GZUG Gliwice

Gliwice

Opinie o GZUG Gliwice

Ślusorz

Polecam gzug na jankowicach super dozór i spokojnie sie robi

kajżeśboł...

Wiadomo już jaki los "fajkowego z boberka" ? Poszoł na POKÓJ abo na ryby ?

Rybak
@kajżeśboł... 19.04.2018 11:41

Poszoł na Ryby....

Jacek

Co to znowu za afera na Bobrku? Sprawa zamieciona pod dywan bo TICO kiero złapany z fajkami i zapalniczką na dole. Z tego co wiem, że na dole kopalni obowiązuje całkowity zakaz używania papierosów i papierosów. Nim przeszedłem na Pokój to nieraz widziałem tego gościa z fajką na kombajnie a dozór niereagował. Widocznie pan Tomek jest nietykalny...słyszałem, że za karę przeniosą go na Pokój i po sprawie. Nadsztygar mu to już załatwił....

Kudłaty
@Jacek 15.04.2018 20:49

Z tego co wiem to chycili strzałowego z fajkami w torbie ma przyjść do nas na Pokój. Widzisz Tomku a śmiałeś się, że na bobrku zostają najlepsi? A teraz do nas idziesz...na bobrku było fajnie ale na pokoju też nie jest źle...widocznie teraz też będziemy robić razem ale mam nadzieję, że tym razem nie będziesz kozaczył tak jak na Bobrku???

Szukasz pracy?

Mario

Strzałowego z fajkami złapali I na urlop go wysłali Przejdzie na Pokój po urlopie I będzie po ukropie Gdy inni są zwalniani A pan R jest przerzucany Prokurator powinien być poinformowany A pan TR jest na na Pokój przarzucany Gdy sie o tym dowie telewizja Gzugu mierna będzie wizja

Grześ

Staram się być obiektywny ale parę miesięcy temu chycili elektro z miedzią i zwolnili go a teraz złapali strzalowego z fajkami i zapalniczką na dole kopalni i....przenieśli go na kwk Pokój gdzie jest sprawiedliwość??? Za takie postępowanie prokurator a sprawa wyciszona. Gdzie jest Solidarność i Sierpień 80'??? Strzalowy z fajkami i zapalniczką na dole kopalni....

Przeniesiony

Panowie jest jakiś zbiornik wodny niedaleko kopalni pokój żeby jakieś rybki złowić?

Grycek
@Przeniesiony 14.04.2018 23:28

Nic mi nie zrobią...na inną kopalnię mnie przeniosą a sprawę wyciszą.. Bo jestem strzałowy....

Przyjaciel

JA NIC nie wiem JA NIC nie wiem Bo ja jestem zwykły śleper JA NIC tutaj nie poradzę Nawet nie wiem gdzie rękę wsadze Każdy drucik inny kolor Wielka masakra bo ręce bolą Pójdę sobie dziś na knefel Bo tak chyba będzie najlepiej. Tam nic w sumie nie zepsuje Nie będziecie krzyczeć na mnie wy głupie ch....

Noc
@Reno 13.04.2018 12:55

Dokładnie a jest ich wielu podnieca ich to

Chętny

Są przyjęcia na GZUG nie mam doświadczenia ale ma chęci do pracy mam 43l jako pomoc dołowa.

Ego
@Chętny 12.04.2018 09:18

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. zatrudni: górników, elektryków, ślusarzy oraz pracowników dozoru górniczego i energomaszynowego. Oferujemy atrakcyjnie warunki zatrudnienia: umowę o pracę, świadczenia pracownicze porównywalne z warunkami pracowników kopalń spółek węglowych, wynagrodzenie wg Regulaminu Wynagradzania GZUG Sp. z o .o. ( karta górnika, deputat węglowy, miesięczna premia regulaminowa, wypłata nagrody z okazji Dnia Górnika), możliwość podwyższania kwalifikacji, perspektywa awansu zawodowego, praca w Spółce o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku usług górniczych. Wejdź na stronę gzugu...

Radek

Jak z wasza premia za zrobione metry? U nas 50% za wykon a mialo byc 60 jak to w koncu jest.....

@Radek 10.04.2018 15:28

Jak zawsze ty rób rób a premia w ciulli .jak z 14 w 2017 kasa już była ale się zmyla za (usunięte przez administratora) nas robia a my się dajemy stanąć na jeden dzień i już.

Zadowolony bo robotny

Wypłata zajefajna...jestem zadowolony i bez zastrzeżeń. Pomimo wielu narzekań wielu osób (nie podaję nazwisk bo to lenie i oboboki) uważam, że teraz jest super. A co do narzekających to i tak będą zawsze marudzić jak nie na wypłatę to na robotę. Taką mają naturę i łatwiej im oceniać innych bo sami o sobie nie mają nic do powiedzenia. Na szczęście jest ich niewielu i każdy ich zna. Czyli reasumując jest super!!!

Teresa

Proszę o Wasze opinie na forum odnośnie pracodawcy. Jest to ważne dla innych użytkowników, którzy aktualnie szukają pracy. Wzajemne obrażanie się nawzajem nikomu nie pomoże podjąć decyzji o pracodawcy. Kto z Was może więc wypowiedzieć się, czy GZUG aktualnie szuka nowych pracowników? Jaka jest atmosfera u tego pracodawcy? Polecacie?

ja
@Teresa 07.04.2018 21:02

daj se spokoj kobieto,firma ta to jedna wielka sciema,najbardziej dotkliwe bylo obiecanie czternastki a nie danie ani grosza,nawet na swieta firma olala gornikow,a kobiety w marketach dostaly po pare stowek w bonach,coz widac kobiety nie powinny rzadzic taka duza firma

Bolek

I co 14 nie bedzie sierpien 80 podal oficjalna informacje. Cepow z nas robia i tyle.

Rylllll

panowie we wtorek beda rozmowy z naszym wlodarzem holdingiem kw,sierpien 80 umiescil stosowny post w tej sprawie na swojej stronie facebooka,a wiec jednak poczuli sie do odpowiedzialnosci za co chcialbym tutaj na forum przeprosic za moje wczesniejsze wpisy bo jednak nie mialem racji ale to cieszy,cieszy bo jakas tam nadzieja jest,co z tego wyniknie to sie okaze wiadomo niemniej jednak kazde proby zalatwienia dla nas pieniedzy sa godne pochwaly

rafal
@Rylllll 30.03.2018 12:47

No masz rozmowy zwiazkowców 14 nie bedzie to już oficjalna decyzja, no coz jak zwykle zrobili nas na szaro. W zeszlym roku kasa juz byla jesienia na 14 a teraz wielkiegggg

Szt. Zm.

Super firma lepsza od pgg. Moźna wciemno startować.atmosfera i zarobki super . Minie czas rehabilitacji i jeźeli uzyskam zdolność do pracy p. Z. A firma będzie zainteresowana mojã osobą to wracam do pracy

Tadek

Jak wyplaty ??? Zadowoleni?....

Joe

Wyplaty dostali i sie ferment skonczyl...ale najpierw tezeba laboedzic jak przekupki i szukac sensacji

Ello1320

Ludzie znów szukacie sensacji??? Przelewy już poszły i wszyscy dostaną pieniądze na konto. Dzisiaj jest 9 a wg KP kasa powinna być do 10. Tak więc jutro jest 10 i jutro wszyscy będziemy mieli kasę na swoich kontach. Przestańcie "fermencić" a jak komuś brakuje to niestety jutro będzie wydawać kasę i brać UŻeta.

Sso
@Ello1320 09.04.2018 16:25

Ja mam juz wyplate . Od lutego gzug zmienil konto z ing na bos .

Mlody

wyplat nie ma bo przeciez podwyzki byly hehe,czternastki nie ma bo tez podwyzki byly

@Mlody 09.04.2018 15:21

Dokladnie.14 dostaliśmy to co marudzicie jeden dzien w to czy w to

Tomek

Dostaliście już wypłaty na konto?

Joe- vel Krystyna
@Arek 09.04.2018 15:23

Tak jestem Krystyna ksiegowa rozszyfrowales mnie Sherlocku!!

Górnik

Bez paniki wszystkie przelewy poszly dzisiaj po godz.12.00. Proszę nie panikować. Wszystko jest ok!!!

bulon
@Górnik 09.04.2018 15:44

nie sciemniaj

Gzugowieeeec

Chopie bony na świeta 600 ZŁ SODEXO juz były wiela to Tych bonów chcecie teraz czas na 14 a potym na 15 w Maju na Majówke tak powiedział Sobota czy jak mu tam idzie

@Gzugowieeeec 07.04.2018 11:16

I tak do końca roku bedzi i 18 ale na drodze .

Adwokat Tomikris

Proszę o kontakt osoby poszkodowane przez forum.

@Adwokat Tomikris 07.04.2018 20:55

Kogo szukaja poszkodowanych tu tak delikatne pisanie zjechać trza na dół tam to sie dopiero jedzie.A jedyny poszkodowany to firma a i to nie bo piszą tu sama ale to sama prowda.Jo poszkodowany bo podwyżka widoczna 1 miesiąc a 14 to tylko w gadaniu w 2017 byla.A wy co boicie sie pisac prowda ?ze tak cicho siedzicie?

Mlody

macie wasze zwiazki zamiast czternastek zalatwily minus 3 punkty procentowe premii za urlop na zadanie i l-4 a te tchorze z s80 pisaly dupne posty o rozmowach a juz odwagi nie maja o ich wyniku poinformowac

Bogu
@Mlody 06.04.2018 22:29

Czy ty naprawdę jesteś taki ograniczony umysłowo czy tylko udajesz głupiego??? Ten nowy system premiowania bo ograniczyć "samowolę" kierowników podczas premiowania. Nie wg tego, że jednemu za 2 dni l4 zabierzę premię w takiej ilości co temu co wziął 7dni...itd. A co do l4 za dużo jest osob biorących l4 jak urlopy. Nie chorujesz to zarabiasz...proste??? PROSTE!!! Chociaż dla ciebie niezrozumiałe i lepiej narzekać siać ferment. A co do nicku to już nie jesteś taki mlody Krzysiu ale narzekanie masz we krwi.

Górnik

Czy coś, ktoś i kiedy wie...czy jakieś bony będą czy premie zamiast 14stek??? I za ile???

Prokurator

Co z tymi 14 pensjami? Bo zamówiłem na allegro szyby za pobraniem.

Braveheart
@gall anonim 03.04.2018 21:42

Wypisywaćsię masowo ze związków nie ma 14 stki niema wypłaty !!!

Przodowyyyy

Jak nie bydzie 14tkiii jak dziś kasa fajno wpłynęła na konto a jak u Was????

Miodek
@Razem 03.04.2018 22:03

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale sam ukrywasz się pod nickiem, smerfie odważniaku.

chętny

Są przyjęcia jako nowiciusz chodzi mnie jako pomoc doława.

Wywiad

Strona zgłoszona została do Prokuratury piszcie dalej i więcej

Adi
@Wywiad 01.04.2018 22:34

Uważaj by cię nie chycili na kurzeniu na dole Tomku. Kto mieczem wojuje te id miecza...

Górnik

Święta i po świętach i do roboty na popołudniu trzeba iść a tu słoneczko na niebie świeci a tam ciemno i ponuro. Kocham Górnictwo.

Darek

Lubię ploty i to czuję I karzdegp obgaduję Taki ze mnie zimny drań Pochodzę z Karbia Mówię wam

Tomek
@Arek 01.04.2018 21:49

Raczej się nie spotkamy ale spoko Kolego leń Cię poinformuje co i jak

Zostaw opinię o GZUG Gliwice - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GZUG Gliwice