Opinie o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy sia Abrasives Polska Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie sia Abrasives Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

brak#słów

Ale jaja są tutaj, haha. To jest poważna firma??? Jak w gimnazjum!!!! Ludzie, lepiej zablokujcie albo usuńcie tę stronę bo WSTYD

SPRZEDAM

Spirytus 96% czysty zapaszek 27pln dostawa w kadrach po wcześniejszym uzgodnieniu warunków dystrybucji i konsumpcji.

Ok

Niestety wielu ludzi i w tym ja kiedy to widzimy tych panów jak pan rafał i tomeczki mamy odruch ....... niestety atmosfera bardzo zła i widac po liczbie opini jak jest, kto może ucieka a firm jest wiele za tą samą kaske.

hahahahah
@Ok

A kobiety chyba przeciwnie

Huhuhuhu
@hahahahah

Masz na myśli czarną i blondyne ? ;p to oczywiste że one są znane z tego i nie tylko ;p jest pare takich fakt,masz rację ale bez przesady ;p uważam ze przesadziłeś ;p

hahahahah
@Huhuhuhu

Co masz na myśli mówiąc nie tylko ?

Sob

Dobrze ze ty masz szkole jakaś ;)

Śmieszne te zazdrości z tego co pamiętam a pracuje tu parę lat to dziewczyny zawsze były operatorami,i nie ma co tu komentować czy obrażać. Ogarnij cie .

Kolezanka

Dziewczyny jesteście najlepsze i taka jest prawda !siła w kobietach !tylko nie dajcie się sprowokować bo jesteście inteligentne (usunięte przez administratora)

@anonymous

Wszystko można wyleczyć, nawet ból (usunięte przez administratora)

WiemJakJest

Szanujesz he to dobre!znam inna definicje szacunku! .Jestet z Wami Kobiety góra! !!

Prawda boli
@WiemJakJest

Po co ta napinka i tak wiemy jaka jest prawda o nich o liderze i tej całej załodze ;p

Miros

'Inteligentne ' mam nadzidzieje źe ująłeś to jako ironie :)

Maruda

Id...io...to naucz się tyle co one to też znajdziesz tak wysoko. Znasz się na szlifowanieu i laczeniach...pewnie nie bo jesteś za glu...pi. Do szkoły id...io..to bez mózgu. Przestań tutaj ujadać impotencie.

Jutro jest zebranie HALL METING więc macie szanse wyżalić się Dyrekcji jeśli chcecie spróbować by się cokolwiek zmieniło na lepsze. Ciekawe czy ktoś z was się odezwie anonimowe cwaniaczki :))

Ty oczywiście mówisz swojemu liderowi,przełożonemu wszystko w oczy on Cię klepie po pleckach no bez jaj.

@1234

Pewnie że mówię ! Tylko z reguły niestety niema żadnej reakcji, tak jak by nie mogli nic zrobić albo po prostu nie chcą. Bo na pewno nie przekazują tego wyżej!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie sia Biuro Technologiczne sp. Z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik obsługi bazy transportowej
holandia
De Rooy Poland Sp. z o.o.
logo firmy Regionalny Przedstawiciel ds Sprzedaży
Konsbud Audio Sp. z o.o.
Uważajcie

Nie ma sensu sie ujawniać w tej firmie :) dlaczego ? dlatego że chcecie niszczyć tego kto mówi coś jawnie, po co sie ujawniać i mówić ? sytuacja w firmie mówi sama za siebie i na gowork opinie więc nie ma potrzeby, ostrzegam wszystkich aby nie ujawniali się gdyż oni dążą do tego aby zniszczyć daną osobe i opowiadają rzeczy wyssane z palca w zemście, nie występuje na zebraniu a dązcie do tego aby odejść z firmy albo zmienić to tutaj albo pisać anonimowo lub dzwonić do tych w szwajcari jeśli macie namiary, nigdy do nich tutaj.

Są już wypłaty?

Bolo
@321

Ja w PKO miałem już wieczorem

Sia Bosch pracownik.
@321

Wejdź na swoje konto i sprawdź!! Skąd ludzie mają wiedzieć czy na twoim koncie jest już kasa!!

Saren

Pracowałem w sia bosch i widze ze nic sie nie zmienia czytajac wpisy tutaj na stronie, kiedy sie cos zmieni? wtedy jak wiekszosc liderów i z biur ludzi zostanie zwolniona i tyle, wtedy mozliwe ze cos sie zmieni, dawida jesli nadal tam jest musi szwajcaria zwolnic id ac nowego czlowieka gdyz tam sa koledzy kolezanki ze szczecina, nazwisko jednego z liderow i pani z biura to tez przypadek ?

@Saren

Tak to akurat przypadek i pomyśl zanim coś napiszesz.

Okropna atmosfera Moje sugestie dla sia Biuro Technologiczne sp. Z o.o.: Zacznijcie szanowni ludzi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nauczyć obecnych pracowników podejścia do ludzi których mają uczyć

Zgred

Lizodupne po30, 40 minut przerwy mają (co nie wiedzą że 20 minut jest ?!),kiedy to się skończy? Kiedy wszyscy będą traktowani równo tak jak to mówią na zebraniach cały czas !

Banan
@Zgred

Ja mam godzinę i jest git

Ganzolo idź spać hahhahahaaj

Freddy Krueger

Polać mu!

To porazka jest i dramat

Prawda jest taka źe AT8-2 to jakiś dramat i kaźdy normalny ucieka stąd i takie są fakty a co do wojtka pomijam temat gość niby ok mily porzadku a nic nie moze, albo bedzie siedzial tu i bedzie jalowy i dla kasy bedzie sie trzymal albo zwolni sie majac jakies ambicje i zrobic cos w innej firmie, on tu gada i usmiecha sie wiadomo z kim i ich slucha on nic do powiedzenia praktycznie nie ma taki jalowy jakis albo udaje ze nic nie moze, nikt kto ma troche ambicji nie bedzie siedzial z nimi na AT8-2

Donos

Dziewczyny uważajcie na E.K z at8- 2 to ona na Was nakręca ta spiralę nienawiści. Wiem dużo więcej jak będzie trzeba to Wam pomogę

Stary pracownik który uciekł

Wiem widać że nic się nie zmienilo. Z obozu charcerskiego robi się przedszkole dla niepelnosprawnych. Gratuluję załogi która się dobrała w biurze z przypadkowego katalogu. Dla tej firmy szkoda czasu

Pracownik26

Wy naprawdę nie boicie się karmy ?

???
@Pracownik26

Karma ? za pisanie PRAWDY i FAKTÓW ? przecież wiemy jak było i jest ! nikt sie tu niczego nie boi bo opisywana jest PRAWDA, ja rozumiem że od zawsze to boli , tracicie ludzi a w ludziach siła, Sory... zabiliście siebie samych,nie my was

Byly

Niby praca ok fakt i nie jest zła ale trzeba zaznaczyc jedno, zalezy jakie stanowisko, kazdy kto pracowal lub pracuje widzi co sie dzieje na at8-2 , i zalezy jaka maszyna ta ktora obok WC postawili, widzicie sami, zalezy jakie stanowisko i nie poprawia sie tam komfortu pracy

@Byly

Prawda na at8-2 atmosfera okropna. Praca nie była zła. Ale każdy kto tam będzie przydzielony szybko zrezygnuję!! A lider nic z tym nie robi!

Szybki wściekły

O kim lub o czym mowa?

@Szybki wściekły

O kobietach oczywiście nie wszystkich!!!

Czarna

Dokładnie praca na at82 to koszmar

Obiektywny
@Czarna

A jaka ma byco atmosfera jak laski się obgaduja (ostro jada po kazdym),a udają przyjaciółki tych których obgaduja.Sam się o tym przrkonałem jak jedna z tych dominujących gadala mi na swoją pseudo przyjaciółkę (aj te baby )pozdrawiam je serdecznie Flip i Flapa super duet.

Spokój od nich
@Obiektywny

Też bylam swiadkiem obgadywania innych A za chwilę przyjaciółki. Dobrze że tam już nie pracuje Straszne sa. Tak Filip i flap najlepsze przyjaciolki wszystkich

maciejo

Co prawda to prawda

Zgred

Co za błazny w biurze pracują że ludziom papiery giną i pieniądze od czerwca nie naliczone ?! Ludzi nabijacie w butelke tylko i myślicie że się na to nabierają ? To się grubo mylicie !

Dramat

Wracać do Boscha do tych samych ludzi ? dramat !!! jak zmienia się tam wszyscy to moźe ale nie w takich warunkach z tymi ludzmi, są inne zaklady inni ludzie i atmosfera, ale jeśli chcesz wróc do Boscha moźe sie spodoba. Ja sie zwolniłem jak wielu innych a chyba nikt z fajnej firmy się nie zwalnia.

@Dramat

Ja zwolniłem się z powodu atmosfery okropna!! Ale słyszałem że na msc1 jest ok. Bo na msc2 masakra

Witam czy są przyjęcia na produkcję? Niestety z przyczyn osobistych musiałem zrezygnować z pracy u was Ale teraz jest już ok i bym wrócił? Czy jest taka możliwość

Tak.

Trochę doswiadczony

Tak, są przyjęcia. Ale rozwAz tez inne możliwości (inne firmy w okolicy mogą mieć bardziej atrakcyjne warunki zatrudnienia)

@Trochę doswiadczony

Myślałem nad LM wind power mam jutro rozmowę. A jak z atmosferą pracowałem na msc2 nie było fajnie

lepszezyciebezsiaistnieje

człowieku nie pchaj sie w to drugi raz sa miejsca gdzie traktuja ludzi z szacunkiem lub chociaz probuja.tu tego nie doswiadczysz.wiem co mowie uwierz mi

Trochę doswiadczony

Cos musza zmienić u nas w Bosch, No ludzie od nas odchodzą ze względu na atmosferę. Ludzie idą do LM Wind Bo tam sie po prostu lepiej pracuje. I nowym pracownikom dali spore podwyżki pensję zasadniczą od 3000 zł brutto na początek; atrakcyjny system premii finansowych co miesiąc od 700 zł brutto; po okresie próbnym dodatkową premię nawet + 600 zł brutto oraz podwyżkę do pensji zasadniczej; premię kwartalną 660 zł brutto

Produkcja
@Trochę doswiadczony

W LM musi być ciężko z ludźmi skoro już na gowork prowadzicie kampanie informacyjne podszywając się pod zwykłych pracowników :)

Jędrek
@Trochę doswiadczony

Może lepie może i gorzej ale praca w LM Wind nie jest zdrowa i nie polecam jej. Byłem tam zaledwie 5 miesięcy ale do tej pory mam problemy ze zdrowiem. Tego panującego tam smrodu Epoksydów i wdychania tych pyłów moje płuca nie wytrzymały i teraz muszę bujać się po lekarzach... Za żadne pieniądze nie polecam tam pracy! Szkoda Zdrowia i życia.

ogarnięty
@Trochę doswiadczony

Czemu piszesz to samo co na stronie Dancoala?

bylem w LM
@Jędrek

e, cos kolega trochę mija się z prawdą LM NIE robi w epoksydach.

Zostaw merytoryczną opinię o sia Abrasives Polska Sp. z o.o - Goleniów

• Jak się pracuje w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy sia Abrasives Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

sia Abrasives Polska Sp. z o.o