bardzo pomocni. Męczące jest za to ścisłe przestrzeganie godzin pracy i przerwy. Zdarzają się niestosowne docinki kiedy ktoś za często chodzi do toalety za potrzebą. No i ten wszędobylski monitoring, bacznie oglądany przez kierownika (on chyba nic innego nie robi tylko się gapi w kamery). Ogólnie polecam tym, którzy lubią spokojną pracę za niewielkie pieniądze i bez szans na podwyżkę.

Calineczka
@Koni

Możesz coś powiedzieć o szefie? Na jakie pieniądze można liczyć? Wszędzie jest monitoring?

Administrator Nowy wpis

W mieście Warszawa można podjąć prację jako Office Manager. Średnie zarobki na tym stanowisku to 8000 . Co sądzicie o pracy w firmie Firma Gryc Tomasz Gryc?

Maja
@Koni

A niewielkie pieniądze, to jakie konkretnie? Czasy są takie, że już nie ma co ładować się w rekrutacje z nieznanymi stawkami, co zresztą UE rozumie i dąży do obowiązku ich ujawniania. Pomożesz?

@Maja

To zależy na jakie stanowisko i jakie masz oczekiwania. Zawsze pytają ile chcesz zarabiać. Z tego co wiem i sam doświadczyłem to są kwoty zbliżone do 3,5 tys. na rękę.

Halina
@Koni

A na jakich stanowiskach zarabia się "lepiej"? To spoko, że zawsze pytają, ale chyba proponując takie wynagrodzenia, nie sa zbyt chętni do negocjacji? ;) Pisałeś też o braku podwyżek, co mnie zdziwiło:/ Firma nie oferuje nawet podwyżek inflacyjnych? No chyba że sama średnio sobie z nią radzi?

Koni Nowy wpis
@Halina

@Halina Nie wiem jakie są motywy i powody firmy. Wiem od kierownika i od pracowników, że otrzymanie podwyżki graniczy z cudem.

Helena Nowy wpis
@Koni

ok dzieki, ciekawa jestem jak przy tym kwoty dla samych kiero się przedstawiają. trudno wskoczyć na takie stanowisko? jak z awansami sytuacja może wyglądać? chyba ze dwa lata temu o nich była tu jakaś wzmianka

Calineczka Nowy wpis

Helena

orientuje się ktoś gdzie oni tak właściwie się ogłaszają? na stronie niczego na ten temat nie znaleźliśmy... pojawiła się tu też dość negatywna opinia od jednego z pracowników, faktycznie warunki pracy były tu tak niekorzystne jak opisano? jak na dzień dzisiejszy to wygląda, warto starać się o pracę? jakie obecnie stawki proponują?

@Helena

Z tego co wiem to rekrutują głównie za pośrednictwem Urzędu Pracy. Poszukaj na CBOP.

Czy w obrębie jednego działu w Firma Gryc Tomasz Gryc są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Tak są

@pracownik

Panie pracowniku, a udało się Panu "awansować"????? :-) zna Pan pracownik choć ze słyszenia że ktoś zaawansował prócz przypadku gdzie dotychczasowy lider został wyślizgany z obietnic pana szefa i odszedł z mega przyjaznej pracownikowi firmy? bo moje doświadczenia mówią tyle, że puki zgadzasz się eksploatować zasoby ludzkie które dostaniesz jak (usunięte przez administratora) do podłogi, to jest git, jak nie to owszem będziesz liderem - tak dla przykładu gdy wygotował się kierownik magazynu - nikt z zespołu nie zechciał zostać liderem w magazynie :-) dlaczego???? to już proszę sobie samemu odpowiedzieć.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Firma Gryc Tomasz Gryc. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Project Manager?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

Czy pracodawca Firma Gryc Tomasz Gryc motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

oczywiście, właściciel firmy i jego giermkowie mają cały zestaw mów motywujących - jeżeli pytasz o finansowe - to są :-) ale żeby motywowały to trzeba już samodzielnie ocenić. Wiem z doświadczenia że obietnice u właściciela firmy trzeba by spisywać w formie notarialnej bo u tego Pana słowo nie jest droższe od pieniędzy.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Firma Gryc Tomasz Gryc? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

nie jest dniem wolnym od pracy, np przed Wielkąnocą pan i władca spędza pracowników na wspólne żarcie, ale firma nie przestaje działać - nawet w tej jednej godzinie "poświęconej" integracji pracowników trzeba odebrać telefon, obsłużyć klienta itd....

Irena

Jakim pracodawcą jest Pan Tomasz Gryc? Czy w przypadku ewentualnych próśb o zmiany w grafiku można się dogadać? :) I jaka panuje atmosfera między pracownikami?

@Irena

Tak, można się dogadać, podejście jest elastyczne i da się mieć życie poza pracą. Ludzie są w porządku, pomocni, z pozytywnym nastawieniem.

wolny

jak traficie na magazyn to uważajcie na marka o. - to straszna (usunięte przez administratora) właściciel czyli tomek g. jest spoko

xyz

@:-) za grosze, to znaczy?? Ile?

Jak ze studentami w FIRMA GRYC TOMASZ GRYC? Chętnie zatrudniają?

:-)

tak, szczególnie jak się zdecydują pracować za grosze

ppp

Zatrudniasz się na pracownika biurowego, a nagle każą iść przewalać opony w kontenerze albo pakować paczki w magazynie. Bez odpowiedniego przeszkolenia, bez odzieży ochronnej, nawet bez rękawiczek. Wymuszanie korzystania z prywatnego pojazdu w celach służbowych. Załatwianie spraw po godzinach pracy. Początkowe miesiące pracy całkowicie na czarno, żadnej umowy. Szkoła życia...

Jak szefostwo w FIRMA GRYC TOMASZ GRYC? Spoko traktują ludzi?

Pracuje się szybko, szef wymagający, ale można się dogadać. Ludzie na ogół pomocni.

Zarobki najniższe z możliwych, maksymalne oszczędności i (usunięte przez administratora). Do tego trzeba dodać managera, teoretyka, który myśli ze jest najmądrzejszy na świecie.(usunięte przez administratora)

xxx

Jeśli już to Warszawa. Kierat za niewielkie pieniądze.

admin

Zachęcamy obecnychpracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie FIRMA GRYC TOMASZ GRYC ! Macie jakieś nowe wieści odnośnie pracy? Twoja opinia ma znaczenie!

xxxxx
@admin

powyższa opinia to szczera prawda - dodam jeszcze (usunięte przez administratora) w białych rękawiczkach

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Gryc Tomasz Gryc - Warszawa

• Jak się pracuje w Firma Gryc Tomasz Gryc?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Gryc Tomasz Gryc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma Gryc Tomasz Gryc
1.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Chełmżyńska 180 lok. 220
    04-464 Warszawa