Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Bulik
Kandydat

Witom wszystkich Górników Gzugu. Jak robi się na Halembie?Robota tam jest w ścianach czy przodkach? I jakie wypłaty i przywileje mocie? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich

Hajerka
@Bulik

Przodek w Kamieniu, praca jak to na kopalni do przyjemnych nie należy, lecz nie ma źle, bym powiedział, że jest ok, zarobki zależy od stażu, uprawnienia itd jak wszędzie zresztą, mamy dodatki, premie, wakacje pod grusza, urlopy itd osobicie polecam jak masz chęci, siły i nie jesteś leserem będziesz zadowolony

@Hajerka

Leserem nie jestem,jestem nauczony ciężko pracować. Jeśli pracuje się na zmiany to jak to wygląda na Halembie? Na jakie godziny są? Dziękuję

Hajerka
@Adrian

Robisz jako nowo przyjęty na 6 rano potem masz zmiany 12 18 i 0 30

@Hajerka

Słyszałem że pracujecie na poziomie 1030,i panuje wysoka temperatura,macie skrócony czas pracy?czy pracujecie normalnie?

Miki
@Adrian

Jak chłodziarka chodzi robimy na 7.5 a jak nie to na 6h

@Miki

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Przyjmuje się do pracy właśnie na Halembe,i przy okazji dojeżdża ktoś na kopalnie z Siemianowic?Pozdrawiam

Ogłoszenie na Górnik do Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Idzie
Kandydat

Idzie się przyjąć jak kiedyś pracowałem u nich?

@Idzie

Możesz napisać czemu zakończyłeś współpracę? Czemu zrezygnowałeś skoro teraz chcesz wracać tu do pracy? Możesz napisać coś o warunkach? Jaką dają umowę? Jakie są stawki? Będę wdzięczna

Idzie
@Izabela

Umowa o pracę była. Bony były o premiach stawkach nie ma co gadać bo każdy ma co innego. Warunki jak to górnicze robisz więcej niz pod pgg to wiadomo. Zrezygnowałem bo wyjazd za granice ale wróciłem po półtora roku

K
@Idzie

A jaki miałeś kontakt z przełożonym, czy kolegami z pracy lub osobami z działu kadr? To dla mnie istotne info, jak się ludzie traktują w firmie. Jest teraz takie ogłoszenie, że na wiele stanowisk przyjmą, bo i górnika, elektromontera a i choćby ślusarza. Wiesz, że napisali, że sami organizują różne kursy, by podnosić kwalifikacje. To każdy może z tego skorzystać, nawet niedługo po zatrudnieniu?

Inne

No ale w jakim celu ludzie to robią? Mają z tego jakieś korzyści czy co? No chyba, że są to sprawy, które trzeba zgłosić to wtedy może i poprawnie

Nick
@anonim

O czym wy wogóle piszecie jeden bełkot hyba tu powinien psyholog zajrzec na te teksty I skierowac was na b.................... Z pewnymi wyjatkami

padalec
Kandydat

czy firma prowadzi sciany wydobywcze?ile zarobi górnik z duzym doswiadczeniem?

Przemo
@padalec

Yno przodki na strzał.

Górnik
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

Pytania

gdzie pracowalem ,

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
CBA

Związki Zawodowe w firmie Gzug Na jakiej podstawie został zlikwidowany deputat węglowy Proszę o udzielenie zeczowej odpowiedzi

Jimi

Idą podwyżki flapsów i wypłaty. Może będzie lepiej

@Jimi

To sprawdzone informacje? Skąd wiesz? Ostatnio jak tu o tym pisali to nic z tego nie wyszło... Duże te podwyżki?

aladyn
@Jimi

chciało by się w to uwierzyć szczególnie w te drugie podwyżki wypłat

Alicja
@aladyn

Ale czemu chciałoby się uwierzyć? To znaczy, że nie macie ogólnie podwyżek? Czy raczej, że rzadko są?

Modern

Czy ktoś wie co z sodexo w tym m-cu? Zawsze karta była zasilana przed wypłatą a od jakiegoś czasu mają poślizg

@Modern

Ja myślę że karty Sodexo były do 10-tego każdego miesiąca a że wypłaty mamy wczesniej to wybacz

Kandydat

Witam. Ile zarabia elektryk klub pomoc elektryka

nick
@Elektryk

kolego lepiej złóż papiery pod pgg tu fachowcy się zwalniają i odchodzą pod pgg lepsze perspektywy

Barbara
@nick

A czemu tu niby gorzej? Chodzi o kwestie zarobkowe? Czy inne warunki pracy masz na myśli? Może podasz jakieś widełki tak poglądowo?

@Elektryk

Jeśli masz doświadczenie to zarobisz dobrze

Nowy
Kandydat

Witam pytanie z gzug można przejść pod pgg ziemowit? Jak warunki pracy obecnie pracuje na silesi?

były gzugol
@Nowy

z gzugu nie można przejść pod PGG, musisz najpierw się zwolnić a potem przyjąć do PGG, jeśli chcesz zmienić pracę z PG Silesia proponuję od razu udać się na kopalnie Piast uderzyć do Solidarności i powiedzieć że chciałbyś pracować na Ziemowicie (oni w zasadzie kontrolują oba ruchy, inne związki mało się liczą) jak masz jakieś kwalifikację to nie będzie większego problemu oczywiście musisz tylko obiecać że zapiszesz się do związku

@były gzugol

Są w stanie takie przeniesienie ogarnąć? Tak z dnia na dzień? Ktoś to koordynuje czy jak to wygląda?

były gzugol
@Izabela

to nie jest przeniesienie. trzeba się zwolnic z aktualnej pracy/być na wypowiedzeniu i zatrudnić się na nowo w PGG.

Z PGs Silesia
@były gzugol

Tak, ja w solidarności byłem i kazali czekać na telefon a czekam już pół roku tak że ciężko mimo wykształcenia i jakiegoś doświadczenia.

@Z PGs Silesia

Czyli to nie takie proste jak pisali? A co w sytuacji kiedy któryś pracownik się zwolni i się nie doczeka na ten telefon? Da się odkręcić to wypowiedzenie?

Kandydat

Cześć, orientujecie się może czy jest możliwość przejścia z GZUGu ( po przepracowaniu pewnego czasu i zdobyciu doświadczenia) pod PGG czy raczej jest to blokowane ?

GZUG
@123

Jest to blokowane.Musisz się zwolnic i odczekać pewien czas.

Ryl PGG
@GZUG

(usunięte przez administratora) prawda mi się umowa kończyła z końcem września w GZUG a 10 października pracowałem już w PGG

Wodnik
@123

Kto ma znajomości to przejdzie z GZUGu do PGG.

Szówarek
@Wodnik

Znajomości są nie potrzebne

Tychy
Kandydat

Witam jeździ z ktoś z Tychów na ziemowit ?

Witam mam pytanie kiedy firma będzie dawać pity za zeszły rok ?

Ciekawy

Witam panowie ile dostaliscie tego dodatku infacyjnego ? Bo jestem ciekawy czy tak jak ja

Dodatek

Ja miałem 5600

Rew

1 tys wypłakany

Brtk
Kandydat

Cześć. Na ile zmian pracujecie na swoich kopalniach? Jestem zainteresowany pracą i dlatego pytam

bremo
@Brtk

Brtk
@bremo

A czy jest możliwość pracy np na 2? Czy z góry jest to jakiś grafik już i na 4.

Ryl

Ludzie uciekajcie co Sierpnia tam przynajmniej reprezentują nas dołowcy a nie elita z dyrekcji

związkowiec
@Ryl

Tak, tak uciekajcie do sierpnia a w tym czasie SOLIDARNOŚĆ wywalczyła dla Was dodatki inflacyjne które już macie na kontach !!!!

Ciekawy
@związkowiec

a ile było tego dodatku infacyjnego ?

Optymista

@związkowiec

Ale Ty tak poważnie?

Ryl
Kandydat

Witam na jakie zarobki można liczyć w tej chwili w firmie kopalnie piast-ziemowit taśma przodek i wgl ?

Członek

Byłech na Barbórce Gzugu... Pożegnanie dla Maniusia... Bez Ciebie Solidarność to tylko wspomnienie... Nowy Zarząd????... Panowie to już fikcja... Uciekajcie póki czas... Czas aby coś zmienić... Wypisujcie się z tego Cyrku????????

Bolek
@Członek

A dlaczego nie było tak wychwalanego Maniusia??? To Ci odpowiem - wstyd mu ludzią w oczy patrzeć bo powoli wychodzą jego szwindle , a to nie koniec !!!!!!

Maniek

ZOBACZYMY JAK CI CBA DO DRZWI ZAPUKA CIEKAWE JAK WTEDY BĘDZIESZ ŚPIEWAŁ

Klo
@Bolek

Bogu

Czy zaległe składki ZUS zostaną uregulowane przez firmę? Niebawem planuje przejść na emeryturę i nie chce być stratnny przez nieuczciwość GZUG.

J
@Bogu

Bogul będziesz (usunięte przez administratora)ł jak za cara ty i emeryt śmiechu warte te rewiry najpierw odrób (usunięte przez administratora)

ciekawski ;-)

Witam będzie coś z działu socjalnego na te święta tzn(karpiowe) ??

Beata
@ciekawski ;-)

hej, a w tamtym roku to co mieliście z tej okazji? na Wielkanoc tez coś wpada i ogólnie firma to chętna jest do socjala czy nie bardzo?

ciekawski ;-)
@Beata

Beata zgadza sie tylko w grudniu nic oprucz spoznionej barborki nie było a na wiekanoc było z tego co pamietam

Beata
@ciekawski ;-)

hej ciekawa jestem co ostatecznie u was wpadło, ktoś w innym wątku pisał o stawce bez świąt, to ile tej premii mogło być teraz? od nowego roku będą tu jakieś zmiany czy nie bardzo?

Zigfrid
Kandydat

Dzień dobry Panowie. Może mi ktoś powiedzieć ile może zarobić strzałowy i ładowarkarz w gzug? tak mniej więcej. Rozglądam się za nowym pracodawcą, dlatego pytam. Pozdrawiam.

Bolo
@Zigfrid

3700 bez świąt

Mel
@Bolo

Owszem ale siedząc na gumie

Zigfrid
@Bolo

Dzięki za info.

Waldi
@Mel

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii