Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Członek

Panowie kto zastąpi Naszego Przewodniczącego Solidarności? W najbliższy wyborach...

Obserwator
@Członek

Nikt zostanie ten co jest

Janek
@Członek

Ciekawe czy będzie ktoś nowy startował czy zostanie stara ekipa ??

Bolo

Dziangi

Nikt
@Obserwator

Niech pozostanie ten sam doprowadzi sprawy do końca jest długo na stanowisku ma doświadczenie jest znaną osobą Nowy będzie miał podgórkę

Optymista
@Nikt

Zgadzam się w 100% Gdyby nie Sobota to tej firmy nie byłoby już

Eda
@Optymista

Właśnie gdyby nie sobota to ta firma była by już pod pgg i każdy by miał normalne warunki zatrudnienia, sobota ma swój interes żeby trzymać GZUG z dala od koryta.

Obserwator
@Optymista

Dokładnie.... Mariusz trzymał to wszystko w garści a teraz amatorzy wzieli się do zarządzania....kalfaktorzy, bhp...owcy i takie tam. Panowie tu nie chodzi o Nas tylko o ich stołki. PGG potrzebuje fachowców a nie tzw (usunięte przez administratora) Uzdrowiciele zjeżdżają na dół by pokazać, że są potrzebni a tak naprawdę są bo są...

Pesymista
@Optymista

Chyba se jaja robisz tylko swoją kieszeń faszerował i (usunięte przez administratora) trzymał. Sprawy pozytywnie załatwiał tylko tym co mu słodzili a pozostałych miał w głebokim poważaniu. Zresztą nowy skład pewnie nie będzie lepszy

emeryt
@Obserwator

Teraz będzie łatwiej. Do zarządu wszedł dyro i główny energo-maszynowy. Damy radę. Sierpien 80 se tylko pomażyć może o taki zarządzie związku

@emeryt

Oj nie nażekajcie bendzie dobrze... Mamy samom elitę w zarzondzie Solidarności... Łysy nie poszedł w kamasze a składki będą spływać regulanie w wysokości 1% co miesiąc a na koniec roku frajerzy dostaniecie 4 piwa i jedną szklankę.... Czyli średnio od łba 50 dyszek od łba razy ilość członków razy 12 miechów... (usunięte przez administratora) nie sieją sami się rodzą... ????????

HAJER
@Eda

Bardzo słuszna i trafna opinia zgadzam się w 100%

HAJER
@Obserwator

Gdyby został ten sam to już by siedział a razem z nim reszta która mu "uchwałki" podpisywała

Mirek
@HAJER

Dlaczego nie podpiszesz się z imienia i nazwiska ? Brak odwagi ? Każdy w internecie jest mądry rzucając oskarżenia anonimowo.

Sobieski

Czytaliście co klepły związki zawodowe S w sprawie planowania urlopów? Brawo panie nowy prezesie....oj krótka ta pańska smycz...co można zrobić by nie wejść w gumowce.... Panowie Tytanic Solidarność tonie... Kto żyw niech sp....

@Sobieski

A to pewnie "Sierpień Travel" nie podpisał , że tylko o "S" piszesz ??? Obydwoje siebie warci !!!!!

Poszkodowany

Na waszym zakładzie pracy pracuję pracownik nad sztygar Paweł P. , Który stosuje (usunięte przez administratora)w pracy chociaż sam nie jest wcale lepszy (usunięte przez administratora)osoby które na to mu nie pozwalają. Czemu taka osoba ma zatrudnienie i nikt tego nie potrafi ruszyć?

Jan

Witam pytanie do pracowników. Jak wyglądają bony w gzugu jest karta jak tak skąd? Pozdrawiam

Bzyk
@Jan

Bon nie wygląda karta z plastiku

Bzyk
@Jan

Bon nie wygląda karta z plastiku z fabryki

???

40 zł za szychte na kartę Sodexo

Górnik
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

Pytania

gdzie pracowalem ,

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Brtk
Kandydat

Siemka. Na jakie zarobki można liczyć na KWK Ziemowit?

J

Zas fajna wyplata na halembie 5300 z dwoma czerwonymi ful wypas

@J

No i oczywiście musiałeś pochwalić się tym faktem na publicznym forum:)Tak właśnie robią ludzie z mentalnością parobka.Życzę dużo zdrowia,bo sukcesu to Ty w życiu nie osiągniesz z takim podejściem.

J
@Troglodyta

Trzeba metry robic gamonie to i kasa bedzie 5300 a nie tylko plakac wy sie nadejecie do piekarni worki nosic a nie do górnictwa

@J

Trzeba być gamoniem, żeby orać cały miesiąc metry z dwiema czerwonymi za 5300-:)Ją tam wolę pyknąć łazieneczkę w 12 dni i skasować 8000 PLN.Antek wie jak z (usunięte przez administratora) wycisnąć siódme poty.

Troglodyta

Możesz jeszcze raz sformułować wyraźniej składnie swojej wypowiedzi w ojczystym języku,bo nie dokońca rozumiem twój przekaz.Aha, nie do końca jesteś mądry,ale za to silny i Antek jest z ciebie zadowolony.No tak,w związku z tym życzę dużo zdrowia,bo ludzi inteligentnych to on nie potrzebuje, ważne żebyś był silny i zdrowy i swoje 5300 zarobisz.No i tutaj mój światopogląd z twoim się rozmija.Niczego więcej nie muszę ci udowadniać.Ja swoje mam,a ty masz bool doopy i możesz sobie tutaj poszczekać,jak burek przy płocie.

Wowr
@J

Tylko 5300 na tyle cię stać biedaku pokrzywdzony pewnie konia walisz na kiblu trzymając pasek z 5300 haha człowieku z czym ty do ludzi.

ee
@J

W JSW i Kghm miol byś roz tela , dej Hopcom pokój mosz to kosz i nie buntuj ludzi

Janek

Ciekawe gdzie mój wcześniejszy post ?? Ja tylko zapytałem o wybory w Solidarności?? Pewnie pan Sobota boi się konkurencji!!

Eda
@Janek

Pan sobota niczego się nie boi .. taki z niego kozak, stan firmy to tylko jego "zasługa"

Anonim

Instruktor strzałowy sie nie popisał w piątek gdyby nie Kris to byśmy nie strzeli...

Górnik
@Anonim

Gdzie znowu byli Elektro mechanicy? Na t1...na 6h....

Nick

Tylko Kris...

Przodowy ze zmiany
@Anonim

Co to za akcja była? Jakieś szczegóły proszę ????

Rudy Antoni

Ciekaw jestem czy strzelanie do 3 ringów polepsza sytuację w firmie bo my nie jesteśmy PIONKAMI. Żeby podejmowć takie. A nie inne decyzję.i Czy pan władny a może ładny nie będzie mieżył czasu na nie które dziurki pozdrawiam słodko z RODOS WASZ INNY. Z LA.............

Przodowy Jaworowicz
@Rudy Antoni

Tnij nogi i przestań marudzić... Nikt tego nie sprawdza...

Niezadowolony gzugol

Wszędzie dawaja jakies wyrównania albo premie inflancyjne a u nas nic.Umie ktos zalatwic dostac się pod kopalnie z Rowu?

@Niezadowolony gzugol

Przyjęć teraz jest pełno. Wystarczyło lecieć na gruba z papierami , ukłonić się ładnie w związkach i poprosić o pozytywne rozpatrzenie prośby.....

@Bolek

Znowu już 7-go ziomka z którym pracowałem w firmie przyjęto pod kopalnie (42-lata). Czekał 2-miesiace. Do końca roku przyjmują po parę osób, po nowym roku mają przyjąć 230.

Atlas
@Zixon

Jak firma chce zatrzymać górników kombinuje żeby okroic z przywilejów Wten sposób tworzy ukryte zwolniena Doprowadza się do upadłsci Potem płacze ze pgg podbiera pracowników

Kolega

Bolo sam to wymyśliłeś?

Waldi
@Kolega

Ile zarobi pomoc dołowa?

Górnik Katolik

Kto oficjalnie wydał zakaz podpisywania urlopów na ostatni dzień października 2022? Obklejone całe biuro na GRP III i wybrańcy dostali urlop... Nadsztygar Antoni od piątku bo wyjeżdża na groby bliskich a reszta chołoty do... Jestem Katolikiem i jestem dystryminowany bo nie mogę odwiedzić grobów bliskich a Antoni tak!

Dzień dobry w czym mogę pomóc.
@Górnik Katolik

Podpisałeś petycję na Jankowicach? Nie? To do roboty!

Przodowy ze zmiany
@Dzień dobry w czym mogę pomóc.

Antek na 6h w czwartek bo ma chore kolana i urlop od piątku... Kto sprawdza jego rpc?

Ryl
@Górnik Katolik

Znowu społeczniaki czepiają się...byłeś Dziangi na zebraniu w piątek... Masz delegację to milcz!

Ll
@Dzień dobry w czym mogę pomóc.

I całe szczęście że podpisaliśmy bo do rządzenia pchają się i buntują załogę (usunięte przez administratora) jeden ślusarz i elektryk związkowcy co chcieli pana poto.a

!??
Kandydat

A na Sośnice ktoś może pomóc w przyjęciu

@!??

Uderzaj tylko do związkowców, ja też nie znałem i było mi głupio, ale się udało. Wystarczy się tylko do nich później zapisać i tyle

@!??

Na KWK Sośnice po nowym roku mają być przyjęcia bo już na ten rok poprzyjmowali i mają pełną obsade. Mi związki gadali żeby pod koniec roku przynieść papiery i zobaczymy co da się zrobić, więc będzie trzeba je zawieść :)

Kandydat

Witam jak wyglada praca na Jankowicach.Ile tak średnio idzie dostac wyplaty w przodku?

Gzugol

W pgg znow 6.4k premi w piatek potem znów tyle samo w listopadzie a u nas nic,a robota taka sama.

Metry
@Gzugol

Ale metrów nie ma , będą metry będzie premia

Gornik
@Gzugol

Bo załogi górnicze się niedały i zwiazki zawodowe wywalczyły dodatek inflacyjny A my co reprezentujemy? Odezwią się Zachwilę głosy propagandy sukcesu że potyle robi albo lenie chwyccie się pracy

Rafał
@Gornik

Zgadzam się w zupełności. U nas niestety związki mają nas w dopiero. Dali ochłap na odczepnego i uznali ze to i tak za dużo. Niby spółka skarbu państwa a zarobki gorzej niż u prywatnego. Nikt nie chce się postawić i tak to wygląda...

Pocieszny
@Gzugol

Zapraszamy do PGG. Też będziesz dostawał premię... :) ja poszedłem z gzugu i nie żałuję

@Pocieszny

Gdzie trzeba uderzyć żeby się dostać do PGG i czy są jakieś przyjęcia ?

Zuxon
@Gzugol

To dalej leż i nic nie rób cały czas są przyjęcia do PGG po nowym roku jeszcze 250 osób tylko nikt nic za Ciebie nie zrobi. Ludzie co miesiąc się przyjmują nawet z 4-ka z przodu

@123

Podstawą jest złożenie CV na stronie PGG a później z papierami idź do obojętnie jakich związków, ja osobiście byłem w solidarności 80 (nie proponuj chajsu) u po 4-miesiach mnie przyjęli 36-lat. Co miesiąc przyjmują

@Zixon

Dzięki właśnie dokumenty złożone przez stronę teraz tylko się wybrać do związków

@123

Jak byś składał na wesołą to dał bym Ci namiar

Dzięki ale na Wesoła mam za daleko ☹️

Jorguś
@Zixon

Cześć, jak masz jakieś namiary na wesołą to byłbym chętny bo składałem papiery. Pozdrawiam Jorguś

@Jorguś

Uderzaj do Artura Buli prezes solidarności 80

Członek

Co to za forma nowego premiowania w Gzugu...zostajesz dłużej niż 6h i otrzymujesz 50zł????

Homosapiens
@Członek

Na Pniówku też tak było i jak się skończyło????????. Zasada jest prosta... Jeżeli Twój czas pracy został skrócony ze względu na warunki klimatyczne panujące na dole do 6h to nie ma siły abyś został dłużej. Chyba, że Twoje życie i zdrowie jest warte 50zł???? Jeżeli tak sytuacja zaistnieje na którymś z oddziałów to panie prokuraturą. Niestety są ludzie, którzy dla paru złotych dadzą sobie ogolić????. Panowie pod kacholem oprócz włosów macie też mózgi i warto niekiedy skorzystać z tego jakże ważnego organu.... Myśl...myśl to naprawdę nie boli????

Gzug

W jsw 16k premi a my dostali zaledwie 700zł.Taka robota w firmie.

Ktoś
@Gzug

Kierownictwo i nadsztygary muszą zarobić potem dozór a na końcu my.

Maciek
@Gzug

A kto dostał dodatkowe 700zl, wynika z tego że nie wszyscy....

m

w kwietniu na święta :D a nie 16 tylko 19k brutto

GZUGol
@Gzug

W pgg 6.4k wyrównania a u nas nic.My będziemy za darmo pracować przy tej inflacji.

@GZUGol

Zamiast wylewać swoje żale na forum, trzeba było wcześniej podjąć odpowiednią decyzję.Ja tam nie narzekam, zamieniłem GZUG na PBSz i z trzema czerwonymi za czerwiec weszło ponad 6tysi.Każdy jest rzeźbiarzem swojego losu.

Zdziwiony
@Tytus

No to faktycznie "warto było". Sobieski przodek 1 sobota 5640zl na przelew. Jak są metry to jest i kasa.

Gabriela
@Maciek

Aj, czyli od czego zależała ta premia w takim razie?

@Zdziwiony

Chyba brutto.....

@Zdziwiony

Zdziwiony się urodziłeś i zdziwiony umrzesz.Jak dla mnie to Ty możesz i 12000PLN-ów zarobić,Ty ze mną konta nie dzielisz,więc mnie to wali ile zarabiasz.Moja decyzja była podyktowana moją realną sytuacją.Zapierdzielałem w przodku i z czerwonym z biedą czwórka była,a często nawet tego nie osiągałem, więc pałuj się ze swoimi teoriami.Z perspektywy czasu uważam, że podjąłem dobrą decyzję,bo po prostu tutaj lepiej zarabiam.Ja lepiej zarabiam,nie ty! Więc zrozum czopku co chciałem przekazać.

Atomek
@Tytus

Nagrałem Ci dobranockę. Wracaj szybko...

Marcin
@Bolek

Nawet jeśli brutto to chyba nie jest zła kasa, co nie? Ile byś oczekiwał w takim razie?

@Marcin

Nie zarobić 4000 w przodku to dobrze ? Gdzie ty żyjesz?

Były z gzug obecnie w GPI
@Gzug

Nowy pracownik w GPI Rybnik bez uprawnień i doświadczenia ma na rękę 1.500 zł premii i w kartkach ok. 1100 zł za miesiąc nie mówiąc o godziwej stawce i różnych benefitach.

Paweł

Zapraszam do GPI Rybnik, nowoprzyjęty bez doświadczenia 4 koła na rękę. Fachowiec ok. 7 do 8 baksów. Roboty na Jankowicach, Chwałowicach, Boryni, Budryku. Prezes ma jeszcze różne benefity.

Maciek

Czy ktoś coś wie czemu nie ma zasilenia kart sodexo?

@Maciek

Ty się nie pytaj o takie rzeczy,tylko się ewakuuj z tego syfu,bo to pierwszy sygnał do ewakuacji.

Gabriela
@Tytus

Czemu radzisz uciekać z firmy? :D Podasz jakieś szczegoły? Ja tu jeszcze jestem przed wysłaniem cv, fajnie by było wiedzieć coś więcej ;)

Zadzw
@Maciek

Zapytaj związki zawodowe dlaczego niema doladownia

Beata
@Zadzw

A bez pytania ich o to wprost to się nie dowiemy? No chyba, że ktoś po prostu napisze? :/

Ser
Kandydat

Caly czas szukaja bo juz nikt nie chce pracowac w przodku za 200zt.:):):) Kolejna slaba firmeczka.

Bolek

Panowie czy gzug zgłasza do zus pracę w warunkach szczególnych lub o szczególnym charakterze? Mnie ZUS przysłał informacje że odkąd pracuje w gzugu nie było to zgładzone a na świadectwie pracy jest napisane....

Bolo
@Bolek

Bedziesz dlygo pracowal jak nie masz dniówki 1.8 he he he jak sie chodzi na knefel to ni obudzil się

@Bolo

Kolego ty sobie sprawdź lepiej w zusie co masz odprowadzane bo się możesz zdziwić . To co masz na kwitku czy portalu nie koniecznie jest takie samo jak w zusie. powodzenia. A kto chodzi na knefel ten chodzi na knefel. Nie oceniaj ludzi swoją miarą.

Ciekawy
@Bolek

1.8 praca przodek sciany/ratownictwo 1.5 praca stała w pełnym wymiarze 1.4 praca mieszaną na dole i powierzchni 1.2 odkrywka Wyjaśnić w gzugu Zaświadczenie jakie stanowisko gdzie i na jakich kopalniach się pracowało z wykazem dniówek 1.8 z wykazem ministra w jaki warunkach się pracowało 2 zaskarżyć ZUS lub gzug do sadu

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii