Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Gringo

Witam. Jak wygląda sytuacja z pracą w labolatorium, na stanowisku technik laborant.

Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat osoby Marcin Sm... (pracował u was jako szef?)(usunięte przez administratora)

Jurgen
@Gość

Każdy się go bal, zasial terror, mnie zwolnił za zgłoszenie wypadku w pracy

Kikoz
@Jurgen

Przeciez to parowa jakich malo, chcialem z nim wyskoczyc pod tenneco to odrazu za telefon lamus.

Były TL
@Gość

Esesman w garniturku i lakierkach

Robert

Witam ile realnie można zarobić za przepracowany cały miesiąc jako operator?

@Robert

około 2300zł, mało który miesiąc ma 168 godzin, czeka cię bieda i tylko bieda, szkoda czasu żona w biedronie zarobia(usunięte przez administratora)

@Adam

2600zł

adam

kolejne święta w biedzie suchy chleb i jedzenie z śmietnika , tenneco robi z ludzi tanich (usunięte przez administratora)

@adam

Chłopie pomyśl o specjaliście ;)

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Gliwice
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
adam

mam tylko 13 zębów, żona ma spore owłosienie.

GUSTavo

Jest naprawdę Wspaniale ???? Polecam pracę w tej firmie z całego serca dla wszystkich tych którzy nie mają ochoty się czegoś w życiu dorobić, pozostaje rok do emerytury, skazanych na regularną pracę na poczet zadłużeń i świętego spokoju przed komornikami i innymi wierzycielami. Jeśli jesteś robotem któremu satysfakcję daje fakt iż maszyna więcej myśli niż operator , nie posiadasz umiejętności innych poza włóż, przyciśnij i wyjmij w rekordowym tempie narzuconych z kosmosu norm, Również jest to praca dla ciebie bo powtarzalność prac zwiększa precyzję i szybkość ich wykonania. Z czasem stajesz się jak przysłowiowy pies Pawłowa. Dotąd nie mogę rozgryźć na czym polega możliwość rozwoju, szkoleń i awansu ???? A może wiem, tylko nie zdawalem sobie z tego sprawy? To. Na pewno chodzi o sumiennie przeprowadzone szkolenia na temat wydajności, jakości, planów, realizacji planów firmy... Tak trzeba zapamiętać koniecznie. Mniej konieczne jest to by pracownik pamiętał o podwyżkach i możliwościach czy podwyższanie kwalifikacji. . A awans? Z maszyny na maszynę. Z działu na dział, No chyba że po 10 latach z łaski 2 zł w górę. Fantastycznie jest, polecam ????

Bugi łukasz
@GUSTavo

Ja dostalem 2zl po 3 miesiacach wiec jak sie leci w ch uuu ja to sie chujka moo taka prosta robota a nieudacznicy nawet normy nie potrafia najechac a niby taka prosta robota

???

Ciekawe kiedy postój będzie patrząc że kilka przypadków już jest i coraz więcej osób na zwolnieniu jest.

Hexenmeister

Zahaczyłem się tam ostatnio, wielkich wymagań nie miałem i cudów nie oczekiwałem, ale niektórych rzeczy zdzierżyć nie mogłem. Pól biedy, że ciężka praca za kiepską stawkę. Na początek 3000 brutto(plus do 20% premii, ale wierzę w premie kiedy je zobaczę) za machanie amortyzatorami w szybkim tempie przez prawie 8h- ogółem murzyńska robota. Spoko, lubię ciężką pracę, dawałem radę i takie tam. Pół biedy, że niby dojazd pracowniczy jest, ale przez Bytom jeździ taką trasą, że i tak bardziej opłacało mi się jeździć komunikacją. Do tego rozkład nieaktualny bo nie ma takiego przystanku jak "Bobrek Piecuchy". Spoko, całe życie nie planowałem tam pracować, a i może bym się z kimś zabierał. Ale tego, że pracowałem tam z taką mendą, jakiej jeszcze nigdzie nie spotkałem już nie zdzierżyłem. Długo można by mówić, ani razu nie pomogła, ani razu nie odezwała się do mnie normalnie tylko za każdym razem jęczała z pretensjami jakbym jej psa kopał. Przez 4 dni poświęcałem więcej energii na zastanawianie się gdzie waćpannie położyć amortyzator żeby trafić w jej wysublimowane gusta niż na faktyczną pracę. W końcu jak "zażyczyła" sobie żebym jej odkładał w takim miejscu, że musiałbym obchodzić stół to stwierdziłem, że mam ją gdzieś, ale jak na drugi dzień znalazła kolejny sposób żeby mnie zdenerwować to już nie zdzierżyłem, rzuciłem okularami i wyszedłem stamtąd w (usunięte przez administratora) Mam za dużo godności żeby pracować w takich warunkach i rzecz w tym, że to nie jedyna taka osoba. Trafiłem na inną linię na pół zmiany, stwierdziłem, że z grzeczności będę jednemu gościowi odkładał amortyzatory za plecami albo w skrajnych miejscach zamiast obok siebie, zależnie od tego do której skrzyni ładuje, co by biedny nie musiał za dużo latać(trzeba sobie pomagać, co nie?) i myślałem, że chociaż troszeczkę będzie mi za to wdzięczny. Nic bardziej mylnego, jak go przypadkiem dotknąłem amortyzatorem to zaklął, a jak mi się rozłączyły słuchawki to rzucił jakimś głupim tekstem. Ot, kolejna (usunięte przez administratora) najwyraźniej. Jeden ziomek, który zatrudnił się równolegle ze mną i jeździł ze mną autobusem wspominał, że ktoś go zwyzywał bo za długo szukał czegoś, co raz mu z grubsza pokazano gdzie znaleźć, a na hali łatwo się zgubić. Na drugi dzień ktoś go zwyzywał za co innego, na trzeci chyba też i pewnego dnia już go w autobusie nie spotkałem. Ogółem w firmie panuje atmosfera gułagu, większość patrzy na nowych pracowników z góry, a pretensje o coś, czego im nie tłumaczą to chyba taki firmowy sport. Nie wypada oceniać ludzi po wyglądzie, ale 1/3 wygląda jakby wyszła na przepustkę z ciupy(może po prostu są wykończeni przez pracę), 1/3 to Ukraińcy(nie mówię, że to ci sami), a koło przewozów jacyś goście piją piwo tuż pod kamerami. Tzn nie mówię, że wszyscy tam to (usunięte przez administratora) na FA4 gdzie szczęśliwie trafiłem połowa osób nawet wzbudzała moją sympatię (plus dwie osoby wytłumaczyły mi dokładnie wszystko co powinny, a lider sprawia wrażenie konkretnego człowieka), a do reszty, poza wspomnianą panią, miałem stosunek co najmniej neutralny, ale atmosfera w firmie jest ogółem nerwowa i mocno nieprzyjemna. Co ciekawe mimo, iż zwolniłem się w sposób trochę jakby drastyczny to i tak w pośrednictwie napisali mi wypowiedzenie za porozumieniem stron bo wiedzą jak jest w tej firmie i cyt.: "miało się poprawić". Krótko mówiąc nie polecam. Tj. gdyby nie ta jedna pani to na FA4 nawet dałoby się pracować i może na nowej hali wygląda to lepiej, ale atmosfery i mentalności ludzi się nie zmieni, musieliby wymienić część załogi, a to niewykonalne skoro nikt nie chce tam pracować.

Jak wypłaty 3 z przodu każdy miał???

Brutto czy netto oczywiście bo raczej nie dowierzam

matrix
@Nowy

Ja miałem 3100 netto bez nadgodzin i bez piątków sam się dziwie co tak dużo

afolfa
@matrix

j mialem 7200 ale 6000 za (usunięte przez administratora)

Bocian
@afolfa

A ja miałem 8600 tylko 8000 bo uja grałem

frela

Witam czy darmowy bus pracowniczy jest z Ornontowic lub z Orzesza. Dzięki

Agnieszka

Czy autobus pracowniczy jedzie przez Rozbark?

Jagoda

Gdzie znaleźć rozkład jazdy autobusów pracowniczych,?

Agnieszka

Co do autobusu. Skład odjeżdża autobus w Bytomiu. Gdzie można znaleźć jakiś rozkład?

Byłem tam

Słaba kadra zarządzająca,ryba psuje się od głowy. Brak rozwiązań. Powtarzające się problemy. Polonista pracuje jako inżynier :) Dyrektor zaniedbany i jakby wczorajszy.Fabryka brudna i staroświecka. Mają wielkie ambicje i napoleońskie plany.Olbrzymia rotacja pracowników, którzy uciekają z tego bagna.

@Byłem tam

Tenneco stoi na twardych fundamentach, brygadziści i kluczowi pracownicy się nie zmieniają, zmieniają tylko osoby które z jakichś powodów nie pasują do tego typu pracy.

@anonymous

jak ma takie fundusze to czemu wypłaty są takie niskie i trzeba robić cały czas nadgodziny

Dejvid
@anonymous

Tenneco to już tylko kolos na glinianych nogach...kwestia czasu jak dupnie,chyba że zacznie traktować pracowników jak ludzi.

Ktos
@anonymous

Skontaktuj się ze mną proszę. To bardzo ważne

Mateusz

Wiem, że to miejsce na wypisywanie żali to jedna wielka beka ale muszę dodać coś od siebie. Ludzie w tej firmie mają w głębokim poważaniu to czym się zajmują, głównie z powodu podejścia managementu, a nawet nie managementu tylko jednego dzbana który się w tej firmie panoszy. Typ odpowiedzialny za najmniej pod względem wartości dodanej działem, kręci całą fabryką. Cokolwiek ktoś nie wymyśli jest słabe, jakiekolwiek ktoś ma plany, są słabe bo wg (usunięte przez administratora) wszystko nie jest do końca przemyślane i nie przewiduje wszystkich scenariuszy. Gdyby ludzie się zebrali w kupę w końcu i napisali jakiś kwit żeby wyrzucić Vlada Browarnika z tej firmy to żyliby wszyscy jak paczki w maśle. Przemyślcie to :)

Company
@Mateusz

Mateusz. Czy jesteś w stanie porozmawiać z nami o zaistniałej sytuacji mailowo, bądź telefonicznie? Prosimy o odpowiedź. Napewno coś zdzialamy. Pozdrawiam.

Hans

prowadzę firmę w Dortmundzie szukam spawaczy glazurników , zarobki to 15 euro netto , praca nawet 240 godzin miesięcznie z rodakami , może ktoś chętny? wasz wybór.

Bobo
@Hans

Ja byłbym w hoj chętny ale nie już w tym roku ja będę chciał jechać ale w nowym roku

Witam, powie mi ktoś jak jest na magazynie w Tenneco ? Ludzie są w porządku?

@Nowy

Chłopie ludzie są skuleni bo esesman z batem czeka jak nie wyrobisz swojego to bicze po plecach i po premi i dodam jeszcze że jak coś spierdzielisz to zakare jak magazynier pakuje cię na regał wysokiego składowania i tam siedzisz resztę szychty

Luka

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

Xyz

Witam. Wiek ktoś ile zarabia technik utrzymania ruchu, na rękę oczywiście. I na jaka premie można liczyć?.

adam

mam 2 dzieci chce mieć 3 ale mi nie staje.

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 12 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe