Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Ryl

Witam na jakie zarobki można liczyć w tej chwili w firmie kopalnie piast-ziemowit taśma przodek i wgl ?

Członek

Byłech na Barbórce Gzugu... Pożegnanie dla Maniusia... Bez Ciebie Solidarność to tylko wspomnienie... Nowy Zarząd????... Panowie to już fikcja... Uciekajcie póki czas... Czas aby coś zmienić... Wypisujcie się z tego Cyrku????????

@Członek

A dlaczego nie było tak wychwalanego Maniusia??? To Ci odpowiem - wstyd mu ludzią w oczy patrzeć bo powoli wychodzą jego szwindle , a to nie koniec !!!!!!

Maniek

Ja zawsze uczciwy byłem

@Maniek

ZOBACZYMY JAK CI CBA DO DRZWI ZAPUKA CIEKAWE JAK WTEDY BĘDZIESZ ŚPIEWAŁ

Klo

Bogu

Czy zaległe składki ZUS zostaną uregulowane przez firmę? Niebawem planuje przejść na emeryturę i nie chce być stratnny przez nieuczciwość GZUG.

@Bogu

Bogul będziesz (usunięte przez administratora)ł jak za cara ty i emeryt śmiechu warte te rewiry najpierw odrób (usunięte przez administratora)

ciekawski ;-)

Witam będzie coś z działu socjalnego na te święta tzn(karpiowe) ??

Beata
@ciekawski ;-)

hej, a w tamtym roku to co mieliście z tej okazji? na Wielkanoc tez coś wpada i ogólnie firma to chętna jest do socjala czy nie bardzo?

ciekawski ;-)
@Beata

Beata zgadza sie tylko w grudniu nic oprucz spoznionej barborki nie było a na wiekanoc było z tego co pamietam

Beata
@ciekawski ;-)

hej ciekawa jestem co ostatecznie u was wpadło, ktoś w innym wątku pisał o stawce bez świąt, to ile tej premii mogło być teraz? od nowego roku będą tu jakieś zmiany czy nie bardzo?

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Zigfrid

Dzień dobry Panowie. Może mi ktoś powiedzieć ile może zarobić strzałowy i ładowarkarz w gzug? tak mniej więcej. Rozglądam się za nowym pracodawcą, dlatego pytam. Pozdrawiam.

Bolo
@Zigfrid

3700 bez świąt

Mel
@Bolo

Owszem ale siedząc na gumie

Zigfrid
@Bolo

Dzięki za info.

Waldi
@Mel

Dziadek Mróz☃️

Był sobie związek solidarność i sam sobie wybrał zarząd...ilu było przedstawicieli z każdego oddziału? Zgodnie z statusem wyborczym? Tylu aby wybrali takiego przewodniczącego jakiego chciał zarząd?

Członek

Panowie kto zastąpi Naszego Przewodniczącego Solidarności? W najbliższy wyborach...

Obserwator
@Członek

Nikt zostanie ten co jest

Janek
@Członek

Ciekawe czy będzie ktoś nowy startował czy zostanie stara ekipa ??

Bolo

Dziangi

Nikt
@Obserwator

Niech pozostanie ten sam doprowadzi sprawy do końca jest długo na stanowisku ma doświadczenie jest znaną osobą Nowy będzie miał podgórkę

Optymista
@Nikt

Zgadzam się w 100% Gdyby nie Sobota to tej firmy nie byłoby już

Eda
@Optymista

Właśnie gdyby nie sobota to ta firma była by już pod pgg i każdy by miał normalne warunki zatrudnienia, sobota ma swój interes żeby trzymać GZUG z dala od koryta.

Obserwator
@Optymista

Dokładnie.... Mariusz trzymał to wszystko w garści a teraz amatorzy wzieli się do zarządzania....kalfaktorzy, bhp...owcy i takie tam. Panowie tu nie chodzi o Nas tylko o ich stołki. PGG potrzebuje fachowców a nie tzw (usunięte przez administratora) Uzdrowiciele zjeżdżają na dół by pokazać, że są potrzebni a tak naprawdę są bo są...

Pesymista
@Optymista

Chyba se jaja robisz tylko swoją kieszeń faszerował i (usunięte przez administratora) trzymał. Sprawy pozytywnie załatwiał tylko tym co mu słodzili a pozostałych miał w głebokim poważaniu. Zresztą nowy skład pewnie nie będzie lepszy

emeryt
@Obserwator

Teraz będzie łatwiej. Do zarządu wszedł dyro i główny energo-maszynowy. Damy radę. Sierpien 80 se tylko pomażyć może o taki zarządzie związku

@emeryt

Oj nie nażekajcie bendzie dobrze... Mamy samom elitę w zarzondzie Solidarności... Łysy nie poszedł w kamasze a składki będą spływać regulanie w wysokości 1% co miesiąc a na koniec roku frajerzy dostaniecie 4 piwa i jedną szklankę.... Czyli średnio od łba 50 dyszek od łba razy ilość członków razy 12 miechów... (usunięte przez administratora) nie sieją sami się rodzą... ????????

HAJER
@Eda

Bardzo słuszna i trafna opinia zgadzam się w 100%

HAJER
@Obserwator

Gdyby został ten sam to już by siedział a razem z nim reszta która mu "uchwałki" podpisywała

Mirek
@HAJER

Dlaczego nie podpiszesz się z imienia i nazwiska ? Brak odwagi ? Każdy w internecie jest mądry rzucając oskarżenia anonimowo.

Sobieski

Czytaliście co klepły związki zawodowe S w sprawie planowania urlopów? Brawo panie nowy prezesie....oj krótka ta pańska smycz...co można zrobić by nie wejść w gumowce.... Panowie Tytanic Solidarność tonie... Kto żyw niech sp....

@Sobieski

A to pewnie "Sierpień Travel" nie podpisał , że tylko o "S" piszesz ??? Obydwoje siebie warci !!!!!

Poszkodowany

Na waszym zakładzie pracy pracuję pracownik nad sztygar Paweł P. , Który stosuje (usunięte przez administratora)w pracy chociaż sam nie jest wcale lepszy (usunięte przez administratora)osoby które na to mu nie pozwalają. Czemu taka osoba ma zatrudnienie i nikt tego nie potrafi ruszyć?

Jan

Witam pytanie do pracowników. Jak wyglądają bony w gzugu jest karta jak tak skąd? Pozdrawiam

Bzyk
@Jan

Bon nie wygląda karta z plastiku

Bzyk
@Jan

Bon nie wygląda karta z plastiku z fabryki

???

40 zł za szychte na kartę Sodexo

Brtk

Siemka. Na jakie zarobki można liczyć na KWK Ziemowit?

Zas fajna wyplata na halembie 5300 z dwoma czerwonymi ful wypas

@J

No i oczywiście musiałeś pochwalić się tym faktem na publicznym forum:)Tak właśnie robią ludzie z mentalnością parobka.Życzę dużo zdrowia,bo sukcesu to Ty w życiu nie osiągniesz z takim podejściem.

@Troglodyta

Trzeba metry robic gamonie to i kasa bedzie 5300 a nie tylko plakac wy sie nadejecie do piekarni worki nosic a nie do górnictwa

@J

Trzeba być gamoniem, żeby orać cały miesiąc metry z dwiema czerwonymi za 5300-:)Ją tam wolę pyknąć łazieneczkę w 12 dni i skasować 8000 PLN.Antek wie jak z (usunięte przez administratora) wycisnąć siódme poty.

Troglodyta

Możesz jeszcze raz sformułować wyraźniej składnie swojej wypowiedzi w ojczystym języku,bo nie dokońca rozumiem twój przekaz.Aha, nie do końca jesteś mądry,ale za to silny i Antek jest z ciebie zadowolony.No tak,w związku z tym życzę dużo zdrowia,bo ludzi inteligentnych to on nie potrzebuje, ważne żebyś był silny i zdrowy i swoje 5300 zarobisz.No i tutaj mój światopogląd z twoim się rozmija.Niczego więcej nie muszę ci udowadniać.Ja swoje mam,a ty masz bool doopy i możesz sobie tutaj poszczekać,jak burek przy płocie.

Wowr
@J

Tylko 5300 na tyle cię stać biedaku pokrzywdzony pewnie konia walisz na kiblu trzymając pasek z 5300 haha człowieku z czym ty do ludzi.

ee
@J

W JSW i Kghm miol byś roz tela , dej Hopcom pokój mosz to kosz i nie buntuj ludzi

Janek

Ciekawe gdzie mój wcześniejszy post ?? Ja tylko zapytałem o wybory w Solidarności?? Pewnie pan Sobota boi się konkurencji!!

Eda
@Janek

Pan sobota niczego się nie boi .. taki z niego kozak, stan firmy to tylko jego "zasługa"

Instruktor strzałowy sie nie popisał w piątek gdyby nie Kris to byśmy nie strzeli...

Górnik
@Anonim

Gdzie znowu byli Elektro mechanicy? Na t1...na 6h....

Tylko Kris...

Przodowy ze zmiany
@Anonim

Co to za akcja była? Jakieś szczegóły proszę ????

Rudy Antoni

Ciekaw jestem czy strzelanie do 3 ringów polepsza sytuację w firmie bo my nie jesteśmy PIONKAMI. Żeby podejmowć takie. A nie inne decyzję.i Czy pan władny a może ładny nie będzie mieżył czasu na nie które dziurki pozdrawiam słodko z RODOS WASZ INNY. Z LA.............

Przodowy Jaworowicz
@Rudy Antoni

Tnij nogi i przestań marudzić... Nikt tego nie sprawdza...

Niezadowolony gzugol

Wszędzie dawaja jakies wyrównania albo premie inflancyjne a u nas nic.Umie ktos zalatwic dostac się pod kopalnie z Rowu?

@Niezadowolony gzugol

Przyjęć teraz jest pełno. Wystarczyło lecieć na gruba z papierami , ukłonić się ładnie w związkach i poprosić o pozytywne rozpatrzenie prośby.....

@Bolek

Znowu już 7-go ziomka z którym pracowałem w firmie przyjęto pod kopalnie (42-lata). Czekał 2-miesiace. Do końca roku przyjmują po parę osób, po nowym roku mają przyjąć 230.

Atlas
@Zixon

Jak firma chce zatrzymać górników kombinuje żeby okroic z przywilejów Wten sposób tworzy ukryte zwolniena Doprowadza się do upadłsci Potem płacze ze pgg podbiera pracowników

Kolega

Bolo sam to wymyśliłeś?

Waldi
@Kolega

Ile zarobi pomoc dołowa?

Górnik Katolik

Kto oficjalnie wydał zakaz podpisywania urlopów na ostatni dzień października 2022? Obklejone całe biuro na GRP III i wybrańcy dostali urlop... Nadsztygar Antoni od piątku bo wyjeżdża na groby bliskich a reszta chołoty do... Jestem Katolikiem i jestem dystryminowany bo nie mogę odwiedzić grobów bliskich a Antoni tak!

Dzień dobry w czym mogę pomóc.
@Górnik Katolik

Podpisałeś petycję na Jankowicach? Nie? To do roboty!

Przodowy ze zmiany
@Dzień dobry w czym mogę pomóc.

Antek na 6h w czwartek bo ma chore kolana i urlop od piątku... Kto sprawdza jego rpc?

Ryl
@Górnik Katolik

Znowu społeczniaki czepiają się...byłeś Dziangi na zebraniu w piątek... Masz delegację to milcz!

Ll
@Dzień dobry w czym mogę pomóc.

I całe szczęście że podpisaliśmy bo do rządzenia pchają się i buntują załogę (usunięte przez administratora) jeden ślusarz i elektryk związkowcy co chcieli pana poto.a

!??

A na Sośnice ktoś może pomóc w przyjęciu

@!??

Uderzaj tylko do związkowców, ja też nie znałem i było mi głupio, ale się udało. Wystarczy się tylko do nich później zapisać i tyle

@!??

Na KWK Sośnice po nowym roku mają być przyjęcia bo już na ten rok poprzyjmowali i mają pełną obsade. Mi związki gadali żeby pod koniec roku przynieść papiery i zobaczymy co da się zrobić, więc będzie trzeba je zawieść :)

Witam jak wyglada praca na Jankowicach.Ile tak średnio idzie dostac wyplaty w przodku?

Gzugol

W pgg znow 6.4k premi w piatek potem znów tyle samo w listopadzie a u nas nic,a robota taka sama.

Metry
@Gzugol

Ale metrów nie ma , będą metry będzie premia

Gornik
@Gzugol

Bo załogi górnicze się niedały i zwiazki zawodowe wywalczyły dodatek inflacyjny A my co reprezentujemy? Odezwią się Zachwilę głosy propagandy sukcesu że potyle robi albo lenie chwyccie się pracy

Rafał
@Gornik

Zgadzam się w zupełności. U nas niestety związki mają nas w dopiero. Dali ochłap na odczepnego i uznali ze to i tak za dużo. Niby spółka skarbu państwa a zarobki gorzej niż u prywatnego. Nikt nie chce się postawić i tak to wygląda...

Pocieszny
@Gzugol

Zapraszamy do PGG. Też będziesz dostawał premię... :) ja poszedłem z gzugu i nie żałuję

@Pocieszny

Gdzie trzeba uderzyć żeby się dostać do PGG i czy są jakieś przyjęcia ?

Zuxon
@Gzugol

To dalej leż i nic nie rób cały czas są przyjęcia do PGG po nowym roku jeszcze 250 osób tylko nikt nic za Ciebie nie zrobi. Ludzie co miesiąc się przyjmują nawet z 4-ka z przodu

@123

Podstawą jest złożenie CV na stronie PGG a później z papierami idź do obojętnie jakich związków, ja osobiście byłem w solidarności 80 (nie proponuj chajsu) u po 4-miesiach mnie przyjęli 36-lat. Co miesiąc przyjmują

@Zixon

Dzięki właśnie dokumenty złożone przez stronę teraz tylko się wybrać do związków

@123

Jak byś składał na wesołą to dał bym Ci namiar

Dzięki ale na Wesoła mam za daleko ☹️

Jorguś
@Zixon

Cześć, jak masz jakieś namiary na wesołą to byłbym chętny bo składałem papiery. Pozdrawiam Jorguś

@Jorguś

Uderzaj do Artura Buli prezes solidarności 80

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.