Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Jimi

Idą podwyżki flapsów i wypłaty. Może będzie lepiej

Alicja
@aladyn

Ale czemu chciałoby się uwierzyć? To znaczy, że nie macie ogólnie podwyżek? Czy raczej, że rzadko są?

Nowszy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 godzin.

Witam jakie prace obecnie wykonuje firma na kwk Ziemowit ?

Witam. Mam zaproszenie na rozmowę na piątek . Wiecie jak taka rozmowa wygląda ?

Nowszy Nowy wpis
@Nowy

I jak rozmowa ? Dostałeś pracę ?

Lolek Nowy wpis

Cześć w styczniu to było, że kandydat był na rozmowie o prace, mimo nie braku doświadczenia na kopalni. Powiedzieli mu, że zarobki, to 4100zł netto + flaps 1100zł + każda sobota/niedziela 350zł. I od razu ktoś dopisał do flapsa, że teraz to 1344 zł wynosi. Czy to są więc zarobki, w związku z tym nowym ogłoszeniem na pracę pod ziemią - KWK Piast Ziemowit: górnik, ślusarz, elektryk? Flapsy, to chyba bony żywieniowe. Ale, czy w te 4100 zł netto są już wliczone świadczenia pracownicze, jak miesięczna premia regulaminowa, wypłata nagrody z okazji Dnia Górnika i dodatek stażowy za pracę w GZUG-u?

Marek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Jakie zarobki proponują na start

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Jakie zarobki proponują?

IK

Jest ogłoszenie dla górnika, ślusarza, elektryka do pracy pod ziemią. Przeczytałem że dają sporo benefitów typu 14 wypłata jak są zyski i bony na posiłki regeneracyjne. Co jeszcze można zyskać?

Ryl
@IK

Firma od kilkunastu już lat nie wypracowała zysków. Więc i 14-tki też nie ma. Flapsy owszem są jako karta sodexhoo

WM

Praca Pytanie o dodatki Na stronie ogłoszeniowej 2023

NZ

Dla zawodu elektromontera z w ogłoszeniu napisane jest o dodatkowych dniach wolnych. Ile takich dni przypada w roku? Ile wynosi okres próbny zatrudnienia i czy jest ktoś odpowiedzialny za wdrożenie pracownika w stanowisko?

on

Witam byłem na rozmowie o prace ale nie mam doświadczenia na kopalni. Powiedzieli że zarobki to 4100zł netto + flaps 1100zł + każda sobota/niedziela 350zł. Czy to realne zarobki za cały miesiąc z 4 sobotami i flapsem - 6600 zł ?

emeryt
@on

flapsy mosz wyliczone po 5 dych za zjazd x 22 dni = 1100 zł od stycznia flapsy bydom po 64 x 21 dni = 1344 zł do reszty sie niy wypowiym bo już żech je na punsyji i niy wiym zapytej sie we związkach

kandydat
@on

Witam, po jakim czasie od wysłania CV zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną?

R
@on

Super, że są te pytania o kase, bo ja chętnie dowiem się czegoś o tym. Ale jestem też ciekawy samej rozmowy. O co pytali? Kto w zasadzie był na tej rozmowie i zadawał pytania? Po tej rozmowie jest jeszcze kolejny etap rekrutacji?

Os stycznia miały być flapsy po 64 zł a jest dalej 50 zł ? xD

LN
@on

A co to takiego te flapsy, jakieś dodatki czy coś w tym stylu? Kiedy Wam obiecane podwyżki tych flapsów? I miały one obowiązywać już od stycznia czy dopiero od wypłaty lutowej?

on

Czy w GZUG dostajecie kartki na węgiel ???

Bolek

Robiłem w tej firmie 7lat teraz przeszłem na emeryturę i nie na rzekalem robić trzeba wszędzie.

Brylant

Nie rozumiem nie kiedy ty dziwnych i złych opini pracuje w tej firmie już trochę i robota jak robota nie zawsze jet jak się chce ale nie ma co narzekać pozdrowienia dla ludzi pracy

bolo

Witam jestem w tej firmie 5 lat pracuje w przodku w Gzugu zrobiłem kursy na kombajnistę oraz na strzałowego na wypłaty nie narzekam też. Ludzie się zmieniają jak wszędzie ale trzon jest stały JAK NA FIRMĘ TO NIEMA CO NARZEKAĆ.POZDRO DLA PRACOWNIKÓW

R
@bolo

O, fajnie, że i pozytywne głosy się znajdują. A co do kursów, to firma sama oferuje doszkalanie? Czy to raczej pracownik musi wyjść z inicjatywą, aby firma sfinansowała szkolenie? I jak firma płaci za doszkalanie, to wymagana jest lojalka na X lat, czy nie?

GA
@bolo

Oooo no to całkiem fajny staż pracy tutaj. Ja jestem ciekawa, jak ma się tyle lat pracy tu, to jak wygląda pensja? Systematycznie rośnie z roku na rok z uwagi właśnie na to lojalność? Z jaką pensją zaczyna się pracę, a jaka jest pensja po tyle latach? Sama pensja, bez premii.

Czym w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Pinki

Pracuje w gzugu już 3 lata w częściej pracowałem.pod PGG bieganie i też trzeba było się wykazać żeby się dostać do przodka ale.to wcale.nie było łatwo robię na Bolku i muszę powiedzieć że ludzie tam.sa wporzo pozdro brygada GZUG

Chudy

Firma nie najgorsza, są jasne zasady premii, firma daje możliwość zarobienia, wysyłają na swój koszt na kursy które już same od siebie zwiększają wynagrodzenie, dozór bardzo nerwowy lecz bardzo fachowy (nie można być (usunięte przez administratora) ludzie i atmosfera? To Ty ją towarzysz a nie ludzie wokół jak ty bd pracować i będziesz w porządku to ludzie tym samym się odwdzięczą. Warto tutaj pracować, szczególnie weekendy są dobrze płatne a flapsy są za 50 zł na dzień dzisiejszy sodexo na kartę przedpłaconą, minus... Gzug blokujeprzejście pod PGG masz 3 miesiące karencji... Tak czy siak chcesz uczciwych zarobków, emerytury, związków itd warto się przyjąć warunek pracować tylko tyle.

Optymista

Prawda...

Irena
@Chudy

Czyli jakie są te zasady premii? Jak konkretnie ona jest naliczana? Może tu ktoś napisać jak ona jest liczona i czy ten system jest stały, czy zmienia się np. co dwa lata?

Chudy
@Irena

Masz tablice premii, wszystko zależne od stażu pracy i uprawnień, zaznaczam, że pracodawca stałe wysyła chętnych na szkolenia, nie chcą w firmie Ryli tylko fachowców

Renia
@Chudy

Stale, czyli co jaki czas każą się szkolić? Idzie za tym lepsza wypłata? A może awansować jakoś się da na poszczególnych stanowiskach?

@Chudy

Dzień dobry , ile netto jest wstanie zarobic nowo przyjęty bez doświadczenia w górnictwie za pelny miesiac ? Jakies dodatki na święta? ? . Wczasy ? Bonusy ?

ML
@Chudy

Możesz przedstawić te zasady premii? Co należy zrobić, czego przestrzegać, aby dostać dodatkowe pieniądze? Czy dzięki tym kursom, na które wysyłani są pracownicy można awansować na wyższe stanowisko? Praca w weekendy czytam, że dobrze płatna. A obowiązkowa? Robię rozeznanie rynku

Job

Czy będzie wypłacane karpiowe w tym roku ???

JX
@Job

Cześć, z czego wynika to zapytanie? Czy w poprzednim nie mieliście niczego wypłaconego czy o co chodzi? teraz widzę ze elektryka do was szukają. Gdybym potencjalne jeszcze teraz się zatrudnił to przysługuje mi cokolwiek na święta czy jednak z rok popracować musze?

Koksiarz

Witam. Na której kopalni aktualnie gzug pracuje i na której będzie ?

SD

Na stronie firmy jest info, że szukają tez Elektryków. Fajnie, że jest lista tego, co firma daje pracownikom. UoP czy perspektywa zawodowa. Ale nie ma wymagań. Ile taki elektryk ma mieć lat doświadczenia w branży górniczej?? Na start wystarczy 8 lat czy więcej? I liczą się lata jako praktykant czy tylko takiej etatowej pracy? Zbieram info dla taty.

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.