Opinie o CEO Lyoness Holding Europe AG w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie CEO Lyoness Holding Europe AG, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CEO Lyoness Holding Europe AG o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEO Lyoness Holding Europe AG w Katowice

Adam Nowy wpis

To nie jest Polska firma prawda ? Kto jest jej właścicielem ?

sss Nowy wpis

czy to jest firma zajmująca cashback world? czy to jest jakaś podejrzana rzecz czy warto w to wejść?

Administrator Nowy wpis

Czy brak nowych komentarzy o CEO Lyoness Holding Europe AG oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

kama Nowy wpis

siedzibe maja w Katowicach znaczy biuro, wiec mysle, ze nawet osobiscie mozna sie do nich przejechac i zapytac, glownie oferty pracy maja do niemiec tak? Ja raz bylam na wyjezdzie z inna firma a oni daja szkolenia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

XYZ

Ludzie którzy pracują nie mają czasu na pisanie pierdół, opinii itp....

GoGol
@XYZ

Miałem jakieś 2 lata temu kontakt z Waszymi członkami w Gdańsku, ale wówczas się nie zdecydowałem (studia + praca dorywcza i osobiste zawirowania). Obecnie duszę się na etacie, za, mam nadzieję, max. miesiąc zarobię 15 tys. zł brutto dzięki pewnemu projektowi. Czy ta kwota + część z moich skromnych oszczędności spełnia warunek wejścia do Waszego klubu (o ile pamiętam z rozmowy z jednym z Waszych koordynatorów na pomorskie) ?? A może planujecie niedługo rekrutację w Trójmieście ? Bardzo proszę o w miarę szybką odp. o ile tu zaglądacie.

wręcz przeciwnie:) w ciszy zarabiamy sobie pieniążki:)

Lewy

Czy po roku ktoś może coś więcej powiedzieć jak mu się powodzi w Lyoness bo jakoś cicho o was. Miało być wielkie halo a tu wielka cisza. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o CEO Lyoness Holding Europe AG - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CEO Lyoness Holding Europe AG