GZUG Gliwice

Gliwice

Opinie o GZUG Gliwice

Nooooo

Ile zarobi pomoc dolowa ma marcelu?

Klonu

@Doradca Zaw 6 dni temu
z 6 tyś jak nic ;)

Brutto. Potwierdzam.

Elo

O kim mowa koledzy? Tak z ciekawości pytam i pozdrawiam.

dziubek

kopalnia halemba-przodek,dwie czerwone 3100 i tak juz od miesiecy czy sa metry czy nie ma-malo wazne/a ten kolus z bobrka to chyba zapomnial ze wczasy pod grusza mu wyplacili hehehehe

miły Pan

Cały miesiąc na rano transport (kolejka). 3 czerwone. Cała karta górnika. Kopalnia bobrek. 4255 zł.

Zamyślony

Czy możecie mi powiedzieć jakie zarobki aktualnie są na Marcelu ? Jak z waszymi wypłatami i czy opłaca się przyjmować do tej firmy ? Z góry dzięki za odpowiedź

Zamyślony
@kokq 2 tygodnie temu
2300 obsluga ale atmosfera i organizacja taka ze do glowy idzie dostac

To chyba na Marcelu się już kasa skończyła

Kokq
@Zamyślony 2 tygodnie temu
To chyba na Marcelu się już kasa skończyła

W przodku mają nie wiele więcej, nie wiem jak na innych kopalniach ale u nas nie opłaca się robić weekendów bo płacą jak normalne dniowki chyba że za zetke Nie jest dobrze a będzie jeszcze gorzej...

Grzesiu

Wy chyba nie wiecie gdzie Wy żyjecie. Pamiętajcie pokaż mi człowieka a znajdę na niego paragraf.

Obserwator
@Grzesiu 2 tygodnie temu

Ty Bogu nie popadaj w paranoję...

Grzesiu
@Obserwator 2 tygodnie temu
Ty Bogu nie popadaj w paranoję...

Jaki Bogu?

Rewirant

Grześ może lepiej wiersza napisz,dawno nic nie było

Rewirant
@Zirytowany 2 tygodnie temu
To sobie Grzesiu też weź L4 i nie narzekaj. Nikt nikomu nie będzie si€ tłumaczył jaki ma symbol choroby. A takie dupcenie jak T...

Bogu tego nie zrozumie

Elo
@Rewirant 2 tygodnie temu
Bogu tego nie zrozumie

O widzę, że nasz poeta grzesiu dostał zjebkę...wreszcie ktoś mu wygarnoł...a tak przy okazji zajmnij się swoimi sprawami bo..gó...wno wiesz.

zdrowy_chłop

Rewiranty sobie żyją i się wcale z tym nie kryją bo L4 se planują i się w domu błogo czują. Leżą sobie na kanapie jeden z drugim głośno chrapie Firma za nich już się bierze są nazwiska na papierze. I najwyższy na nich czas Bo zwolnienie czeka was!!!

Mobbing
@Grzesiu 2 tygodnie temu
Nie wiem co za problem udowodnić że pracownik przez swoją nieobecność dezorganizuje pracę...? Każdy na swoim oddziele wie kto...

Grzesiu twoja znajomość prawa jest powalająca. Jestem ciekawy jakie będzie uzasadnienie na wypowiedzeniu gdy do takowego dojdzie? Nie bylo chopa z łapaty i firma musiała oddelegować inną osobę z innej kopalni bo dany oddział by stanął??? Paranoja i głupota...a robiła firma gdy dana osoba była na l4...jakaś kontrola??? Ulegacie masowej panice a takie działanie to poprostu głupie straszenie. Niech lepiej wezmą się za osoby z biura i kierowników co nakradli Naszej kasy??? Co z panem A. i podanymi metrami? Co zpanem byłym prezesem i jego księgowym? Co z panem Sz. z Meksyky i podpisaną umową 3tysiące za jazdę w kamieniu??? Szukacie kasy??? To weźcie się za tych złodzei a nie straszcie ludzi bo mają l4!!!!

Leonsjo
@Grzesiu 2 tygodnie temu

Najlepiej zabierzcie ludziom urlopy i wprowadźcie 7 dniowy i 12h tydzień pracy a do tego akord by jeszcze więcej góra mogła kraść?! Gdybym był na liście to chętnie bym w sądzie się "spotkał" i jestem ciekawy uzasadnienia. Niech firma się pochwali ile przegrała już spraw w sądzie z pracownikami ile co miesiąc musi płacić odszkodowań??? Wiecie jaka to jest kwota co miesiąc??? Bo ja wiem. Nie ruszajcie gówna póki nie śmierdzi. A wy nie ulegajcie panice i sami ją nie posycajcie...bo o to im chodzi!!!!

Warto czy nie warto

Idę dzisiaj do roboty Nie mam złotówki ni ochoty Baba na bramie mnie zatrzymuje I się pyta czy alkohol w głowie mi faluje Jestem trzeźwy jak ryba Chociaż piłem parę godzin temu...chyba Oczy czerwone, oddech z sefory Jestem pijany czy też tylko chory Blachy nie biję złotówki nie mam A czeka na dole cały ten kram I wreszcie diagnoza lampka czerwona

Jjj

Pierwszy miesiac szkoleniowy maskra a potem nie ma zle ok 3tys.

Krzysiek

Czy są przyjęcia na kopalni Ziemowit ?? Ile tak realnie zarobi nowo przyjęty Górnik??

m

powinno być łeP a kolana już nie ma

ubek

zaprawde powiadam wam wezcie sie do roboty ! bo moja zmiana wszystkiego nie ogarnie !

Kołcyk Kelly family
@ubek 22.09.2017, 10:30

Bo przyślę do was pewną część ciała mianowicie chodzi mi o noge albo łeb bądź też kolano wybierajcie

Pan tadeusz

Siedzi BALON se w kolejce wielce bolą go dziś ręce. Obrosl trochę gosciu w piórka bo czeka go emeryturka. całe lata nieurobiony wraca wypoczety do żony. Rośnie mu ten jego bas zawsze śmieje się z nas. bo my robić musimy na niego tak nie może być kolego! w ch*ja lecisz życie całe a pieniądze masz nie małe. Narobiłeś się kiedyś wielce gdzie? Chyba na pobierce.

Lolo
@Pan tadeusz 17.09.2017, 19:57

Chyba Baron

Maleńka Ola sucza polfawor
@Lolo 20.09.2017, 12:51
Chyba Baron

To napewno baron ma balon i na kneflach dycha fuczy i sapie jak lokomotywa

m

na 6 grupie bez czerwonych dostaniesz właśnie 1800zł

Nowy
@ryl 17.09.2017, 13:08
A za jakiś -- jakiś czas moźe 2.500 z jednym świętem . Nie jest tak źle jak niektórzy opisują.

Dzięki za odpowiedź muszę się zastanowić 2.500 to nie jest źle za 8h plus jeden czerwona szychta

lulus
@ryl 17.09.2017, 13:08

2500 z jednym świętem to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zarobek przy robotach przygotowawczych !

Nowy

Witam pytanie do pracujących na kopalni Marcel ile oczywiście netto można zarobić jako pomoc dołowa np.za same czarne dni a ile np. z dwoma Sobotami albo Niedzielami.Proszę o konkretne odpowiedzi bo dostałem ofertę właśnie a dodam że pracuje i nie chcę sobie pogorszyć sytuację finansową z góry dziękuję.

bar

chyba za 2 miesiące z z czerwonymi

Hanys

Ile zarobi osoba dozoru górniczego jako zmianowy. Kwota netto .

dozór
@Hanys 14.09.2017, 23:39
Ile zarobi osoba dozoru górniczego jako zmianowy. Kwota netto .

~~6.100

Oskar

Panowie a jak na Bobrku? Są aktualnie przyjęcia? Dobre warunki? Ile płacą na rękę?

jan

jak ktoś przychodzi i po miesiacu ucieka to co sie dziwic ? tacy to ludzie niecierpliwi.

Jo

wiela tam zarobi ślusorz bez weekendow

marek
@eyk 14.09.2017, 11:57
Oczywiście brutto:)

zodyn nie jest taki tępy zeby podowac kwota brutto

Janusz i Grażyna
@marek 14.09.2017, 14:51
zodyn nie jest taki tępy zeby podowac kwota brutto

Aha ,czyli ten GZUG to taki raj płacowy.Jedni porzucają pracę z względu na niską płacę,a Ty mówisz,że 3700PLN-ów netto za czarne dni to norma.Brawo TY!!

Marek

mi tam wypłata pasuje :)

Nowy d.

Mam pytanie ile w gzugu zarabia górnik?czy są kartki?

Nieznany
@Nowy d. 11.09.2017, 19:37
Mam pytanie ile w gzugu zarabia górnik?czy są kartki?

Kartki są po 19 zł wypłata jak wypłata :) zależy czy chcesz spędzić czas z rodziną czy robić cały miesiąc xd

Krejzol

I co cisza po wyplacie :D ?

Janusz i Grażynka
@Krejzol 10.09.2017, 14:17
I co cisza po wyplacie :D ?

Każdy z 4k nie schodzi to morda w kubeł.

Sraka
@Janusz i Grażynka 11.09.2017, 16:31
Każdy z 4k nie schodzi to morda w kubeł.

Prawda kasa wkońcu jest hahaha a ci co niema ją to lebry

miki

Czy dostał się ktoś do SRK CZOK Czeladź Wiem ze kilku z tam startowało. Ciekaw jestem jaki byl tego efekt , czy ktoś wie.

xd

Witam jak sytuacja na dzien dzisiejszy? oplaca sie przyjmowac czy lepiej omijac szerokim łukiem?

Fuce fuck
@xd 07.09.2017, 15:33

Opłaca dobrze płacą

Pd

Tzn ile ?

jorgus
@wkurzony 07.09.2017, 09:23
Niedociera? 2,5 tys na rękę.

ciekawe............. chyba ze z 3 czerwonymi!!!!!!!!!

bula
@jorgus 07.09.2017, 13:08
ciekawe............. chyba ze z 3 czerwonymi!!!!!!!!!

Nie przesadzaj.

Pd

Ile u was zarobi pomoc dolowa???

@Pd 04.09.2017, 10:15
Ile u was zarobi pomoc dolowa???

2500zl netto

@Nierobol 04.09.2017, 16:34
2500zl netto

No chyba sobie jaja robisz gościu.Z biura piszesz czy jak?

Pan tadeusz

Siedzi se chop na gwarku pierwszym dał go tam cider więc się ucieszył. zrobił se chop tam fajna lezanke ma też przy sobie gazetę koleżankę. tak szychta szybko mu dziennie leci a po wyjeździe dzwoni do dzieci. o moje dzieci jak ja charuje że aż w tym przodku ze mnie paruje. boli mnie boli cały kręgosłup ciężko na dole robić w ten sposób. I tak przeleci 25 latek na pierwszym gwarku śpi ten gagatek.

hehe

Pozdrawiam najlepszego kombajniste z badawczego 5 ! Pozdro K.Sz. :)

@hehe 02.09.2017, 21:58
Pozdrawiam najlepszego kombajniste z badawczego 5 ! Pozdro K.Sz. :)

Czy chodzi o super górnika? Hehe

hehe
@Nierobol 03.09.2017, 07:12
Czy chodzi o super górnika? Hehe

Oczywiście. SuperGornik.

cz2

Panowie,PG Silesia szuka dobrych fachowców.Jeżeli masz dobre papiery, na kontrakcie górnika w przodku lub ścianie 4000PLN wyhaczysz.Kombajniści,strzałowi,przodowi jeszcze lepiej.Dobry socjal.Więc może lepiej spróbować gdzie indziej,niż użalać się tutaj nad sobą.

Fuce fuck
@cz2 01.09.2017, 22:49

Jutro jadę

dnodna

Jak można wylewać żale tu i pracować tam dalej tylko nie mówcie mam rodzinę itp bo kto ma głowę na karku juz dawno tym pier.... Nie dość ze jest runek pracownika to da sie znalesc duzo lepsza firmę niz ten kszok ....

karoł

Jeżeli ktoś chce się zwolnić to niech się zwalnia gdzieś indziej znajdzie pewnie coś lepszego i za większą kasę, ale nie rozumiem po niego grzyba pisać głupoty i wylewać swoje żale. Nie podoba się to do widzenia albo szczęść Boże i po sprawie. Kto uczciwie i szczęśliwie chce dorobić do pynzyji nie musi słuchać takich klachow jak tu piszecie. Jak się komuś nie podoba droga wolna

uve

Wielu osób już nie ma i jeszcze wielu nie będzie. Jak już dobrzy górnicy robią porzucenie pracy to chyba o czymś to świadczy. Najgorsze jest to że nikt się tym nie przejmuje i w żaden sposób nie chce ich zatrzymać. Chyba ktoś rozumie JAKOŚĆ na zasadzie JAKOŚ to będzie :-) hehehe...

Kołcyk Kelly family
@uve 24.08.2017, 09:02

Jakość już się podwyższa bo kartki po 20zł będą od przyszłego miesiąca w końcu coś się dzieje pewnie związki zaczęły działać wypłata kartki życie jak w madrycie

zygfryd
@Kołcyk Kelly family 24.08.2017, 18:08

ale ściema

Seba

Czyli sa osoby a nie ty tak miales ? A tak pierwotnie twierdziles :) Po co taki brednie wypisywac ahhhh szkoda gadac :D

pyrol

Panowie nie dupnąłem się. Są osoby w GZUGu które tak robiły i taki mają pasek. Wiem że jest to dziwne bo to wbrew przepisom ale tak było. Niestety ale to smutna PRAWDA.

NowyKol

Witam. Koledzy są przyjęcia do gzug?

Seba

hela
@Seba 23.08.2017, 11:21
Pyrol ciekawe jakim cudem zrobiles 9 czerwonych :D czyli chodziles okragly miesiac bez jednego dnia ?? :D...

Purol się dupnął z szychtami, policzoł od cały brygady ????

pyrol

Nie ma jak zrobić 9 CZERWONYCH i zarobić 4100zł. Czyli 4100 - 1350 (9x150zł czerwona, skromnie licząc) = 2750 zł(w tym węgiel 336zł brutto czyli około 250 zł netto) czyli wypłata netto bez węgla 2500 zł jako pracownik UMYSŁOWO-FIZYCZNY(bo mając na zmianie jednego ślusarza czy elektryka nie sposób nie pracować z nim aby robota była zrobiona). Nie pisze tu nawet o nadgodzinach które kierownictwo zamiata pod dywan, nadgodzin nie ma, ale kary w postaci zabrania komuś godzin pracy są. Jak odwracasz sytuacje i mówisz Panu kierownikowi że nie zrobiłeś roboty bo nie ma ludzi na to odpowiada :&quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;. Czyli to działa tylko w jednym kierunku czyli ZAPIERD.... razem z pracownikami fizycznymi bo nie ma ludzi. Jeżeli jednak się postawisz i nie będziesz pracował fizycznie to nie zobaczysz PREMII czyli z 50% robi ci się automatycznie 10-20%. Tak to działa Panowie. Powodzenia

www
@pyrol 23.08.2017, 10:12

nawet po słowach który używasz wiadomo kto ty jesteś :P ważne że już Ciebie nie ma praktycznie w firmie, 9 świąt i 4100 to prawda.

donek

a niech pracują, co to w sumie za problem. Grunt by wykonywali swoją pracę

Obserwator

to nie żart Hanys z półotwartego więzienia przywożą więźniów na kwk i pracują sztygarzy nazywają ich ponoć nowoprzyjęci :P tragedia jak nisko firma upadła co tam sie dzieje żeby normalny człowiek nie karany pracował bark w bark ze zkazańcem

Hanys

Nadal nie wiem co to za więźniowie - piszecie ogulnikowo. Wytłumaczcie coś więcej bo wydaje mi się źe to jakiś żart.

GKS

Szkoda słów i marnowania czasu w firmie GZUG. Niewolnictwo już było.... Ogólnie porażka. Stosunek włożonej pracy do zarobków niewspółmierny. Oni się dziwią że ludzie odchodzą lub są na L4(80 ludzi na oddziele z tego 42 osoby w pracy ;-). Robią z ludzi IDIOTÓW i myślą że mają do czynienia z DEBILAMI(robisz za dwóch a pensja nawet nie za jednego). Szczerze nie polecam, no chyba że po dwóch tygodniach chcesz zachorować.

lekarz pierwszego kontaktu
@zdecydowany 19.08.2017, 21:46
Czy na wypowiedzeniu można iść na l4

pacjent
@lekarz pierwszego kontaktu 19.08.2017, 23:54
Jezeli pacjent czuje się żle zalecam taką opcję.Jest to wskazane aby nie rozprzestrzeniać ogniska zakażenia....

do doktora pierwszego kontaktu, czy na zakażenie Gzugiem można otrzymać L4

z Boryni

Ale numer, RYSZAWY ugadany do przejścia do Lintera.

przodowy
@Pracodawca 17.08.2017, 20:31
Czy masz na myśli pana LW

wyrzucić wszystkich z Rybnika bo to nieroby

Ciekawski
@Pracodawca 17.08.2017, 20:31
Czy masz na myśli pana LW

A co RYSZAWY się znudził "robotą", za mało można ..... dorobić???

Eryk

upadły VACAT chce nos kupić . Ale jaja ! Ale podobno jego szef p Jarek Mróz jes kumplem prezesa technicznego PGG Bojarskiego i często do siebie dzwoniom.Może potem syndyk Vacat kupi PGG .i bedziemy w raju WOW

liojhgfdgg
@Eryk 16.08.2017, 22:05

ty masz łeb jak vakat śruboniu

llol

połowa was co tu pisze już w gzugu nie pracuje tylko na forum piszą druga połowa to nieroby z knefli i rewiracj którzy tylko narzekają i nic wiecej nie robią a ci trzeci to ludzie którzy na prawde pracują i nie mają czasu nawet na forum wchodzic żygać sie chce jak sie słyszy te narzekanie

@llol 16.08.2017, 14:47

A ty do której części należysz

mmm

to sie zwolnij a nie płacz ty i tak nic nie robisz tylko jęczysz nom stop fleku

wojtek

tej firmie już nic nie pomoże brak ludzi,sprzętu ,wykony marne a wypłaty na kredyt ! A kto to jest ta p prezes ? widział ją kto ? Papiery podpisuje Wieczorek ale on za nic nie odpowiada bo nie jest w zarządzie i zgnoii firmę razem z Ciokiem tak jak PRG Jastrzębie . Nadzieja była w PGG ale nas olali i oddali do jakiegoś holdingu

my z głodujących firm
@wojtek 15.08.2017, 18:20

kto ma w głowie olej ten idzie na .....kolej ......Szkoda firmy kiedyś było dobrze a dzisiaj zdycha

boberek z bolka

Prowda to że pan szewcu nie robi już we gzugu za naczelnego ? Co je grane chopy ?

@karoł 15.08.2017, 09:43
no i bogu dzięki że poszedł, cyganione raporty, cyganione metry, po co to wszystko. wydaje mi sie ze lepiej nam bedzie bez nieg...

Kto teraz jest naczelnym ? Jeźeli nastąpiła zmiana to warto wiedzieć czy na lepsze .

karoł
@Hanys 15.08.2017, 13:32

nie ma i nie będzie, jest 3 głównych i roboty to ich broszka. Tworzenie sztucznych stanowisk to głupota. Niech każdy robi to co potrafi najlepiej i będzie dobrze. W GZUG jest 800 ludzi i na tę ilość jest parę pierdoł co cały czas płaczą na forum, ogólnie nie jest źle (może nie idealnie) ale też nie tragicznie, ci co tak płaczą pewnie nic nie potrafią prócz pisania bzdur na forach i szkalowania jedni drugich, boją się powiedzieć komuś prawdę w oczy to tutaj wylewają swoje stosy pomyj na firmę i ludzi. Nie ma zgody na takie obrzydzanie ludzi którzy uczciwie pracują na swoje wypłaty, jak się komuś nie podoba to wypad, lepiej dla firmy jak takie ofermy polecą na zbity pysk. Dla wszystkich normalnych, szczęść Boże

Maniana

Zas jakiws frustracje wywalaja :D

juza
@Maniana 13.08.2017, 09:33
Zas jakiws frustracje wywalaja :D

Chłopie,nie siadaj po melanżu do klawiatury.

Zostaw opinię o GZUG Gliwice - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GZUG Gliwice