Euro Mont

Kraków

Opinie o Euro Mont

Zawias

Firma od 7 lat na rynku, majaca filie w Niemczech. Zarobki na poziomie sredniej krajowej,sporadycznie problemy z wyplacaniem nadgodzin. Stawka ustalona, co miesiac sie zmienia nigdy nie wiadomo jaka wyplate sie dostanie. Wysoki poziom pracownikow, z kolei do kierowników mozna miec pewne zastrzezenia. Na chwile obecna bardzo słabe pespektywy na przyszłość. Przegrana wiekszośc przetargów. Zbyt rozwiniete biuro nie pozwala na naturalne funkcjonowanie firmy. Praca cięzka, fizyczna. Ogolnie nie polecam, jezeli jest mozliwość to nie proponuje tego pracodawcy...

Zostaw opinię o Euro Mont - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Mont