GZUG Gliwice

Gliwice

GZUG Gliwice
3 561

Opinie o GZUG Gliwice

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Marek

Wiecie coś na temat wypłaty dodatkowej premii w lipcu?

Reno
@Marek 17.07.2018 16:11

Dodatkowa premia??? Fake news. Módlcie się by bylo na wypłaty (marne wypłaty)!!!

Janek

Panowie mom pytanie firma działa na kopalni KWK Jankowice i czy są przyjęcia ? Z góry dzienki za odpowiedź

Jorgus

Dostaliście wypłatę?

Reno
@Cypisek 11.07.2018 22:45

Zmienić nick tylko możesz bo mózgu niestety nie bo poprostu nie masz...

Nie dokonca pewnny

Może każdy napisze ile kto zarabia na stanowisku czy się opłaca się zatrudnić wogule.

Maciek
@Xxx 11.07.2018 21:30

Jak się nie ma doświadczenia to się nie pcha na kopalnie takich nieukow juz u nas dosyc.

Teresa

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat warunków pracy w firmie? Jak wygląda praca w tym miejscu? Podpowiedzcie coś. @Cypisek, jesteś pracownikiem firmy? @Xxx, możesz powiedzieć coś na temat pracy w GZUG Gliwice? @Tadkuo, co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojego komentarza?

Tadkuo

Niech żyje nowy Społeczny Inspektor Pracy na BOBRKU ! hip hip hurraaaaa !!!

anonymous

Są Przyjęcia na Jankowice ? Jestem w trakcie robienia kurs górnika i pracuje na dole w firmie dużo stażu nie mam bo jestem młody 22l

Kolo
@Zona 09.07.2018 18:24

Tak a ludzi z Marcela wywalili na Knurów żeby przyjąć nowych

Kamil

Podpowiedzcie jak się pracuje? Warto aplikować?

Damian W.
@Sygnalista 08.07.2018 15:43

Dobrze że nie zostałem na bobrku tylko sobie spokojnie pracuję na pokoju. Poszedłem tam za karę a jeszcze mam lepiej hahahahaha

Szt. Zm.

Jakie szanse na zatrudnienie --- dozór górniczy

Teresa

@Sygnalista, czy możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Co dokładnie masz na myśli? @kolo, jak rozumiem jesteś byłym pracownikiem firmy? Czy możesz powiedzieć coś na temat warunków pracy w tym miejscu?Podziel się z nami swoimi informacjami na ten temat.

anonymous

I czy ktoś orientuje się czy są przyjęcia do PGG ? bo do JSW SIG bez znajomości ciężko. Bardziej chodzi mi czy są przyjęcia do kopalń ROW

kolo
@anonymous 30.06.2018 19:21

sa przyjecia le nie z gzugu z ktorego sie trzeba pierwsze zwolnic co juz na szczescie zrobilem

narkoleptyk

kaj jest wyplata ?

bocian
@Jarek 09.06.2018 09:13

Patrz tam żeby Ci ten JoŁk kaŁty debetowej nie pogŁyzł Panie Kolego...

Badyl

Jeśli prezydentem RP może zostać elektryk stoczniowy, to również prezesem może zostać sztygar elektryczny !

krecik
@Badyl 13.06.2018 16:49

mono właśnie takiego chłopa nam trzeba, jeszcze nie zmanierowanego, widać swój chłop.

Jażąbek

Łubu dubu, łubudubu, niech nam żyje prezes naszego GZUGU niech żyje nam :)

Inżynier Mamoń

No i stało się! Nareszcie właściwy człowiek na właściwym miejscu. Teraz już napewno będzie dobrze. Nowy Prezes, swój człowiek. Ktoś, kto zrobił wszystko żeby się nim stać. CHoć wiadomo że będzie tylko marionetką. Ale to jest najmniej ważne dla kogoś komu zależy tylko na tytule, no i kasie. Wszystkim życzę dobrej pracy.

Wywiad

Strona zgłoszona została do Prokuratury piszcie dalej i więcej

Kwaśniewski
@Wywiad 01.04.2018 22:34

Ty gościu bawisz się w Walęsę???

Sprostowanie

Nicki-Tomasz RZ, Tomek to nie są moje wpisy przed chwilą dzwonił do mnie ktoś kto poinformował mnie o tym.Nie wiem Chłopie jaki masz w tym cel i o co ci chodzi,może pożyczyłem 1 zł od ciebie i nie oddałem w co wątpię,albo nogę ci kiedyś podstawiłem bo to co robisz to jest żałosne.Weź sobie idz do lasy,na spacer,albo nad wodę a jak masz coś do mnie to zadzwoń albo napisz.Przyjemność Ci sprawia jak jest dużo wpisów czy jak.Zajmij się swoim życiem a ja swoim .To tyle odemnie wyszło jak wyszło i widocznie tak być musiało można by wiele pisać ale po coooo,no właśnie.Lista żeby coś takiego zrobić to musiał bym być takim samym człowiekiem jak Ty. Szkoda klawiatury i dobra rada zmień sobie nick a moim imieniem sobie tyłka nie podcieraj.To wszystko co miałem do dodania Tomasz

$lusorz

Dziangi olej ich...bo żal im pośladki ściska. Lepiej jechać na wakacje z Rodziną niż "walić" do ry..ja. Ludzie są zawistni...pozdrowienia z Krety.

Teresa

Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej od pracowników na temat warunków zatrudnienia, na czym dokładnie polega tam praca? Jakie warunki zatrudnienia tam panują, czy warto do nich aplikować? Czy ktoś z osób na forum jest obecnie tam zatrudniony?

niko
@niko 07.06.2018 22:35

skladnik po wypadkach na ziemowicie boi się źe zleci ze stołka

Nowy

Kiedyś pracowałem w gzugu ale wolałem przejść pod węglokoks serwis...zarobki lepsze i szansa dostania się bezpośrednio pod węglokoks. Mam tyle uprawnień, że spokojnie docenią moje kwalifikacje i zarobki będą super. A z tego co wiem to potrzebują dobrych strzalowych i operatorów.

Marek
@Szt. Zm. 08.06.2018 09:18

Tu się zgadzam. Nie ma usprawiedliwienia dla osób zagrażających życiu i zdrowiu. Tylko nieodpowiedzialni frajerzy narażają innych i jeszcze mają pretensje, że ktoś chce chronić się przed takimi idi...tami. Uważam, że każdy ma obowiązek zgłaszać takie zdarzenia. Każdy czyli i dozór i zwykli pracownicy. Na Makoszach to taki gostek dostałby wpier... Górnictwo schodzi na psy jeżeli jakiś wieśniak z końskiej wolki myśli, że siedzi na bizonie w PGRze a nie jest na dole. Tępić takich ludzi. Powinni ludzie z BHP robić częstsze kontrole po takim zdarzeniu.

RODO

Już ja się wami zajmę !!

Swieta
@RODO 04.06.2018 00:31

Chętnie spotkam się w prokuraturze Tomciu...

Jacek

Co to znowu za afera na Bobrku? Sprawa zamieciona pod dywan bo TICO kiero złapany z fajkami i zapalniczką na dole. Z tego co wiem, że na dole kopalni obowiązuje całkowity zakaz używania papierosów i papierosów. Nim przeszedłem na Pokój to nieraz widziałem tego gościa z fajką na kombajnie a dozór niereagował. Widocznie pan Tomek jest nietykalny...słyszałem, że za karę przeniosą go na Pokój i po sprawie. Nadsztygar mu to już załatwił....

Tatko
@Ciekawy 04.06.2018 00:27

Tomka złapali i nagle wyszła "lista"...trochę za bardzo mało...prawdopodobny zbieg okoliczności??? Coś za coś...zwolnienienie za porozumieniem za...

Teresa

Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy w GZUG Gliwice, czy mógłby mi ktoś przybliżyć obowiązki spoczywające na pracownikach? Jakie cele wyznacza sobie firma? Warto do nich aplikować? Każda opinia będzie mile widziana! Pozdrawiam!

denis

Panowie,,jakie obecnie stawki zaszeregowania obowiązują w Gzug-u.

Rafal
@denis 24.05.2018 06:50

A co ci mial napisac....... napewno przeczytales forum i masz wstepne rozeznanie tematu i osadzaj czloeieka jak go nie znasz. W necie mozna lisac cuda cudenka.....

Ciekawy...

Cóż to za cisza? Czyżby nadchodziła burza?

szklorz
@kolo 20.05.2018 17:28

Jak masz premię 20 % to zapytaj łaskawcę kierownika z jakiego powodu tak cię oskubał.............................

Adam

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Śmieszne
@Adam 21.05.2018 18:52

Daj sobie spokój Kolego.Ja słyszałem że ufo istnieje tylko że nikt go nie widział

Elo320

Czyste papiery za "listę wybrańców"...

Ciekawy
@Elo320 13.05.2018 14:04

Jaką listę ?

Chętny

Są przyjęcia na GZUG nie mam doświadczenia ale ma chęci do pracy mam 43l jako pomoc dołowa.

Bobo
@mlody 04.05.2018 21:45

Pomnóż czy może pomyliłeś znaki matematyczne i miało być podziel przez 3/4 :) z zarobkami na kopalni

Alek

Nie tylko młodych nie wykwalifikowanych też :)

Buldog

Są przyjęcia do ZGRI mają to samo co kopalni i szukają wszystkich młodszych górników też jadę jutro złożyć tam papiery :) oni zawsze mają 14 i bony po 18,90 i należą do PGG

Jorgus

Jak u was premia bazowa za wykon? Marcel plan zrobiony a premia 50%

Zostaw opinię o GZUG Gliwice - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GZUG Gliwice