Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Mario

Czy jak chce pracować na kwk halemba to będę tam pracować przez cały czas czy będę mnie przenosić na inne kopalnie .I jakie są zarobki dla osób bez kwalifikacji i bez dni czerwonych?

Znalazłem ofertę "Praca pod ziemią dla górnika ślusarza elektryka dozór ruchu cieśli górniczego" ogłoszenie brzmi naprawdę ok, spodobała mi się wzmianka na temat kursów organizowanych przez firmę oraz możliwościach awansu. Czy pracownicy w zamian za szkolenia zobowiązani są do podpisywania tzw lojalek? Jest ktoś w stanie przedstawić przynajmniej widełki zarobkowe jako świeżak w firmie?

Izabela

Widziałam ofertę pracy pod ziemię. Wygląda ona dość ciekawie dlatego mąż chciałby aplikować. Czy osoba bez doświadczenia pod ziemią ma w ogóle szansę dostać taką pracę? Mąż pracował jako elektryk, ale tylko w firmach które znajdowały się na powierzchni ziemi... Będę wdzięczna jak dacie znać

???
@Izabela

Na tą chwilę przyjmą chyba każdego nawet bez doświadczenia. Pytanie tylko czy warto zarobki słabe a bez doświadczenia najniższa karta górnika i niska premia. To wszystko ładnie wygląda na papierze ale w rzeczywistości już gorzej. No o 14 nawet nie ma co wspominać bo ostatnia byla kilka lat temu a przecież wypłacana jest od zysku więc daje do myślenia.

nick
@Izabela

Ta firma wygląda dobrze (usunięte przez administratora) dodatki są mniejsze ale nie takie same jak pod Kopalnią co powoduje dużo wypowiedzeń przez górników Lepiej niech aplikuje pod Kopalnie lepsze perspektywy lepsze dodatki Ja szczęśliwie swoje odpracowałem powodzenia

Teresa
@nick

No a jakie te dodatki są w praktyce? Powiedz konkretnie, jak temat zacząłeś już. A ta rotacja faktycznie taka duża czy raczej pojedyncze przypadki zwolnień?

@nick

Dzięki! A tutaj też jest wcześniejsza emerytura? Czy takie rzeczy to tylko pod kopalnią? Długo trzeba pracować żeby przyznali?

Ryl
@Izabela

Dostajesz takie same uprawnienia jak na kopalni tj. Wcześniejsza emerytura dniówki 1.8 itp. ale to wszystko trza sobie wypracować

Ina

Piszecie, że zarobki zależą od stażu. Mąż ma ponad dziesięć lat pracy, chciałby się przyjąć na elektryka, wiadomo tak mniej więcej ile mogą mu zaproponować? Ogłoszenie jest, ale nawet widełek nie dali, żeby się zorientować.

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Na długie lata, z każdą skończoną robotą następna będzie

Bulik

Witom wszystkich Górników Gzugu. Jak robi się na Halembie?Robota tam jest w ścianach czy przodkach? I jakie wypłaty i przywileje mocie? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich

Hajerka
@Bulik

Przodek w Kamieniu, praca jak to na kopalni do przyjemnych nie należy, lecz nie ma źle, bym powiedział, że jest ok, zarobki zależy od stażu, uprawnienia itd jak wszędzie zresztą, mamy dodatki, premie, wakacje pod grusza, urlopy itd osobicie polecam jak masz chęci, siły i nie jesteś leserem będziesz zadowolony

@Hajerka

Leserem nie jestem,jestem nauczony ciężko pracować. Jeśli pracuje się na zmiany to jak to wygląda na Halembie? Na jakie godziny są? Dziękuję

Hajerka
@Adrian

Robisz jako nowo przyjęty na 6 rano potem masz zmiany 12 18 i 0 30

@Hajerka

Słyszałem że pracujecie na poziomie 1030,i panuje wysoka temperatura,macie skrócony czas pracy?czy pracujecie normalnie?

Miki
@Adrian

Jak chłodziarka chodzi robimy na 7.5 a jak nie to na 6h

@Miki

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Przyjmuje się do pracy właśnie na Halembe,i przy okazji dojeżdża ktoś na kopalnie z Siemianowic?Pozdrawiam

Ogłoszenie na Górnik do Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Idzie

Idzie się przyjąć jak kiedyś pracowałem u nich?

@Idzie

Możesz napisać czemu zakończyłeś współpracę? Czemu zrezygnowałeś skoro teraz chcesz wracać tu do pracy? Możesz napisać coś o warunkach? Jaką dają umowę? Jakie są stawki? Będę wdzięczna

Idzie
@Izabela

Umowa o pracę była. Bony były o premiach stawkach nie ma co gadać bo każdy ma co innego. Warunki jak to górnicze robisz więcej niz pod pgg to wiadomo. Zrezygnowałem bo wyjazd za granice ale wróciłem po półtora roku

@Idzie

A jaki miałeś kontakt z przełożonym, czy kolegami z pracy lub osobami z działu kadr? To dla mnie istotne info, jak się ludzie traktują w firmie. Jest teraz takie ogłoszenie, że na wiele stanowisk przyjmą, bo i górnika, elektromontera a i choćby ślusarza. Wiesz, że napisali, że sami organizują różne kursy, by podnosić kwalifikacje. To każdy może z tego skorzystać, nawet niedługo po zatrudnieniu?

No ale w jakim celu ludzie to robią? Mają z tego jakieś korzyści czy co? No chyba, że są to sprawy, które trzeba zgłosić to wtedy może i poprawnie

O czym wy wogóle piszecie jeden bełkot hyba tu powinien psyholog zajrzec na te teksty I skierowac was na b.................... Z pewnymi wyjatkami

padalec

czy firma prowadzi sciany wydobywcze?ile zarobi górnik z duzym doswiadczeniem?

Przemo
@padalec

Yno przodki na strzał.

CBA

Związki Zawodowe w firmie Gzug Na jakiej podstawie został zlikwidowany deputat węglowy Proszę o udzielenie zeczowej odpowiedzi

Jimi

Idą podwyżki flapsów i wypłaty. Może będzie lepiej

@Jimi

To sprawdzone informacje? Skąd wiesz? Ostatnio jak tu o tym pisali to nic z tego nie wyszło... Duże te podwyżki?

aladyn
@Jimi

chciało by się w to uwierzyć szczególnie w te drugie podwyżki wypłat

Alicja
@aladyn

Ale czemu chciałoby się uwierzyć? To znaczy, że nie macie ogólnie podwyżek? Czy raczej, że rzadko są?

Modern

Czy ktoś wie co z sodexo w tym m-cu? Zawsze karta była zasilana przed wypłatą a od jakiegoś czasu mają poślizg

@Modern

Ja myślę że karty Sodexo były do 10-tego każdego miesiąca a że wypłaty mamy wczesniej to wybacz

Elektryk

Witam. Ile zarabia elektryk klub pomoc elektryka

nick
@Elektryk

kolego lepiej złóż papiery pod pgg tu fachowcy się zwalniają i odchodzą pod pgg lepsze perspektywy

Barbara
@nick

A czemu tu niby gorzej? Chodzi o kwestie zarobkowe? Czy inne warunki pracy masz na myśli? Może podasz jakieś widełki tak poglądowo?

@Elektryk

Jeśli masz doświadczenie to zarobisz dobrze

Witam pytanie z gzug można przejść pod pgg ziemowit? Jak warunki pracy obecnie pracuje na silesi?

były gzugol
@Nowy

z gzugu nie można przejść pod PGG, musisz najpierw się zwolnić a potem przyjąć do PGG, jeśli chcesz zmienić pracę z PG Silesia proponuję od razu udać się na kopalnie Piast uderzyć do Solidarności i powiedzieć że chciałbyś pracować na Ziemowicie (oni w zasadzie kontrolują oba ruchy, inne związki mało się liczą) jak masz jakieś kwalifikację to nie będzie większego problemu oczywiście musisz tylko obiecać że zapiszesz się do związku

@były gzugol

Są w stanie takie przeniesienie ogarnąć? Tak z dnia na dzień? Ktoś to koordynuje czy jak to wygląda?

były gzugol
@Izabela

to nie jest przeniesienie. trzeba się zwolnic z aktualnej pracy/być na wypowiedzeniu i zatrudnić się na nowo w PGG.

Z PGs Silesia
@były gzugol

Tak, ja w solidarności byłem i kazali czekać na telefon a czekam już pół roku tak że ciężko mimo wykształcenia i jakiegoś doświadczenia.

@Z PGs Silesia

Czyli to nie takie proste jak pisali? A co w sytuacji kiedy któryś pracownik się zwolni i się nie doczeka na ten telefon? Da się odkręcić to wypowiedzenie?

Cześć, orientujecie się może czy jest możliwość przejścia z GZUGu ( po przepracowaniu pewnego czasu i zdobyciu doświadczenia) pod PGG czy raczej jest to blokowane ?

GZUG
@123

Jest to blokowane.Musisz się zwolnic i odczekać pewien czas.

Ryl PGG
@GZUG

(usunięte przez administratora) prawda mi się umowa kończyła z końcem września w GZUG a 10 października pracowałem już w PGG

Wodnik
@123

Kto ma znajomości to przejdzie z GZUGu do PGG.

Szówarek
@Wodnik

Znajomości są nie potrzebne

Tychy

Witam jeździ z ktoś z Tychów na ziemowit ?

Witam mam pytanie kiedy firma będzie dawać pity za zeszły rok ?

Ciekawy

Witam panowie ile dostaliscie tego dodatku infacyjnego ? Bo jestem ciekawy czy tak jak ja

Dodatek

Ja miałem 5600

Rew

1 tys wypłakany

Brtk

Cześć. Na ile zmian pracujecie na swoich kopalniach? Jestem zainteresowany pracą i dlatego pytam

bremo
@Brtk

Brtk
@bremo

A czy jest możliwość pracy np na 2? Czy z góry jest to jakiś grafik już i na 4.

Ryl

Ludzie uciekajcie co Sierpnia tam przynajmniej reprezentują nas dołowcy a nie elita z dyrekcji

związkowiec
@Ryl

Tak, tak uciekajcie do sierpnia a w tym czasie SOLIDARNOŚĆ wywalczyła dla Was dodatki inflacyjne które już macie na kontach !!!!

Ciekawy
@związkowiec

a ile było tego dodatku infacyjnego ?

Optymista

A ja miałem 10300

???
@związkowiec

Ale Ty tak poważnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.