Opinie o GZUG Gliwice w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy GZUG Gliwice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GZUG Gliwice o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o GZUG Gliwice w Gliwice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Chop

Panowie jakie wzmacnianie oddziałów po przez przenoszenie pracowników ? Kupa ludzi uciekła na rewiry. Nikt 50km w jedną strone nie będzie jeździł za 2500zł parodia, kobiety w biedrze lepiej zarabiają. Na szkoleniach bhp straszą że za rewirantów firma musiała nowych pracowników poprzyjmować bo nie miał kto robić, zwolnieniami straszą. Ale jak chce się pracownik zwolnić za porozumieniem stron to mądry Dyrektor się nie zgadza. Jaka logika ? Czysta patologia polskiego górnictwa !

dddd

witam na jakie zarobki moze liczyc w gzugu osoba po technikum gorniczym bez doswiadczenia?

Kandydat

Witam jak zarobki na Sobieski ile w przodku a ile po tyle ? Od kiedy praca na Ziemowicie ?

Dnik

Czy w firma gzug bedzie wysyłać na urlopy górnicze i odprawy

Bolek Nowy wpis

Panowie czy gzug zgłasza do zus pracę w warunkach szczególnych lub o szczególnym charakterze? Mnie ZUS przysłał informacje że odkąd pracuje w gzugu nie było to zgładzone a na świadectwie pracy jest napisane....

Bolo Nowy wpis
@Bolek

Bedziesz dlygo pracowal jak nie masz dniówki 1.8 he he he jak sie chodzi na knefel to ni obudzil się

Bolek Nowy wpis
@Bolo

Kolego ty sobie sprawdź lepiej w zusie co masz odprowadzane bo się możesz zdziwić . To co masz na kwitku czy portalu nie koniecznie jest takie samo jak w zusie. powodzenia. A kto chodzi na knefel ten chodzi na knefel. Nie oceniaj ludzi swoją miarą.

Gzug

W jsw 16k premi a my dostali zaledwie 700zł.Taka robota w firmie.

Ktoś
@Gzug

Kierownictwo i nadsztygary muszą zarobić potem dozór a na końcu my.

@Gzug

A kto dostał dodatkowe 700zl, wynika z tego że nie wszyscy....

m
@Maciek

w kwietniu na święta :D a nie 16 tylko 19k brutto

GZUGol
@Gzug

W pgg 6.4k wyrównania a u nas nic.My będziemy za darmo pracować przy tej inflacji.

Tytus
@GZUGol

Zamiast wylewać swoje żale na forum, trzeba było wcześniej podjąć odpowiednią decyzję.Ja tam nie narzekam, zamieniłem GZUG na PBSz i z trzema czerwonymi za czerwiec weszło ponad 6tysi.Każdy jest rzeźbiarzem swojego losu.

Zdziwiony
@Tytus

No to faktycznie "warto było". Sobieski przodek 1 sobota 5640zl na przelew. Jak są metry to jest i kasa.

Gabriela
@Maciek

Aj, czyli od czego zależała ta premia w takim razie?

@Zdziwiony

Chyba brutto.....

Tytus
@Zdziwiony

Zdziwiony się urodziłeś i zdziwiony umrzesz.Jak dla mnie to Ty możesz i 12000PLN-ów zarobić,Ty ze mną konta nie dzielisz,więc mnie to wali ile zarabiasz.Moja decyzja była podyktowana moją realną sytuacją.Zapierdzielałem w przodku i z czerwonym z biedą czwórka była,a często nawet tego nie osiągałem, więc pałuj się ze swoimi teoriami.Z perspektywy czasu uważam, że podjąłem dobrą decyzję,bo po prostu tutaj lepiej zarabiam.Ja lepiej zarabiam,nie ty! Więc zrozum czopku co chciałem przekazać.

Atomek Nowy wpis
@Tytus

Nagrałem Ci dobranockę. Wracaj szybko...

Przeznaczenie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Antoniusz Wielki były Król Kamienia poraz kolejny dostał po łapach. Psze Cezara Antoniusza kiedy jaśnie pan zrozumie, że ludzie to nie roboty albo zwykłe bydło, które można wykorzystywać i oszukiwać bez końca?! Ludzie nie chcą wiele... Szacunku, godnych warunków pracy oraz płacy... Tak boisz się tych 7,5h które są i tak niezależne od nikogo a tylko od warunków geologicznych, że... nawet Twoi przyboczni giermkowie zaczynają mieć tego dość. Zastanów się nad tym...

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w GZUG Gliwice? Chętnie zatrudniają?

Ło matko
@Pytanie

Woleliby studentki żeby łatwiej mieli kogoś (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie GZUG Gliwice padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Górnik.
logo firmy Operator żurawia wieżowego
POWER HOLDING Sp. z o.o.
(79 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

@Mlody

Podbijam. Też mnie to ciekawi ile realnie płacą.

@Mlody

Przyjmując się jestes na 7 lub 8 stawce.To masz 106 lub 111zł.Do tego dochodzi premia maksymalna 60% stawki + okolo 25zl szkodliwego + 25/26zł za frekwencje do szychty + jak pracowałeś juz cos na dole karta gornika.Bez karty gornika masz okolo 225zł za szychte brutto.

Nowy
@GZUG

Czytam nową ofertę na stronie gzug, i pisze między innymi dodatek za przepracowanie lat w gzug. A na rozmowie nikt o tym nie mówił. Czy wiesz coś w tym temacie? Pozdr

Gzug
@Nowy

To właśnie jest karta górnika u nas.

Szy
@Nowy

Ile proponują ja w poniedziałek idę na rozmowę mam trochę uprawnień

@Szy

Takich z uprawnieniami to w GZUG-u na pęczki, gorzej z umiejętnościami.

Czesław
@Uiop

Jak się ma uprawnienia to i przecież umiejętności, nie? To powiesz jak płaca, żebym się nie rozczarował na rozmowie. Wolę wiedzieć wcześniej.

Tyt
@Czesław

Ile na rękę w gzugu i jakie premie po ile kartki i jak z deputatem węglowym w starej robocie 3300 utrzymać rodzinę to masakra

@Tyt

Fizyczni kartki po 40 zł, a zarobki w zależności od kopalni, i od tego czy chodzisz do przodka czy po tyłach, czy masz wgl jakieś doswiadczenie bo od tego zależy grupa i karta górnik. Z samych czarnych po tyle chodząc na rano wyjdziesz gdzieś między 3200 a 3700, plus kartki średnio 800zl. Jak porobisz dłużej będziesz się nadawał i zrobisz jakiś weekend to możesz wyjść między 4500 a 7000 w zależności od premii oddziału ilości czerwonych chodzenia po zmianach etc...

@Tyt

Deputatu nie ma, w teorii jest jeszcze chyba dalej 14 choć od 5 lat nie płacili ze względu na "brak zysków"

@NomaD

Kolego a te 7000 to gdzie można zarobić bo ja w życiu takiej kasy nie widziałem. Bieda jest 5000 wyciągnąć i to z kompletem sobót ....

Tyt
@NomaD

Czy na rozmowie powiedzą jaka grupa ja robię u prywaciarza i zarobki dno sam zaluje że zwolniłem się z kopalni i chce wrócić

@NomaD

Faktycznie po tyle 3200-3700 się wyciągnie za czarne?

@Robert

Tak, teraz po tych podwyżkach bez problemu, warunek konieczny trzeba chodzić do pracy a nie kombinować

@Tyt

Zostaniesz poinformowany, nie przeraź się kwota jaka Ci podadzą bo to będzie w okolicach 100zl, 116 to dniowki przodkowa od tego potem premie karta górnika i do tego dolicza dodatki frekwencyny, nocny, szkodliwe i za nadgodziny o ile robisz raczej nie spotkałem się by był przymus

@Bolek

Poproś przodowego żeby Ci kwitek pokazał to się zdziwisz 7k jak najbardziej realne, ale oczywiście wymaga to kompletu świat i pełnej premii na oddziale

@NomaD

Dzięki kolego. W takim razie będę próbował.

@NomaD

Haha no tak jako przodowy to realne bo zawsze dostawali "dodatkowe bonusy " bo przecież oni ciągną całą robotą....a inni się tylko płatają. Ale jako szary górnik w przodku to mało realne nie mówiąc o tych po tyłach .

Poppp
@Mlody

Witam jakie zarobki w gzugu mi zaproponowali 3800 na rękę plus premia plus kartki 40 zł chyba ok zarobek jeszcze psyhotesty mi zostaly

#
@Poppp

Porównasz to po wypłacie i potem powiedz czy ok

Gabriela
@NomaD

A co to znaczy ta pelna premia na oddziale? :)

Zixon
@Poppp

Co Ty (usunięte przez administratora)nie ma stawki zasadniczej, nie ma czegoś takiego jak na rękę w tej firmie. Zależy gdzie idziesz, i premia od Twojej frekwencji w pracy i za pracę

@Gabriela

Plan postępu.Jak załoga zrobi pelny plan to wtedy jest 60% premi jak nie zrobi to nawet lepiej nie zaglądać na pasek.

Tomek.

Tak ludzi to ucieszy z Sobieski zwolniło się 3sztygarow z przodka a dwóch sztygarow i kierownik na wypowiedzeniu też z przodka. Ale słyszałem że tam dozór niepotrzebny bo ludzie idą pod najem.

Waluś
@Tomek.

A podobno tyle roboty maja

◉‿◉

Jesteście już śmieszni.Kasujecie posty w których opisuje się realną sytuację w firmie.Ludzie się zwalniają i zwalniać będą i usuwanie merytorycznych komentarzy tego nie zmieni.Jeżeli dla kierujących tą firmą, priorytetem jest zatrzymać dozór,a z fizolami to my się nie będziemy liczyć,no to życzę powodzenia na dalszej ścieżce kariery.

Wytrwały

Ma ktoś jakieś konkretne informacje na temat nowego oddziału na Zg Sobieski? Jaka robota jakie warunki ? Warto się przenosić?

Jarek

Nie warto

@Jarek

Nie wart bo.....? Coś więcej wiesz czy po prostu tak Ci się napisało?

Jony
@Wytrwały

Nie warto ponieważ nasza kochana Firma na chwilę obecną bierze co może żeby się utrzymać, a co za tym idzie, warunki na pewno tragiczne mało tego znów metrów nie będzie i ludzie znów się będą denerwować na wypłacane im pieniądze.

@Jony

To fakt. Coraz gorsze roboty mamy coraz gorsze wyplaty ale to już chyba na każdym oddziale tak jest i póki co nie zapowiada się ze będzie lepiej ale chyba lepiej się przenieść i dojeżdżać 30 km a nie 60 przynajmniej tak mi się wydaje.

Maro

Dobrze prawisz Darku:)

Berga
@Wytrwały

Mosz racja to co było na Halembie już się nie powtórzy.Takich pinindzy już nie bydzie jak przy Łukaszu i Krzychu.

Halemba
@Wytrwały

Jasne, że warto! Nowa kopalnia to i nowe możliwości! Trochę daleko ale dobrze, że Ci z Jankowic tam nie poszli. Jest busik i tylko parę kilometrów dalej.

Tomek
@Halemba

Przeszedłem z halemby na Sobieski.(usunięte przez administratora)akich pieniędzy nie pamiętam od 3 lat pracy w tej firmie! Premia niby ok ale zwiaski pierd.. Twierdziły że nie stracimy po nowych warunkach pracy jako załoga. Oni mają nas za ciu.. Firma się kończy wszystko 100peoc do góry a my zarabiamy coraz to mniej!!!

jarek
@Tomek

praca w górnictwie nie jest już pracą w warunkach szkodliwych? nie ma na pasku...

@Tomek

nie ma jeszcze pasków, skad to wiesz?

@marek

Paski są od rana na portalu pracownika...

Hhhhhhh
@Jony

(usunięte przez administratora),metrów nie będzie , kombajn jedzie w mokrym piocholu, a Ładowarka na strzał robi zbiorniki w węglu,mokro (usunięte przez administratora) malta ,decyzje jak (usunięte przez administratora)

Hhhhhhh
@Berga

Przy alkoholikach zapomniałeś dodać,tacy byli dobrzy że teraz inny oddział wrócił za nich na Halemba

Ślepy
@Hhhhhhh

Inny oddział,ale z Krzysztofem na pokładzie.On za starych czasów wiedział do kogo z zapleczem uderzyć, dlatego to jakoś funkcjowało.Przemondrzałego Łukasza,który myślał, że jest Bogiem,zwykły gość z przewozu usadził jak go poczuł.Pamiętasz to Łukasz? Także kolego trzeba umieć karty rozdawać:)

H
@Hhhhhhh

Nie plakac tylko tam na Sobieskim za robota się wziosc bo halemba nie będzie na was robić

Gabriel
@Hhhhhhh

Bo oddział GRP III się rozpadł i już nie wróci a szkoda ludzie tam byli zgrani robota zawsze zrobione metry lub nad metry kasa się zgadzała było fajnie

Ryl
@Gabriel

Święta racja

Damiano

Witam Czy warto się przyjąć do firmy? Jakie zarobki na początku ? Pozdrawiam

ryczy pysk
@Damiano

Nie warto Ludzie się zwalniają a oni głupoty piszą teraz dali wielce podwyżki takie że śmiech na sali

Niki
@ryczy pysk

Zwolnij się i płacz w innej firmie. Takich jak Ty jest coraz mniej. I dobrze!

Aa
@ryczy pysk

Zaproponowali mi 4000 plus kartki po 40zl w przodku czy to realna kasa ?

Ktoś
@Aa

Zależy od oddziału,ale jak najbardziej realne. Przy zrobionym planie na pewno więcej.

@Aa

Witam zostałem zaproszony na rozmowę mam pytanie jakie warunki i czy barburka ile dają na rękę mam kursy też

@Aa

Na jakich popalbiach gzugu pracuje

@Sz

Jak nie masz l4 lub uż w miesiącu to jestes w stanie coś zarobić.Kazdy dzień l4 zabiera premie na 3 miesiące,a uż obniża końcowa premie na koniec miesiąca.Warunki hmm zależy od kopalni ale licz się z tym,że firmy najczęściej dostają najgorsze przodki.Barbórka jest.Jak miesiąc ma 23 dni robocze to powinieneś te 4tys dostac.Jak masz szanse to próbuj pod kopalnie.

@GZUG

Ja mam uprawnienia jeszcze proboje pod kopalnie ale lipa .a na jakich kopalniach gzug pracuje

@Sz

Na dzień dzisiejszy Halemba, Jankowice, Sobieski i Knurów, za niedługo piast, Ziemowit i bolesław śmiały, może Bielszowice ale to w powijakach póki co

@Dziubek

Trochę Cię kolego wyobraźnia ponosi z tymi kopalniami. Już na tych 4 brakuje ludzi bo co chwilę się ktoś zwalnia a skąd znajdą ludzi na wejście z powrotem na inne kopalnie...

@Dziubek

Dokumenty i skierowania dawaj od razu czy. Trzeba czekac

@Sz

Dokumenty tak ale najlepiej podjechać na wybraną kopalnie i iść do biura gzugu to będzie szybciej

@Bolek

Z księżyca nie jestem i wiem że brakuje ludzi bo sami w przodku na Sobieskim nie mamy nawet kogo zwerbować ale przyjęcia są 24h na 7,w każdym portalu ogłoszenia i niby coś się tam dzieje, z pgg ludzi kierują do nas to szansa jest

@Dziubek

Witam czy jak podjade na kopalnie np Ziemowit gdzie uderzać do związków czy ma cię jakiś numer kontaktowy

Poppp

1 czerwca rozmowa ciekawe ile zaproponują

@Poppp

Ciekawe co Ty jesteś w stanie zaoferować firmie? Pokaż na co Cię stać,a dopiero potem możesz być roszczeniowej.

Bergmann
@Aa

4000 w przodku(he-he) Dlatego ta firmeczka nimo ludzi. Pomocnik na budowie mo 20 zt/h i ta czworka zarobi bez problemow. Niech ten gzug szuka dalej

Bergmann
@Poppp

Jo nawed nie ida na ta rozmowa. Widze ze w tym gzugu jest skaba kasa.

yntylygyntny
@Bergmann

Mosz koleś recht. Jak piszesz "nawed", to NAWET niy idź na rozmowa. Analfabetów niy potrzebujom.

@Bergmann

Nie polecam szczególnie energomaszynowy strasznie nie wdzięczna robota a na dodatek kasa słaba.Elektrycy i slusarze z dala od firmy.

Magdalena
@ryczy pysk

Dlaczego ludzie się zwalniają?

@yntylygyntny

"potrzebujom"hahaha dobre,analfabeta poucza drugiego analfabetę

Ryl
@Niki

@niki najlepiej sie zwolnić bo z tego już nic nie będzie a jak widze to ty bedziesz gasił światło ostatni w tej firmie upadającej

J

Zas fajna wyplata na halembie 5300 z dwoma czerwonymi ful wypas

@J

No i oczywiście musiałeś pochwalić się tym faktem na publicznym forum:)Tak właśnie robią ludzie z mentalnością parobka.Życzę dużo zdrowia,bo sukcesu to Ty w życiu nie osiągniesz z takim podejściem.

J
@Troglodyta

Trzeba metry robic gamonie to i kasa bedzie 5300 a nie tylko plakac wy sie nadejecie do piekarni worki nosic a nie do górnictwa

@J

Trzeba być gamoniem, żeby orać cały miesiąc metry z dwiema czerwonymi za 5300-:)Ją tam wolę pyknąć łazieneczkę w 12 dni i skasować 8000 PLN.Antek wie jak z (usunięte przez administratora) wycisnąć siódme poty.

Troglodyta

Możesz jeszcze raz sformułować wyraźniej składnie swojej wypowiedzi w ojczystym języku,bo nie dokońca rozumiem twój przekaz.Aha, nie do końca jesteś mądry,ale za to silny i Antek jest z ciebie zadowolony.No tak,w związku z tym życzę dużo zdrowia,bo ludzi inteligentnych to on nie potrzebuje, ważne żebyś był silny i zdrowy i swoje 5300 zarobisz.No i tutaj mój światopogląd z twoim się rozmija.Niczego więcej nie muszę ci udowadniać.Ja swoje mam,a ty masz bool doopy i możesz sobie tutaj poszczekać,jak burek przy płocie.

Wowr
@J

Tylko 5300 na tyle cię stać biedaku pokrzywdzony pewnie konia walisz na kiblu trzymając pasek z 5300 haha człowieku z czym ty do ludzi.

Bułka

Na halembie zaś fajna wyplata 6 z przodu z 2 czerwonymi fajnie

@Bułka

Za 6000 to bym na dół nie zjechał haha. Amatorzy

Kierowca
@Bolek

12 tys to jest kasa na wolnym powietrzu a nie 6tyś w zagrorzeniu człowieku pomyśl przez chwilę czym ty sie wogule hwalisz

B
@Kierowca

To po jaki h,, tu wogule wchodzisz czego tu na forum szukasz jak zarabiasz 12 tys ofermo ty nawet nie wiesz co piszesz kutafonie

Wowr
@Kierowca

Chyba kierowca Truck Symulator 12tys żetonów hahhaha

Jeb** dziangusa

I jak związki zapowiadały podwyzki od marca a dalej cisza.

Transmisja
@Jeb** dziangusa

Nie mam teraz czasu może i coś będzie.Jak coś to nagram i na faceboku będzie

@Jeb** dziangusa

Związki nie mają teraz czasu, stoją obecnie pod Auchanem to teraz priorytet

Kol
@Transmisja

Nie masz czasu bo na policję latasz na babę

Rafał
@Jeb** dziangusa

Już masz info na Facebooku, komu się należy a kto obejdzie się smakiem. Z tego co piszą to tylko wyzsze dodatki dla wybranych. Reszta niech robi za free

@Rafał

możesz wkleić tutaj informacje?

Rafał
@Rafał

Bez waloryzacji stawek, dodatki wyższe dla przodka, obsługi kombajna, kolejki itp.. Premia świąteczna z funduszu do 700zl. I tyle, pozostali nic..

Kier
@Rafał

Więc sobie przodeczek sam obudowę nosił będzie,brakuje tylko załogę skłócić brawo hehehe

Rafal
@Kier

Też tak uważam, najlepiej skłócić i podzielić, szkoda gadki....

@Kier

Nie dla przodka koledzy, nie wprowadzajcie innych w błąd. Wyższe dodatki tylko dla przodowych i operatorów, zresztą po dzisiejszej wypłacie to tylko widoczne na pasku a nie na ROR

Kj
@Kier

Jak Ci się nie chce robić to się zwolnij albo idź na kursy i szkolenia to też będziesz miał wyszą wypłata szkoła była dla wszystkich a na przodowego trzeba te coś mieć nieuki

Elektryk i ślusarz
@Kj

Na przodowego haha.Wiecie tylko jak nacisnąć guzik na ładowarce i wiertnicy jak nie idzie załączyć juz drzecie ryja na elektryka lub slusarza.Nawet nie wiecie kiedy prąd wybije w przodku to i tak próbujecie maszynę załączyć.Uczyc to się musial elektryk z slusarzem którzy teraz nic nie dostali,a nie wy przodowi co tylko knefel na maszynie umieja nacisnąć.

znafca
@Elektryk i ślusarz

No zobacz tacy wyuczeni,a i tak skończyliście w GZUG-u za fizoli.Uczyć to się musi lekarz,architekt,prawnik.Wy ledwie zawodówkę skończyliście,a Wasze uprawnienia zdobywa się po zwykłych kursach.Tak że na ziemię doktory,na ziemię.W normalnej firmie,w której otrzymuje się wynagrodzenie za umiejętności i kompetencje, większość z Was skończyła by przy transporcie żelaza.Nie raz przodki stały po trzy zmiany,bo tylko jeden elektryk na czterech potrafił usunąć zwykłe doziemienie.Nazwiskami tych pseudofachowców można tutaj sypać jak z rozrzutnika.Tak więc panowie, jeżeli czujecie się pokrzywdzeni, dawać do przodka macie szansę wygryźć tych nieudolnych przodowych,czy jednak lepiej posiedzieć po tyłach,posznupać i podłubać słonecznik.Szkoda, że nie ma na dole automatów vendingowych,bo i kawka by się przydała.

Elektryk i ślusarz
@znafca

No nie dziwie się jak caly przodek siedzi na (usunięte przez administratora) a elektryk jeden sam lata na całym odcinku sieci jak strzela się w kablu.Samemu taki gruby kabel nie klei się świetnie ale jakby ktoś przyszedl pomóc przynajmniej kabel przytrzymać.Jestem ciekawy co byś zrobił bez elektryka na zmianie bo nie oszukujmy się na 1 przodek jest tylko 1 elektryk na zmianie.Olej wybije w maszynie to od razu ryk bo nawet nie wiecie gdzie się olej wlewa do maszyny tacy z was przodowi.Dziwie się jak możecie wlewać paliwo do baku.

Darek
@Elektryk i ślusarz

A my zas na halembie z 2 czerwonymi caly czas przodek za szaraka i 5800 jest takze za robote sie brać to i kasa bedzie

Kol
@Rafał

Na halembie fajnie grubo zapłacili cieszy to mnie bardzo

Achim
@Jeb** dziangusa

I co? Podwyżki były... Dziangi jak zwykle miał rację ale lepiej na nim (usunięte przez administratora) wieszać???? Gdyby nie związki to by was w gumowcach zeżarli... W gadce jesteście dobrzy ale kierownikom i nadsztgarom z h...pijecie za parę zeta....

Stif
@Achim

Gdyby nie ten pseudoelektryk i jego koledzy po fahu to plan mielibysmy co miesiąc

Pppp
@Kol

Witam chciałbym się przyjąć do firmy gzug czy są rekrutację posiadam uprawnienia i mogę podjąć od zaraz prace

Pytanko
Kandydat

Ile czekaliście na przyjęcie od wysłania maila w rekrutacji?

Chop

@Chop

Dokładnie tak jest. Pracownika z wieloletnim stażem mają za nic. Za chwilę ludzie znowu się będą zwalniać a wtedy będzie już za późno. Wywracają czlowiekowi życie do góry nogami.

Pan Tadeusz
@Chop

To idź do biedry co cię trzyma ?!?!

Starszy wielebny...
@Pan Tadeusz

Bych poszło ale ryżawego musza bronić. Kto żyw i na sercu leży mu kariera stworzyciela oddziału niech petycję podpisuje...pracownicy, rodziny, przyjaciele długopisy w dłoń i tego łonego broń, broń! Kto zawdzięcza mu wiele to niech podpisuje petycję moi przyjaciele. Trójca to przyklepie i go nie wyciepiecie....

Chopy z bobrka
@Starszy wielebny...

Jaka petycja? Coście towar od chłopaka z plakatu palili? Albo ciastka z tym czymś żarli? Jaka petycja jakie podpisy? Nie rozumiem????

Marcyś
@Chop

A co powiesz teraz Chopie ? Tyle piniedzy ????

Maryś
@Marcyś

Wstyd!!! Wy tam na GÓRZE !!! WSTYD !!!

@Chop

Niech wreszcie urząd górniczy zainteresuje się robotą e piaście

@Chop

Urząd górniczy na Piasta na gwałt

Gdzie Trojanowski warunki zabujcze

Eric
@Chop

czoraj 07:18 Polityk PiS dyrektorem w państwowej spółce. Ma zarzuty o (usunięte przez administratora) Siedziba spółki JSW Innowacje w Katowicach Foto: Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta Państwowa spółka górnicza Trakt ma nowego dyrektora. To Jarosław M., były kandydat PiS na prezydenta Wodzisławia Śląskiego. W poprzedniej pracy polityk został oskarżony o (usunięte przez administratora) i znieważanie podwładnych - pisze "Gazeta Wyborcza". REKLAMA Spółka Trakt jest częścią Holdingu KW, który powstał po likwidacji Kompanii Węglowej. Jej głównymi zadaniami są transport i rekultywacja terenów poprzemysłowych. Kilka dni temu dyrektorem finansowym spółki został Jarosław M., były pracownik Izby Celnej. W 2018 r. był on kandydatem PiS na prezydenta Wodzisławia Śląskiego. Za jego kandydaturą stoi Adam Gawęda, sekretarz stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych - pisze "Wyborcza". Po przegranych wyborach samorządowych M. został prezesem JSW Innowacje, spółki córki Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Po kilku miesiącach odszedł ze stanowiska, a pracownice oskarżały go o (usunięte przez administratora) i molestowanie seksualne. "Nie dostaniesz podwyżki, będziesz miała cnotę zachowaną", "Ty to tylko jedno, k...a, tylko seks", "To, że cię pier..., to wszyscy wiedzą" - miał mówić do kobiet przełożony. REKLAMA Senator PiS o Krzysztofie Sobolewskim: to twarz nepotyzmu Zarzutów o molestowanie nie udało się udowodnić, jednak do sądu trafił akt oskarżenia w sprawie mobbingu. - W naszej ocenie kierując JSWI złośliwie i uporczywie naruszał prawa pracownicze pięciu podległych mu pracownic, a jedną z nich znieważał słowami powszechnie uważanymi za obelżywe - mówi "Wyborczej" prokurator Sławomir Barnaś, szef Prokuratury Rejonowej Katowice-Południe. Dziennikarze usiłowali skontaktować się z nowym prezesem spółki Trakt, jednak nie odbiera on telefonu. Jego podwładni twierdzą, że z powodu pandemii ich przełożony pracuje zdalnie

@Chop

Witam zostałem zaproszony na rozmowę do gzugu . Mam pytanie jakie warunki są czy jest Barbórka i ile na rękę dawaj mam trochę kursów i na jakich kopalniach pracuja

Brtk

Cześć. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość przejścia z Gzug-u pod Pgg? Ktoś coś wie?

Zs
@Brtk

Niema przejścia poblokowali przyjęcia hyba że znajdziesz sobie adwokata i zasądzisz firma według Konstytucji jest to karane i według orzeczeniu sądu

Grześ
@Zs

Które to jest to orzeczenie bo nie wiem jak to znalesc

@Brtk

Bezpośrednio nie,ale jak się zwolnisz odczekasz pewien czas to jak najbardziej da rade.

Brtk
@Zs

Dziękuję. A coś przez związki np?

Kandydat

Panowie jak tam praca na Jankowicach bo widzę że ludzi poszukują. Coś więcej możecie powiedzieć po ile są kartki i czy są jakieś dodatki ?

Bartek
Kandydat

Witam składałem podanie na stronie pgg o przyjęcie do pracy i dzwonili do mnie niby z pgg że nie ma przyjęć pod kopalnie ale współpracują z firmą gzug i tam oferują zatrudnienie ktoś coś się orientuje o co to chodzi Dodam że za pierwszym razem odmówiłem po kilku dniach zadzwonili znów

Marcin
@Bartek

Witam , no właśnie u mnie taka sama sytuacja , dzwonili z PGG że nie ma przyjęć , ale GZUG przyjmuje . Generalnie mają coraz więcej robót , a ludzi jak na lekarstwo . Pewnie dogadali się z PGG że udostępnią listę kandydatów .Wydaje mi się że w przyszłości gdy podejmie się prace w tej firmie , to będzie blokowane przyjęcie pod kopalnie . Firma w stu procentach jest własnością holdingu KW , co sprawia że jest to Państwowa firma .

@Marcin

Są blokady między PGG kasa też nie jest najlepsza nie polecam.

Marcin
@GZUG

Czyli nie warto się przyjmować ? Myśląc o późniejszej pracy w PGG . Lepiej wybrać inną firmę .

@Marcin

Tak w gzugu myślą jak tylko ci uwalić z kaski zamiast dać.Zaniedlugo mi się kończy umowa zamierzam nie przedłużać i próbować pod pgg.Najgorsze roboty za nie najlepsza kasę tak to u nas wygląda.

Alfred

100% prawda

@Marcin

Warto robota fajna jak ci się chce robić to i zarobisz fajnie te 5000 zawsze nasz nie słuchaj tych co tak tylko płaczą zapraszam na halembe tam zarobisz

Bzdur
@Bolo

Nowy pracownik zaczynajacy pracę przy najnirzszych dodatkach nie zarobi 5000 tys hoćby przerobił wszyskie wolne dni wiec nie pisz głupot

@Bzdur

A wlasnie ze zarobi u nas w przodkach brakuję ludzi jak tylko będzie chciał to zarobi a wy reszta oddziałów lepiej za robote sie weźcie bo tylko na forum piszecie bzdury metry robic to i kasa bedzie

Mustafa Kemal
@Bolo

Mój dziadek dał mi kiedyś cenną,życiową wskazówkę.Mawiał"Puść głupiego przodem,a sam się zaorze"

@Mustafa Kemal

A weź się za robota a nie filozofuj kasztanie

Mustafa Kemal
@Bolo

Do roboty są konie i traktory no i taki (usunięte przez administratora) jak ty:)

◉‿◉

Wiadomo już coś więcej o zmianie właścicielskiej?

Dziadek Mróz☃️

Czytam te propozycje podwyżek i własnym oczom nie wierzę????... Po co te kombinacje? Przywróci kartę górnika, jubilaty, dniówki zjazdowe, ołówkowe, paczki dla dzieci na święta i co najważniejsze zaprzestać karania ludzi za to, że biorą ustawowe urlopy na żądanie, opiekę...zabierając im premię. To jest chore... System "motywacyjny" jesteś chory idziesz na L4 zabieramy Ci premię przez 2 miesiące niestety się nie sprawdził. Pomijając fakt czy jest zgodny z KP?

Emeryt....
@Dziadek Mróz☃️

Jak co niektórzy tzw. Myślący złożą pozwy do sądu po odejściu z Firmy to...kaska się posypie za odszkodowania. Wewnętrzne regulaminy nie będą miały już racji bytu... Panowie Przewodniczący Dwóch Związku Zawodowych a wasze podpisy pod tymi pseudo porozumieniami mają znaczenie prawne. Proszę pamiętać, że KP jest ważniejszy....

jakie podwyżki?

Daro
@marek

Były ja za czarne dni 5000 tysi elegancko

Wodzuuu
@Dziadek Mróz☃️

Zgadzam się... Ta firma potrafi tylko karać nawet jeśli pracownik nie zawinił..a nagrody? Jakie kufaaa nagrody??

Obserwator
@Wodzuuu

Wystarczy tylko za każdym razem gdy ci zabiorą premię podejść do swojego przełożonego (włączając dyktafon w telefonie) zapytać dlaczego dostałeś niższą premię niż niż zakładaną i czekać na odpowiedź. Nagrywasz rozmowę ponieważ obawiasz się, że Twoje słowa zostaną wypaczone. Z własnego doświadczenia wiem, że to się sprawdza. Panowie po pierwsze KP a potem jakieś tam ustalenia wewnątrz firmowe. Dlaczego gzug zrezygnował z tzw karania za l4 przez dwa miesiące? Bo nie nie jest to zgodne z regulaminem KP. Zrozumiecie jedno nikt ale to nikt nie może zabrać Wami premii za l4, urlop na żądanie czy też opiekę. To jest tylko widzi mi się kierownika oddziału by dzięki temu zabierając innym premiować swoich tzw (usunięte przez administratora) Nie będę podawać przykładów ale są lepsi Sztygarzy i lepsi przodowi, którzy otrzymują większą premię. Przykład? Oddział Halemba...kierownik walczy o metry nie patrząc, że z tyłu są pustki i są cięte nogi tylko dlatego by były metry....aż prosi się tam Urząd Górniczy i PIP....

Górnik
@Obserwator

Czy to chodzi o kierownika, który był na Bobrku i...podawał metry do przodu?

Achim
@Obserwator

A to ten oddział posrańców gdzie nadsztygar uległ dziwnemu wypadkowi uznanemu przez BHP....leczył się na kolano i doznał urazu kolana? I przez przypadek przy wypadku był główny BHPowiec?

Buła

To ten co bierze..

Przyprawa
@Dziadek Mróz☃️

Jeden taki jeden sztygar jest co by ten oddział przewrócił oddział do góry nogami u niego są wypadki.... Szalony Mirek?

H
@Buła

To ty bierzes, biole do nosa posrancu witora razem z dziangolem 2 fujary z halemby

Gzugol

Będą te podwyżki w marcu?

Dziang
@Gzugol

Najpierw zarób na te podwyżki tylko daj daj a metrów nie rób tempaku

Optymista
@Dziang

Troszeczkę grzeczniej...

Zostaw merytoryczną opinię o GZUG Gliwice - Gliwice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w GZUG Gliwice?

Zobacz opinie na temat firmy GZUG Gliwice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GZUG Gliwice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 20 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie GZUG Gliwice?

Liczba opinii klientów firmy GZUG Gliwice, to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GZUG Gliwice?

Kandydaci do pracy w GZUG Gliwice napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

GZUG Gliwice