Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

sraka

Młodzi i trochę starsi nie pozwólcie się zamknąć w tym kokonie o nazwie Polska. Uczcie się języków, wyjeżdżajcie ,pracujcie i zwiedzajcie cały świat. Z każdym dniem życie przemija. Wiadomo, jednemu się nie uda, ale dziesięciu nie będzie żałowało!!!!!Sam wyjechałem i dzisiaj oglądając widomości z polski bez wzgledu na tv stacje to śmieje się w głos co tam się wyrabia.POWODZENIA!!!!

sraka

euro już po 4,62zł, czy przy takiej inflacji wasza praca w teneco ma sens????????????? , za rok benzyna po 5,5 zł a chleb po 7zł, czy wam nie jest wstyd tak się marnować.

@sraka

Co proponujesz ? Wyjechać do de do roboty a jak z tym swirusem jak oni patrzą ?

@Nowy

po świętach to powinno być normalnie, emigrować i tylko emigrować , nawet na szparagi, kolega spawacz wyjechał z podstawowym niemieckim do Szwajcarii i zarabia 16 franków{ frank 4,17zł} inny kolega u Niemca pracuje przy krowach i nie narzeka. Tutaj marksistowskie piekło bo system zbankrutował przez 40 letnich emerytów. Nawet korona Czeska po 18 groszy, uciekajcie z tego kraju bo całkowicie zamkną granice lub powróci pobór.

Maja

Nie polecam tej pracy tragedia zespół konfidentow czeba uwarzaz na każdym kroku a kierowniczka która żadzi tym zespołem to szkoda słów biorą ludzi z orzeczeniem i chcą aby z budy splesnionej zrobiono blysk. A jeśli nie zrobisz tego. Na. Czas to to jest szum i zastraszanie pracownika zwolnieniem

sraka

stal PA66 jest bardzo trudno dostępna i drożeje o 5% tygodniowo, czy przy takich cenach energii elektrycznej i beznadziei { bo kto kupi samochód z silnikiem kosiarki za 140 tys zł} teneco ogłosi likwidację zakładu???????????????????? czy pracownicy już powinni się rozglądać za pracą ??????????????????

abc

tak

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Gliwice
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
sraka

EURO JUŻ PO 4,64 ZŁ, BEZDOMNY NARKOMAN W BERLINIE ŻYJE LEPIEJ NIŻ WY, CO Z WASZYMI OSZCZĘDNOŚCIAMI INFLACJA WSZYSTKO ZJE.

600 euro im monat

Jakimi oszczędnościami? xD

@600 euro im monat

racja to teneco , to smutek i ryż, ale za co kupicie lekarstwa lub prywatna wizyta u znachora, oj wasza godność w błoto .

liderzlodziejamorow

Siema ćpuny od gr.leadera do myjki pomagiera dealera klugera. Nocki wrocily to wciąf\ganie tez. Ale (usunięte przez administratora)

Nowa kandydatka

Czy obecnie w firmie są przyjęcia?

Murek
@Nowa kandydatka

Sa przyjecia nawet kobiet na magazyn - a najlepsza beke maja na produkcji z magazynu , mianowali trenera na grup lidera , wszyscy zadowoleni towar nadal mozna zakupic.

Karol

Czy w tenneco panuje pozytywna atmosfera wśród pracowników ?

Otw
@Karol

Nie, na jednej z linii jest taki (usunięte przez administratora) że nawet lider nie umie tego ogarnąć. Pracownicy się wyzywają i nie pomagają sobie wzajemnie. Wynika to prawdopodobnie z doboru ludzi. Jedni chcą robić spokojnie swoje, a drudzy wolą zaistnieć i "dzielą" się swoją wiedzą, której im brak wtrącając się w nie swoje sprawy.

Magda
@Otw

Ja umiem czarować :) żuć oko na kamery bhahahah

Otw
@Magda

Droga czarodziejko, a jakie to czynisz czary? Wszakże dostępu do kamer nie mam

Nowa

Czy w Tenneco w Gliwicach są 2 czy 3zmiany?

@Nowa

Zależy jaki dział

Ccc

Standardowe kłamstwa rozmowy kwalifikacyjnej - to właśnie ta firma

2021

Jak chodzą rodzice dzieci do 4r.z do pracy jeśli pora nocna trwa nieprzerwanie od godziny 21 do 7 rano?

M
@2021

Na 2 zmiany

Nie ma glupich pytan

Czy wiadomo coś o wprowadzeniu nocek w firmie.Ewentualnie czy ktoś wie jak to będzie wyglądać?

Joanna

Witam. Czy 8 godzinne bhp w pierwszy dzień jest wliczany jako dniowka do wypłaty? Dziękuję za odpowiedź

Agd
@Joanna

Tak. Jest wliczane.

WGW

Czy coś wiadomo na temat wolnych piątków? mała hala i hala G piątki wolne a jak na G+??

???

Wiadomo coś na temat z piątkami mają być wolne. Tak na małej hali ma być od przyszłego tygodnia.

Jaaa
@???

29 ma byc wolne, a co potem to nic nie wiem

Frella

Hejo mam zamiar sie przyjąć czy jeździ darmowy bus z ornontowic

Barbara
@Frella

To dobre pytanie. Oby ktoś szybko na nie odpowiedział, bo swoją drogą też jestem tego ciekawa. Wspomniałeś, że masz dopiero masz zamiar przyjąć się do Tenneco. A czy wysłałeś już w ogóle tam swoje CV?

@Frella

lepiej ulice zamiatać niż pracować w teneco, ja już jedzenie mam tylko z śmietnika , takie zarobki, do tej niby pracy to tylko rower, .żona już złożyła pozew o rozwód. Ta firma zbankrutuje za rok tak jak yazaki.

???
@Adam

Pracowałeś w yazaki?

koko

Tak Ornontowice centrum

koko
@Barbara

Tak ornontowice centrum ...

Jest sens tam iść na produkcję? W ogłoszeniu piszą "operator maszyn". Stawka jaką proponują jest śmieszna, 18,80 zł brutto. To właściwie na poziomie minimalnej od stycznia, 50 groszy brutto więcej. Ale podobno jest premia 20% i wychodzi 22,50 brutto z premią. Dostajecie takie premie? To zależy od wyrobienia normy? Jeśli tak to da się taką normę w ogóle wyrobić normalnie pracując? Jak atmosfera w pracy? Ile wynoszą przerwy? Proszę o jakieś informacje, bo niedługo mam rozmowę, ale patrząc na tą stawkę to nie wiem czy mi się w ogóle chce na tą rozmowę iść.

Daj sobie spokój, mało który miesiąc ma 168 godzin , czyli zarobisz mniej niż najniższa krajowa, praca to totalny wyzysk , normy zrobisz po 6 miesiącach , a i tak normy podnoszą. Ta firma zbankrutuje w najbliższym czasie. Spróbuj w Czechach albo w biedronie tam spore podwyżki. Szanuj swój czas, bo takie firemki to piekło szkoda zdrowia .

Tyle słyszałem kumpel robi 2 lata na produkcji i jak zrobi dwie soboty albo niedzielę to zarobi 4tys na stanowicach

Nikt

Jak pracujesz normalnie to masz 20% premii jest możliwość pracy w sobotę. Pracuje prawie 5 lat i nie narzekam. Z 2 sobotami przy stawce 21 4.5 tys zł także z kad te opowieści z narni że niżej niż najniższa krajowa to niewiem. Chyba że walisz co chwilę na żądanie to premii nie ma za nie robstwo taka jest prawda w tenneco kto pracuje normalnie to normalnie zarobi a kto ma lewe ręce do naciskania na guzik to ma najniższa kraja ????

@Nikt

zarabiasz 21 brutto czyli 15,5 zł, to przy 200godzinach to wychodzi 3100zł netto, a taki luty ma 152 godziny to wypłata będzie około 2350 zł , przy takiej inflacji to rumunowo, minus dojazd i czas na dojazdy. No chyba że zarabiasz 21 netto ale zwykły pracownik widziałto jak świnia gwiazdy, lepiej idz pracuj w banku.

Kto pytanie bladzi

Czy w tenecco można dogadać się co do zmian? Np. Chodzić 2 tygodnie na rano lub odwrotnie?

Deg
@Kto pytanie bladzi

Podpinam się pod pytanie odnosnie możliwości chodzenia np na 2 zmiany ? Jest taka możliwość ?

Aaaa
@Kto pytanie bladzi

Nie

Nieznajomy

Co jak co, ale brakuje starej ekipy zarządzającej, takich sytuacji nie było...

Stefan

Uczestniczyłem w rozmowie na stanowisko inżynierskie. Od początku z góry do kandydata że to niby specjaliści a ty czego tam w ogóle szukasz biedaku :).Pani z HR ehhhh nie chce mi się pisać. Szkoda czasu!

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 12 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe