Opinie o 8a.pl - Snap Outdoor Sp. z o.o w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 8a.pl / sklep Active. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w 8a.pl / sklep Active o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 8a.pl / sklep Active w Gliwice

Pako

Radzę uważać na tą firmę, na rozmowie o pracę mowia jedno a jest drugie. Po upływie umowy na okres próbny nie przedłużają umowy. Kierowniczki wmawiają ze to przez urlop na żądanie który nie był brany. (usunięte przez administratora)

KMK

Biuro zawsze miało inne przywileje niż magazyn, Basia nigdy nie umiała się wstawiać za magazynem. Czy to o nadgodziny czy dodatkowa przerwę o cokolwiek...one same boją się o swoją posadę w tej firmie.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z 8a.pl / sklep Active? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

@Szczęśliwa

Wiesz może jak się pracuje jako copywriter produktowy? Jak wygląda atmosfera w dziale? Jakie trzeba spełnić normy pracując na tym stanowisku? Czy jest jakiś dolny limit produktów, które trzeba dodać? Widziałem ogłoszenie o pracę, ale opinie trochę ostudziły mój entuzjazm.

Xd

Zwalniają się bo jest kilka powodów Praca w niedziele za darmo - dzień wolny w tygodniu Dziwne zmiany w grafiku bo jest jakaś akcja to zmienia jak im się podoba Nie licząc premii magazynierzy zarabiają najniższa krajowa Brak nadgodzin - ludzie wywalczyli nadgodziny w tyg 50% to zabrali soboty płatne 100% oczywiście nie ma ich zbyt wiele więc nic straconego Zmniejszenie przerwy z 20 minut na 15 min Czarny ubiór dla magazynu natomiast adm ubrana jak im się podoba

Ona

Brak możliwości przeniesienie urlopu na nowy rok. Każą wybrać do końca bieżącego roku, więc jak chcesz zaplanować pojawia się problem bo tam gdzie chcesz to nie możesz ???? tu nie bo coś tam też nie bo coś ????

@%%
@Ona

Nie mają prawa kazać wybrania urlopu . Mogą zasugerować ale masz prawo gie nie zgodzic

Szczęśliwa Nowy wpis

Albo znajdują lepszą pracę albo odchodzą, bo ktoś będzie kopał dołki pod Tobą, bądź pójdziesz na zwolnienie lekarskie i będzie to nie na rękę szefostwu. Odradzam. Teraz tak się tam pozmieniało, że nie warto. Toksyczni ludzie tam byli zawsze. Nie wszyscy. ale większość. Dość specyficzne środowisko.

Kandydat Nowy wpis
@Szczęśliwa

Ciasteczko Bebe Nowy wpis

Naprawdę z całego serca odradzam pracę w 8a. Może trafisz jakimś cudem do działu, w którym znajdzie się życzliwa osoba. Być może będziesz robił to, co lubisz za pieniądze, które Cię satysfakcjonują. Jednak prędzej czy później poznasz się na manipulacji niektórych osób. Gorzej jak się nie zorientujesz. W żadnym innym miejscu pracy nie spotkałam się z takimi energetycznymi wampirami. O ile sama praca może być ciekawa, o tyle współpraca z ludźmi niekoniecznie. Weź pod uwagę, że 8a to był sklep założony z pasji do gór, a od kilku lat jest to korporacja, która wyciśnie Cię jak cytrynę. I naprawdę nie jest to kwestia, że były pracownik wypowiada się negatywnie, bo nie chciało mu się pracować. Nie chodzi o obowiązki. Tu chodzi o środowisko. Jest to bardzo ważny element każdej pracy. Plotki nie z tej ziemi. Krętactwo. Manipulacja. Nie możesz mieć życia prywatnego. Albo nie może ono stanąć na drodze Twojemu pracodawcy... Są osoby długo tam pracujące. One boją się wyjść ze swojej strefy komfortu. Jest syf, ale go znam. Niektórzy nauczyli się w tym syfie funkcjonować. Zdaję sobie sprawę z tego, że powinnam wyjaśnić, co mam na myśli pisząc o krętactwie etc. Jest sporo przykładów. A ten komentarz zapewne zostałby usunięty. Jeśli odważysz się podjąć pracę w 8a i nie masz problemu z funkcjonowaniem w toksycznym otoczeniu to powodzenia. Nie miej jednak złudzeń, że lider, kierownik, kadrowa czy prezes wyciągną do Ciebie pomocną dłoń jeżeli przyjdziesz jakimś problemem dotyczącym spraw zawodowych, tym bardziej prywatnych, które mają wpływ na pracę. Współczuję osobom, które tam zostały z różnych powodów i wyrywają włosy z głowy przez stres związany tą pracą ale boją się zmian. Trudno zdecydować się na odejście z pracy. Jeśli nie masz na oku nic nowego. A nie masz czasu ani siły szukać innej oferty, bo ta współpraca wykańcza. Ale tam zawsze przychodzi moment, w którym jest takie bum. I albo odchodzisz albo Cię zwalniają, bo już nie ma co z Ciebie wycisnąć i masz jakieś inne oczekiwania. I wtedy po miesiącu dziękujesz "Bogu", że już nie masz nic wspólnego z tą firmą. Niemniej pozdrawiam moich byłych współpracowników, którzy byli życzliwi. Jest ich bardzo mało. I żaden z nich nie jest blisko z kierownictwem.

Jaka jest stawka początkowa w 8a.pl / sklep Active? 3 listopada na InfoPraca.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Project Manager.

...
@Pako

Zwalniają za różne rzeczy które nie mają miejsca z tego co słyszę i widzę. Komuś się naraziłeś i nie byłeś w kręgu tych fajnych pracowników, kierowniczki i liderzy lubią wybierać sobie tych dobrych i tych złych..one dwie które są przeciwko wszystkim i nie wypływają na dobro magazynu a liderzy prześcigują się kto więcej nakabluje by być "lepszym"..w tej firmie lepiej już nie będzie jest tylko gorzej.. kierowniczki za jakiś czas razem z cudowna Ukrainką, która nie ma szacunku do ludzi same będą pracować na tym magazynie z biegającymi liderkami.

@

Kierowniczki zamiast zająć się swoją robota oraz liderzy to śledzą każdy ruch na kamerach pełna inwigilacja. Zamiast zwrócić pracownikowi uwagę lepiej zwolnić. Przykład idzie z góry ludzie pracują tak jak liderzy i kierownictwo. Druga sprawa jaka płaca taka praca.

Pako

A i jeszcze jedno Basiu, mówicie na rozmowie o pracę o jednej niedzieli w miesiącu a zmuszacie ludzi do minimum dwóch czerwonych dni. W dodatku nie płacicie za nie bo dajecie wolne w środku tygodnia.

KMK

Obie są tak samo zepsute, w dodatku kierowniczki z przypadku bo do siebie nie mają szacunku a co dopiero do innych. Zresztą obie daleko nie zajdą w końcu przyjdzie czas i na nie chyba nikt nie ma tyle wrogów co one dwie. Atmosfera w pracy jest taka tylko u nas na magazynie ludzie mają dość przykro się na to patrzy co się stało tutaj na przestrzeni kilkunastu miesięcy.

KMK

Fakt zmieniło się wszystko od zmiany zarządu, ale proszę nie wmawiać ze Basię są zaszczute przez Ukrainkę i prezesa ponieważ one niszczą to atmosferę samą swoją postawa do pracowników. Na starym magazynie wcale nie miały lepszego podejścia do ludzi. Przyjaźń tych dwóch Pań powoduje to, że nie powinny być na takich stanowiskach, obie nie potrafią zarządzać ( zmiana zdania u nich jest co chwilę) ale nikt od lat tego nie widzi. Iza i Honza przynajmniej wiedzą jak kierować ludźmi i jakoś źle dzieje się tylko u nas magazynie! Przypadek? Prawda jest taka,że nieodpowiednie osoby zarządzają magazynem ludzie z przypadku zostali liderami i teraz uważają się za lepszych od innych! DROGIE BASIE, DAWIDZIE ORAZ DANIELU KIEDYŚ TEŻ BYLIŚCIE ZWYKŁYMI PRACOWNIKAMI I PAMIETAJACIE ZE ZA (usunięte przez administratora) JEST SIĘ KARANYM! LUDZIE W DZIEJSZYCH CZASACH BOJĄ SIĘ ODEZWAĆ BO BOJĄ SIĘ ŻE STRACĄ PRACE, ALE PAMIETAJCIE ZE WSZYSTKO MA SWÓJ KONIEC I TRAFI SWÓJ NA SWEGO.

Amelia P.
@KMK

To ja może dorzucę coś od siebie. Pracuje tu może nie długo (jak co niektórzy )ale już zdążyłam zauważyć kilka rzeczy.Piszecie ze tu tak źle i nie fajnie.Ale jednak ciagle tu jesteście -bądź zostaliście zwolnieni .Tak czy tak nie jesteście szczerzy sami ze sobą -takie moje zdanie.Tak oczywiście kierowniczki mają czasami odmienne zdanie, ale może to i dobrze ,ile ludzi tyle charakterów.Może nie potrafią odpowiedzieć i nie znają odpowiedzi na zadane pytanie, a wypadało by aby kierownik magazynu znał się na wszystkim z czym ma doczynienia na co dzień.(fakt)Ok tyle o paniach.Nie zapominajmy że jeszcze jest tam również Kierownik ,który wie więcej od w/w Pań ,ale na tym kończą się jego zalety.(niestety ????)Cichy ,skromny-Tu dużo do poprawy.Nie mogła bym zapomnieć o liderach.I tu również nie jest idealnie ,ale chociaż oni wiedzą co z czym się je.Prowadzą zmiany ,jasne nie zawsze im to wychodzi,ale naprawdę z każdym z nich można normalnie porozmawiać (No prawie z każdym ) Dla informacji jest ich czwórka ,i jak narazie tylko jednemu z nich uderzyła woda sodowa do głowy .Co podkreślam NARAZIE????Tak czy siak miejsce do pracy nie jest złe .Jeżeli robisz o co Cie poproszono,i wykonujesz swoje nałożone obowiązki ,jest naprawdę ok.Atmosfera też jest całkiem do zniesienia.Chyba co niektórzy zapomnieli jak to było w poprzedniej pracy.Moja ocena 6/10 .Nie jest idealnie ale mogło by być gorzej .

@Amelia P.

Skoro nie pracujesz długo to dużo wiesz o ludziach kierownikach czy też liderach. Liderzy wiedza co się z czym je? Hmm, oczywiście bo latają po całym magazynie od kierowników do IT aż po cudowna Ukrainke może dlatego wiedzą co się z czym je. Oczywiście jest Mariusz (kierownik) ma duża widzę na temat magazynu czy jest w nim coś do poprawy? Na pewno jest o wiele lepszy od Basiek. Bądźmy szczerzy z liderami da się pogadać oczywiście a później każda rozmowa jest przekazywana dalej... Nikt nie jest idealny, żadna praca nie jest w 100% super ale trzeba być człowiekiem a tu każdy patrzy jak kogoś (usunięte przez administratora). Owszem niektórzy nadal pracują ale myślę, że połowa z tych ludzi szuka czegoś innego lepszego z lepszymi warunkami finansowymi, niektórzy już odeszli do czegoś lepszego, a niektórzy tak jak mówisz zostali zwolnieni ale czy wyszło im to na złe? I dodam że w żadnej pracy nie było tak źle pod względem kierownictwa czy liderów. Może czas na przemyślenia dla nich co robią nie tak i co można zmienić.. choć myślę jednak,że oni się nie zmienia a w firmie nadchodzą jeszcze gorsze czasy, jak to kiedyś ktoś tu napisał patrz komu ufasz a uwierzcie mi mało tu szczerych i zaufanych ludzi. A i ludzie robią swoje obowiązki wykonują swoją pracę jak najlepiej i są w jakikolwiek sposób docenieni? Raczej nie...bo wybaczcie ale Baski nawet szczerego dziękuję nie potrafią powiedzieć a tym bardziej liderzy. Już nie wspomnę o poproszeniu, tylko jest od razu masz z czymś problem coś Ci się nie podoba, chcesz coś powiedzieć? Lepiej nic nie mówić by później nie mieć problemów..a jak wiadomo jedna z kierowniczek jest mściwa i wredna ale to już widać po twarzy.

@KMK

Na każdym zebraniu z prezesem widać, że ludzie z administracji oddzieleni metalowymi drzwiami pracują tak jakby w innej firmie ???? są zadowoleni z pracy choć mają kilka maluch aspektów do poprawy Natomiast 15 min przerwy skróconej z 20 min bo jednostki przesadzały :D dodatkowo magazynier ledwo zje śniadanie, nie mówiąc o zrobieniu herbatki, a administracja przygotowuje sobie posiłki od podstaw, które uwierzcie mi trwają dłużej niż 15 min, ale oni nie muszą się odbijać i nie są obserwowani :P

KMK

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Junior/Mid Performance Marketing Specialist w firmie 8a.pl / sklep Active? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (montaż prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
okejka

Hejka Czy firma wypłaca jakieś dodatki świąteczne?

Dd
@okejka

Nie wypłaca nic, zero na święta zero wczasów pod gruszą masz się cieszyć że masz pracę.

W 8a.pl / sklep Active poszukiwana jest osoba na stanowisko Project Manager. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

TikTak

Az tak kogoś zabolało ze inni pracownicy spotykają się poza godzinami pracy ?? Aż tak boli kogoś ze kierownictwo potrafi nie tylko dobrze wykonywać swoje obowiązki ale również świetnie się bawić z pracownikami poza praca? Wypowiedzi odnośnie tego ze nie ogarniają grafiku albo ze wysokość premii zależy od relacji z kierownikami, są bezpodstawne. Pomijając wypowiedz odnośnie integrowania się z częścią męska. Żenada. Nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Ale z drugiej strony, czego można oczekiwać od ludzi, którzy organizując spotkanie „integracyjne” zapraszają kilka wybranych osób i chowają się z tym przed resztą zmiany.

Z częścią męska? To rozumiem, że część żeńska nie jest brana pod uwagę? Zastanawia mnie jak kogoś bardzo musi boleć fakt, że druga zmiana potrafi się integrować ze sobą a także z kierownictwem (nie tylko kierowniczkami) jak zostało to przedstawione, rozumiem że ktoś musiał nie spać cała noc bo komentarz wystawiony też o nietypowej porze jak na sobotę. Druga sprawa skoro tak kogoś boli, że kierownictwo integruje się z drugą zmiana to dlaczego ktoś nie zaprosił ich na swoją imprezę? Kolejna sprawa dawanie premi bo kogoś lubię? Wybaczcie drodzy ludzie ale chyba kogoś ponosi fantazja wszyscy mają tak samo płacone, ale sądząc bo sposobie pisania oraz błędach ortograficznych ktoś zbytnio inteligencją nie błyszczy.

rd

To co się dzieje w tej firmie ostatnio to jakiś nieśmieszny żart. Omijać.

Xd

Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Czy faktycznie otrzymuje się tyle, ile podane mają w widełkach na stronie? Czy ktoś pracował w dziale retuszu i chciałby się podzielić wrażeniami?

@Xd

Od czasu zmiany zarządu ta firma to (usunięte przez administratora)i wodorosty. Niektórzy dostali do podpisania umowy lojalnościowe i zakaz konkurencji jakby w tej firmie budowali rakiety w kosmos. Uważaj, żebyś na retusz nie dostał zakazu wykonywania prac dla swoich klientów, po godzinach pracy. ;)

@Marek

Nie brzmi to zbyt ciekawie xD a wynagrodzenie? I ogólna atmosfera w biurze?

rd
@Xd

Wynagrodzenie jest spoko, o ile cyferki w excelu się prezesowi zgadzają,

Ile zajmuje proces awansu w 8A (Snap Outdoor Sp. z o.o)?

To zależy tylko ode tego jak bardzo się wyróżniasz.

łał ....

Witam wszystkich chcących związać się z nadmienioną firmą, niestety nie mam dobrych informacji dla przyszłych pracowników. Nawet nie wiem od czego zacząć tyle tego jest ale postaram się wymienić najważniejsze aspekty może komuś pomogę w przemyśleniu czy iść czy nie iść tam do pracy. Zacznijmy od rozmowy kwalifikacyjnej pojawia sie kierowniczka jedna z wielu rozmowa przebiega w miarę normalnie do momentu kiedy orientujesz się ze " kierowniczka " nie jest nawet przygotowana do rozmowy z przyszłym pracownikiem dlaczego tak uważam bo moim zdaniem kiedy kierownik przychodzi na rozmowe kwalifikacyją powinien byc przygotowany w sensie wiedzy na jakie stanowisko dany czlowiek aplikował a tu klapa musisz tłumaczyc ze ty tu w takim czy innym charakterze jestes kiedy przebrniemy przez rozmowe kwalifikacyjna zaakceptujemy wszelki potknięcia osoby rekrutującej przychodzimy pierwszy dzień do pracy i co sie okazuje? Przychodzisz stajesz pod biurem i stoisz czekasz i czekasz nikt do ciebie nie podchodzi w końcu pytasz kogoś wyglądającego na pracownika biurowego czy ktoś moze mi powiedzieć gdzie mam sie udać jeżeli chodzi o stanowisko dostajesz odpowiedz ze zaraz kogoś zawołają i zaś czekasz po jakiś czasie przychodzi "kierowniczka " z rozmowy kwalifikacyjnej i wysyła cie na dostawy i właśnie tam dowiadujesz się że to tam będziesz pracować ale czy to jest związane z twoją aplikacją no właśnie nie robisz zupełnie coś innego niż miałeś w planach przychodząc do tej firmy czyli jak by ująć juz wiesz ze zostałes (usunięte przez administratora) ale nie to jest najgorsze. Pracujesz juz jakiś czas i wyciągasz od ludzi jak tam naprawde wygląda i częściowo sam sie orientujesz zacznijmy od inwigilacji, kamer wiecej niz włosów na głowie zatrzymasz się na na 5 min zamienisz z kimś zdanie na temat pracy nie koniecznie prywatne rzeczy omawiasz i co dostajesz za info ze satałes 30 min gdzie było 5min max zaznaczam następnie jak juz kamery was nie złapią to się nie martwcie kierowniczki z łapanki już sie obstawiły innym koleżankami które chętnie donoszą w zamian za lepsze warunki pracy ogólna fałszywość współpracowników i kierownictwa awansy na podstawie kolesiostwa brak kompetencji znajomości gospodarki magazynowej brak umiejętności zarządzaniem zasobami ludzkimi jednym słowem dramat. Następnym znakiem braku zarządzania jest to że przychodząc do pracy nigdy nie wiesz co będziesz robić kiedy pytasz co masz robić to otrzymujesz odpowiedz od starszego pracownika "nie wiem możę to a możę tamto z resztą ja nie jestem od rozdawania roboty" a liderki nie ma bo ma wolne lub coś innego no to co idziesz robisz co możesz i co sie dzieje wtedy twój kolega z pracy donosi kierowniczce ze robisz co ci sie podoba a nie to co masz robić ale gdy pytasz co masz robić nikt ci nic nie powie czarna magia powiem szczerze ze nie spotkałem sie z taką fałszywością ludzi w danym zakładzie po raz pierwszy w 8a a juz troche na rynku pracy jestem. Następnie kolejne oszukiwanie jeżeli chodzi o grafik na rozmowie otrzymujesz info że pracujemy dwie niedziele w miesiącu żadnych sobót i za niedziele faktycznie tak jest masz wolną srode czy tam inny dzien z tygodnia. Dostajesz wolne w tygodniu co za tym idzie o zapłaceniu co za prace w weekend zapomnij normalna stawka jak za prace od poniedziałku do piątku ale tego nie dość jednak okazuję się że te wolne soboty to są na rozmowie kwalifikacyjnej bo w rzeczywistości pracujesz również soboty. Nie chce już się rozpisywać na temat tej firmy bo tych przykładów można mnożyć. Jeśli pójdziecie tam do pracy to polecam nikomu nie ufać uważajcie co mówicie i do kogo patrzcie na kamery i gdzie są koleżanki od kierowniczek bo są lepsze od kamer powodzenia przyszłym pracownikom którzy się jednak zdecydują pozdrawiam.

@łał ....

Wnioskując z Twojej wypowiedzi zostałeś zwolniony? :D niestety jak ktoś zmienia pracę co 3 miesiące i na dzień dobry mówi, że trafił do firmy żeby "przezimować", oczekuje nadzwyczajnego traktowania nie dając z siebie zupełnie nic to raczej się w tej firmie nie utrzyma bo tu PO PROSTU trzeba pracować :) dla niektórych to za wiele.

@łał ....

Były kolego, zacznijmy od tego, że w języku polskim istnieje coś takiego jak interpunkcja. W szczególności polecam temat "przecinka". Kwestia kamer, tak faktycznie w magazynie jest ich sporo, powód jest porosty - asortyment i jego wartość. Sprzęt wielkości komórki może być wart od kilkuset do kilku tysięcy zł, resztę sobie dopowiedz. Co do innym pracowników, w firmie są osoby w tym w magazynie z dwucyfrowym stażem. Bynajmniej nie pisze tu o kierownictwie magazynu. Kto zostaje liderem zespołu? Osoba, która najwięcej wie o danym dziale lub odznacza się umiejętnością radzenia z problemami. Nie mam pojęcia kiedy pracowałeś w tej firmie, jednak jeśli był to okres szczytu przypadającego na Czarny Piątek czy Święta Bożego Narodzenia, to praca w soboty faktycznie występuje - jako dodatkowo płatne nadgodziny. Wymusza to szczyt sprzedażowy. W zwykłej części roku coś takiego się nie zdarza.

Hm

Jestem zdziwiony opiniami tutaj pojawiającymi się ale ja cieszę się, że podjąłem pracę w firmie rok temu. Nie wiem jak było wcześniej za starych czasow i nie nakręcam sie ale to normalna praca, ludzie, kierownictwo, prezes, wymogi no ale jak ktoś narzeka całe życie to zawsze sobie coś znajdzie ....

GoWork to wspaniały portal, który pełni bardzo pozytywną, terapeutyczną rolę. Można sobie wylać z siebie żółć i poczuć się lepiej wśród podobnych sobie. Ba! Nawet o nieuznanej reklamacji napisać. W efekcie, wg GoWork, praktycznie nie jest możliwe znalezienie w Polsce firmy w której warto pracować. Kiedy sprawdzam znane z propracowniczych postaw firmy, to są dokładnie tak samo hejtowane jak wszystkie inne. Do wszystkiego można się przyczepić - nawet do tego że 100% podwyżka była za mała, albo za późno, albo informację o tej podwyżce można by przedstawić np w Dubaju, a nie w biurze. Nawet można przeczytać wymaganie, że szefostwo musi osobiście rekrutować i zwalniać pracowników. Litości... są jakiej granice racjonalności. Wiec każde szefostwo i kadra zarządzająca są złe, załoga jest za to fajna, a mnie nie chcą docenić pomimo tego, że jestem taki wspaniały.(usunięte przez administratora) Ale ponieważ mam dostęp do cyfr w tej firmie (zresztą wystarczy porozmawiać) wiec sprawdziłem, jak np wygląda ta legendarna „duża rotacja”. - z osób pracujących 10 lat (w 2009 r) pracuje nadal 65% - z osób pracujących 5 lat (w 2014 r) pracuje nadal 40% Z osób pracujących 5 lat temu konieczna była wymiana jednego całego działu, a co pięć lat ilość osób zatrudnionych zwiększa się o 300%. Jednak aby te cyfry prawidłowo zinterpretować, trzeba wiedzieć jak je czytać. Żółć na oczach na pewno w tym nie pomaga. Powodzenia na rynku pracy!

więcej refleksji

Widać właśnie kogo żółć zalewa :D Ludzie pewnie już znaleźli sobie porządne stanowiska pracy gdzieś indziej i chcą najzwyczajniej w świecie przestrzec innych przed marnowaniem czasu i złym potraktowaniem (po to m.in. jest ta strona), tylko Pracownik się wciąż gorączkuje, że prawda wychodzi na jaw. Czasem lepiej dla firmy gdy weźmie uwagi do siebie i zechce coś poprawić w kontakcie z pracownikami/rekrutami niż marnować czas byle Pracownika do prostowania opinii w internecie, które wcale nie musiałyby się tutaj pokazywać. Są firmy, które cały czas pracują nad komunikacją a są takie jak ta, zamknięte we własnych przekonaniach i broniące własnego ego bez żadnych refleksji. Jak już firma jest taka aktywna na tym GoWork to niech chociaż wyciągnie z tego jakieś wnioski zamiast bezsensownie i z jadem kontrować opinie. No a te liczby faktycznie mówią same za siebie...

...

Go work jest do tego aby określić swoje odczucia związane z firmą jeśli wam nie pasuje opinia negatywna to może zamiast głupio sie tłumaczyć postarajcie sie aby takich opinii nie bylo wątpię że osoba zadowolona z pracy powie że jest zle w firmie prawda ? pewnie według takich jak ty jest super ale ludzie to chamy i tak piszą poimimo żąe jest pięknie ogarnij się

Jak ktoś chce pracować, to w tej firmie może być i przez -naście lat i będzie zadowolony. A jak komuś się nie chce, chce cwaniakować, to szybko wyleci. O pierwszy typ pracowników firma bardzo dba - są prezenty na święta, paczki dla dzieci, premie, podwyżki.

Teresa

Za co konkretnie można 'wylecieć' z 8a.pl? Jak wyglądają wspomniane prezenty na święta? Ile wynoszą premie i podwyżki oraz jak często się zdarzają? :)

.....
@Teresa

Konkretnie możesz wylecieć za to ze nie spodobałeś lub nie spodobałaś się liderce która nie potrafi szanować innych ludzi a jak jej zwrócisz uwagę to zacznie wymyślać nie stworzone historie na twój temat i dostaniesz wypowiedzenie żenada...

Koń Rafał

Witajcie. Miałem możliwość pracy w firmie przez około pół roku, na stanowisku magazyniera. Nie mam zamiaru zniechęcać do pracy w tej firmie,jedynie chciałbym przekazać moje odczucia odnośnie tego co przeżyłem i zobaczyłem. Już po przejściu rozmowy kwalifikacyjnej i przybyciu na poranna zmianę do pracy wiedziałem że coś jest nie tak. Po przybyciu na miejsce pracy poznałem moje kierownictwo, które już od pierwszych chwil wydało się dziwne, szczególnie żeńska część o której napiszę w dalszej części mojej wypowiedzi. Pierwsze piętnaście minut stałem bez czynnie i wydawało mi się że chyba jestem tam przez pomyłkę. Główna kierownik siedziała i patrzyła w komputer nie zwracając na mnie uwagi. Po kwadransie zostałem skierowany do innego pracownika w celu szkolenia. Jeśli chodzi o sama pracę, to jest kilka wariantów. Spora część pracowników pracuje na zbieraniu zamówień pokonując dystans ponad dziesięć kilometrów dziennie, nosząc pudła ważące często ponad trzydzieści kilogramów.Kilka osób pracuje na dziale wysyłek, obsługi hurtu i sklepów oraz przyjęć. Jeśli chodzi o sam magazyn to nie ma w nim źródła naturalnego światła (światła ledowe o zimnej barwie dość mocno meczy wzrok). W magazynie jest system wentylacyjny (nawiewowy) jedna brama i dwa wyjścia w postaci drzwi, co powoduje że magazyn jest słabo wentylowany szczególnie latem. Kiepska wentylacja szczególnie latem powoduje że produkty przechowywane w magazynie wydzielają spore ilości rozpuszczalników. Wiele osób skarży się na problemy z oddychaniem czy problemy z górnymi drogami oddechowymi. Każdy pracownik ma prawo do piętnastu minut przerwy ( im krócej ona trwa tym kierownictwo jest bardziej zadowolone) nie ma możliwości palenia papierosów na terenie firmy, a każde wyjście na papierosa jest odliczane od przerwy na posiłek. Na magazynie zarządza pani kierownik, oraz dwóch zastępców kierownika (kobieta i mężczyzna). Na porannej zmianie kierownictwo pracuje w parach. Najgorszym wariantem dla pracowników jest moment kiedy obie panie zarządzają (tworzą chaos) we dwójkę. W tej sytuacji wiele osób jest zestresowanych, zdezorientowanych i nie wie czego się może spodziewać po takim duecie. W tej sytuacji jest spory problem z podejmowaniem decyzji, częsta zmiana podejmowanych decyzji oraz przerzucanie pracowników na rożne stanowiska. Ogólnie rzecz biorąc z moich obserwacji mógł bym porównać żeńskie towarzystwo zarządzające magazynem do bajki "Pinki i mózg". Myślę że obecni jak i przyszli pracownicy zrozumieją moje porównanie do znanej kreskówki. Na magazynie jest ciągła rotacja pracowników po za kilkoma osobami. Jeśli chodzi o zarobki to nie jest najgorzej, dodatkowo można kupić produkty w niższej cenie czy przedmioty z reklamacji. W okresie świątecznym przyznawana jest premia roczna która przysługuje wybranym.Jeśli chodzi o moja opinię na temat tej firmy to jest negatywna, ponieważ zarząd oraz kierownictwo firmy tworzy atmosferę (usunięte przez administratora) poprzez zastraszanie i karania pracowników. Pracownicy na szeregowych stanowiskach są zazwyczaj mili i pomocni. Na rozmowie kwalifikacyjnej byłem zapewniany o miłej atmosferze oraz nie zwracaniu uwagi na wyniki pracownika co jest nieprawda. Wielokrotnie z ust żeńskiej części kierownictwa magazynu można było usłyszeć słowa "ciszcie się że macie pracę" czy "na wasze miejsce jest sporo chętnych". Cieszę się że moja przygoda z firma zakończyła się. Mam nadzieję że moja wypowiedz pozwoli podjąć odpowiednia decyzję osobom aplikującym do pracy w tej firmie. Może nowy dyrektor tej firmy na podstawie powyższego komentarza naprawi atmosferę w tej firmie.

@Koń Rafał

Niestety nowy dyrektor nie poprawił niczego, a jest gorzej. Firma zrezygnowała z premii świątecznych, które były dość wysokie za poprzednika. Atmosfera coraz gorsza. W tej firmie można się jedynie nabawić nerwicy

Urszula

a chciałam dopytać o ich wysokości, da radę i tak się dowiedzieć? i czy można dopytać ile osób aktualnie pracuje, że fundusz ma takie cięcia teraz?

Q

Hej mam pytanie odnośnie wynagrodzenia.Czy nowy pracownik magazynu rzeczywiście otrzymuje na start 5000 brutto czy jest to wałek i na początku obowiązuje niższa stawka?

Mateusz
@Koń Rafał

Zgadzam się z tą opinią. Od przejęcia firmy przez firmę inwestycyjną pracowników traktuje się jako zło konieczne. W poprzednich latach dbało się o każdego, premia roczna wynosiła od 1000 dla starszych pracowników do minimum! 500 dla nowych bez stażu - każdy pracownik czuł się potrzebny i dawał z siebie 150%. Teraz pracownicy otrzymali od 150 do 200 premii uznaniowej za cały rok. Corocznej podwyżki nie ma - mimo że jest wielka inflacja, wcześniej jakoś podwyżka była, a teraz nic. Niektórzy dostali 50zł miesięcznie, ale to tylko 1/4. Prezes na spotkaniach z pracownikami potrafi powiedzieć, że jak się komuś nie podoba, i ma przychodzić z krzywą miną, to ma odejść z pracy. Ciągle opowiada, że w firmie są możliwości awansu, tymczasem w rzeczywistości 3/4 stanowisk są obsadzane bez jakiejkolwiek rekrutacji wewnętrznej czy zewnętrznej przez znajomych kadry. Na zwrócenie uwagi się oburza. Przykre, co stało się z tą firmą..

Po zmianie właściciela firmy, którą przejęła spółka jest tylko gorzej. Brak jakichkolwiek socjali, nie ma paczek lub premii świątecznych, czy "wczasów pod gruszą", nie ma niczego co by motywowało do dalszej pracy. Jest premia frekwencyjna i od sprzedaży, ale jak ktoś weźmie UŻ lub L4 to po premii. Od nowego roku ma ta premia od sprzedaży być wypłacana kwartalnie, nie dziwi mnie to, bo niestety jest to na niekorzyść pracownika, a widać nowemu prezesowi nie zależy na tym by pracownicy mieli się lepiej. Dla nich liczą się cyferki i statystyki. Gdy ktoś w ciągu tych danych trzech miesięcy pójdzie na UŻ lub zwolnienie lekarskie to oczywiście może się pożegnać z premią kwartalną. Podwyżki od nowego roku są ledwo wyczuwalne, 150zł brutto to jakieś 60- 70zł na rękę, gdzie taka podwyżka według mnie jest nie adekwatna do sytuacji gospodarczej i szalejącej inflacji w kraju. Oprócz tego panuje średnia atmosfera zwłaszcza na pakowni, gdzie jest tam nowa liderka od jakiegoś czasu. Podejrzewam że dostała to stanowisko przez dobre kontakty z kierowniczkami magazynu. Na takim stanowisku powinna być osoba, która nie ma problemów z komunikacją z innymi ludźmi, oprócz tego powinna być bezstronna i sprawiedliwa, a tutaj wygląda to nieco inaczej i przede wszystkim powinna się powstrzymać od (usunięte przez administratora) odzywek i obgadywania innych pracowników. Oprócz niej jest jeszcze liderka na dostawach, która chyba jest jeszcze gorsza od liderki pakowni, która nie raz wyzywała ludzi od (usunięte przez administratora) czy tępaków. Obie lubią donosić na innych pracowników do kierowników, a same nie raz stały i gadały. Jak chcesz lepsze wynagrodzenie czy bezstresowo i w normalnych warunkach wykonywać swoją pracę to ta firma nie jest dla Ciebie, bo niestety ona nic nie zapewnia. Z plusów to mogę wymienić tylko to, że możesz wykupić pakiet medyczny z ubezpieczeniem na życie oraz kartę multisport. Sama w sobie praca nie jest specjalnie ciężka czy trudna, na początku dużo rzeczy do zapamiętania zwłaszcza na pakowni.

Covidus Maximus

Witam, znalazłem ofertę pracy na stanowisko magazyniera, mam parę pytań, mianowicie na jaką stawkę zasadniczą można liczyć, w ogłoszeniu niestety jest podana kwota wraz z premią frekwencyjną, nie ma żadnych informacji czy można wypracować nadgodziny np w sobotę, ktoś pracuje i opisze jak wygląda praca na tym magazynie, szczerze nie miałem szczęścia co do poprzedniej pracy, i wolałbym ominąć kolejne siedlisko (usunięte przez administratora)XD za odpowiedzi serdecznie dziękuję!

Nadgodziny? Xd
@Covidus Maximus

Masz 5000 brutto + premie prekwecyjna a o nadgodzinach mozesz zapomnieć. Jak przyjdziesz w sobotę to później musisz wybrać dzień wolny w tygodniu XD podstawowi pracownicy spoko, specjaliści magazynowi też. Gorzej z kierownictwem. A najgorzej z żeńska strona bo z męska da się szybko dogadać. I ogarnąć większość spraw bardzo szybko

Justyna
@Nadgodziny? Xd

To ty jeszcze nadgodzin potrzebujesz przy takiej stawce? No co kto lubi, słuchaj. Ja znam o wiele niższe stawki z innych firm. A ta premia to na czym polega?

On
@Justyna

A to źle że człowiek chce zarobić więcej dzięki nadgodzina? ????????

Urszula
@On

Pewnie nie, że źle, to raczej indywidualna kwestia.. Mam pytanie odnośnie tych sobót, można sobie nabić 5 z rzędu i dopiero później zużyć przez cały tydzień?

X.r

Po jakim czasie odzywali się do was po wysłaniu cv ?

X.y

Po jakim czasie odzywali się do was kiedy wysłaliście cv ?

Zostaw merytoryczną opinię o 8a.pl / sklep Active - Gliwice

• Jak się pracuje w 8a.pl / sklep Active?

Zobacz opinie na temat firmy 8a.pl / sklep Active tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 8a.pl / sklep Active?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

8a.pl / sklep Active