Opinie o sewera polska chemia Katowice w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy sewera polska chemia Katowice. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie sewera polska chemia Katowice o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sewera polska chemia Katowice w Katowice

klient2

No przyznam się, że mocno nie doceniłem ekipy z Katowic. Zajrzyjcie tam na salę sprzedaży dziś a zrozumiecie co mam na myśli. Zmiany, zmiany, zmiany.

kierowca

Były kierowca Sewery - 2011-08-14 13:26:42 Pracowałem w Katowicach 4 miesiące i bardzo się ciesze że juz tam nie pracuje. Obiecują dużo, niestety potem okazuje się całkiem co innego. Narobisz sie jak wół a nic z tego nie masz, nadgodzin nie wypłacają, za L4 urywają z wypłaty. Wymagania mają ogromne a wypłaty małe. Kierowca musi mieć wszystkie kursy, badania, uprawnienia na wózek, najlepiej jeszcze HDS za 1,5 tys zł? U konkurencji dają 2 razy tyle. Ogólnie w tej firmie idzie wszystko w złym kierunku. Powodzenia dla następnychJak śmiesz się ciulu wypowiadać. Po trzez 3 miesiace musielismy pracoać by wyprostować twoje przobie pekręty

tem

kkk - 2011-08-18 13:14:41 dress code i zarzadzenie o potrąceniu 10 pln za nie wybicie sie karta jest sprzeczne z prawem jeżeli jest nakaz co do stroju to pracodawca ma go zapewnic Poczytaj jewropejcu co znaczy dresscode bo pomyliłeś zapewne z uniformem magazyniera. Każdy kierownik większego przedsiębiorstwa ma prawo wymagać określonego ubioru do pracy. Klienci firmy na to zasługują bo płacą twoje ra (usunięte przez administratora) nki. W cywilizowanym świecie nawet malarz pokojowy nosi białą koszulkę i białe spodnie i jeszcze cieszy się że na dziś ma pracę. A 10 zł za to że uciekasz z pracy to i tak dla ciebie niewiele ;)

Dread

Wy durnosprytni Kiepscy - to smutne, w Sewerze również brak pracy ludziom z waszym wykształceniem (patrz podejściem do pracy). Ale możecie spróbować jeszcze w supermarkecie !

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
lolo

Sewera Sosnowiec - zwalniają ludzi z magazynu gdy ktoś się upomni o swoje czyli kasę lub umowę. Ciężko współpracuje się z kierownikiem magazynu panem CZ który trzęsie porami o swoje stanowisko a za plecami obgaduje kierowniczkę.

I castorama działa dobromir wydłuża godziny pracy i nockę też chcą wprowadzić walą w gacie ciekawe ile będą płacić za noc pewnie znów będzie jakiś wał jak za nadgodziny dla starych po 10 h dopiero

zioom

firma bomba tylko czekać kiedy eksploduje ciągłe szukanie kosztów i szukanie jak komu obciąc z wypłaty ,zawsze ci najniżej najbardziej poszkodowani, poza tym urlop w sezonie od czerwca do wrzesnia nalezy sie tylko tydzień i to jak masz dzieci w wieku szkolnym .inaczej zapomnij i oczekuja od ciebie ze po takim czasie wrócisz do pracy w pełni entuzjazmu i świeża energią do pracy jak oczywiście bedziesz miał za co na ten urlop pojechac ???? chyba że jest tak specjalnie stworzony do zarobków może na 7 dni starczy

***

Gdybyś miał firmę chciałbyś żeby twoi pracownicy chodzili w japonkach i krótkich spodenkach z brzuchem na wierz (usunięte przez administratora) ? Uważam, że to całkiem normalne, że pracodawca dba o wizerunek firmy. A jeśli chodzi o finansowanie stroju to owszem, firma kupuje ubrania magazynierom, kierowcom i pracownikom Dobromira, ponieważ ma taki obowiązek. Pracownicy sprzedaży nie muszą mieć ciuchów firmowych i nie mają. Jeśli zaś marzysz o stroju magazyniera to zawsze możesz poprosić o zmianę stanowiska.

karol

co wy opowiadacie, dobra godna polecenia firma

kkk

Solidarni

Duży szacunek dla Pana Kierowcy, że nie ma oporów w podpisaniu się. Życzymy dobrze płatnej pracy i przede wszystkim tego, żebyś odczuł, kolego, że Cię ktoś docenia. Powodzenia.

Były kierowca Sewery

Pracowałem w Sewerze w Katowicach przez 4 miesiące i bardzo sie ciesze ze juz tam nie pracuje. Pracowników fizycznych traktuje się tam jak śmieci, nie ten to następny stawka jak za taką pracę minimalna. Na umowie 9zł/h brutto, co to ma być? A robota ciężka. Co chwile nowi ludzie. Obiecują dużo a potem nic z tego nie ma. Nie polecam pracy w tej firmie.

hih, firma moze sie zająć sprzedażą np. kredek. Jest podstawowych 19 kolorów do wyboru, jak jest na magazynie chociaż jedna kredka to jest dobrze zakup udany. nie daj Boże chcesz kupić więcej kredek czekasz kwitniesz i mozesz czekać dalej. Najlepiej pozbywać sie ludzi doświadczonych, za dwa miesiące przyjąć kogoś nowego nie mającego zielonego pojęcia o niczym. wg mnie firma idzie w ślepym kierunku czepiając sie głupot pomijając ważniejsze problemy. 0 szacuna,.

klient

pracuś

Widzę, że ktoś widzi to samo co ja. Czy to sen??? nie to tylko szczera prawda o sewerze. Ingerencje ludzi zajmujących pewne niepotrzebne stanowiska (nie mówię tutaj o nowych przyjętych osobach, oni bogu ducha winni są) są jeszcze bardziej niepotrzebne niż ich własne. Dziwie się dlaczego tyle lat funkcjonuje system że ten co zapieprza dostaje 3 razy mniej od tego który nic nie robi. Osoby które nic nie robią w tej firmie doskonale świecą oczkami, wkupują się w łaski szefostwa. Niektórzy powinni już dawno w tej firmie nie pracować. Dziwię się że żadna z "rąk" Szefa nie widzi bądź nie chce widzieć tego co się dzieje. Wiem, że gdyby przyszły jeszcze cięższe czasy i tym osobom ucięłoby się pensje to pierwsze będą uciekać z sewery. Hieh co tu dużo mówić tyle "znakomitych [usunięte przez moderatora]" już przewinęło się przez firmę czy to kierowcy , czy sprzedawcy czy nawet znakomici dyrektorzy którzy pouciekali w spółki firm. Można pisać bez końca wiele innych rzeczy sytuacji przytoczyć ...... po co ...... i tak będzie gorzej wszystko brnie w złym kierunku. Nic dobrego się nie urodzi w najbliższym czasie. Życzę sukcesów kierownictwu, działu handlowemu, dyrektorom no i wszelkim znakomitym pomysłodawcom...............................

To co się teraz wyrabia obraża moją inteligencję. Ciągle zatrudnia się nowe laski, zielone, nie mające o niczym pojęcia. Jak już ktoś zakuma o co biega w tej pracy, to albo odchodzi albo jest przesuwany na inne stanowisko. Dużo darmozjadów, na których bez wytchnienia inni pracują. Można się wykoNczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o sewera polska chemia Katowice - Katowice

• Jak się pracuje w sewera polska chemia Katowice?

Zobacz opinie na temat firmy sewera polska chemia Katowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sewera polska chemia Katowice?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy sewera polska chemia Katowice?

Kandydaci do pracy w sewera polska chemia Katowice napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

sewera polska chemia Katowice