Opinie o Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach w Katowice

Kolejny rok już mija a jedna Pani pisała cos o tym, że wpis z 2014 roku był aktualny, to teraz też tak jest…? nie ma komentarzy a chce się za pracą zorientować. co o tegorocznych podwyżkach można byłoby napisać?

stażysta

Pracowałam tam przez 3 lata, na szczęście udało mi się znaleźć inną prace. Zarobki 1300 zł na rękę, masa obowiązków i nic więcej, nadgodzin nie ma. Masz zaległości na referacie siedzisz po cichu po godzinach. Premia.. była półroczna i roczna. Ta ostatnia w wysokości ok 400 - 600 zł. Teraz ma sie to zmienić, i premia będzie uznaniowa, czyli jedna dostanie druga niedostanie wcale. Jeżeli chodzi o rozwój zawodowy to.. przyjmują tylko na zastępstwo bo etatów stałych brak. Jak dobrze pójdzie to ci przedłużają co rok i tak w nie skończoność. Ci co są na etacie nie mają lepiej. Zaczyna się jako stażysta z 1300 zł na rękę, potem półroczny kurs i teoretycznie powinnaś dostać etat, tytuł sekretarza sądowego i 100 zł podwyżki jak miałaś 5 na egzaminie. Praktycznie brak kasy, kończy się kurs i dalej zasuwa jako stażysta. Następna podwyżka o 100 zł. za 5 lat. Dużo młodych ludzi zwyczajnie rezygnuje z tej pracy.. wolą chociażby drogerię. Ogólnie jeżeli ktoś ma wybór, niech idzie pracować gdzie indziej.

Monika Nowy wpis
@stażysta

Lata mijają i mogę napisać, że wpis nadal aktualny. Niskie zarobki i dużo pracy. W wyższej instancji jest identycznie. :(

Monika Nowy wpis
@stażysta

Jan

Czy Sąd Rejonowy Katowice -Zachód w Katowicach przyjmuje ludzi świeżo po studiach? Jak to tu wygląda pod tym względem, to dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Liczę na Wasze wpisy, dajcie znać.

Iza
@Jan

Uwazam ze to niesprawiedliwe ponieważ wymaga sie przynajmniej ukończonej matury. A siedza tam od lat Panie ktore matury nie posiadaja , a jak posiadaja to niewiadomego pochodzenia. W sadzie na francuskiej jest wiele takich znam osobiscie.

@Iza

Bo też takie znam.

Ewa Nowy wpis
@Jan

Przyjma cie z otwartymi ramionami tam siedza i po zawodowkach z kupionymi maturami

Emilia

Ale co to za słownictwo :/ Chyba nie byłoby Ci miło gdyby ktoś obrażał Cię personalnie w sieci. Chciałabym wiedzieć co Cię tak wzburzyło? Możesz napisać co się wydarzyło?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
I

Banda niekompetętnych baranów Nie pomagają ,nie wiedzą kompletnie nic 20min czekałem bo idiotka z recepcji sobie kawe parzy,powinni wam nogi połamać

Tusia

ja mogę powiedzieć od troszkę innej strony, jako studentka prawa wiele razy muszę poszukiwać miejsca, w którym mogłabym odbyć praktyki czy na wakacje być na wolontariacie, ponieważ chcę zdobyć jak największe doświadczenie i naprawdę w sądzie rejonowym w katowicach jest to możliwe

sekretarz

Co do premii to potwierdzam, w tym roku nie było żadne półrocznej. Teraz mają dać jakieś 200-300 zł rocznej, ale to zależy od kierownictwa. Jak narazie zrobili tylko komisję opiniującą pracowników. Wzywają wybrane osoby i każą im opowiadać o współpracownikach, co robią dobrze, co źle, jak często sie mylą itd. Jak za komuny w SB. Marzę, żeby stąd odejść tylko gdzie teraz pracę znajdzie młoda mama? :(

Zostaw merytoryczną opinię o Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach - Katowice

• Jak się pracuje w Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach?

Zobacz opinie na temat firmy Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
  • Józefa Lompy 14