Opinie o sewera polska chemia Katowice w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy sewera polska chemia Katowice. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie sewera polska chemia Katowice o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sewera polska chemia Katowice w Katowice

kazik

Chcesz sprawdzic to sie zatrudnij tylko to czas stracony...pracujac teraz w innej firmie mam porownanie jaka sewera to jest tragiczna firma...nie wiem jak teraz ale kiedys jak sie oglaszali to pisali o umowie o prace a dostawales tylko umowe zlecenie i po jakims czasie Cie wypieprzali...Marek Twoj wybor ale szybko sie przekonasz czy jest jak pisze...powodzenia

Circa
@kazik

Widocznie nie nadawałeś się do tej pracy.

mały

Byłem na rozmowie w sewera katowice,kierownik opowiadał mi co tam niby jest,jakie wózki hmmm wystarczyło że spytałem później magazyniera-wózki bez przeglądu,z jednego odleciały drzwi bo tak zardzewiałe były zawiasy...a co najciekawsze na moich oczach jeden pracownik dźwigał drugiego po jakąś fugę na widłach wózka wysokiego składu bez jakiegokolwiek zabezpieczenia no chyba na 7 metrów w górę!!! i to przy kierowniku...jak to zobaczyłem to juz wszystko wiem...nie mam zamiaru spaść na glebę z kilku metrów.to takie moje uwagi dla innych chętnych

yo
@mały

ha ha ha

kazik

o widzę że dalej to samo co było jak robiłem w tym syfie,ze prezesiki nie widzą co się dzieje na magazynach włacznie z brygadzistami.moge podziekowac kierownikowi ze mnie zwolnili bo teraz mam normalna robote.nie przejmuj sie robinia wszedzie gdzie znajdziesz robote będzie już tylko lepiej

robinio

Hipokryzja!!!...jeżeli ktoś chce sprawdzić na własnej skórze to niech próbuje...jeszcze krótko- spóźniłem się jeden raz i nie na 9 tylko 7 nawet prawdy nie potrafisz napisać...zawiadomiłem kierownika o tym jadąc do pracy bo wypadł mi autobus a jeżeli ktoś traktuje spóźnienie tym że się idzie do toalety to nie powinien zarządzać ludźmi bo to zakrawa na (usunięte przez administratora) a nie na pracę.zaangażowanie?notoryczne pomyłki?... jak chce się kogoś uderzyc to kij się znajdzie

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
robinio

Jeżeli ktoś uważa że to jest normalne powiadomienie pracownika o rozwiązaniu umowy to życzę mu żeby to odczuł na własnej skórze...powtarzam chamstwo i nie można tego inaczej nazwać!!!zresztą kij ma dwa końce więc pewnie też kiedyś mu tak podziękują...powtarzam omijać sewerę szerokim łukiem

CZ
@robinio

Jak nie dostałeś umowy to czymś musiałeś zawinić.Zastanów się dobrze za nim coś takiego napiszesz.Bo żaden pracodawca nie chce mieć pracownika który się dziennie spóźnia nawet mając na 9.00, o zaangażowaniu i notorycznych pomyłkach nie wspomnę.

robinio

Potwierdzam to wszystko co napisał robol...mnie kierownik po 2 miesiącach pracy zawiadomił w dniu kończenia się umowy PRZEZ TELEFON że mi nie przedłużają umowy mimo że przechodzi się koło niego kilka razy dziennie-dla mnie chamstwo w najczystszej postaci!!!...totalny bałagan,za mało magazynierów a i tak zwalniaja bo szukają frajerów na śmieciówki na kilka miesięcy,w spokoju nawet śniadania nie zjesz bo słuchasz dupcenia o robocie w szatni...i wszystko to co napisał "robol" jest nadal więc nie będe się powtarzał...unikajcie tej firmy...nawet na wigilię ich nie stać,żadnych paczek dla dzieci na święta,premie dla niektórych po 200 zl na święta(nawet Ci którzy mają umowę o pracę to nie wszyscy dostali)...nawet nie spoglądajcie na sewerę w Katowicach bo to totalne dno...wykorzystają i wyrzucą jak śmiecia!!!a i brygadziści to chyba ludzie po zawodówkach więc trudno się dziwić ...

robol

Witam pracowałem w sewerze, w prawdzie nie było to za długo ale zdążyłem ogarnąć co sie tam dzieje. Magazyn to katastrofa, zarobki do tego co sie tam robi i jaka jest odpowiedzialność to śmiech na sali. Żadnego przeszkolenia nowych pracowników. Zostawiają cie samego na magazynie a ty musisz obsługiwać masę klientów którzy stoją pod bramą, a ty nie wiesz gdzie dany produkt sie znajduje bo wszystko trzeba znać na pamięć ;/ Zarządza tobą młody wilczek który chce sie chyba dowartościować tym że trochę ci po rozkazuje. Żeby sobie dorobić to jak najbardziej ale nie widzę tego żeby pracować tam na stałe. Jeżeli na rozmowie powiedzą wam że dostaniecie normalną umowę po okresie próbnym to nie łudźcie się bo to zwykłe kłamstwa!!!!! O rotacji pracowników nie będę mówił, szukają frajera na siłę który będzie biegał po deszczu w czasie załadunku,sprzątał i był na każde ich zawołanie. Robi sie tam kilkanaście różnych zadań bo starsi pracownicy chcą sie tobą wysłużyć i nie zdążysz skończyć jednego a już masz rozpoczęte 10 następnych prac których nie zdążysz skończyć, a potem przychodzi kierownik i mówi ci że dlaczego nie skończyłeś poleconego przez niego zadania ;/ no żałosne w 100 % zgadzam sie z gościem o nicku ,,ex pracownik"

Jakubson

Witam. Chciałbym się dowiedzieć o obecną sytuację w tej firmie? Jak kwestia wspominanych powyżej problemów z wypłatami? Idę tam na rozmowę w przyszłym tygodniu i zastanawiam się czy warto?

blender

ok, pytanie tylko jak długo można robić coś po kosztach skoro firma ma przy okazji swoich usług również masę spraw za które sama musi płacić. Jeśli nie zarabia to co jej po takim biznesie. Szefostwo nie będzie robiło tego wszystkiego charytatywnie bo to mija się z celem, a w budowlance, jeszcze w okolicach Katowicach, konkurencja ogromna...

kodi

Jeżeli ktoś myśli podjąć tam prace to tak:wynagrodzenie jako magazynier 1500zł na pierwszy miesiąc,umowa o dzieło a póżniej może z 1700 na umowę o pracę,także zarobki słabe jak na katowice oi chyba, że komuś to pasi

Janko

o jej to okropne o czym pisze yosi. Nadal tak jest i dlaczego nikt z tym nic nie robi? nie będzie tak, jeżeli jasno będzie się mówić o takich praktykach i im przeciwstawiać to to się zmieni. Niemówienie i bycie pokornym daje ciche przyzwolenie na tego typu sytuacje. A słyszałem że dobry socjal tam pracownicy mają i nie narzekają az tak bardzo na zarobki. Złożełem dokumenty własnie i licze ze zadzwonia z zaproszeniem na rozmowe. Opiszcie jeszcze właśnie rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować, najczęstsze pytania, porady itp.

k-pax
@Janko

Rekrutacja tam trwa na okrągło. Chyba nikt długo tam nie wytrzymuje, gdyż ogłoszenia na stanowisko magazyniera ukazują się co pewien czas.

karryn84

Placa marna roboty duzo atmosfera tragiczna i kierownictwo niekompetentne ogolnie beznadzieja

yosi

Tak różnica jest spora Kierownictwo to straszne cwaniaki (usunięte przez administratora)ogólnie bazują na tym ze zawsze znajdzie się frajer co im trochę porobi i następny i tak cały czas. spytaj pracownia klienta kogokolwiek kto miał do czynienia z ta firmą powie Ci to samo nawet portier :) szkoda czasu ;)

rick

Wie ktoś moze jak wyglada praca w Katowicach w tej firmie? Mysle zeby zlozyc papiery

Dark_45

Ja tam bym się nie pchał do Sewery. O tym jak tam się pracuje i zarabia świadczy rotacja w zatrudnieniu. Ciągłe ogłoszenia o pracę mówią same za siebie...

?

pracuje w sewerze już trochę czasu..... jako fizol i uważam że dla kogos kto nie boi sie pracy wcale nie jest żle, ale teraz wszyscy chcą siedzieć na d. i zarabiać 4 tys. to żałosne...

Nikt

Popytajcie ludzi, jakie mają zarobki, niektórzy mający system prowizyjny nawet nie dociągają chyba do najniższej płacy gwarantowanej przez Państwo. Jednocześnie dalsze przykręcanie śruby, aż w końcu ludzie nie wytrzymają i zwieją, gdzie pieprz rośnie. Myślę, że większość zrobiłaby to dawno, gdyby nie sytuacja na rynku pracy. Ale są też granice ludzkiej wytrzymałości...Beznadzieja.

Lu 2

Lu, ale to wiarygodne:) Piszesz w tym samym czasie pod różnymi ksywami o Wrocławiu, Katowicach i Chrzanowie. Nie działasz w ten sposób na korzyść firmy.

Lu

A ja też zaopatruje sie w Sewerze. Doceniam ich starania o klienta i nie póki co nie zamierzam zamienić źródła na supermarket :)

klient2

Hmm ponad 8 lat tu kupuje to chyba klient. Bardzo mnie w Katowicach irytowały kolejki do kas bo traciłem dużo czasu ale nastąpiła znacząca zmiana w organizacji sprzedaży. Obecnie dla mnie wydaje się być OK. Zresztą łatwo możesz sprawdzić czy moja opinia to prawda czy pochlebstwo.

Zostaw merytoryczną opinię o sewera polska chemia Katowice - Katowice

• Jak się pracuje w sewera polska chemia Katowice?

Zobacz opinie na temat firmy sewera polska chemia Katowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sewera polska chemia Katowice?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy sewera polska chemia Katowice?

Kandydaci do pracy w sewera polska chemia Katowice napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

sewera polska chemia Katowice