Opinie o Sąd Rejonowy Katowice -Zachód w Katowicach w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sąd Rejonowy Katowice -Zachód w Katowicach, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sąd Rejonowy Katowice -Zachód w Katowicach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sąd Rejonowy Katowice -Zachód w Katowicach w Katowice

Jan Nowy wpis

Czy Sąd Rejonowy Katowice -Zachód w Katowicach przyjmuje ludzi świeżo po studiach? Jak to tu wygląda pod tym względem, to dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Liczę na Wasze wpisy, dajcie znać.

Iza Nowy wpis
Klient
@Jan

Uwazam ze to niesprawiedliwe ponieważ wymaga sie przynajmniej ukończonej matury. A siedza tam od lat Panie ktore matury nie posiadaja , a jak posiadaja to niewiadomego pochodzenia. W sadzie na francuskiej jest wiele takich znam osobiscie.

I Nowy wpis

Banda niekompetętnych baranów Nie pomagają ,nie wiedzą kompletnie nic 20min czekałem bo idiotka z recepcji sobie kawe parzy,powinni wam nogi połamać

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Sąd Rejonowy Katowice -Zachód w Katowicach? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Tusia

ja mogę powiedzieć od troszkę innej strony, jako studentka prawa wiele razy muszę poszukiwać miejsca, w którym mogłabym odbyć praktyki czy na wakacje być na wolontariacie, ponieważ chcę zdobyć jak największe doświadczenie i naprawdę w sądzie rejonowym w katowicach jest to możliwe

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w Sąd Rejonowy Katowice -Zachód w Katowicach masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko ASYSTENT SĘDZIEGO W SĄDZIE REJONOWYM KATOWICE-ZACHÓD W KATOWICACH (O.KDR. 1100-1-3/21)?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

sekretarz

Co do premii to potwierdzam, w tym roku nie było żadne półrocznej. Teraz mają dać jakieś 200-300 zł rocznej, ale to zależy od kierownictwa. Jak narazie zrobili tylko komisję opiniującą pracowników. Wzywają wybrane osoby i każą im opowiadać o współpracownikach, co robią dobrze, co źle, jak często sie mylą itd. Jak za komuny w SB. Marzę, żeby stąd odejść tylko gdzie teraz pracę znajdzie młoda mama? :(

stażysta

Pracowałam tam przez 3 lata, na szczęście udało mi się znaleźć inną prace. Zarobki 1300 zł na rękę, masa obowiązków i nic więcej, nadgodzin nie ma. Masz zaległości na referacie siedzisz po cichu po godzinach. Premia.. była półroczna i roczna. Ta ostatnia w wysokości ok 400 - 600 zł. Teraz ma sie to zmienić, i premia będzie uznaniowa, czyli jedna dostanie druga niedostanie wcale. Jeżeli chodzi o rozwój zawodowy to.. przyjmują tylko na zastępstwo bo etatów stałych brak. Jak dobrze pójdzie to ci przedłużają co rok i tak w nie skończoność. Ci co są na etacie nie mają lepiej. Zaczyna się jako stażysta z 1300 zł na rękę, potem półroczny kurs i teoretycznie powinnaś dostać etat, tytuł sekretarza sądowego i 100 zł podwyżki jak miałaś 5 na egzaminie. Praktycznie brak kasy, kończy się kurs i dalej zasuwa jako stażysta. Następna podwyżka o 100 zł. za 5 lat. Dużo młodych ludzi zwyczajnie rezygnuje z tej pracy.. wolą chociażby drogerię. Ogólnie jeżeli ktoś ma wybór, niech idzie pracować gdzie indziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Sąd Rejonowy Katowice -Zachód w Katowicach - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sąd Rejonowy Katowice -Zachód w Katowicach
2/5 Na podstawie 1 ocen.