Opinie o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VOSS Automotive Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VOSS Automotive Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Pracownik NQB

Porażka jak firma podchodzi do pracowników , zamiast zwolnić pracowników po likwidacji linii produkcyjnej dają ludzią aneksy umów na 2 miesiące i przenoszą na najgorsze stanowiska , oczekując że pracownicy sami się zwolnią , gdyż nie chcą płacić odpraw . Porażka ! Wydaje się , że taka renomowana firma powinna dbać o pracownika , to wolą trzymać pracowników ze wschodu , życzę powodzenia całemu zarządowi firmy .

@Pracownik NQB

Wolą obcokrajowców bo zazwyczaj są przez agencję, a jak wiadomo takiego pracownika szybciej się pozbyć bo dostanie śmieciową umowę i jej potem nie przedłużą.

Ja talib
@Pracownik NQB

Ale kierownicy mają auta służbowe i paliwo bez limitów ,i to jest spoko bo nadwyżkę można opierdzielic i nikt ich nie rozlicza

Dorota
@Ja talib

A dalej tak dużo Ukraińców tu jest? Czy ich liczba może się zwiększyła przez ostatnią sytuację na świecie?

Nick znikł

Bardzo dobre miejsce pracy dla ludzi ukierunkowanych na rozwój sfery zawodowej - gotowych na pełne zaangażowanie, otwartych na zdobywanie wiedzy, przebojowych, kreatywnych i elastycznych. Jak w każdym Automotivie szybkie tempo pracy, dużo wyzwań i spora adrenalina na porządku dziennym. Procedury i procesy bardzo uporządkowane, chociaż interpretacja przełożonych w różnych obszarach czasem się rozmija. Jeśli szukasz etatu do odbębnienia ośmiu godzin - nie aplikuj.

Nivk
@Nick znikł

No rzeczywiście, sami przebojowi, kreatywni i elastyczni się porozwijali. Nie rozśmieszaj mnie.

@Nick znikł

A co z rozwojem sfery finansowej? To pełne zaangażowanie, powinno być chyba, nagradzane zasadniczą, powyżej najniższej krajowej?Samą satysfakcją z pracy się nie najemy ani nie opłacimy rachunków.

Nick znikł

Jedni się wybili kreatywnością, inni dyspozycyjnością ponad miarę.. Co do wynagrodzenia - zawsze można wnioskować u przełożonego o podwyżkę. Najgorsze co może się przydarzyć to odmowa.. a wtedy można szukać pracy gdzieś indziej. Uważam jednak, ze stawki w Voss są bardzo podobne jak w innych miejscach, a w niektórych obszarach specjalistycznych nawet wyższe niż u konkurencji.. na wynagrodzenie jednak trzeba tu zapracować - nie ma fuszerki i obijania się.

Kandytad

Jak jeżdżą autobus pracowniczy voss bus przez jawor wie ktoś moze

@Kandytad

(usunięte przez administratora) tu jest rozkład jazdy

Dorota
@xxxy

Jest to dostępne gdzieś w internecie? Bo treść niestety została ukryta.

Tamta

Witam czy są u was przyjęcia do firmy

@Tamta

Tak są przyjęcia .

operator produkcji

W siedzibie firmy niestety pracodawca zaproponował 2600 brutto to w dzisiejszych czasach i realiach jest poprostu nie do zaakceptowania.Już markety więcej proponują swoim pracownikom. Jeżeli się nie obudzicie zostanie bez pracowników najbliższym czasie.

Uprawnienia wykształcenie warunki pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
inox

Breloczki z wyznaniem miłości dla firmy dali ładne , ale niepraktyczne bo nie da się nimi wypełnić i podpisać karty błędów dzień w dzień przez rok cały .

Kandydata do pracy

Witam czyprzyjma do was do pracy

jack strong

Witam . Buteleczki na wodę , kapowniki , wełniane rękawiczki itp. gadżety już rozdane i fajnie . Szkoda tylko , że czarne polary z kapturem otrzymały tylko wybrane elity , a o innych zapomniano .

black jack
@jack strong

Na takie bzdurne gadżety to firma pieniążki ma , ale jak trzeba pracownikowi raz na rok wydrukować pit 11 , to już papieru w drukarce im żal bo to kosztuje . A nie każdy pracownik posiada w domu drukarkę .

Żenada !!!

Pani Agnieszko czy naprawdę uważa Pani osoby w czarnych koszulkach za kompletnych idiotów tylko dlatego, że pracują na produkcji? Myśli Pani, że ślepo wierzą w to co im mówicie, że robicie cokolwiek dla ich dobra ? Myślicie tylko o swoich korzyściach. O czym mowa? Otóż chodzi przeniesienie 110 zł z premii do podstawy. 3,010 zł. brutto według ustawy jest kwotą, którą pracownik powinien dostawać bez względu na pozostałe dodatki, które są indywidualnym sposobem nagradzania pracownika przez firmę. W związku z tym chodzi wam tylko oto aby w razie konieczności obronić siebie przed innymi instytucjami i urzędami gdyby chcieli sprawdzić czy wywiązaliście się z obowiązku podwyższenia stawki zasadnicze. Wykażecie, że pracownicy ustawową podstawę mają. ale jakim i czyim kosztem już nie. Jednak pracownicy posiadają fiszki a tam jest podstawa, premie i cała reszta i będzie można porównać i pokazać jak się broni swoich interesów kosztem pracownika.

xxxy

Jak to napisałeś cytuję peda.ly jedne (usunięte przez administratora)na twoją wypłatę !!! zejdź na hale (usunięte przez administratora)na helikoptrach i wtedy napisz o Nas !!!

Też administracja

Podpisz się pod swoimi mądrościami bohaterze, żeby mnie z tobą do jednego worka nie włożyli..

inzzz

Cześć, Jak to jest w Vossie jeśli chodzi o inżynierów? Ma ktoś może informacje? Jaka atmosfera, zadania, możliwości rozwoju?

Mala

Nie polecam pracy w tej firmie to porażka totalna zatrudniają ludzi bo mają większe zamówienie lub pomysł na nową linię która po miesiacu zamykają i wszystkich ludzi zwalniają nieważne czy jesteś zatrudniony przez nich czy przez podfirme nie ma pracy to cię wyrzucają naprawdę nie idźcie tam bo z tą firmą nie znasz dnia ani godziny !!!!masakra mam nadzieję że ta firma w końcu padnie bo jak się tak traktuje ludzi to się źle kończy!!!!

Nadia
@Mala

To prawda . Jak nie chciałam się spodkac z jednym z Brygadzistów (usunięte przez administratora) po pracy to podał mnie do zwolnienia . (usunięte przez administratora)

Mala
@Nadia

Niestety ale wieże że w tej firmie ci się to przytrafiło bo to jeden wielki burdel ,jedyne co to można przestrzegać ludzi żeby nie szli tam do pracy bo jedyne co może cię tak spotkać to przedmiotowe traktowanie i brak szacunku.

Magda

Kiedyś było naprawdę fajnie, firma jedna z lepszych na strefie.. A teraz? (usunięte przez administratora) i muł! Źle popatrzysz i już masz po premi. Żeby 3 z przodu wyciągnąć to szał plus same układy układziki a jak się nie w kupisz w łaski to jesteś czarna owcą. Po 10 latach kubek, parasol babeczka i 300 zł aż wstyd się przyznać. Ciągle prezenciki klocki, skarpety, stojaczki i breloczki a na co to komu? Dali by tak jak kiedyś co jakiś czas po 2 bilety do kina jak kiedyś to może i by się człowiek ucieszył a nie rzucił badziew w szufladę.. Jednym słowem żenada.

Były pracownikL

Firma bardzo dobra. Warunki pracy super. Cicho, czysto i bez szkodliwych związków w powietrzu. Czasem nerwowo ( ale tak chyba jest wszędzie) Pensja? - zależy kto i czego oczekuje Relacje z przełożonymi? - zależy na jakim dziale. Raz na wozie a raz pod... Dyrekcja - wymagająca i raczej rzadko słucha tego co pracownicy mówią. A szkoda Pozdrawiam dawną ekipę z Hali II

@Były pracownikL

Jedno pytanie. Jak Firma taka super, to dlaczego jesteś ,,były pracownik"?

Kamil

Też tu pracowałeś lub pracujesz? Zastanawiam się czy warto tu aplikować, możesz napisać co wiesz na temat zarobków i atmosfery w VOSS Automotive? Są jakieś dodatki pozapłacowe, prywatna opieka albo bony? Może wiesz coś na ten temat :)

Były pracownikL

A wiec odpowiadam. Każdy pracuje w jakimś celu. Po prostu otrzymałem lepiej płatną ofertę i odszedłem. Dlatego napisałem: Pensja? - zależy kto i czego oczekuje

Jolanta
@Były pracownikL

No tak, ale kiedy tutaj proszą, żeby ktoś zorientowany napisał coś o wysokości pensji, to raczej nie chodzi im o to, że odpowiesz: "zależy ile oczekujecie", tylko że dasz konkret. Np. najniższa krajowa, półtorej najniższej krajowej, dwie najniższe krajowe itp. :D

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w VOSS Automotive Polska?

rzetelny

musi zapamiętać raz na zawsze i stosować na każdym kroku : "Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego." - to jest podstawowe wymagania i zarazem narzędzie

czorny woron

Własne , prywatne .

Kamil
@czorny woron

Widzę że orientujesz się w sprawach firmowych. :) Powiedz mi w takim razie czy przyjmują tu młode osoby, takie bez doświadczenia? Jeśli tak to czy w VOSS Automotive są dla nich przygotowane jakieś kursy lub szkolenia? Starsi stażem są pomocni?

Czorny woron
@Kamil

Aplikuj do firmy , to sam się przekonasz jak tutaj jest .

@Kamil

Jedni pomocni, drudzy się tak będą na ciebie patrzeć jakbyś miał zamiar ich wygryźć z tak prestiżowego stanowiska na taśmie w tak prestiżowej firmy haha

Ivan

Dalej sprawdzają wam temperaturę przy wejściu do pracy? Czy wszystko jest już zgodne z prawem?

Daria

Zwalniają nawet długoletnich pracowników. Człowiek tam żyje w strachu bo nie wiadomo czy jutro będziesz mieć tam prace. Nie polecam współpracy z tą firmą-wydmuszką.

Kamila
@Daria

Dokładnie tak jest. Sama to przeżyłam na własnej skórze. Nikt nawet nie raczył poinformować mnie że tracę pracę. Sama musiałam wszystko załatwić aby się dowiedzieć chwike przed faktem . A miesiąc później widzę ogłoszenia o pracę . Nie polecam współpracy z tą firmą

Carl Johnson
@Kamila

Potrafią nawet mieć wielkie zdziwienie na twarzy że wg tam istniejesz.

Kamila
@Carl Johnson

Dokładnie tak

@Carl Johnson

Zgadza się. Coraz więcej dobrych, doświadczonych pracowników, odchodzi do innych zakładów. Bo w VOSSIE-e nie szanuje się pracowników, nie mówiąc już o wygórowanych, ciągle zwiększających się wymaganiach i marnych zarobkach. Rezultat jest taki, że VOSS znowu, na swój koszt, szkoli Pracowników dla innych firm. Jedyną reakcją góry jest utrudnianie odejścia za porozumieniem stron tym, którzy chcą zmienić Pracodawcę. Tak nie zatrzymacie odpływu pracowników. Zatrzymać go może, tylko konkretna podwyżka. I nie mówię tu, o podwyżce do wysokości najniższej krajowej.

@Daria

Daria, Owszem zwalniają (usunięte przez administratora)i kombinatorów. Jak ktoś się stara i normalnie pracuje a nie co chwilę L4 to jest O.K

@Były pracownikL

Guzik prawda. Wymuszają bezprawnie na pracownikach, branie urlopu bieżącego, żeby nie płacić postojowego, a potem się jeszcze dziwią, że ludzie chodzą na chorobowe. Ludzie to nie roboty, chorują. Zwłaszcza w warunkach pandemii. A jak zabierają im urlopy to idą na chorobowe.

Jak wyglada atmosfera w logistyce klienta? Podobno nijaka Monia bardzo stara się o awans..., więc nie wiem, czy nie ma tam kopania dołków jeden pod drugim...Dajcie znać, jak tam jest.

@Zainteresowany

Po co pytasz, skoro jak widać wiesz lepiej?

Ktosik
@Logistyk

Gdyby wiedział, to nie używałby znaku zapytania i chociażby stwierdzenia „podobno”..., nie mówiąc o ostatnim zdaniu zaczynającym się od „dajcie znać”...

@Ktosik

Jest bardzo dużo pracy, ale ekipa jest bardzo zgrana i wzajemnie się wspiera.

Aneta
@Logistyk

Hej, a jak przyjmowany jest nowy pracownik w VOSS, można liczyć na wsparcie zespołu na początku swojego zatrudnienia? Łatwo jest się wdrożyć do zespołu oraz generalnie we wszystkie obowiązki? Ile mniej więcej potrzeba czasu aby wszystko 'załapać'? :D

@Aneta

Wiadomo że im szybciej zalapiesz, tym lepiej, ale nikt nikogo nigdy samego na pastwę losu nie zostawi. Mam wieleeee lat różnych doświadczeń i pierwszy raz pracuję w zespole, gdzie ludzie dzielą się wiedzą i poświęcają czas drugiej osobie.

Carl Johnson
@Aneta

Odpuść sobie tą firmę, serio. Zespół zależny od zmiany bądź działu. Najczęściej naburmuszeni polacy albo wystraszeni obcokrajowcy. Nawet jak trafisz między fajnych to długo tam nie pobędziesz bo pracowników firma przestawia jak pionki w szachach. Załapać czynności w zależności od stanowiska idzie bardziej lub mniej. Tu też oczywiście zależy między jakie osoby trafisz, jeśli fajne to pomogą, jeśli nie fajne to tak średnio a często jest ta druga opcja. Dużo by pisać na temat tej firemki i uwierz mi nie są to dobre rzeczy...

voss scr

WIĘKSZOŚĆ TYCH NEGATYWNYCH WPISÓW TO ZWYKŁY CLICKBAIT!!! VOSS to najlepszy pracodawca na strefie. Ludzie co wy piszecie jaka najniższa krajowa ? Po okresie próbnym spokojnie dają 2500 brutto a po 2 latach 2800 brutto do tego premie regulaminowe i frekwencyjne czyli jakieś 730 zł premii plus do podstawy. Ja na święta dostałem 600 zł bonu świątecznego, zawsze miałem premie .Należy jeszcze wspomnieć o rocznych zyskach, zakład daje 1500 zł a jak ktoś pracuje ponad rok to są 13 .Świetna rodzinna atmosfera jest w tej firmie na przełożonych też nie narzekam. Kierownictwo jest dobre i wyrozumiałe poza tym są to ludzie wysoko wykształceni, którzy mają odpowiednie kwalifikacje do zarządzania zespołem ludzi, skończcie renomowaną politechnike i uczcie się języków to może też będziecie mogli zostać kierownikiem.W tej firmie docenia się dobrego pracownika w porównaniu do innych zakładów jak na przykład Volkswagen w Polkowicach czy Basf nie mówiąc już o zakładach poza strefą jak Huras, Eckert wiem co mówię bo pracowałem nikomu nie polecam. Co do Ukrainców to firma zatrudnia przez pośrednika , na określony czas i wypad na dodatek źle nie mają bo na zleceniu pracując po 12 godzin ponad 3000 netto mają ludzie !!! Do tego celi nie muszą robić i martwić się reklamacjami, voss daje im dofinansowanie do mieszkań i darmowy transport miód malina. Pracuje na lini i nie narzekam tylko robię co do mnie należy a ludzie którzy piszą te wyssane z palca opinie boją się o swoją posada w tej renomowanej firmie, która prężnie się rozwija i stawia na rozwój pracownika fizycznego. Aplikujcie do VOSS a sami się przekonacie i na pewno nie pożałujecie.

@voss scr

Voss ciągle poszukuje pracowników ponieważ otwierają nowe linie produkcyjne jak już napisałem firma ciągle się rozwija i inwestuje w nowe maszyny o nakładzie kilku milionów euro poza tym nie przyjmują byle kogo i trzeba przejść przez złożony system rekrutacyjny stąd te ciągłe ogłoszenia do voss, ludzie sami się nie zwalniają tylko sami odpadają z firmy , bo nie dają sobie rady trzeba przejść odpowiednie szkolenia i mieć głowę na karku to bardzo odpowiedzialna praca

@voss scr

wiadomo, że na start dostaniecie najniższą krajową, ale żeby dostać więcej jak już napisałem trzeba przejść okres próbny i się wykazać

@voss scr

i przestańcie zniechęcać nowych potencjalnych pracowników bo zachowujecie się jak świnie przy korycie

oburzony robaczek
@voss scr

o nie dzwonie na internetową policje już po ciebie jadą

@voss scr

dobrze pisze w końcu ktoś napisał jak jest naprawdę

@voss scr

no nie wiem skąd wziąłeś stawkę 2800 bo ja pracuję! podkreślę PRACUJĘ !!! PONAD 10 LAT i mam stawkę 2100

@xxxy

Nie podszywaj się pod mój login i wcale nie napisał prawdy KŁAMIE!!!!

Przy kości
@voss scr

Ty gościu z scr naćpałes się czy masz grypę

@xxxy

chyba ty kłamiesz bo kto w to uwierzy ? 2100 po 10 latach pracy ? ja pracuje kilka lat i mam 2800 brutto plus premie jesteś chyba nowy i nasłuchałeś się głupot od starych wyjadaczy nigdy nie słuchaj co ludzie gadają

@xxxy

nie słuchaj w firmie co gadają a dobrze na tym wyjdziesz, widziałem kilka fiszek pracowników voss i nie widziałem żeby pracownik z dłuższym stażem niż 3 miesiące miał 2100 brutto podstawy

@xxxy

a jeśli jakimś cudem masz 2100 to wiedz że na pewno jest coś nie tak... ale proszę cie nie pisz głupot

@voss scr

No raczej to ty jesteś brygadzistą :) bo grupowi nawet nie mają 2500 :) mowa o starej hali a scr ? myślę,że pracownicy z twojego obszaru się tu za jakiś czas wypowiedzą :) POZDRAWIAM miłego wieczoru życzę :)

@xxxy

pracuje na scr i podkreślam że jestem pracownikiem fizycznym

jak to
@voss scr

Skoro tak piszecie to proponuje aby zarobki w firmie voss były jawne.

scr voss
@jak to

niedługo wypłata podzielcie się fiszkami skoro tak niby macie taką niską podstawe...

@xxxy

pracuje już 1 rok mam 2500 brutto ;)

aha i jestem laserowym

Jeśli masz na myśli stawkę 2100 netto to jestem w stanie ci uwierzyć

xxxy

Kolego ! popytaj pań obok jaką mają stawkę a później chwal się swoją !

loool
@voss scr

może w biurze jest fajnie, lekko i przyjemnie. Na produkcji to już inna bajka, starzy pracownicy coraz częściej nie wyrabiają normy, a nowi szybko odchodzą. Duża rotacja w naborze bardzo źle świadczy o warunkach pracy.

starzyzna
@voss scr

co Ty za głupoty piszesz!!!!!jakie 2500 czy 2800 podstawy.!!!kur...A może Ty pracujesz w innej firmie i coś Ci się poj.....o??? jestem tu 8 lat i przestań ludzi wprowadzać w błąd.!!!

@starzyzna

najwyraźniej voss ma swoich pewnych ludzi czytaj dobrych pracowników i nie chcą żeby odeszli z firmy i mają stawkę 2500 czy 2800 podstawy. Tyle lat pracujesz w voss i jeszcze tylu rzeczy nie wiesz... Napisałem w końcu prawdę sam się teraz boje z tego powodu...

@starzyzna

nie wprowadzam nikogo w błąd mam taką stawkę i wiem, że niektórzy fizyczni też tyle dostają... prawda boli co nie ? Najwyraźniej cie nie lubią lub jesteś słabym pracownikiem ...

@starzyzna

szkoda mi cię trochę jak pracujesz 8lat i masz najniższą krajową a jestem tu zaledwie 2 rok... firma stawia na młodych

Lolo
@voss scr

(usunięte przez administratora)nie wiem czy ty o dobrym zakładzie piszesz hahahah ???????? jakie dofinansowania do mieszkań? Do dojazdów? Jakie 3 tysie???(usunięte przez administratora)

L-ca
@voss scr

Gadasz takie glupoty ze mi kory w glowie wywalilo rok temu dostalismy tyle zyskow co kot naplakal a premie z nimi roznie i przestan belkotac ze to najlepszy pracodawca bo to bylo dawno temu jest wiele za i przeciw jak jestes pracownikiem o dlugim stazu pracy to wiesz co mam na mysli jasno trzeba powiedziec ze sa lepsze firmy niz Voss

L-ca
@voss scr

Chlopie gadasz takie glupoty ze mnie reka swedzi zeby cie szczelic w potylice wiesz ile osob doswiadczonych odeszlo z logistyki wewnetrznej a dokladnie z wejscia 3 osoby na przelomie 6 miesiecy bo pracy tyle ze nie ma czasu sie zesrac a ludzi jest za malo wiec przestan pieprzyc ze odchodza bo sobie nieradza

@voss scr

Łubu dubu, łubu duby niech nam żyje prezes naszego klubu, a to pisalem ja Jarząbek. W zeszłym tygodniu nie mogłem bo byłem chory ????

@voss scr

(usunięte przez administratora) W tej firmie do dziś płacą 2100 z hakiem a premie masz jak wyrobisz cel, który jest zależny od wielu czynników których nie bierze się pod uwagę, ważne by (usunięte przez administratora) pracowników.

@voss scr

To miło, że trafiłeś w tej firmie na fajnych ludzi ale nie na wszystkich działach jest tak samo. Więc nie neguj tego co piszą inni. Oni mają inne doświadczenia.

rafi
@xxxy

o(usunięte przez administratora), co to ty tam robisz jeszcze

Czy można liczyć w VOSS Automotive Polska na prywatną opiekę medyczną?

Tak

Podstawowy pakiet medyczny, który obejmuje tylko wizyty u specjalistów bez kolejki (ale już nie zlecone przez nich badania) i niewiele poza tym. Z wypłaty na ten cel ściągana jest składka w wysokości ok. 5 zł.

MMM
@Tak

Jak ktoś pożałował na najwyższy pakiet, ten za który początkowo płaci się 20 złotych, to ma niewiele. Ja jestem na tym najwyższym za który im dłużej się pracuje w Vossie-e tym płaci się mniej. Na nim wszystkie badania zlecone przez specjalistów, są robione za darmo i szybko. Rehabilitacja bez ograniczeń. Można w przeciwieństwie do NFZ-u chodzić jednocześnie na kilka rehabilitacji, na różne schorzenia. Oczywiście nie wszystkie zabiegi są w pakiecie. Na przykład masażu leczniczego i fango nie ma. Ogólnie warto skorzystać z pakietu medycznego, ale tylko z tego najwyższego. Dopóki ktoś jest zdrowy może mu być szkoda tych początkowo 20 zł, ale jak nie daj Boże zacznie się chorować, to się szybko zwróci.

@MMM

Nie przypominam sobie, żeby przy podpisywaniu umowy firma informowała, że do wyboru są jakieś pakiety. Z tego co pamiętam, kilka lat temu przy zatrudnieniu nie było o tym mowy a przy pytaniach o możliwość zmiany pakietu HR odsyłało do samodzielnego załatwienia tej sprawy poprzez infolinię. Jak to wygląda aktualnie - nie wiem, więc się nie wypowiadam.

MMM
@Nicki

Widocznie masz sklerozę albo nie umiesz czytać. Każdy dostał do ręki deklarację a na niej trzeba było zaznaczyć, który pakiet się wybiera. Poza tym koniec języka za przewodnika. Kto chciał, bez problemu mógł się w biurze dowiedzieć, ile który pakiet kosztuje i co zawiera. Panie w biurze co by nie mówić, nie posiadają zdolnośći telepatycznych i nie są w stanie zgadnąć co kto wie. Jak ktoś nie pyta, to nie wie co i jak.

@MMM

Całkiem możliwe, mój arogancki kolego!

Eliza
@Tak

Dokładnie

Tomasz

Cześć. Dlaczego drobny upominek w postaci skarpetek dostała tylko cała I zmiana a II już nie? Ktoś powie "że przecież daeali przy wejściu", tak ale stali tam krótko i z IIzmiany dostała tylko garstka ludzi.

@Tomasz

O to bieda w tej firmie jak skarpetki dają i to nawet nie wszystkim. Pamiętam jak był tłusty czwartek i dawali pączki, to potem na długiej przerwie przyszedł łysy brodacz w okularach i zabrał pączki. Zaznaczam że nie wszyscy z linii zdążyli się poczęstować.

???
@Tomasz

O skarpetki sie sądzisz, serio? To jest nawiekszy defekt w zakladzie? Przyniosę Ci te skarpetki, a Ty sie zajmij poważniejszymi problemami!

???
@Lol

Przez 6- lat pracy nigdy nie sorzystalem/lam z upominkow, czy to ciasto czy ciastka, bo mam je gdzies. Maja mnie szanować, a nie dokarmiac i maja mnie należycie wynagradzać a nie zabierać pieniądze za błędy powstałe nie z mojej winy.

@???

VOSS? Szacunek do pracownika? Dobry zarobek w VOSS? Wybierz jedno. Niestety po tak ograniczono umysłowej firmie nie można spodziewać się dobrych rzeczy.

Lolek
@Lol

Brawo :) już ten stan kierowniczy ?

Loluś
@Lolek

Kierownictwo to stan umysłu.

@Tomasz

Radzę się upomnieć w HR, gdyż podpada to pod nierówne traktowanie pracowników. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca w poważnej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o VOSS Automotive Polska - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VOSS Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VOSS Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOSS Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VOSS Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w VOSS Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VOSS Automotive Polska