Opinie o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Przykro mi

Praca w centrali to dramat. Działy są ze sobą sklucone. Panuje (usunięte przez administratora) Stawka 5 brutto jest dawane po latach pracy i to z łaską. Szybciej tutaj zatrudnienie dostanie głupi student niż osoba dorosła z doświadczeniem bo za wiedzę i umiejętności trzeba będzie zapłacić. Ciekawe ile w tym roku akademickim kadry wezmą młodych studentów, które będą jak głupki robić sobie nadzieję na rozwój. Nidy więcej

koszmar

Chciałbym poruszyć tutaj kwestię zbierania pieniędzy do puszek pod Kauflandem. Tym razem przeniesiemy się do sklepu tej sieci w Krapkowicach w woj. opolskim. Bardzo często robię tam zakupy. I nie ma dnia żeby ktoś pod sklepem nie zbierał pieniędzy do puszki. Naprawdę jestem życzliwym i empatycznym człowiekiem ale nie jestem w stanie pomóc każdej osobie finansowo według jej potrzeb. Każdego dnia pieniądze zbiera zupełnie ktoś inny. Raz fundacja taka raz siaka raz owaka. W poniedziałek ktoś zbiera na operację dziewczynki bo ma krzywy kręgosłup, we wtorek ktoś ma raka nerki i zbiera na leczenie, w środę ktoś zbiera na głodujące psy a w następne dni ktoś zbiera pieniądze na remont dachu po pożarze. Opis nieszczęść które wymagają wsparcia finansowego wydaje się nie mieć końca. Sam jestem ciekaw ile musiałbym zarabiać by każdej osobie wrzucić do tej puszki chociażby symboliczne 5 złotych. W dodatku zbierający są nachalni i po prostu zaczepiają klientów. Stoją bezpośrednio pod rozsuwanymi drzwiami do sklepu i nie da się ich ominąć. Zawsze kiedy chcę wejść do sklepu nie niepokojony, muszę skręcać i wchodzić bokiem. Zbierający stoją dosłownie przed wejściem tak że wpadają na klientów. Ostatnio kiedy odmówiłem dania pieniędzy zostałem zbesztany przez jakiegoś gnojka. Inaczej nie jestem w stanie go nazwać. Wiele razy słyszałem awantury pod tym sklepem od złych klientów a pani dyrektor Marzena S. chyba zbytnio nie chce zawracać sobie głowy tematem. To raczej przypomina mi żebranie i chamskie nachalne nagabywanie. Ostatnio zwróciłem uwagę pracownicy sklepu na ten problem i powiedziała że dzwonią na policję ale " kwestujący" ciągle wracają. Po tej rozmowie problem zniknął na zaledwie kilka dni po czym znowu wszystko wróciło do normy. Do dyrekcji Kauflandu: O mój Boże. Skoro tak dbacie o klientów to pozwólcie im w spokoju zrobić zakupy. Idąc do Waszego sklepu, czuje się tak, jakbym pojechał gdzieś na targowisko do Afryki, gdzie każdy (usunięte przez administratora) widząc białego człowieka, widzi w nim tylko portfel i patrzy jakby go tu (usunięte przez administratora)

Szukam pracy

Dzień dobry. Proszę o informację, jak pracuje się w Oławie? Jak atmosfera, czy szczególnie na coś lub na kogoś trzeba uważać?

Witam

Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda praca managera marketu? Jak z odpowiedzialnością za wyniki?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Roznoszenie Gazetek z AUTEM do 100zł/dzień !!! - PABIANCE?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

Agula

Potwierdzam nie polecam pracy Kaufland Chrzanów sama tam pracowałam. Dużo można pisać tym markecie oraz o kierownictwu. Miałam doczynienia panią P. jest to dardzo dwulicową osoba która interesuje się płotkami i wyśmiewanie się z innych osób. (usunięte przez administratora) Dawno powinni zmienić całe kierownictwo.

Admada

Jakie sa godziny zmian?

Aneta

Pracowałam w Zawierciu na dziale mięso wedliny praca masakryczna ciągle szybciej szybciej zniszczyłam sobie kręgosłup nie polecam (usunięte przez administratora)człowieka nie polecam.

Kaufland Świecie ul.Parkowa 6

Jestem mężem jednej z pracownic firmy Kaufland w Świeciu. Mam już serdecznie dość pani dyrektor tego marketu która stosuje Mobing wobec wszystkich pracownikow!Żona wraz z innymi pracownikami jest zastraszana zwolnieniem lub przeniesieniem na inny dział! Pracownicy są poniżani wyzywani od ,,głupków ,grubasów, (usunięte przez administratora) itd'' Ludzie nie mogą mieć życia prywatnego ciągle telefony i smsy z manipulacjami.Zona nie zdąży wejść do domu a już milion telefonów nie wspomnę o urlopie.nie ma chwili żeby ta baba nie dzwoniła! Ta kobieta rujnuje nasze życie jak również życie innych osób pracujących w tym markecie. Kobiety leczą się na depresję i boją się chodzić do pracy przez panią dyrektor wspomnę też o dobrych pracownikach którzy zwolnili się bo nie mogli znieść presji panującej na markecie.Wielokrotnie wpływały skargi do zarządu na ów panią dyrektor , jednakże wszystko zostało zamiecione pod dywan z racji układów pani dyrektor! Jeżeli czyta to ktoś z zarządu proszę w imieniu wszystkich pracowników Kaufland Świecie o degradację ów Pani dyrektor!

Klient
@Kaufland Świecie ul.Parkowa 6

Jestem klientem Świeckiego Kauflandu. I to co widzę i słyszę woła o pomstę do nieba!!!!!! Pani Dyrektor tegoż obiektu nie ma za grosz szacunku dla tych ciężko pracujących pracowników!!!! Byłem świadkiem jak owa pani powiedziała do jednej z pracownic "cytuję" że jestes nienormalna, nie nadajesz się do niczego, za co ci płacę, jak dla przykładu cię zwolnię to może reszcie oczy sie otworzą. Zapytałem tej Pracownicy dlaczego daje się tak traktować i dlaczego nic z tym nie robi odpowiedziała że boi się tej pani i nie chce stracić pracy .Dlaczego zarząd tej firmy nie reaguje? Nie może być tak że takie osoby z takim zachowaniem jak pani dyrektor , które zastraszają i stosują mobbing są wizytówką firmy.WSTYD WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD.

Bebiko
@Kaufland Świecie ul.Parkowa 6

To że pan na pisał oki ,firma nic z tym nie zrobi ,podobnie jest na markecie Wrocławskim nie tknięta MM która ma sprawę w sądzie pracy ,a i nadal między innymi bluźni do pracowników co jako klient czasami słyszę no cóż układy i ukladziki

Rozczarowana
@Bebiko

To że ta pani jest nadal MM zawdzięcza temu, że jest bliską znajomą regionalnego K. D a on jest osobistym trenerem Gintera i Jego żony-a pani A. U jest niezatapialna i cokolwiek nie zrobi i ile jeszcze osób wykończy psychicznie -i nic jej nie zrobią

@Majka
@Rozczarowana

Zgadzam się z tą opinią. Pani A.U już dawno nie powinna pracować w tej firmie.Jest ordynarna względem pracownika.

Brak slow
@Kaufland Świecie ul.Parkowa 6

Typowa polityka tej firmy. Jak jesteś do dyspozycji 48h to przeżyjesz a tylko powiesz '' nie mogę przyjechać w wolnym czasie'' to jesteś wrogiem nr.1. Tak zwani VKL-owie to wylęgarnia ludzi, którzy maja skłonności do mobbingu a to jest bardzo pożądana cecha w tej firmie. Praca po 17-18h za ''damski ch+++'', bo to wynagrodzenie w żadnym stopniu nie oddaje iloci pracy i nerwów jakie tam zastaniemy. Skandal ! Ale chyba jest to jedyna firma, która ciągle szuka nowych MM do marketów, no ciekawe nikt nie chce pracować !

Brando
@Kaufland Świecie ul.Parkowa 6

Wiesz co Ci powiem, dlaczego twoja żona dała się zastraszyć? Skoro cały market nie chce się pozbyć tej baby jak napisałeś? Może są tacy co z nią dobrze żyją robią co im każe? Dlaczego wypisujesz takie rzeczy za swoją żonę? Aż tak jesteś zorientowany co dzieje się na markecie? Jeżeli ktoś jest silny psychicznie to nie da się zastraszyć...

Kaufland Wałbrzych. Sklepowa lodówka a w niej promocja mięsa Łopatka w cenie 12, 99. Z wiarą, że jest to mięso jak w ofercie biorę 1 opakowanie i udaję się do kasy. Po zapłaceniu a nastepnie po sprawdzeniu paragonu okazuje się, że kupiłem Karkowke za 20, 99. Kasjerka odsyła mnie do punktu zwrotów. W punkcie pracownica Kauflandu odmawia przyjęcia reklamacji i wzywa kierowniczke. Kierowniczka po przyjściu do punktu twierdzi, że nie uwzględni mojej reklamacji bo od 3 dni mają zarządzenie żeby po odejściu od kasy nie uwzględniać reklamacji. Tłumaczę, że reklamowalem to u kasjerki, która odeslala mnie do punktu zwrotów ale moje argumenty nie działają. Kierowniczka twierdzi, że to nie jej wina, że w lodówce są różne rodzaje mięs a informacja o tym, że nastąpiły zmiany w sprawie składania reklamacji umieszczone są w Internecie na stronie Kauflandu. Proszę o wyjaśnienie tej sprawy i interwencję bo to dość ważna sprawa dla wszystkich klientów sieci Kaufland.

Czy jest możliwość pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. na część etatu?

Ona

Można pracować na 3/4, najchętniej proponują.

Och

Dziś dostaliśmy nagrodę za sprzedaż, nagrodę wręczyła pani Ola detektor regionu a nagrodą był bon o wysokości 10 zł i bombonierka toffifee szok żenada

Wero

Opinie na temat firmy sprawdziły się na szczęście jeszcze przed rozpoczęciem mojej pracy jako Team Lider. Cyrk. Pretensje o przeciąganie wykonania badań, na które wystawili skierowanie którego nie chciał przyjąć sanepid. Chyba że ta jakże bogata firma chciała abym sama je sobie opłaciła. Ostatecznie podziękowali za współpracę (przez nieodebrany telefon)na który czekałam 2h ale powinnam chyba cały dzień bo tylko oni są zajęci. Żałuję jedynie straty swojego czasu na chodzenie po lekarzach, dwukrotnym fatygowaniu się do sanepidu oraz benzyny bo moje V6 dużo pali stojąc w korkach w mieście. Jedynym pozytywem jest fakt że firma której przez nich odmówiłam i straciłam czas na cały ten cyrk, nadal chce mnie zatrudnić. Plus praca na chłodni za stawkę bez premii za temperaturę. słabiutko.

Mmm

Firma która w ciągu 3 min popełniła (usunięte przez administratora) i dyrektor sklepu, zaczal smieszkowac sobie z pracownicy na l4. A byłam tylko a rozmowie o pracę. Praca wygląda jak wygląda. Niby przyjemnie, ale pracujesz bo musisz. Idzie dyrektor? Więc wszyscy biorą się za pracę. Nie szanują cudzego czasu. I oferują śmieszne pieniądze. Podziękowałam po paru minutach rozmowy. Nie polecam.

Gosia

Osoby na ladzie na jednym z marketu kaufland panuje tam atmosfera bardzo nie miła wulgarna chamska niektórych osób.

ByłyPracownik

Niestety, praca w Centrali firmy Kaufland we Wrocławiu nie należy do najprzyjemniejszych. Firma ma ogromne ciśnienie na realizowanie wyimaginowanych wyników kosztem zdrowia psychicznego i fizycznego pracowników Centrali. Dyrektorzy poszczególnych działów kompletnie nie troszczą się o dobro swojego zespołu i pracowników, głowy mają na tyle wysoko, że pojawia się problem z odpowiedzią na zwykłe "cześć" na korytarzu. W ostatnim czasie zauważyć można, że zwalnia się spora ilość pracowników ze świetnym potencjałem. Może warto zastanowić się, co jest tego przyczyną? Firma do dzisiaj nie wprowadziła podwyżek inflacyjnych, a nawet jeśli były to i tak nie dla wszystkich.

Juleoa

Dzien dobry, Jak na tą chwilę wygląda praca w dziale zakupu? Czy nadgodziny są dodatkowo płatne oraz czy możliwa jest praca zdalna? Byłabym wdzięczna za odpowiedź Pozdrawiam

@Juleoa

praca w dziale zakupu jest bardzo intensywna i jest jej dużo. Na pewno nikt się tam nie nudzi. Intensywność pracy i atmosfera zależy od zespołu na jaki się trafi. Praca zdalna w teorii jest możliwa przy czym zależy to od przełożonego. Nadgodziny nie są mile widziane, naciska się na ich od odbieranie ale jeżeli już są to płatne.

ALiE

Nie pracuje długo w dziale zakupu a mam dość. W zespole atmosfera jest napięta a zachowania niektórych "przełożonych" powinny zostać zgloszone wyzej. Stosunek do pracownikow ponizej odpowiedniego poziomu. Działy w których atmosfera jest fajna tylko to nieliczne wyjątki. Zasady przydzielania awansow są niejasne. POmija się w nich doswiadczonych pracowników a awansuje swiezakow co wplywa na poziom zadowolenia z pracy i zwolnien. Praca bez perspektyw, a wymagania b. Duże. Nie dziwne że doswiadczeni pracownicy cały czas odchodzą do innych firm

Mona
@ALiE

A jak z pracą w dziale wewnętrznym we Wrocławiu w Centrali?

Andre

Ludzie zwróćcie uwagę na ceny na półkach i na paragonach wszystkie ceny na półkach są podane netto A przy kasie ceny brutto.

Inga
@Andre

@Andre nie wprowadzaj ludzi w błąd. Przy półkach i na kasie są takie same ceny.

sly

Zauważam, że dział zakupów ma bardzo niekorzystne opinie. A jak jest w pionie zarządzania nieruchomościami w centrali we Wrocławiu?

Stokrotka19

Witam. Praca w Kauflandzie daje wiele do życzenia. Kierownictwo nie szanuje swoich pracownikow. Pracownicy działu mięsnego są traktowani przez kierowniczkę gorzej niż gów..no.. A szanowna pani dyrektor na to pozwala. Nie podoba jej się nic. Czy jest dział na tiptop to i tak dostaniesz zje.... Jak nie pasuje poukladany towar czy sprzątnięcie sklepu to pada hasło,, uwaga jedzie kontrol'' i wielka Pani zadowolona bo robole latają jak dzikie po markecie. Zero szacunku do zdrowia drugiego człowieka. Pracownic jest (usunięte przez administratora) przy klientach.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 5 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 238 ocen.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.