Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

On

Wiadomo cos czy postoj sie przedluzy??

gl
@On

Dołączam się do pytania.

GORZYCE

TENNECO GORZYCE ma postój do 30.06

@GORZYCE

Ze co?? Do 30 czerwca??? Chyba to jakas pomylka...

Też w to nie wierze.

@????

Nie nie to nie pomyłka stoimy do 30.06 chyba że pojawią się jakieś zamówienia to mają puszczać pojedyncze linie

Hans

55%płatne A na śmieciówkach na bruk

***

Co do postoju to podobno ma być do 30 kwietnia ktoś potwierdzi?

Od brygadzisty.

@***

Wszystkie fabryki Tenneco w Europie są zatrzymane.

@Adam

Wiadomo coś więcej jak dlugo ta przerwa?

@????

No to moze faktycznie tak byc.

A jak wygląda sytuacja u nas w fabrykach?

@789

Informacje, które posiadam o fabrykach Tenneco w Polsce są bardzo ograniczone, ponieważ środki, za pomocą których otrzymuję te informacje, to reprezentacja związków zawodowych w fabrykach w różnych krajach, a w Polsce związki w fabrykach Tenneco nie jest koordynowane na poziomie europejskim. Tenneco ma europejski komitet związków zawodowych, który spotyka się co roku, a polscy przedstawiciele nie biorą w nim udziału.

????

Wiadomo czy postój będzie przedłużony do świąt ?

kloaka
@????

W USA 10 mln bezrobotnych motoryzacja zbankrutowała, cóż to koniec dla was czeka was caritas.

Tak, przedluzony....

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Gliwice
Centrum Kierowców Sp. z o.o.

Szukajcie innej pracy., motoryzacja upadnie bo kto kupi nowy samochód,

Yggy

Taaaak. Najlepiej w branży turystycznej.

mama
@Yggy

Przy takich cenach benzyny to turystyka w Europie ma przyszłość, no ale trzeba się było uczyć języków.

Ja się dziwie że dalej pracujemy patrząc na to co to się dzieje. Powinno chyba dojść do tragedii. Widać że dla nich ważne są zyski niż zdrowie i życie pracowników.

nie rozumiem czemu mielibyśmy przestać pracować, skoro w innych miejscach pracy poza paroma wyjątkami normalnie pracują

A czy produkcja amortyzatorow jest az taka wazna, ze musimy narazac siebie i swoje rodziny na zarazenie wirusem? Czy sa tak wazne ze bez nich nie przezyjemy?

On

Wydaje mi się że jak tak dalej pójdzie to może faktycznie będzie postojowe tym bardziej że niektóre zakłady/fabryki zastanawiają się nad postojowym np. FCA w Tychach ludzie żądają zamknięcia zakładu z kolei w Bielsku FCA Powertrain ludzie są na postojowym płatnym.

postojowe
@On

Ile takie postojowe trwa? Płatne normalnie jest wtedy?

@postojowe

Nie jestem pewny ale chyba 80% płatne i trwa z tego co wiem 2 tygodnie.

Monty

Co da 2 tyg postojowego

Ja 2

Chodzisz, do sklepu?? Tam pracują roboty czy ludzie? Może sklepy też pozamykać? Ciekawe ile byś wytrzymał?

Fakt, że przepracowałem ledwie 2 miesiące na terenie zakładu (niestety) ale jestem w stanie powiedzieć, iż koniec końców nie takie złe to Tenneco jak je malują i co prawda idealnie nie jest ale znam o wiele gorsze firmy. Pozdrawiam cały BA3

@Piotr

Też pracuje tam już kilka lat i jestem zadowolona czasami jest gorzej czasami lepiej. Jak w każdej firmie ,jak to się mówi. Wszędzie jest dobrze tam gdzie Nas nie ma????Podrawiam G+

Jake

G+ też stoi,?

G+
@Jake

My pracujemy????

g+
@Jake

po dzisiejszej przemowie dyrcia wnioskuje, ze my nawet pośmiertnie będziemy robić

John
@g+

A dziwisz się? lepiej dać postojowe i płacić pracownikom, czy lepiej wypstrykać się z komponentów, i z tego powodu wysłać ludzi na postojowe co daje ci casus belli na dostawców z powodu niewywiązania się z umowy, innymi słowy odbić sobie straty karami ;)

g

Postój od 30 marca narazie tydzień. Już i tak 3/4 od środy jest na urlopach i tylko nie liczni przychodzą na sprzątanie. Ale mówi się, że postojowe może się przedłużyć do świąt. BTW czy to prawda że mała hala po postojowym ma robić na 2 zmiany a duża na 1 zmianę? Jeżeli to prawda do po postojowym będzie lawina zwolnień.

sekretarz umyslow

Wybitny przodownik pracy Aleksiej Stachanow dwa razy dziennie chodził za małą potrzebą, i raz na dwa dni -za dużą. A kiedy zdarzyło mu się zalać pałę, cztery razy dziennie chodził za małą potrzebą i ani razu za dużą. Policz, ile razy w roku przodownik Aleksiej Stachanow chodził za małą potrzebą i ile razy za dużą przy założeniu, że przez trzysta dwanaście dni był naprany.

mms

Pracujemy do wtorku. Potem urlopy a od 30 tego postojowe płatne 80 proc. W piątek na rannej zmianie powiedzieli.

Gorzyce 2 tenneco
@mms

U nas od poniedziałku do 6 urlopy póżniej pewnie to samo co u was 100 osób zwolnione z g Group zostawione bez niczego bez żadnych środków do życia

urlopy
@mms

Jak to urlopy? Pracodawca nie ma prawa wysyłać pracownika na przymusowy urlop

@urlopy

Na zaległy urlop może wysłać ;)

mms

Mała hala G reszta nie wiem ale podejrzewam że wszyscy.

tomx

Już fiat zamknęli do 27 marca dzieki protestom pracowników i my też powinniśmy tak zrobić!

Młoda
@tomx

Ciekawe co zrobisz jak zamkną tenneco i przesuną urlop z lipca na marzęc??

@Młoda

Taak! Bo przecież ważniejsze są wakacje niż własne zdrowie! Ile u was wczoraj odesłano ludzi z gorączką do domu? Podobno dwóch, a ludzie zostali rozesłani na inne linie. Odłóż pieniądze, w przyszłym roku pojedziesz na lepsze wakacje.

Młoda
@7758

Najpierw przeczytaj tekst że zrozumieniem tu nie chodzi o wyjazd na wakacje tylko o urlop każdy jest za tym żeby raczej mieć ten urlop w lipcu czy sierpniu tak jak dzieci mają wolne od szkoły. A to że ktoś miał stan podgorączkowy nie znaczy że zaraz ma wirusa czasmi ludzie pomyślcie a nie sracie ogniem bo wypisujecie tu takie bzdury ze szkoda gadać...

@Młoda

Tyle, że zmuszaniem ludzi do urlopu niezależnie od sytuacji jest w Polsce jawnym bezprawiem... Jesteśmy zwiazani z pracodawcą umową, której każda strona musi przestrzegać. Nie tylko jedna...

I jak sytuacja wyglada bedzie postoj? Stanowice staneli.

Barbara
@321

Właśnie też jestem ciekawa, jak wygląda teraz sytuacja w Tenneco Polska. Czy zakład nadal funkcjonuje? Jest opcja pracy zdalnej? Dajcie znać, bardzo proszę.

@321

No Stanowice tak nie do końca stoją. Raczej na ten moment są wygaszane linie z powodu braku komponentów i jest postojowe. Reszta pracuje normalnie.

Są już wczasy pod korona?

pawel

Dlaczego nikt nie pisze co dalej bedzie ?

Tenneco w Stanowicach stoi a u nas jak sytuacja wygląda ?

mnbv

Dzis ponoc bylo spotkanie co dalej

Chodzą słuchy że zakład na dniach ogłosi postojowe ktoś coś wie ?

g+
@7654

Na ten moment ani widu ani słychu ale plotki mówią, że porobimy do końca tygodnia

GORZYCE

Witam mam pytanie jak tam wygląda u was sytuacja w firmie mówią coś o jakimś postoju czy cisza ja pracuję w TENNECO GORZYCE dzięki pozdrawiam ????️

@GORZYCE

Witam póki co produkcja idzie normalnie a u was? Również pozdrawiam :)

@Gliwice

U nas wyganiają na urlopy i mówią ludziom żeby brali tę opiekę nad dzieckiem do lat 8 oczywiście komu przysługuje a w piątek mają powiedzieć co dalej

@Gliwice

Ale ogólnie sytuacja na zakładzie jest kiepska było dużo zwolnień poleciało sporu ludzi i to bez różnicy czy robisz rok czy dziesięć lat

@Gorzyce

U nas też ludzie wzięli opiekę na dziecko i dużo osób jest na l4. Przyjęcia są cały czas. Zobaczymy co będzie dalej bo Opel i Fiat wstrzymał produkcje.

@Gliwice

A to dobrze że przynajmniej u was nie ma zwolnień , może i u nas się uspokoi także trzeba być dobrej myśli a narazie to życzę wam tam przede wszystkim zdrowia w tym trudnym czasie trzymajcie się pozdrawiam ????

Gorzyce 4
@Gorzyce

Również życzę zdrowia u nas pracownika mają za nic dużo zwolnień albo się obudziły w lepszym świecie co ma być to będzie

Nawet Opel zamyka zakład na 2 tygodnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 12 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe